Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_pilns-saules-aptumsums-baiba-sturite-2016 Square81_astrologa-konsultacijas-riga-online-baiba-sturite

Aptumsumu koridors 2016. gada martā: Kamēr mainies, tu dzīvo

Nepalaid garām iespēju izmainīt sevi un savu dzīvi! Pilns Saules aptumsums 9. martā un Mēness aptumsums 23. martā izveidos tā saukto "aptumsumu koridoru", kurš iezīmēs jauna transformācijas perioda sākumu. Laikā starp šiem aptumsumiem Visumā tiks atbrīvots liels daudzums enerģijas, kas, ejot caur cilvēku čakrām un attiecīgi aizskarot dažādas dzīves sfēras, palīdzēs sakārtot jomas, kuras līdz šim tika atstātas novārtā. Karmiskos procesus, kas aizsāksies tagad un turpināsies nākamos 5–6 mēnešus, varētu dēvēt par "lielo tīrīšanu" visos līmeņos. Kamēr mainies, tu dzīvo – tāda būs šo aptumsumu galvenā vadlīnija.

Starp šā brīža pilno Saules un vēlāko Mēness aptumsumu ieslēgsies karmiskais transformācijas kanāls, kas pārbaudīs katra cilvēka atbilstību tiem dzīves mērķiem un uzdevumiem, kāpēc katrs no mums šeit ir piedzimis. Tā ir iespēja izdarīt milzīgu soli savā apziņas attīstībā tiem, kuri interesējas par personīgo izaugsmi un grib atrast sevi. Vienlaikus tas būs pārbaudījumu, slimību un ciešanu laiks tiem, kuri nav gatavi mainīties un pieraduši peldēt pa straumi, cerot, ka viss sakārtosies pats par sevi.

Tumsa, ko izraisa abi aptumsumi, it sevišķi pilnais Saules aptumsums, metīs ēnu gan uz cilvēku apziņu, gan uz pasaules līmeņa notikumiem. Tas ir laiks, kad ir jāatdod karmiskie parādi, jāpārslēdzas uz iekšējiem procesiem, jāpabeidz iesāktie darbi, jāapzinās sevi un jāsāk dzīve kā no tīras lapas.

Gada melnā diena vai šovs? 

Vēdiskā astroloģija Saules aptumsumu dēvē par visneveiksmīgāko dienu gadā, saistot to ar laiku, kad pasaule tiek nodota negatīvo enerģiju varā brīdī, kad aptumsums atrodas savā augstākajā izpausmes punktā. 

Sagaidot Saules aptumsumu, īpaša piesardzība tiek ievērota tajās valstīs un ģimenēs, kuras seko vēdiskajām tradīcijām. Tempļi šajā dienā tiek slēgti, viss ēdiens, kas tika pagatavots pirms aptumsuma, tiek izmests, grūtnieces atrodas mājās, lai aptumsums nekaitētu vēl nedzimušajiem bērniem. Arī visi citi slēpjas, lai negatīvā enerģija nevarētu tiem piekļūt. 

Turpretī Rietumu valstīs aptumsumi bieži vien tiek uztverti kā izklaides pasākums, uz kuru būtu vērts aizbraukt paskatīties. Aptumsumi aizēno apziņu – varbūt tas ir par iemeslu tam, kāpēc lielākā daļa astronomu un to, kuri vēro aptumsumus regulāri, netic ne astroloģijas ezotēriskajai pusei, ne slēpto enerģiju eksistencei?

Kurš cietīs, kurš iegūs? 

Tie, kuru dzīvēs iepriekšējo 2–3 mēnešu laikā bija notikušas kardinālas pārmaiņas, kas saistītas ar darba maiņu, attiecību pārtraukšanu vai citu emocionāli sāpīgu notikumu, šis aptumsums būs jauna perioda sākums ar plus zīmi. Savukārt tiem, kuri vilcinājās ar svarīgu lēmumu pieņemšanu un negribēja atlaist visu to, kas bremzē attīstību un iziešanu jaunā līmenī, šis aptumsums iezīmēs sāpīga procesa sākumu, kad tiks atņemts tas, pie kā cilvēks ir joprojām pieķēries un negrib atlaist. 

Individuālā līmenī sfēras, kuras tiks pakļautas nopietnām pārmaiņām, būs attiecības, darbs un garīgā izaugsme. Skaidrs ir viens, ka vairs nebūs tā kā agrāk. Vecais aizies, lai atbrīvotu vietu jaunajam.

Saskaņā ar Vēdisko astroloģiju visvairāk šo divu aptumsumu ietekmi izjutīs tie, kuriem dzimšanas diena iekrīt laikā no 3 - 28 martam un tie, kuriem Mēness, Ascendents (Lagna), Mēness Mezgli (Rahu, Ketu), horoskopa valdītājs atrodas 19 - 29 grādos Udensvīra zīmē (Kumbha Rashi) vai 1 - 16 grādos Zivis zīmē (Meena Rashi). Precīzu planetāro ietekmi katrā konkrētajā gadījumā var noteikt pie Vēdiskā astrologa, ņemot vērā jūsu individuālo horoskopu.  

Valstiskā līmenī, aptumsumi parasti iezīmē kopējās spriedzes pieaugumu, nozīmīgas izmaiņas valsts pārvaldē, dabas katastrofas, vardarbīgus notikumus, masu slaktiņus, dzimšanas un mirstības palielināšanos, reliģisko un politisko karu sākumu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām, kā arī citus notikumus, kuri rada negatīvas karmiskās sekas gan katrā atseviškā valstī, gan globāli - katra cilvēka dzīvē.

Gatavs vai nē, pārmaiņas jau ir klāt!

Šī brīža sarežģītā astroloģiskā situācija norāda, ka ir sācies transformacijas periods starp dzīvību un nāvi gan tiešā, gan filozofiskā nozīmē. Daudzi cilvēki, kuri neko nav darījuši un arī nevēlas darīt, lai izmainītu savu dzīvi, laika periodā starp šiem diviem aptumsumiem kā arī 6 mēnešus pēc tam, pametīs savus fiziskos ķermeņus priekšlaicīgi. Savukārt tie, kas būs gatavi mainīties, izdarīs vislielāko soli uz sava transformācijas ceļa. Šis periods ir lieliska iespēja atbrīvoties no emocionālajām traumām, bailēm un pieķeršanām, tikt vaļā no ‘neīstajiem‘ cilvēkiem sev apkārt, saārstēt vecās rētas un atdot karmiskos parādus. 

Jebkuri notikumi dzīvē notiek tikai saskaņā ar personīgo karmu. Regulāra garīgā prakse visas dzīves laikā, nevis tikai aptumsuma dienā, palīdz novērst tā negatīvo ietekmi. Cilvēks, kurš pastāvīgi attīstās, mācās un tranformē savu apziņu, tiek pasargāts no visām likstām un slimībām, kam ir pakļautā lielāka daļa cilvēku masas. Tādiem cilvēkiem nav par ko uztraukties, jo katrs aptumsums ir tikai kartējais solis, lai atbrīvotos no ciešanām un virzītos tuvāk apgaismībai.

Aptumsumi ir laiks, kad labāk palikt mājās, nodarboties ar jogu, meditēt un koncentrēties uz iekšējo darbu ar sevi. Tā ir lieliska iespēja savienoties ar garīgajām enerģijām, jo robeža starp fizisko un neredzamo enerģijas pasauli paliek plāna. Tas ir labs periods, lai atbrīvotos no lietām, kas vairs nav lietderīgas un kuras savu laiku ir izdzīvojušas. Viss dabā nepārtraukti mainās. Tikai cilvēks pieķeras patīkamiem brīžiem un lietām, cenšoties izmisīgi padarīt tās mūžīgas.

Tie, kuru dzīvēs iepriekšējo 2-3 mēnešu laikā bija notikušas kardinālas pārmaiņas dzīvē, kas saistītas ar darba maiņu, attiecību pārtraukšanu vai citu emocionāli sāpīgu notikumu, šis aptumsums būs jauna perioda sākums ar plus zīmi. Savukārt, tie, kuri vēl joprojām vilcinājās ar svarīgu lēmumu pieņemšanu un negribēja atlaist visu to, kas bremzē attīstību un iziešanu uz pilnīgu citu līmeni - šis aptumsums iezīmēs sāpīga procesa sākumu, kad tiks atņemts tas, pie kā cilvēks ir joprojām pieķēries un negrib atlaist.

Aptumsumu redzamība un globālā ietekme

9. marta pilnais Saules aptumsums būs redzams Indonēzijā un Klusā okeāna centrālajā daļa, sākot no saullēkta virs Sumatras un beidzoties pēc saulrieta Havaju salu Ziemeļos. Pilns Saules aptumsums ilgs vairāk nekā 4 minūtes. 

Daļējs Saules aptumsums skars šādas valstis: Indija, Nepāla, Indonēziju, Malaizija, Filipīnas, un Papua Jaungvineja, Kambodža, Mjanma, Vjetnama, Taizeme, Ķīna, Japāna, Aļaska un Austrālija. 

23. marta Mēness aptumsums būs redzams lielākajā daļā Āzijas un Dienvidamerikas, Ziemeļamerikā, Klusājā okeānā, Atlantijas un Indijas okeānā, Arktikā un  Antarktīdā.

Latvijā šie aptumsumi nebūs vērojami, tāpēc to negatīvā ietekme būs mazināta. Vislielākā negatīvo enerģiju ietekme būs tajos reģionos, kur aptumsums būs redzams. Jo vairāk redzams, jo lielāka būs tā ietekme gan uz valstīm, gan to iedzīvotājiem un tiem, kas aptumsuma brīdī atrodas aptumsuma reģionā. Tapēc nekādā gadījumā nebrauciet uz vietām, kur ir redzams pilns vai daļējs aptumsums un neskataties uz to.  

Zemestrīces, ūdensplūdi, epidēmijas un ugunsgrēki var skart tos rajonus, kur būs sasniegta cilvēku radītā negatīvo darbību seku karmiskā robeža, it sevišķi rajonos, kur aptumsums ir redzams.

Valstvīrus, slavenības un visus citus pie varas stāvošus cilvēkus šis Saules aptumsums ietekmēs visvairāk. Viņu veselība un dzīvība var tikt pakļauta briesmām. Lēmumi, kas tiks pieņemti aptumsuma laikā, nedos gaidītos rezultātus un var nest postu gan individuālā, gan globālā līmenī. 

Šis aptumsumu koridors būs ievērojams ar to, ka tas aiznesīs daudzu cilvēku dzīvības, radīs liela apmēra zaudējumus un globālas ilgtermiņa negatīvas sekas periodā no  9 - 23 Martam līdz pat nākošajam Saules aptumsumam, kas sagaidāms 2016. gada septembrī. 

Augstāk minētajos reģionos, balstoties uz kopējo astroloģisko situāciju, ir iespējami šādi valstiska līmeņa notikumi:

 • Liela apmēra avārijas un dabas katastrofas
 • Saindēšanās ar zālēm, vakcīnām vai citām vielām
 • Jaunu vīrusu un slimību parādīšanās
 • Agresijas un seksuālās vardarbības uzplaukums
 • Traucējumi interneta un citu masu komunikāciju darbībā
 • Ugunsgrēki un citi uguns radīti bojājumi
 • Masu iznīcinošu ieroču radīšana vai to izraisītās sekas
 • Smagie noziegumi, agresija un masu slaktiņi
 • Valstiska līmeņa nepareizi pieņemti lēmumi ar negatīvām sekām
 • Nepatiesu ziņu izsludināšana masu saziņas līdzekļos
 • Politisko un garīgo līderu atstādināšana no amata vai to priekšlaicīga nāve

Bieži vien, vērojot reliģisko, politisko karu un teroraktu cilvēkiem un dabas resursiem nodarīto globālo postu, rodas iespaids, ka viena daļa pie varas esošo cilvēku maldīgi domā, ka atrodas kautkur citur nevis uz planētas Zeme. Nevajadzētu aizmirst, ka mēs visi dzīvojam uz vienas planētas un esam saistīti. Tāpēc gan negatīvi, gan pozitīvi notikumi jebkurā pasaules malā vienmēr atstās iespaidu uz katru no mums. Ja tiek radīti masu iznīcinošie ieroči, veikta kara darbība vai nodarīts posts kādam no Zemes resursiem, tad par to būs jānes karmiskā atbildība. Šis aptumsuma koridors radīs apstākļus, kas liks samaksāt par pagātnē izdarītiem darbiem un nedarbiem.

Individuālā ietekme un rekomendācijas

Šo aptumsumu laikā ieteicams būt uzmanīgiem lietās, kas saistītas ar materiālo pasauli un veselību. Būs raksturīgi nepareizi pieņemti lēmumi, agresijas iespaidā izdarīti darbi un dusmu uzliesmojumā pateikti vārdi, par kuriem vēlāk iespējams būs jānožēlo. Nebūs iespējams objektīvi izvērtēt jebkuru situāciju, jo prāts būs kā aptumsis un emocionālā reakcija būs grūti kontrolējama. 

Aptumsumi parasti iezīmē būtisku pagrieziena punktu cilvēka dzīvē. Nozīmīgi dzīves notikumi, kā piemēram, dzīvesvietas maiņa, laulības, šķiršanās, mācību uzsākšana vai skolas beigšana, darba zaudēšana vai jaunas darba vietas atrašana, bērna piedzimšana vai ģimenes locekļa zaudēšana bieži vien iekrīt aptumsumu periodos. Tas ir laiks, kad ir jāatbrīvojas no visa vecā un jāvirzās uz priekšu, lai sāktu kautko jaunu. Šos notikumus mēs nevaram dēvēt ne par "labiem" ne “sliktiem”, jo tie gluži vienkārši atbilst katra individuālajai karmai. 

Lēmumu un darbību atlikšana parasti ir daļa no neapzināta cilvēka stāvokļa. Mēs izvairamies no tā, kas ir sāpīgi, lai paliktu savā komforta zonā. Tieši tāpēc laiku pa laikam ir nepieciešams nedaudz kosmiskā grūdiena, lai ievirzītu mūs pareizajā ceļā. Aptumsumi kalpo kā katalizatori dzīves pārmaiņām. Tie var notikt četras līdz sešas reizes gadā, bet savukārt mēs neesam tik bieži gatavi kautko mainīt. Tāpēc bieži vien aptumsumu periodos jūtamies kā izmesti no laivas. Pārmaiņas jau ir ceļā, bet tomēr astrologi iesaka pagaidīt nedēļu ļaujot aptumsuma izraisītai enerģijai nomierināties pirms pieņemiet svarīgus lēmumus. vai veiciet kādas radikālas izmaiņas savā dzīvē.

Attiecību jautājumi parasti saasinās jebkura aptumsuma vai pilnmēneša brīžos, norādot uz neizrisinātām problēmām un savstarpējām neizteiktām pretenzijām. Gadījumā, ja kāds grib ar jums ‘pabeigt' vai ‘izskaidrot' attiecības šajā periodā, uztveriet situāciju ar vēsu prātu un mēģiniet saglabāt iekšējo mieru. Viss, kas karmiski vairs nav vajadzīgs, tāpat pametīs jūsu dzīvi ar vai bez jūsu piekrišanas. Apzinoties, ka viss dzīvē notiek tā kā tam ir jānotiek, mēģiniet paskatīties uz visu notiekošo it kā no malas, ieslēdzot iekšējo vērotāju, lai šī perioda beigās jūs būtu ieguvējs nevis zaudētājs. 

Medicīnas sfērā ir iespējamas ar cilvēcisko faktoru saistītas kļūdas, saindēšanās ar zālēm vai citām vielām, nepareizas diagnozes un neprognozējami rezultāti ārstēšanai. Būtu labi izvairīties no jebkāda veida manipulācijām ar fizisko ķermeni un operācijām. Ja aktivizējas hroniskās slimības vai rodas citas veselības problēmas, tradicionālās ārstēšanas metodes šoreiz nepalīdzēs, tāpēc meklējiet palīdzību pie alternatīvās medicīnas speciālistiem vai tautas dziedniekiem.

Būtu labvēlīgi ievērot šādas rekomendācijas periodā no 9 - 23 martam un trīs dienas pirms un pēc aptumsumu perioda: 

 • Neuzsākt neko jaunu, pabeigt iesāktos darbus
 • Neveikt nopietnas finanšu operācijas
 • Nevērt vaļā jaunus uzņēmumus
 • Nepirkt īpašumus, neslēgt kredīta vai citus līgumus
 • Nepakļauties atkarībām (alkohols, narkotikas, pārēšanās, azartspēles)
 • Neveikt operācijas, būt uzmanīgiem ar asiem priekšmetiem
 • Neceļot un neplānot jaunus ceļojumus
 • Neprecēties un neslēgt laulību līgumus
 • Izvairīties no cilvēku masu pasākumiem 
 • Neiesaistīties agresijas izraisītās provokācijās 

Pilnā Saules aptumsuma laikā negatīvo enerģiju spēks var palielināties daudzkārtēji. Gari, astrālās būtnes ir spējīgas šādos momentos izmantot gan jūsu, gan Visuma enerģiju, lai nestu postu cilvēkiem. Var tikt ieliktas galvā speciālas domas, kas var kaitēt ilgtermiņā, tāpēc ir vienmēr svarīgi sekot līdzi tam, kas ienāk jūsu prātā un attīrīt savu apziņu no domām, kas nav ‘jūsu'. Šī iemesla dēļ cilvēki var justies noguruši  gan fiziski, gan psiholoģiski, jo pastāv risks pakļauties negatīvo domu iespaidam, emocijām un depresijai.

Pārmaiņas jau ir ceļā. Tie kuri ir gatavi tām, varēs veikt vienu no lielākajiem soļiem uz priekšu savā izaugsmē un dzīvē. Esi pārliecināts: kamēr mainies, tu dzīvo! 

 

Baiba Stūrīte | www.baibasturite.com

Saīsinātais prognozes raksts uz DELFI (2016. gada 7. marta publikācija)

http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/orakuls/aptumsumu-koridors-2016-gada-marta-ka-pavadit-so-laiku.d?id=47150335

Kas notika saskaņā ar prognozēm | Raksts portālam DELFI (2016. gada 23.marta publikācija)

http://www.delfi.lv/orakuls/raksti/47222007_vediska-astrologe-soreiz-situacija-var-iziet-arpus-jebkadas-kontroles

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_flowers-2562079_1280
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

4480
13. augustā, 2017
Library_page_arm-wrestling-567950_1280_1_
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

3624
23. decembrī, 2016
Library_page_love-3315770_1280
Prāts & psiholoģija

10 laimīgu cilvēku ieradumi

“Pat atrodoties visdziļākajā depresijas bedrē, ir iespējams pēc pāris nedēļām pacelties spārnos no laimes – ieviešot mazas, bet svarīgas ...

5100
30. aprīlī, 2018
Library_page_woman_at_a_mirror__1907
Ķermenis & veselība

Tas nav mans augums. Tas ir mantojums no dzimtas sievietēm.

Tas, kas redzams spogulī, nav mans ķermenis. Mans ķermenis pauž stāstu par visām sieviešu daļām, kas mani izveidoja, par dzimtas mantojumu m

254
1. maijā, 2018
Library_page_woman-972244_1280
Prāts & psiholoģija

Iedvesmas lipīgums, jeb - kas vārdu padara spēcīgu

Kāpēc viens teksts mūs iedvesmo, bet kāds cits nemaz? Kāpēc viena cilvēka runa mūs iedvesmo, bet kāda cita – mūsos nerod atbalsi? Kā atra...

588
12. jūnijā, 2018
Library_page_girl-2848057_1280
Attiecības

Tu esi Tas

Nemeklē mīlestību. Netaupi sevi mīlestībai un nemeklē mīlestību otrā. Mīlestība nav lieta – to nevar dot vai atņemt. To nevar atrast vai ...

1941
4. jūnijā, 2018
Library_page_chinese-herbal-medicine-2993344_1280
Ķermenis & veselība

Ajūrvēdas pamati

Vēlaties būt veseli? Līdzsvarojiet uzturu un dzīves veidu, saskaņā ar ajūrvēdas noteikumiem.  „Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”. (Ludvigs Fei...

380
17. maijā, 2018
Library_page_earth-2841056_1280
Attiecības

Romantiskās mīlestības lamatas

Ideālu attiecību ilūzija Lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tiem, kas uzauguši Rietumos, ir likts domāt, ka tā saucamā romantiskā mīlest...

1595
19. maijā, 2018
Library_page_universe-782697_1280
Darbs ar traumām

Jūsu dzimšanas ietekme uz jūsu dzīvi

Tāpat kā sēklā atrodas auga dzīvības kods, cilvēka dzimšanai ir spēcīga ietekme tā dzīvi. Saskaņā ar transpersonālās psiholoģijas aizsācē...

1557
17. maijā, 2018
Library_page_pregnant-woman-2765593_1280
Bērni & vecāki

Māte

Viņi teica, ka Tu augi manī iekšā. Bet es zināju labāk. Tu biji vēl tuvāk. Mans ķermenis bija Tavs. Tava elpa bija mana elpa. Tava sird...

1246
13. maijā, 2018
Library_page_press-photo-18_mirabai-ceiba-2560x1526
Skaņa & balss

Mirabai Ceiba Rīgā

Mantru dziedājumi dueta Mirabai Ceiba izpildījumā latvijas jogas praktizētājiem jau ir pazīstami, 2014.gada jūnijā Saulgriežu jogas un mū...

594
11. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-05-09_at_22.44.16
Būdisms

Saskaršanās ar dzīvi: Kodo Savaki Rosi mācība, jeb dzen nekam

“Tev nepietiek iztikai? Tad vienkārši nomirsti!... Tu dzīvo, lai strādātu, vai tu strādā, lai dzīvotu?” Mēs publicējam materiālu par nepa...

1755
10. maijā, 2018
Library_page_microphone-1209816_1280
Skaņa & balss

Saspringums kaklā – “neizteiktās” problēmas vairāku gadu garumā

Kad mēs dzirdam citu cilvēku, mēs intuitīvi zīmējam viņa tēlu: vecs vai jauns, resns vai tievs, mīļš vai dusmīgs, kautrīgs vai augstprātī...

1518
6. maijā, 2018
Library_page_lion-3099986_1280
Emocijas

Ar bailēm apejies saudzīgi

Ar bailēm apejies saudzīgi. Tās ir radījis nezināmais. Tās ir ceļojušas gaismas gadus, lai tevi atrastu. Nebaidies bailes izjust pilnī...

723
2. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-15_at_18.55.02
Attiecības

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet ī...

1722
26. aprīlī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

847
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1625
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

2113
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1427
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1708
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1680
15. martā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1571
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1664
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2216
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2251
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1951
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2026
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2390
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2428
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2785
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2579
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3123
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3144
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3287
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
Zinātne & tehnoloģijas

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2888
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2971
9. janvārī, 2017