Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_images__4_ Square81_gramatas_20atversana

Attiecības ar līdzcilvēkiem (+meditācija)

Ir pienācis laika pārskatīt attiecības ar līdzcilvēkiem.

Jūs jau ziniet, ka ir lielais pārmaiņu laiks, vecās sistēmas pamazām brūk, katra dzīvē notiek pārmaiņas. Tā ir attīrīšanās, mīļie. Attīrās ne tikai planēta, arī katrs no Jums...Tās barjeras, kuras traucēja jums saņemt jaunās un pozitīvās enerģijas, pamazām brūk- tas nav ierasti un var būt sāpīgi.

Šodien mēs parunāsim, kādā veidā varētu harmonizēt attiecības ar citiem cilvēkiem. Daudziem tā ir ļoti aktuāla tēma, daudziem arī sāpīga. Tomēr, tas, kas notiek, notiek jūsu pašu labā. No jūsu dzīves aiziet tas, kas ir novecojis un sevi izsmēlis. Tas attiecas arī uz attiecībām. Esiet atvērti pārmaiņām. Un tad notiks tas, kas ir vislabākais Jums.

Jūs variet turpināt mīlēt pat tos, kas vairs jūs nesaprot.

Daudzi saka: ‘’es jūtos vientuļš, mani nesaprot pat paši tuvākie, viņi nespēj saprast manu meklējumus, izaugsmi, domas, vēlmes un sirds centienus...un dažreiz man nav pat ar ko parunāties par to, kas mani uztrauc...’’

Tomēr, tomēr...īstenībā Jūs nekad neesiet vieni. Ar Jums kopā ir visa jūsu garīgā ģimene- pavadoņi, eņģeļi, Jūsu Augstākais Es...un tieši tas ir viens no šeit, dualitātē apgūstamajiem uzdevumiem, atcerēties par savu dievišķību, sajust saikni ar Visumu, sajust Dievu sevī. Tas ir pirmkārt. Un otrkārt, jums tikai liekas, ka jūs esiet atdalīti no citiem, ka varbūt no jums ir novērsušies, nesaprot, negrib kontaktēties, tā ir ilūzija, pa īstam, Garā mēs visi esam viens. Un šeit mēs esam nākuši gūt pieredzi- izspēlēt nesapratni, strīdus, pat naidu.

Katrā no Jums ir paslēpts dievišķums, un ir jāiemācās to redzēt gan sevī, gan citos. Pat tajā, kurš ir sanācis spēlēt ienaidnieka lomu..Tad arī izpratne, mīlestība un līdzcietība pārpildīs Jūsu sirdis.

Tad ko darīt ar tiem, kas novēršas, nesaprot, vai nevēlas būt ar jums? Turpiniet tos mīlēt. Mīlestība un sapratne ne vienmēr ir viens un tas pats. Turpiniet tos mīlēt, tādejādi ļaujot izpausties viņu brīvajai gribai. Nemēģiniet ietekmēt vai uzspiest savu viedokli. Jums arī nav nekas jāpaskaidro, vai jāmēģina ‘’pāraudzināt’’, vai ‘’piegriezt savai ticībai’’.. pat, ja jums ir vislabākie nodomi, nedariet tā.

Tas ir dabiski, ka viņi es pratīs jūs un visi neies ar jums. Jaunās enerģijas tieši tāpēc jau arī ir jaunas, ka tikai sāk iekarot savas pozīcijas uz Zemes. Jūs esiet- pirmatklājēji- un tas nav viegli. Pirmos akmeņus parasti met uz tiem un arī paši tuvākie tos nesaprot.

Lai cik arī sāpīgi, pieņemiet to ar sapratni. Pieņemiet tos, kas jūs sāpina un ļaujiet tiem iet savu ceļu. Palaidiet tos.

Kāds no tiem aizies no jums pavisam- tas ir neizbēgami. Izsāpiet zaudējumu un svētījiet to, kas aiziet. Viņam ir savs ceļš, uz kuru tam ir visas tiesības, tāpat kā jums savs.

Bet kāds paliks ar jums neskatoties uz nesaskaņām, dažādiem uzskatiem un dažādiem dzīves ceļiem. Šī sadalīšanās bieži notiek arī ģimenēs- viens aiziet uz priekšu, bet viens nolemj palikt vecajās enerģijās. Visbiežāk tas nozīmē šķiršanos, bet ne vienmēr. Mīlestība var uzvarēt, ja pieņemsiet atšķirības viens otrā ar izpratni, pacietību, dodot brīvību otram iet pa savu ceļu.

Tomēr necentieties mākslīgi vai ar varu saglabāt savienību, kura plaisā un acīmredzami brūk. Necentieties saglabāt savienību, kurā jūs spiež atteikties pašam no sevis, saviem uzskatiem, no sava ceļa otra interešu dēļ. Tā būs sevis nodošana- lielākā no nodevībām.

Neturieties pie tādām savienībām. Atrodiet sevī spēku un drosmi aiziet. Atcerieties, pat pēc pašiem lielākajiem zaudējumiem- jūs neesiet vieni.

Kļūstiet par sava Visuma centru.

Dažiem šķiet, ka pasaule brūk, jo vecās saites ar cilvēkiem trūkst viena pēc otras. No jums aiziet tie, kurus uzskatījāt par vistuvākajiem. Šķiras, pat šķietami, stipras ģimenes. Pazūd sapratne paaudžu starpā. Bērni pārstāj jūs saprast. Jūs pārstājat saprast bērnus. Daudzi jūtas vientuļi savās ģimenēs, jūtas sveši, lieki.

Ir arī tādi, kuri labprāt aizietu no visiem , tomēr saprot, ka tas nav tik viegli izdarāms. No otras puses baidās no vientulības, kaut gan doma par vientuļnieka dzīvi, brīžiem šķiet ļoti pat iedvesmojoša.

Mīļie, pirmais, kas jādara- ir jānomierinās. Lai arī citkārt šķiet, ka notiek savādas lietas- tā tikai liekas. Viss, kas notiek ir jūsu Gara uzstājīgā prasība pēc atjaunotnes.

Lai harmonizētu jūs attiecību jomu, jums vajag, lai cik tas dīvaini skan, palikt vienatnē pašam ar sevi. Ļaujiet sev pabūt ar Sevi. Tādēļ nav jāmūk uz vientuļu salu. Pietiks, ja katru dienu atradīsiet stundiņu vai dažas minūtes, lai  paliktu ar sevi. Pasakiet sev: ‘’Es esmu atnācis uz šo pasauli, lai realizētu sava Gara uzdevumus. Esmu nācis, lai ietu savu ceļu un dzīvotu savu dzīvi. Tas ir mans galvenais mērķis. Tādēļ pats sev es esmu vislielākā vērtība.’’

Tas nav egoisms, kā kādam varētu likties, jums nevajag stādīt sevi augstāk par citiem. Jums nav jākļūst augstprātīgiem vai nicinošiem. Jums, vienkārši jākļūst par savas paša dzīves centru.

Padomājiet: vai esiet paši savas dzīves centrs, kā Saule ir centrs, ap kuru griežas citas planētas? Vai tomēr centra vietu esiet atvēlējuši, kādam citam, paši tikmēr griežoties ap šo centru.?

Ticiet, Saules vieta ir atvēlēta Jums.

Uzlieciet rokas sev uz krūtīm un pasakiet: ‘’Es esmu sevis paša Centrs, es esmu Saule, pats galvenais ir šeit, pats vērtīgākais ir šeit. No šīs dienas es sekoju tam, kas ir šeit- savām vērtībām. No šīs dienas es esmu prioritāte numur viens.’’

Nevajag baidīties, ka tādejādi jūs kaut kā ierobežotu citus, vai liktu tiem griezties ap jums. Nē- jūs tikai parādiet tiem piemēru, kā viņiem pašiem kļūt par savu centru.

Tad, kad jūs ieņemsiet centrālo vietu savā dzīvē, jūsu attiecības ar citiem sāks mainīties. Tajās būs mazāk atkarības un vairāk mīlestības. Jūs kļūsiet pasargāti no citu ietekmes, un paši pārstāsiet ietekmēt citus. Jūs sāksiet cienīt dievišķo otrā cilvēkā, pārstājot iejaukties tā visumā ar saviem likumiem, vienlaicīgi pasargājot savu Visumu no iejaukšanās.

Tikai tad pa īstam uzplauks visu veidu attiecības. Tomēr atcerieties, ka arī šajā ceļā ir iespējami zaudējumi. Dažiem cilvēkiem būs grūti samierināties, ka jūs vairs nevēlieties būs sīka planētiņa, kas griežas ap viņiem. Viņiem vieglāk būs izšķirties no jums, nekā atzīt jūsu tiesības būt pašiem par Sevi.

Neturiet viņus. Svētījiet viņu aiziešanu. Tā jūs atbrīvosiet ceļu citām attiecībām, daudz harmoniskākām un atbilstošākām jūsu attīstības līmenim.

Ejiet tur, kur sauc sirds un atradīsiet Savējos.

Daudzi, kas izvēlās Gara ceļu, domā, ka nespēs vairs atrast tuvas attiecības, sapratni. Bet tā nav! Tagad tas ir pat vēl vairāk iespējams. Jo tagad jūs spējat ieraudzīt ne tikai cilvēcisko, bet arī dievišķo katrā cilvēkā, ko sastopiet! Un tas nozīmē, ka jūsu mīlestības spēks un dziļums iegūst jaunas, neierobežotas iespējas!

Vecajās enerģijās, cilvēki, kas meklēja sevī Dievu, bieži kļuva par askētiem, vientuļniekiem, mūķenēm, noslēdzās no citiem cilvēkiem un sabiedrības. Jaunajās enerģijās ir gluži otrādi. Ar katru dienu, jūs redzēsiet, kļūs vairāk tādu cilvēku, kas saprot jūs pat bez vārdiem! Jūs sāksiet sastapt domubiedrus un garīgi tuvus cilvēkus. Jums vairs nebūs jāslēpjas, lai lūgtos vienatnē. Jā, atrodiet laiku sev, lai atrastu savu centru, un tad dodieties ārā, lai starotu citiem! Jūsu gaisma pievilks tos, ko sasildīt un palīdzēs iedegt pašiem savu gaismiņu.

Vienkārši ejiet tur, kur sauc sirds. Nemeklējiet loģiku, vai necentieties izskaitļot savus ceļus. Loģika neredz īstos ceļus. Tos redz tikai sirds. Ejiet tur, kur sauc Sirds. Un sauc tā jūs tur, kur jums ir interesanti, kur gaida aizraujošas lietas, kur atveras jaunas iespējas Garam. Ejiet tur- un sastapsiet Savējos.

Pēc kāda laika jūs sagaidīs pārsteigums- sāks atgriezties tie, kas šķita zaudēti pavisam. Daži no tiem spēs panākt jūs.

Uztiecieties Garam. Neturieties pie sevi izdzīvojošām attiecībām- ejiet pretī jaunajai dzīvei un jums atvērsies laimes un jaunu iespēju ceļi.

Un tagad iekārtojieties ērtāk.

Kādu laiku skatieties uz svecītēm. Ļaujiet domām aiziet no prāta.

Tagad aizveriet acis-vai redziet sveces gaismas nospiedumu uz plakstiņiem? Sakiet sev- ‘’es esmu gaisma’’. Domās ielieciet šo nospiedumu savā sirdī.. Iedomājieties, ka spilgta, silta gaismiņa deg jūsos. Tomēr tā vairs nav tā uguns, uz kuru skatījāties. Šī ir kā gaismas avots- spilgti balta, silta, bet nededzinoša. Iedomājieties šādas gaismas bumbiņu. Tā dzirksteļo, griežas, tai it kā pašai ir sava apziņa. Šī ir dzīva gaismiņa.

Sakiet sev: ‘’es esmu Gaisma’’, ‘’es esmu Mīlestība’’ Iedomājieties, kā maiga gaisma no jūsu sirds avota izstaro pa visu ķermeni. Jūs sajūtiet, kā tas ietin jūs. Jūs sajūtiet kā patīkams siltums ielīst katrā šūnā, šķiet pat elpot ir kļuvis vieglāk. Jūs sajūtieties ļoti mīlēti šobrīd. Dievs, Visums jūs tik ļoti mīl. Visa pasaule lūkojas uz Jums ar Mīlestību.

Domās sūtiet Mīlestības un Gaismas straumi visai pasaulei, planētai, cilvēkiem. Sajūtiet, ka atbildes plūsma nāk pie jums. Sajūtiet, kā Mīlestības enerģija ielīst jūsos.

Jūs spējiet izstarot Mīlestību. Un saņemt to. To var fiziski sajust kā enerģijas kustību. Kad jūs kļūstiet spējīgi izstarot un saņemt mīlestību, jūs spējiet izveidot visskaistākās attiecības un piesaistīt tieši tos cilvēkus, kuri jums nepieciešami, kuri mīlēs jūs un sapratīs vislabāk.

Inta Vītola

(meditācija iedvesmojoties no Kryon)

 

 

Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

54
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

297
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10219
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7370
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7458
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2353
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1906
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2089
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6032
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

403
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

456
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9324
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2520
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

414
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6282
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2290
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1447
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13492
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2749
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8386
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2696
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4139
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

750
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4139
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

764
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1247
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1189
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1334
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1128
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1087
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1293
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1609
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1829
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1957
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1771
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
986
9. janvārī, 2017