Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_images__4_ Square81_gramatas_20atversana

Attiecības ar līdzcilvēkiem (+meditācija)

Ir pienācis laika pārskatīt attiecības ar līdzcilvēkiem.

Jūs jau ziniet, ka ir lielais pārmaiņu laiks, vecās sistēmas pamazām brūk, katra dzīvē notiek pārmaiņas. Tā ir attīrīšanās, mīļie. Attīrās ne tikai planēta, arī katrs no Jums...Tās barjeras, kuras traucēja jums saņemt jaunās un pozitīvās enerģijas, pamazām brūk- tas nav ierasti un var būt sāpīgi.

Šodien mēs parunāsim, kādā veidā varētu harmonizēt attiecības ar citiem cilvēkiem. Daudziem tā ir ļoti aktuāla tēma, daudziem arī sāpīga. Tomēr, tas, kas notiek, notiek jūsu pašu labā. No jūsu dzīves aiziet tas, kas ir novecojis un sevi izsmēlis. Tas attiecas arī uz attiecībām. Esiet atvērti pārmaiņām. Un tad notiks tas, kas ir vislabākais Jums.

Jūs variet turpināt mīlēt pat tos, kas vairs jūs nesaprot.

Daudzi saka: ‘’es jūtos vientuļš, mani nesaprot pat paši tuvākie, viņi nespēj saprast manu meklējumus, izaugsmi, domas, vēlmes un sirds centienus...un dažreiz man nav pat ar ko parunāties par to, kas mani uztrauc...’’

Tomēr, tomēr...īstenībā Jūs nekad neesiet vieni. Ar Jums kopā ir visa jūsu garīgā ģimene- pavadoņi, eņģeļi, Jūsu Augstākais Es...un tieši tas ir viens no šeit, dualitātē apgūstamajiem uzdevumiem, atcerēties par savu dievišķību, sajust saikni ar Visumu, sajust Dievu sevī. Tas ir pirmkārt. Un otrkārt, jums tikai liekas, ka jūs esiet atdalīti no citiem, ka varbūt no jums ir novērsušies, nesaprot, negrib kontaktēties, tā ir ilūzija, pa īstam, Garā mēs visi esam viens. Un šeit mēs esam nākuši gūt pieredzi- izspēlēt nesapratni, strīdus, pat naidu.

Katrā no Jums ir paslēpts dievišķums, un ir jāiemācās to redzēt gan sevī, gan citos. Pat tajā, kurš ir sanācis spēlēt ienaidnieka lomu..Tad arī izpratne, mīlestība un līdzcietība pārpildīs Jūsu sirdis.

Tad ko darīt ar tiem, kas novēršas, nesaprot, vai nevēlas būt ar jums? Turpiniet tos mīlēt. Mīlestība un sapratne ne vienmēr ir viens un tas pats. Turpiniet tos mīlēt, tādejādi ļaujot izpausties viņu brīvajai gribai. Nemēģiniet ietekmēt vai uzspiest savu viedokli. Jums arī nav nekas jāpaskaidro, vai jāmēģina ‘’pāraudzināt’’, vai ‘’piegriezt savai ticībai’’.. pat, ja jums ir vislabākie nodomi, nedariet tā.

Tas ir dabiski, ka viņi es pratīs jūs un visi neies ar jums. Jaunās enerģijas tieši tāpēc jau arī ir jaunas, ka tikai sāk iekarot savas pozīcijas uz Zemes. Jūs esiet- pirmatklājēji- un tas nav viegli. Pirmos akmeņus parasti met uz tiem un arī paši tuvākie tos nesaprot.

Lai cik arī sāpīgi, pieņemiet to ar sapratni. Pieņemiet tos, kas jūs sāpina un ļaujiet tiem iet savu ceļu. Palaidiet tos.

Kāds no tiem aizies no jums pavisam- tas ir neizbēgami. Izsāpiet zaudējumu un svētījiet to, kas aiziet. Viņam ir savs ceļš, uz kuru tam ir visas tiesības, tāpat kā jums savs.

Bet kāds paliks ar jums neskatoties uz nesaskaņām, dažādiem uzskatiem un dažādiem dzīves ceļiem. Šī sadalīšanās bieži notiek arī ģimenēs- viens aiziet uz priekšu, bet viens nolemj palikt vecajās enerģijās. Visbiežāk tas nozīmē šķiršanos, bet ne vienmēr. Mīlestība var uzvarēt, ja pieņemsiet atšķirības viens otrā ar izpratni, pacietību, dodot brīvību otram iet pa savu ceļu.

Tomēr necentieties mākslīgi vai ar varu saglabāt savienību, kura plaisā un acīmredzami brūk. Necentieties saglabāt savienību, kurā jūs spiež atteikties pašam no sevis, saviem uzskatiem, no sava ceļa otra interešu dēļ. Tā būs sevis nodošana- lielākā no nodevībām.

Neturieties pie tādām savienībām. Atrodiet sevī spēku un drosmi aiziet. Atcerieties, pat pēc pašiem lielākajiem zaudējumiem- jūs neesiet vieni.

Kļūstiet par sava Visuma centru.

Dažiem šķiet, ka pasaule brūk, jo vecās saites ar cilvēkiem trūkst viena pēc otras. No jums aiziet tie, kurus uzskatījāt par vistuvākajiem. Šķiras, pat šķietami, stipras ģimenes. Pazūd sapratne paaudžu starpā. Bērni pārstāj jūs saprast. Jūs pārstājat saprast bērnus. Daudzi jūtas vientuļi savās ģimenēs, jūtas sveši, lieki.

Ir arī tādi, kuri labprāt aizietu no visiem , tomēr saprot, ka tas nav tik viegli izdarāms. No otras puses baidās no vientulības, kaut gan doma par vientuļnieka dzīvi, brīžiem šķiet ļoti pat iedvesmojoša.

Mīļie, pirmais, kas jādara- ir jānomierinās. Lai arī citkārt šķiet, ka notiek savādas lietas- tā tikai liekas. Viss, kas notiek ir jūsu Gara uzstājīgā prasība pēc atjaunotnes.

Lai harmonizētu jūs attiecību jomu, jums vajag, lai cik tas dīvaini skan, palikt vienatnē pašam ar sevi. Ļaujiet sev pabūt ar Sevi. Tādēļ nav jāmūk uz vientuļu salu. Pietiks, ja katru dienu atradīsiet stundiņu vai dažas minūtes, lai  paliktu ar sevi. Pasakiet sev: ‘’Es esmu atnācis uz šo pasauli, lai realizētu sava Gara uzdevumus. Esmu nācis, lai ietu savu ceļu un dzīvotu savu dzīvi. Tas ir mans galvenais mērķis. Tādēļ pats sev es esmu vislielākā vērtība.’’

Tas nav egoisms, kā kādam varētu likties, jums nevajag stādīt sevi augstāk par citiem. Jums nav jākļūst augstprātīgiem vai nicinošiem. Jums, vienkārši jākļūst par savas paša dzīves centru.

Padomājiet: vai esiet paši savas dzīves centrs, kā Saule ir centrs, ap kuru griežas citas planētas? Vai tomēr centra vietu esiet atvēlējuši, kādam citam, paši tikmēr griežoties ap šo centru.?

Ticiet, Saules vieta ir atvēlēta Jums.

Uzlieciet rokas sev uz krūtīm un pasakiet: ‘’Es esmu sevis paša Centrs, es esmu Saule, pats galvenais ir šeit, pats vērtīgākais ir šeit. No šīs dienas es sekoju tam, kas ir šeit- savām vērtībām. No šīs dienas es esmu prioritāte numur viens.’’

Nevajag baidīties, ka tādejādi jūs kaut kā ierobežotu citus, vai liktu tiem griezties ap jums. Nē- jūs tikai parādiet tiem piemēru, kā viņiem pašiem kļūt par savu centru.

Tad, kad jūs ieņemsiet centrālo vietu savā dzīvē, jūsu attiecības ar citiem sāks mainīties. Tajās būs mazāk atkarības un vairāk mīlestības. Jūs kļūsiet pasargāti no citu ietekmes, un paši pārstāsiet ietekmēt citus. Jūs sāksiet cienīt dievišķo otrā cilvēkā, pārstājot iejaukties tā visumā ar saviem likumiem, vienlaicīgi pasargājot savu Visumu no iejaukšanās.

Tikai tad pa īstam uzplauks visu veidu attiecības. Tomēr atcerieties, ka arī šajā ceļā ir iespējami zaudējumi. Dažiem cilvēkiem būs grūti samierināties, ka jūs vairs nevēlieties būs sīka planētiņa, kas griežas ap viņiem. Viņiem vieglāk būs izšķirties no jums, nekā atzīt jūsu tiesības būt pašiem par Sevi.

Neturiet viņus. Svētījiet viņu aiziešanu. Tā jūs atbrīvosiet ceļu citām attiecībām, daudz harmoniskākām un atbilstošākām jūsu attīstības līmenim.

Ejiet tur, kur sauc sirds un atradīsiet Savējos.

Daudzi, kas izvēlās Gara ceļu, domā, ka nespēs vairs atrast tuvas attiecības, sapratni. Bet tā nav! Tagad tas ir pat vēl vairāk iespējams. Jo tagad jūs spējat ieraudzīt ne tikai cilvēcisko, bet arī dievišķo katrā cilvēkā, ko sastopiet! Un tas nozīmē, ka jūsu mīlestības spēks un dziļums iegūst jaunas, neierobežotas iespējas!

Vecajās enerģijās, cilvēki, kas meklēja sevī Dievu, bieži kļuva par askētiem, vientuļniekiem, mūķenēm, noslēdzās no citiem cilvēkiem un sabiedrības. Jaunajās enerģijās ir gluži otrādi. Ar katru dienu, jūs redzēsiet, kļūs vairāk tādu cilvēku, kas saprot jūs pat bez vārdiem! Jūs sāksiet sastapt domubiedrus un garīgi tuvus cilvēkus. Jums vairs nebūs jāslēpjas, lai lūgtos vienatnē. Jā, atrodiet laiku sev, lai atrastu savu centru, un tad dodieties ārā, lai starotu citiem! Jūsu gaisma pievilks tos, ko sasildīt un palīdzēs iedegt pašiem savu gaismiņu.

Vienkārši ejiet tur, kur sauc sirds. Nemeklējiet loģiku, vai necentieties izskaitļot savus ceļus. Loģika neredz īstos ceļus. Tos redz tikai sirds. Ejiet tur, kur sauc Sirds. Un sauc tā jūs tur, kur jums ir interesanti, kur gaida aizraujošas lietas, kur atveras jaunas iespējas Garam. Ejiet tur- un sastapsiet Savējos.

Pēc kāda laika jūs sagaidīs pārsteigums- sāks atgriezties tie, kas šķita zaudēti pavisam. Daži no tiem spēs panākt jūs.

Uztiecieties Garam. Neturieties pie sevi izdzīvojošām attiecībām- ejiet pretī jaunajai dzīvei un jums atvērsies laimes un jaunu iespēju ceļi.

Un tagad iekārtojieties ērtāk.

Kādu laiku skatieties uz svecītēm. Ļaujiet domām aiziet no prāta.

Tagad aizveriet acis-vai redziet sveces gaismas nospiedumu uz plakstiņiem? Sakiet sev- ‘’es esmu gaisma’’. Domās ielieciet šo nospiedumu savā sirdī.. Iedomājieties, ka spilgta, silta gaismiņa deg jūsos. Tomēr tā vairs nav tā uguns, uz kuru skatījāties. Šī ir kā gaismas avots- spilgti balta, silta, bet nededzinoša. Iedomājieties šādas gaismas bumbiņu. Tā dzirksteļo, griežas, tai it kā pašai ir sava apziņa. Šī ir dzīva gaismiņa.

Sakiet sev: ‘’es esmu Gaisma’’, ‘’es esmu Mīlestība’’ Iedomājieties, kā maiga gaisma no jūsu sirds avota izstaro pa visu ķermeni. Jūs sajūtiet, kā tas ietin jūs. Jūs sajūtiet kā patīkams siltums ielīst katrā šūnā, šķiet pat elpot ir kļuvis vieglāk. Jūs sajūtieties ļoti mīlēti šobrīd. Dievs, Visums jūs tik ļoti mīl. Visa pasaule lūkojas uz Jums ar Mīlestību.

Domās sūtiet Mīlestības un Gaismas straumi visai pasaulei, planētai, cilvēkiem. Sajūtiet, ka atbildes plūsma nāk pie jums. Sajūtiet, kā Mīlestības enerģija ielīst jūsos.

Jūs spējiet izstarot Mīlestību. Un saņemt to. To var fiziski sajust kā enerģijas kustību. Kad jūs kļūstiet spējīgi izstarot un saņemt mīlestību, jūs spējiet izveidot visskaistākās attiecības un piesaistīt tieši tos cilvēkus, kuri jums nepieciešami, kuri mīlēs jūs un sapratīs vislabāk.

Inta Vītola

(meditācija iedvesmojoties no Kryon)

 

 

Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1119
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

827
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12149
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2120
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7563
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2043
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3594
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

219
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3518
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2260
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

6946
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1310
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3141
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6700
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17475
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2000
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6027
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3883
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2355
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1514
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

2404
11. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

445
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

900
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

776
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
903
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

791
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

787
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

942
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1257
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1440
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1476
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1356
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2236
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1759
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1600
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
504
9. janvārī, 2017