Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_315400_4051152993680_1122618631_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

15 iemesli, kāpēc sākt sekot savam sapnim jau šodien

Kādu dienu visa Jūsu dzīve nozibsnīs gar Jūsu acīm. Pārliecinieties, ka tā būs skatīšanās vērta /autors nezināms/.

Vai Tev ir sapnis? Vēlēšanās? Vai Tu esi kādreiz no rīta piecēlies un domājis: kā tas būtu mīlēt savu dzīvi? Cilvēki var Tev teikt „seko savam sapnim,” bet vai kāds to tiešām dara? Nevis kāds televīzijas vai filmas varonis, bet īsts, dzīvojošs, elpojošs cilvēks kā Tu? Vai tas ir iespējams?

Pirms trīs gadiem es naktīs nevarēju gulēt. Katru nakti līdz diviem es gulēju nomodā. Mana sirds krūtīs bija kā iesprostota. Mani pārņēma nemiers un es tam nepretojos. Ja es iemigu, tad pamostoties domās atkal atgriezos tajā pašā vietā. Vietā, kuru es nicināju. Piecdesmit stundas nedēļā, darbā, kas lēnām, centimetru pa centimetram, izsūca no manis dzīvību. Es biju 26 gadus vecs, bet es nejutos kā divdesmitsešos gados. Es jutos vecs, noguris un nomākts.

Šobrīd, rakstot šo rakstu, es atceros to nakti. Es skatījos spogulī. Uz sevi paskatīties es varēju tikai ar grūtībām. Es elpoju ļoti ātri. Pār manu seju tecēja asaras. Es biju pieaudzis vīrietis vai arī es tikai pieņēmu, ka tāds esmu. Es biju ļoti nobijies. Es biju ieguldījis visu savu darba pieredzi, izglītību un visu savu dzīvi savas karjeras attīstībā, bet es to ienīdu. Es pilnībā biju atdevis sevi karjerai un pazudis. Vairs nebija iespējams pretoties asarām, kas lija pār maniem vaigiem. Kaut ko vajadzēja mainīt.

Es zinu, kā ir justies nomāktam un pazudušam. Bet es arī zinu, ko nozīmē sekot savam sapnim. Šobrīd man ir 30 gadi, un mana dzīve ir pavisam citādāka nekā pirms 4 gadiem. Drīz pēc šīs negatīvās pieredzes, es apsolīju, ka atklāšu savu sapni un tam sekošu. Kāds ir mans sapnis? Es vēlos kļūt par nindzju, bet ne jau tradicionālā izpratnē. Tas ir bērnības sapnis. Pirms 4 gadiem es pametu savu darbu Amerikā un pārcēlos uz Japānu un šobrīd es pasniedzu cīņas mākslu. No pirmdienas līdz piektdienai es ierodos dodzjo plkst. 7:30 no rīta. Nākošgad es plānoju veltīt 1 000 stundas Aikido treniņiem (cīņas māksla). Es esmu dzīvojošs, elpojošs pierādījums tam, ka ir iespējams sekot savam sapnim. Es katru rītu mostos ar saviļņojumu. Es mīlu dzīvi tādā pakāpē, kāda agrāk šķita neiespējama. Bet šis raksts nav par mani – tas ir par visiem mums. Vēl vairāk – tas ir par mūsu sapņiem. Es no visas sirds ceru, ka šodien ir diena, kad Tu uzsāksi ceļojumu, lai pārvērstu savu sapni realitātē.

 

15 iemesli lai sekotu savam sapnim jau šodien

1. Tu to vienmēr esi vēlējies izdarīt!

Kad es domāju par jautājumu: Ja Tev būtu miljons dolāri, ko tu savā dzīvē darītu? Šobrīd es varu teikt – es darītu tieši to, ko šobrīd daru.

Tu vienmēr esi vēlējies sekot savam sapnim – tāpēc sāc to darīt jau šodien.

 

2. Tu piedzīvosi lietas, par kurām nekad neesi pat iedomājies!

Esmu piedalījies tējas nodarbībās, kuras pasniedza piecdesmit gadīga Japāniete. Es mācos jaunu valodu. Es ēdu ēdienus, par kuriem nezināju, ka tādi vispār eksistē. Sekošana savam sapnim sniedz pieredzi, kāda Tev liekas neiespējama.

3. Tu kļūsi drosmīgs.

Pienāks brīdis, ka Tavs sapnis Tev nozīmēs tik daudz, ka Tevi nekas neapturēs. Kad Tavs sapnis Tevi ir pārņēmis, nav nozīmes, kādas tevī ir bailes, jo Tu tām neļausi sevi apturēt. Tu ieskatīsies tām acīs un kļūsi par drosmīgu cilvēku.

4. Tu kļūsi par iedvesmu apkārtesošiem cilvēkiem.

Darot to, ko Es vēlos, tā vietā, lai darītu to, ko citi vēlas, es esmu iedvesmojis citus sekot viņu sapņiem. Koncentrējies uz saviem sapņiem, nevis uz to, ko citi vēlas un Tev izdosies.

5. Tu atklāsi neticamas lietas, kuras esi spējīgs veikt.

Kad Tu spersi soli pretī savam sapnim, Tu saskarsies ar izaicinājumiem, kurus nebiji paredzējis. Tu neļausi nekam sevi apturēt. Tu pārsteigsi sevi ar spēju veiksmīgi izdzīvot jebkuru situāciju.

6. Tu sev patiksi arvien vairāk.

Dzīve, kuru izvēlējies dzīvot, Tev liks justies satrauktam un pilnam enerģijas. Tu jutīsies lepns par to, ko dari. Un Tu sev patiksi arvien vairāk.

7. Dzīve kļūs skaista.

Kad Tu atklāsi savu potenciālu, Tu atklāsi potenciālu arī citos. Tu atklāsi to skaistumu, kuru vari sniegt Tu pats, dzīve un citi.

8. Tavs prieks un laime kļūs lipīgi.

Tavā klātbūtnē cilvēki jutīsies labāk un uztvers pozitīvāk dzīvi, jo Tu esi dzīvs piemērs, ka ir iespējams izdzīvot sapni.

9. Tu sajutīsi dziļāku saikni ar Visumu.

Lai sasniegtu sapni, ir nepieciešama ticība. Tu sper soli un rīkojies. Kad Tu sper soli un rīkojies, Tu saskaries ar pieredzi, kas veido dziļāku saikni ar Visumu.

10. Tu vairāk smaidīsi.

Dzīve ir jaukāka, kad Tu vairāk smaidi. Ja Tu sekosi savam sapnim, Tu sev patiksi un Tu smaidīsi arvien vairāk.

11. Viss, ko Tu darīsi iegūs jēgu un nozīmi.

Pirms es sāku sekot savam sapnim, es bieži domāju – „Kāda tam jēga?” Tagad es zinu atbildi uz šo jautājumu. Jebkura darbība, kuru daru, ved mani tuvāk savam sapnim.

12. Ēdiens būs garšīgāks.

Jā, Tu izlasīji pareizi: Kad Tu tuvosies savam sapnim, Tu kļūsi mundrāks un Tu augstāk novērtēsi to skaistumu, ko sniedz dzīve. Un jā – pat ēdiens garšos labāk.

13. Katru dienu Tu apgūsi kaut ko jaunu.

Katru dienu es pilnveidoju savu Japāņu valodas prasmi, pilnveidoju cīņas mākslas prasmes un vairāk iepazīstu sevi. Es jūtu izaicinājumu un saviļņojumu. Jo vairāk es tiecos pretī sapnim, jo vairāk es mācos.

14. Tava laime atspoguļojas Tavā sejā.

Tā patiešām ir! Kad Tu esi optimisma pilns, saviļņots un laimīgs, uzmini, kas notiek? Tu kļūsti daudz pievilcīgāks. 26 gados es izskatījos satraukts un nomākts. 30 gados es izskatos laimīgs un dzīvespriecīgs, jo es tiešām jūtos laimīgs un dzīvespriecīgs.

15. Tev patiks laiks, ko pavadi ar sevi.

Kad mēs sekojam savam sapnim, mēs esam vienoti ar savas sirds gaidām. Tas ir veids, kā Tu pasaki savai dvēselei „Es Tevi Mīlu”. Tas ir ļoti patīkami būt ar cilvēkiem, kurus Tu mīli, it sevišķi, ja tas esi Tu pats. 

 

Avots: http://expanded--consciousness.blogspot.com

No angļu valodas tulkoja Ginta Millere

Korektore: Kristīna Kūriņa

Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

3659
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

4970
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

1267
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

5085
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3290
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

1711
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

900
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

1886
11. oktobrī, 2016
1
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

146
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

530
2. oktobrī, 2016
Library_page_5513b0769503dbalinese-people
Prāts & psiholoģija

Multitaskings – ļoti maldīgs uzskats

Ļoti interesants raksts par informācijas apjoma tēmu. Būs aktuāls visiem, kuri darbojas garīgās slodzes, informācijas apstrādes, literatū...

1814
1. oktobrī, 2016
Library_page_tumblr_mb9cozmund1rvn48vo1_1280
Vīrietis & sieviete

Dziļākā mīlestības apņemšanās

Nesolisim sev kopīgu nākotni. Nākotne ir tik nezināma, un mēs esam tik plūstoši un noguruši no izlikšanās, ka zinām. Mūsu domas un jūtas...

2151
21. septembrī, 2016
Library_page_tomasz_alen_kopera_-_love
Attiecības

Mīlestība – naids. Ekharts Tolle

Pēc statistikas datiem liela daļa ‘’mīlestības attiecību’’ diezgan ātri pārvēršas tādās attiecībās, kuras var raksturot kā ‘’mīlestība - ...

2640
9. septembrī, 2016
Library_page_engelis

Mammu mūžīgie eņģeļi

Zaudēta bērna sāpes cauršauj dvēseli. Tā neredzami struto un rētojas ilgi. Ir svarīgi saprast un cienīt sēras. Līdzsaprast.

315
9. septembrī, 2016
Library_page_relax-569318_1280

Vingrinājums diviem

Šis vingrinājums ir domāts pildīt kopā ar kādu kuram Tu uzticies un ar kuru Tu jūties viegli un ērti, ar kuru Tu vari būt Tu pats.

446
2. septembrī, 2016
Library_page_5184
Bērnu psiholoģija

Lielā skolas krīze

Šajā rakstā dots praktiski pilns teksts no amerikāņu pedagoga Džona Teilora Gato uzstāšanās, kurš ir ierindas pasniedzējs visparastākajā ...

9158
30. augustā, 2016
Library_page_bxp35970h
Pašizziņas prakses

Drosme dzīvot apzināti

Mūsu ikdienas dzīvē drosmei netiek piešķirta liela nozīme. Drosme tiek novērtēta militāristu, ugunsdzēsēju un politiķu vidū. Drošība – lū...

2731
23. augustā, 2016
Library_page_jaunumi

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

701
16. augustā, 2016
Library_page_cosmicascension-1170x878
Pašizziņas prakses

Alistera Kroulija radītie vingrinājumi prātam un ķermenim

Alisters Kroulijs ir zinātnieks, filozofs un ezotēriskais huligāns. Viņš apbraucis visu pasauli un apguvis daoistu prakses, kabalu, indie...

3328
14. augustā, 2016
Library_page_00b02c62b9a5ba3ef6108e2bd3d32d49b8a9c14a
Ķermenis & veselība

Kā organismu dziedina skaņas

Kā organismu dziedina skaņas Mēs to sajūtam, kad ieslēdzam radio un atskan mūsu iemīļota dziesma vai arī kad mierīgi sēžam un klausāmies...

3598
4. augustā, 2016
Library_page_22_baby_cute___www.cute-pictures.blogspot.com_
Ķermenis & veselība

Lēni un mierīgi – tas ir vajadzīgs mums visiem

Piedāvājam Jūsu uzmanībai interviju ar profesoru Francisu McGlonu un kognitīvās neiropsiholoģijas profesoru no Liverpūles Universitātes D...

2312
22. jūlijā, 2016
Library_page_wpid-osvobodi-svoy-um-ot-mysley..-pozvol-serdcu-uspokoit-sya.._i_1
Emocijas

Ja nevarat kādam piedot

Man nepatīk jebkādas klišejas par piedošanu. Par to es zinu katru parunu, katru padomu un vispārpieņemtos uzskatus, jo pūlējos atrast at...

10725
13. jūlijā, 2016
Library_page_shutterstock_145507243
Prāts & psiholoģija

Mēs esam tas, ko mēs domājam

Mūsu bezgalīgais Visums ir milzīgs enerģētiskais tīkls, kurā absolūti viss un pilnīgi visi ir savienoti enerģētiskā līmenī. Eksistē tikai...

10775
4. jūlijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

351
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
505
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

463
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

491
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

645
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

921
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1059
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1112
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1009
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

1580
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1260
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1156
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=k1scDaQXnc4

Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

Tina Turner - Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

1422
4. janvārī, 2015