Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_images__4_ Square81_gramatas_20atversana

Attiecības ar līdzcilvēkiem (+meditācija)

Ir pienācis laika pārskatīt attiecības ar līdzcilvēkiem.

Jūs jau ziniet, ka ir lielais pārmaiņu laiks, vecās sistēmas pamazām brūk, katra dzīvē notiek pārmaiņas. Tā ir attīrīšanās, mīļie. Attīrās ne tikai planēta, arī katrs no Jums...Tās barjeras, kuras traucēja jums saņemt jaunās un pozitīvās enerģijas, pamazām brūk- tas nav ierasti un var būt sāpīgi.

Šodien mēs parunāsim, kādā veidā varētu harmonizēt attiecības ar citiem cilvēkiem. Daudziem tā ir ļoti aktuāla tēma, daudziem arī sāpīga. Tomēr, tas, kas notiek, notiek jūsu pašu labā. No jūsu dzīves aiziet tas, kas ir novecojis un sevi izsmēlis. Tas attiecas arī uz attiecībām. Esiet atvērti pārmaiņām. Un tad notiks tas, kas ir vislabākais Jums.

Jūs variet turpināt mīlēt pat tos, kas vairs jūs nesaprot.

Daudzi saka: ‘’es jūtos vientuļš, mani nesaprot pat paši tuvākie, viņi nespēj saprast manu meklējumus, izaugsmi, domas, vēlmes un sirds centienus...un dažreiz man nav pat ar ko parunāties par to, kas mani uztrauc...’’

Tomēr, tomēr...īstenībā Jūs nekad neesiet vieni. Ar Jums kopā ir visa jūsu garīgā ģimene- pavadoņi, eņģeļi, Jūsu Augstākais Es...un tieši tas ir viens no šeit, dualitātē apgūstamajiem uzdevumiem, atcerēties par savu dievišķību, sajust saikni ar Visumu, sajust Dievu sevī. Tas ir pirmkārt. Un otrkārt, jums tikai liekas, ka jūs esiet atdalīti no citiem, ka varbūt no jums ir novērsušies, nesaprot, negrib kontaktēties, tā ir ilūzija, pa īstam, Garā mēs visi esam viens. Un šeit mēs esam nākuši gūt pieredzi- izspēlēt nesapratni, strīdus, pat naidu.

Katrā no Jums ir paslēpts dievišķums, un ir jāiemācās to redzēt gan sevī, gan citos. Pat tajā, kurš ir sanācis spēlēt ienaidnieka lomu..Tad arī izpratne, mīlestība un līdzcietība pārpildīs Jūsu sirdis.

Tad ko darīt ar tiem, kas novēršas, nesaprot, vai nevēlas būt ar jums? Turpiniet tos mīlēt. Mīlestība un sapratne ne vienmēr ir viens un tas pats. Turpiniet tos mīlēt, tādejādi ļaujot izpausties viņu brīvajai gribai. Nemēģiniet ietekmēt vai uzspiest savu viedokli. Jums arī nav nekas jāpaskaidro, vai jāmēģina ‘’pāraudzināt’’, vai ‘’piegriezt savai ticībai’’.. pat, ja jums ir vislabākie nodomi, nedariet tā.

Tas ir dabiski, ka viņi es pratīs jūs un visi neies ar jums. Jaunās enerģijas tieši tāpēc jau arī ir jaunas, ka tikai sāk iekarot savas pozīcijas uz Zemes. Jūs esiet- pirmatklājēji- un tas nav viegli. Pirmos akmeņus parasti met uz tiem un arī paši tuvākie tos nesaprot.

Lai cik arī sāpīgi, pieņemiet to ar sapratni. Pieņemiet tos, kas jūs sāpina un ļaujiet tiem iet savu ceļu. Palaidiet tos.

Kāds no tiem aizies no jums pavisam- tas ir neizbēgami. Izsāpiet zaudējumu un svētījiet to, kas aiziet. Viņam ir savs ceļš, uz kuru tam ir visas tiesības, tāpat kā jums savs.

Bet kāds paliks ar jums neskatoties uz nesaskaņām, dažādiem uzskatiem un dažādiem dzīves ceļiem. Šī sadalīšanās bieži notiek arī ģimenēs- viens aiziet uz priekšu, bet viens nolemj palikt vecajās enerģijās. Visbiežāk tas nozīmē šķiršanos, bet ne vienmēr. Mīlestība var uzvarēt, ja pieņemsiet atšķirības viens otrā ar izpratni, pacietību, dodot brīvību otram iet pa savu ceļu.

Tomēr necentieties mākslīgi vai ar varu saglabāt savienību, kura plaisā un acīmredzami brūk. Necentieties saglabāt savienību, kurā jūs spiež atteikties pašam no sevis, saviem uzskatiem, no sava ceļa otra interešu dēļ. Tā būs sevis nodošana- lielākā no nodevībām.

Neturieties pie tādām savienībām. Atrodiet sevī spēku un drosmi aiziet. Atcerieties, pat pēc pašiem lielākajiem zaudējumiem- jūs neesiet vieni.

Kļūstiet par sava Visuma centru.

Dažiem šķiet, ka pasaule brūk, jo vecās saites ar cilvēkiem trūkst viena pēc otras. No jums aiziet tie, kurus uzskatījāt par vistuvākajiem. Šķiras, pat šķietami, stipras ģimenes. Pazūd sapratne paaudžu starpā. Bērni pārstāj jūs saprast. Jūs pārstājat saprast bērnus. Daudzi jūtas vientuļi savās ģimenēs, jūtas sveši, lieki.

Ir arī tādi, kuri labprāt aizietu no visiem , tomēr saprot, ka tas nav tik viegli izdarāms. No otras puses baidās no vientulības, kaut gan doma par vientuļnieka dzīvi, brīžiem šķiet ļoti pat iedvesmojoša.

Mīļie, pirmais, kas jādara- ir jānomierinās. Lai arī citkārt šķiet, ka notiek savādas lietas- tā tikai liekas. Viss, kas notiek ir jūsu Gara uzstājīgā prasība pēc atjaunotnes.

Lai harmonizētu jūs attiecību jomu, jums vajag, lai cik tas dīvaini skan, palikt vienatnē pašam ar sevi. Ļaujiet sev pabūt ar Sevi. Tādēļ nav jāmūk uz vientuļu salu. Pietiks, ja katru dienu atradīsiet stundiņu vai dažas minūtes, lai  paliktu ar sevi. Pasakiet sev: ‘’Es esmu atnācis uz šo pasauli, lai realizētu sava Gara uzdevumus. Esmu nācis, lai ietu savu ceļu un dzīvotu savu dzīvi. Tas ir mans galvenais mērķis. Tādēļ pats sev es esmu vislielākā vērtība.’’

Tas nav egoisms, kā kādam varētu likties, jums nevajag stādīt sevi augstāk par citiem. Jums nav jākļūst augstprātīgiem vai nicinošiem. Jums, vienkārši jākļūst par savas paša dzīves centru.

Padomājiet: vai esiet paši savas dzīves centrs, kā Saule ir centrs, ap kuru griežas citas planētas? Vai tomēr centra vietu esiet atvēlējuši, kādam citam, paši tikmēr griežoties ap šo centru.?

Ticiet, Saules vieta ir atvēlēta Jums.

Uzlieciet rokas sev uz krūtīm un pasakiet: ‘’Es esmu sevis paša Centrs, es esmu Saule, pats galvenais ir šeit, pats vērtīgākais ir šeit. No šīs dienas es sekoju tam, kas ir šeit- savām vērtībām. No šīs dienas es esmu prioritāte numur viens.’’

Nevajag baidīties, ka tādejādi jūs kaut kā ierobežotu citus, vai liktu tiem griezties ap jums. Nē- jūs tikai parādiet tiem piemēru, kā viņiem pašiem kļūt par savu centru.

Tad, kad jūs ieņemsiet centrālo vietu savā dzīvē, jūsu attiecības ar citiem sāks mainīties. Tajās būs mazāk atkarības un vairāk mīlestības. Jūs kļūsiet pasargāti no citu ietekmes, un paši pārstāsiet ietekmēt citus. Jūs sāksiet cienīt dievišķo otrā cilvēkā, pārstājot iejaukties tā visumā ar saviem likumiem, vienlaicīgi pasargājot savu Visumu no iejaukšanās.

Tikai tad pa īstam uzplauks visu veidu attiecības. Tomēr atcerieties, ka arī šajā ceļā ir iespējami zaudējumi. Dažiem cilvēkiem būs grūti samierināties, ka jūs vairs nevēlieties būs sīka planētiņa, kas griežas ap viņiem. Viņiem vieglāk būs izšķirties no jums, nekā atzīt jūsu tiesības būt pašiem par Sevi.

Neturiet viņus. Svētījiet viņu aiziešanu. Tā jūs atbrīvosiet ceļu citām attiecībām, daudz harmoniskākām un atbilstošākām jūsu attīstības līmenim.

Ejiet tur, kur sauc sirds un atradīsiet Savējos.

Daudzi, kas izvēlās Gara ceļu, domā, ka nespēs vairs atrast tuvas attiecības, sapratni. Bet tā nav! Tagad tas ir pat vēl vairāk iespējams. Jo tagad jūs spējat ieraudzīt ne tikai cilvēcisko, bet arī dievišķo katrā cilvēkā, ko sastopiet! Un tas nozīmē, ka jūsu mīlestības spēks un dziļums iegūst jaunas, neierobežotas iespējas!

Vecajās enerģijās, cilvēki, kas meklēja sevī Dievu, bieži kļuva par askētiem, vientuļniekiem, mūķenēm, noslēdzās no citiem cilvēkiem un sabiedrības. Jaunajās enerģijās ir gluži otrādi. Ar katru dienu, jūs redzēsiet, kļūs vairāk tādu cilvēku, kas saprot jūs pat bez vārdiem! Jūs sāksiet sastapt domubiedrus un garīgi tuvus cilvēkus. Jums vairs nebūs jāslēpjas, lai lūgtos vienatnē. Jā, atrodiet laiku sev, lai atrastu savu centru, un tad dodieties ārā, lai starotu citiem! Jūsu gaisma pievilks tos, ko sasildīt un palīdzēs iedegt pašiem savu gaismiņu.

Vienkārši ejiet tur, kur sauc sirds. Nemeklējiet loģiku, vai necentieties izskaitļot savus ceļus. Loģika neredz īstos ceļus. Tos redz tikai sirds. Ejiet tur, kur sauc Sirds. Un sauc tā jūs tur, kur jums ir interesanti, kur gaida aizraujošas lietas, kur atveras jaunas iespējas Garam. Ejiet tur- un sastapsiet Savējos.

Pēc kāda laika jūs sagaidīs pārsteigums- sāks atgriezties tie, kas šķita zaudēti pavisam. Daži no tiem spēs panākt jūs.

Uztiecieties Garam. Neturieties pie sevi izdzīvojošām attiecībām- ejiet pretī jaunajai dzīvei un jums atvērsies laimes un jaunu iespēju ceļi.

Un tagad iekārtojieties ērtāk.

Kādu laiku skatieties uz svecītēm. Ļaujiet domām aiziet no prāta.

Tagad aizveriet acis-vai redziet sveces gaismas nospiedumu uz plakstiņiem? Sakiet sev- ‘’es esmu gaisma’’. Domās ielieciet šo nospiedumu savā sirdī.. Iedomājieties, ka spilgta, silta gaismiņa deg jūsos. Tomēr tā vairs nav tā uguns, uz kuru skatījāties. Šī ir kā gaismas avots- spilgti balta, silta, bet nededzinoša. Iedomājieties šādas gaismas bumbiņu. Tā dzirksteļo, griežas, tai it kā pašai ir sava apziņa. Šī ir dzīva gaismiņa.

Sakiet sev: ‘’es esmu Gaisma’’, ‘’es esmu Mīlestība’’ Iedomājieties, kā maiga gaisma no jūsu sirds avota izstaro pa visu ķermeni. Jūs sajūtiet, kā tas ietin jūs. Jūs sajūtiet kā patīkams siltums ielīst katrā šūnā, šķiet pat elpot ir kļuvis vieglāk. Jūs sajūtieties ļoti mīlēti šobrīd. Dievs, Visums jūs tik ļoti mīl. Visa pasaule lūkojas uz Jums ar Mīlestību.

Domās sūtiet Mīlestības un Gaismas straumi visai pasaulei, planētai, cilvēkiem. Sajūtiet, ka atbildes plūsma nāk pie jums. Sajūtiet, kā Mīlestības enerģija ielīst jūsos.

Jūs spējiet izstarot Mīlestību. Un saņemt to. To var fiziski sajust kā enerģijas kustību. Kad jūs kļūstiet spējīgi izstarot un saņemt mīlestību, jūs spējiet izveidot visskaistākās attiecības un piesaistīt tieši tos cilvēkus, kuri jums nepieciešami, kuri mīlēs jūs un sapratīs vislabāk.

Inta Vītola

(meditācija iedvesmojoties no Kryon)

 

 

Library_page_xolp0kceci_i3
Pašizziņas prakses

Kodo Savaki: Būt vienam veselumam ar visu Visumu

Parastam cilvēkam pāriet vēlme darīt kaut ko, ja neviens neskatās uz to, ko viņš dara. Ja kāds pievērš viņam uzmanību - viņš ir gatavs lē...

1064
14. novembrī, 2017
Library_page_6efa9540-0df5-11e7-9759-4d2712afe57f
Prāts & psiholoģija

Septiņi iemesli, lai pamestu savu komforta zonu

“Viss, ko jūs vēlaties, atrodas taipus bailēm”- Džeks Kenfilds   Iedomājieties - jūs pamostaties agri no rīta, izslēdzat skaļo modinātā...

3530
6. novembrī, 2017
Library_page_22894925_10210470810108037_1441053883_n
Ķermenis & veselība

Kā būt harmonijā ar savu ķermeni

Jo vairāk apziņas mēs novirzām mūsu ķermeņa iekšpusē, jo spožāku gaismu sākam izstarot. Jau daudzus gadsimtus cilvēki ir mēģinājuši sasn...

2427
29. oktobrī, 2017
Library_page_ltwiyv9qj9a
Prāts & psiholoģija

Tev esi tu pats - tu tiksi galā

Tas parādās, kad ap tevi notiekošais zaudē jēgu – no pārlieku liela noguruma, aizvainojuma, salauztas sirds, vai vilšanās tuvākajos; kad ...

2318
12. oktobrī, 2017
Library_page_estas_-1__
Skaņa & balss

Intervija ar Estasu Tonne

Jau 11.oktobrī Rīgas Kongresu namā būs festivāla Garavasara mūziķa Estas Tonne koncerts ar domubiedriem Pepe Danca (perkusijas, stabules)...

6461
5. oktobrī, 2017
Library_page_screen_shot_2017-10-04_at_16.00.33
Apzinatība

Pārpilnības likums

Divu nedēļu laikā praktizē sekojošo, un pavēro, kā tas izmainīs tavu dzīvi: ja tev šķiet, ka cilvēki tevi neslavē, nenovērtē, nepalīdz, n...

5902
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

231
4. oktobrī, 2017
Library_page_louisehay20071_large
Prāts & psiholoģija

Luīza Heija: citāti, kas spēj izmainīt tavu dzīvi

Daži no viņas citātiem ir kļuvuši leģendāri,- citi jau ierakstīti psiholoģijas grāmatās, kā paliekošs vēsturisks mantojums, bet citi - at...

3992
28. septembrī, 2017
Library_page_17341034-origpic-541c12
Ķermenis & veselība

Slēptās zināšanas par seksuālo enerģiju

Seksuālā enerģija ir svarīgāka nekā esaм ieraduši domāt. Tas ir spēks, kas var piepildīt un pārpildīt visu ķermeni, garīgi un fiziski. S...

1722
24. septembrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

323
21. septembrī, 2017
Library_page_screen_shot_2017-08-31_at_20.45.40
Attiecības

Varoņa Atklājums

Katrs no mums ir atnācis uz šo Pasauli ar uzdevumu - caur savu pieredzi, mācoties no savām kļūdām, pārvarot bailes un vājuma brīžus, izzi...

916
13. septembrī, 2017
Library_page_pusmuza-krizes-makta-viriesa-sievas-devini-elles-kambari
Prāts & psiholoģija

Nelaimīgs liktenis – cilvēku neizdarītās izvēles sekas

Piedāvājam jums izcilā vācu filozofa un psihologa Ēriha Fromma 30 citātus. Tie ir citāti, kas sniedz atbildes uz pašiem satraucošākajiem ...

5222
11. septembrī, 2017
Library_page_psynasilie1-1280x922
Bērni & vecāki

Rūpju izvarotie

Nesen apciemoju vecākus, atzīmējām Lieldienas. Brīnišķīgi, dzīvi apliecinoši svētki. Gavēņa beigas un, kā vienmēr, galds vai lūzt. Pienā...

4977
2. septembrī, 2017
Library_page_7771285812_21772f2218_b
Pašizziņas prakses

Trīs dzīves likumi

Cilvēkiem būtu jāstāsta stāstus viens otram un jāklausās vienam otru. Katrs cilvēks, kuru jūs satiekat, sniedz jums vērtīgu mācībstundu, ...

2910
20. augustā, 2017
Library_page_5151138
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

2396
13. augustā, 2017
Library_page_dulas
Emocijas

Mierinājums jaunajiem vecākiem

Tavs bērns izvēlējās tevi – unikālo mammu un tēti, kam piedzimt. Viņš neizvēlējās gudro dakteri, skolotāju vai kaimiņieni, bet tevi.

1344
17. jūlijā, 2017
Library_page_evdomadiaies-erwtikes-provlepseis-zodia-16-5-1-6-h793
Prāts & psiholoģija

Kā sadzirdēt savu aicinājumu

3 veidi, kā atcerēties, kāpēc Tava dvēsele izvēlējās tieši šo dzīvi   “Tu esi šeit ieradies ar noteiktu uzdevumu. Tu esi daļa no visuma...

6813
1. augustā, 2017
Library_page_gara-vasara-_2015_-231
Pašizziņas prakses

Tavas dzīves "restarts"

Būt veselam, dzīvespriecīgam un laimīgam - tā nav ne iedzimta īpatnība, ne "Dieva dāvana". Tāpat šim stāvoklim nav nekādas saistības ar n...

3050
13. jūlijā, 2017
Library_page_monks-in-sunlight-56a0c4953df78cafdaa4d8b4
Ķermenis & veselība

Kad es elpoju, es jūtu savu vienotību ar dzīvi

Parasti mēs nepamanām, kā elpojam, taču bez elpošanas nevarētu nodzīvot ne sekundi. No tā, kā mēs elpojam, ir atkarīgs, cik daudz mūsos i...

969
9. jūlijā, 2017
Library_page_0569f31d6d62baa0248c76ec1f964f01
Prāts & psiholoģija

Līza Burbo: nomainiet vārdu “problēma” ar vārdu “pieredze”

Jums patiešām ir problēmas? Es no sirds ticu, ka mēs izvairītos no liela daudzuma problēmu, ja nebūtu tāda apzīmējuma kā “problēma”. Vār...

2268
2. jūlijā, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

740
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

715
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

627
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

651
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

2274
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

969
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

12295
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

9201
7. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

1074
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

1161
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

1351
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1859
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1791
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1937
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1695
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
1647
9. janvārī, 2017