Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_meditation-and-david-lynch-catching-the-big-f-l-3a6lwf Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Čakru sistēma kā garīgais ceļš

Kas ir čakru sistēma?

Čakras ir enerģijas virpuļi smalkajā ķermenī, caur kuriem kosmiskā enerģija ieplūst blīvajā, fiziskajā ķermenī. Cilvēki ar gaišreģa spējām spēj šos enerģijas centrus redzēt un noteikt vai enerģija pa šo kanālu plūst brīvi, vai ir nekustīga. Čakru sistēma fiziski ir savienota ar nervu saišķīšiem, sauktiem par nervu pinumiem, un atrodas īpašos savienojumos gar visu muguras sistēmu. Šie nervu saišķīši nodrošina ar informāciju visu centrālo nervu sistēmu, orgānus un dziedzerus.

Jau vairākus gadu tūkstošus, īpaši Indijā, čakru sistēma tiek izmantota kā karte, lai palīdzētu garīguma meklētājiem atkal savienoties ar pirmavotu jeb kļūt Apgaismotiem. Esmu gājusi šo ceļu vairākas dzīves un pēdējos 37 gadus arī šajā dzīvē. Es esmu atklājusi un izjutusi šo informācijas bagātību, kura var būt noderīga jebkuram, kurš vēlas pilnveidot savu dzīves potenciālu.

Skaidras apziņas dimants

Iespējams, vieglākais veids kā saprast čakru sistēmu ir šāds: iedomājies daudzšķautņainu dimantu, kurš attēlo tavu sākotnējo vienreizīgumu. Kad radīšanas gaisma spīd cauri šim dimantam, tā sadalās visās varavīksnes krāsās. Katrai krāsai ir noteikta frekvence un katra frekvence pārstāv noteiktu dzīves mācību. Katrā no septiņām galvenajām čakrām ir informācija par vienu no minētajām krāsām un dzīves mācībām. Kad mēs esam izdzīvojuši kādu no dzīves mācībām, kuru pārstāv kāda no čakrām, mēs kļūstam daudz starojošāki un gudrāki. Lai nonāktu līdz sākotnējam, dabiskajam veselumam, mums jāizdzīvo un jāapgūst dzīves mācības, ko pārstāv visas septiņas čakras. Kad visas varavīksnes krāsas apvienojas, tās pārtop baltā gaismā, kas simbolizē sākotnējo apziņu, kas ir kā dimants.

Dzīves upe

Pastāv dažādas garīgās prakses, kas čakru sistēmu raksturo dažādi. Daži saka, ka ir piecas galvenās čakras, daži saka, ka ir septiņas, daži saka, ka ir astoņas vai deviņas galvenās čakras. Tam patiesībā nav nozīme, jo čakru sistēmā pats būtiskākais ir, ka katra čakra ir kā virpulis upē. Upē, kura ir kosmiskās enerģijas plūsma un tā plūst pa centrālo kanālu no galvas virsmas jeb kroņa līdz kāju pēdām. Ja upe var plūst un virpuļi griezties pareizā, veselīgā veidā, rezultāts būs lieliska veselība un pilnīga svētlaime gan visos ķermeņa, gan emocionālajos līmeņos. Mēs esam jūtīgi, kā smalki uzskaņoti instrumenti, un jebkāds satricinājums dzīvē, vai fizisks vai emocionāls, var sagraut enerģijas virpuļošanu čakrās un upes plūsmu. Ja cilvēks jūt smalko enerģiju un var noskaņot savu instrumentu kā to atspoguļo čakras, tad būs diezgan viegli atgriezt sākotnējo plūsmu. Tiem cilvēkiem, kuriem nav zināšanu par enerģijas plūsmu ķermenī un nav nekādas pieredzes meditāciju, sevis dziedināšanas, un garīgās un fiziskās veselības uzturēšanas praksēs, čakru sistēmas sagraušana var novest pie stagnācijas, veselības problēmām, un problēmām garīgajā un emocionālajā stāvoklī.

Simboliskā nozīme katrai no septiņām čakrām

Septiņas galvenās čakras, saistītās dzīves mācības, un to krāsas:

1)    Seksuālais centrs, kas aptver visu iegurni. Krāsa – sarkana. Dzīves mācība - izdzīvošanas instinkts, radīšana, seksualitāte un seksuāla ekstāze.

2)    Vēdera lejasdaļa. Krāsa – oranža. Dzīves mācība - dzimšana un nāve, mācīšanās elastīgi pieņemt emocijas, kas rodas starp šīm divām polaritātēm.

3)    Saules pinums. Krāsa – dzeltena. Dzīves mācība - kļūt pietiekoši atvērtam un ietilpīgam, lai pieņemtu dažādas dzīves pretrunas, kas rezultātā rada ģenialitāti. Kur sastopas divas pretrunas, rodas galīgā patiesība. Trešā čakra rada izaicinājumu atbrīvoties no sabiedrības uzspiestiem nosacījumiem un atklāt patieso dvēseles aicinājumu.

4)    Sirds. Krūšu apvidus. Krāsa – zaļa vai sārta. Dzīves mācība - mīlestība, attīstība un līdzcietība, atvēršanās, lai savienotos ar visuma sirdi.

5)    Rīkle. Krāsa – tirkīzs. Dzīves mācība - kļūt par radītāju sadarbībā ar Dievu, paust savas dvēseles aicinājumu caur jaunradi, paust godīgu viedokli.

6)    Pieres daļa, kas atrodas starp uzacīm. Krāsa – zila. Dzīves mācība - attīstīt intuīciju, gaišreģa spējas, atbrīvošanās no ego, lai sekotu sirds gudrībai.

7)    Galvas augšējā daļa jeb kronis. Krāsa – violeta, kas pārtop baltā gaismā. Dzīves mācība - savienošanās ar kosmisko apziņu ārpus dualitātes, kļūt vienotam ar to, ko dēvē par orgasmu ar visumu.

Lai kļūtu vienots ar kosmisko apziņu, kuru pārstāv septītā čakra, mums nepieciešams veikt ceļu no seksuālā centra līdz kroņa čakrai, atverot katras čakras maksimālo potenciālu un apgūstot katras čakras dzīves mācības. Kad tas ir noticis, tad dievišķais var plūst caur mums. Mēs esam kanāls caur kuru plūst apziņas dimanta gaisma un izpaužas blīvā, duālā pasaulē. Kad mēs esam nokļuvuši aiz fragmentārās varavīksnes pasaules, tikai tad mēs to pilnībā varam izbaudīt. Austrumos mājienu par duālisma pasauli ir minējuši Maiji un Sanskritā tā ir minēta kā Dieva spēle (Leela). Aptverot visas varavīksnes krāsas, mēs kļūstam gaiši un rotaļīgi, spējīgi brīvi pārvietoties pa visām dimensijām.

Kā apgūt katras čakras dzīves mācības?

Cilvēki mēģina sasniegt pilnību dažādos veidos. Patiess piepildījums ir iespējams tikai tad, ja visas septiņas čakras ir atvērtas un tajās brīvi plūst enerģija. Lai nu kā, ja cilvēkam ir atvērta viena vai divas čakras, viņš savā dzīvē jau pieredzēs patiesu prieku.

Pirmā čakra

Ja Jums ir atvērta pirmā čakra, tad Jūs varat izbaudīt dziļu, piepildītu seksuālo orgasmu, Jūs jūtat drošības sajūtu un sazemējumu ar zemi. Vienkāršs veids kā atjaunot enerģijas plūsmu pirmajā čakrā ir iemācīties brīvi dejot, sameklēt un sajust to brīvības vietu, kur dejotājs pazūd dejā. Kad tas notiek, vairs nepastāv atšķirība starp apakšējo un augšējo ķermeņa daļu. Jūs kļūstat par vienu enerģijas plūsmu, kas nojauc visus šķēršļus un, Jūs, dejojot, kratoties, lokoties kā čūska, veidojat savu ceļu uz ekstāzi. Veids kā cilvēks dejo, skaidri atspoguļo kā viņš kustas seksa laikā. Lokans dejotājs visticamāk arī ir lokans mīlnieks. Un lokans mīlnieks ir piepildīts mīlnieks.

Kad Jūs mācaties atjaunot enerģijas plūsmu pirmajā čakrā, Jums ir iespēja iepazīt orgasma valodu. Izbaudot orgasmu daudz un dažādos veidos, Jūs kļūstat elastīgi. Orgasms ar visumu kroņa čakrā ir iespējams tikai pēc seksuāla orgasma sasniegšanas. Ir ļoti svarīgi izjust patiesu, dziļu, atbrīvotu un brīvi plūstošu ekstāzi pirmajā čakrā, lai pēc tam saprastu kā savienoties ar visuma apziņu.

Otrā čakra

Vēdera apakšdaļa ir saistīta ar dzimšanu, nāvi un visiem emocionālajiem stāvokļiem. Otrās čakras dzīves mācība ir iemācīties emocijas uztvert viegli un vienkārši. Ja mēs to protam, tad ir iespējams sasniegt dziļi meditatīvu stāvokli, lai meditācijā noskaidrotu, kas ir aiz dzimšanas un nāves robežas. Emocijas, ļoti lielā mērā, ietekmē bailes, īpaši bailes, kas saistītas ar tādām izmaiņām kā dzimšana un nāve. Kad mēs iemācāmies ieraudzīt un izpaust savas emocijas apzinātā veidā, mēs kļūstam daudz rāmāki un miermīlīgāki, spējīgi viegli pārdzīvot jebkuras emocijas. Mēs kļūstam daudz dzīvespriecīgāki, ar dabisku un spontānu vieglumu.

Pastāv dažādas tehnikas, kas atvieglo otrās čakras dzīves mācību apgūšanu: Bio enerģētiskās elpošanas sesijas (Bio energetic breath sessions), Ošo dinamiskā meditācija (Osho Dynamic Meditation), Primal terapija (Primal Therapy), Pārdzimšana (Rebirthing), cīņas māksla (Martial Arts), sevis izzināšanas sesijas (The Journey work), dziļo audu masāžas, kā arī dažāda veida darbs ar ķermeni un klusās meditācijas. 

Trešā čakra

Trešā čakra nes sevī dzīves mācību, kuru šobrīd piedzīvo mūsu planēta. Tas izaicina mūs paskatīties aiz šaurās, noteiktā prāta robežas un atvērties savas dvēseles aicinājumam, nevis būt sašķeltam starp dažādām pretrunām un karot pašam ar sevi. Tas aicina mūs paplašināt apziņu tik daudz, lai pretrunas mums neradītu šķēršļus. Tas padara mūs gudrus un elastīgus. Ļoti laba humora izjūta ir atslēga, kā mēs varam kļūt pietiekošo plaši, lai pretrunas mums neradītu grūtības. Jo vairāk mēs varam smieties un baudīt dzīvi, jo vieglāk būs kļūt patiesi garīgam savas dzīves skatījumā. Cilvēks, kurš domā šauri un redz tikai vienu veseluma pusi, pavisam noteikti nav saskaņā ar Dievišķo. Radīšanas princips parāda sevi caur dualitātes spēli, saglabājot sākotnējo vienotību.

Ceturtā čakra

Ceturtā čakra aicina mūs kļūt par mīlestību. Pirmkārt, lai kļūtu par mīlestību, ir jāatveras, lai saņemtu mīlestību. Strūklaka var plūst tikai tad, ja tā ir piepildīta ar ūdeni. No sirds var plūst mīlestība, ja tā ir saņēmusi mīlestību. Bērnībā mums ir nepieciešama vecāku mīlestība, lai izdzīvotu. Ja mēs nesaņemam pietiekoši mīlestību, mēs sākam domāt, ka mēs neesam mīlestības cienīgi. Tas kļūst par paraugu un vēlāk dzīvē, mēs atsakāmies atvērties mīlestībai, ticot, ka neesam mīlestības cienīgi. Veids, kā mēs to izpaužam, ir vainojot citus, ka viņi mūs nemīl tādā veidā, ka gribētu mēs. Lai mainītu šo priekšstatu, ir nepieciešams būt vērīgam pret sevi un apzināti saņemt mīlestību jebkurā iespējamā veidā.

Tavam iekšējam bērnam ir jāzina, ka visumā ir mīlestība. Mīlestībai nav jānāk no noteiktas personas kādā īpašā veidā. Gan tavam iekšējam bērnam, gan Tev, kā pieaugušajam, ir jāatveras un jāsaņem mīlestība no cilvēkiem, kokiem, debesīm, dzīvniekiem un no jebkā, no kā var saņemt mīlestību. Jo mīlestība ir klātesoša un tai nav beigu, un Jūs nevarat iztukšot mīlestības bankas kontu. Jūs vienkārši atklāsiet, ka, jo vairāk Jūs ļaujat mīlestībai ienākt, jo vairāk mīlestības plūst no Jums, bez jebkādas piepūles.

Piektā čakra

Piektajā čakrā – rīklē mēs atklājam kā būt radošam un kā radīt sadarbībā ar Dievu. Šeit mēs sasniedzam stāvokli, ko sauc par pašrealizāciju. Kā radītāji, mēs atklājam, ka mēs paši varam kļūt par sava likteņa veidotājiem. Lai atklātu sava radošuma spēcīgāko izpausmi, mums var palīdzēt dziedāšana,  gleznošana, dejošana, tēlošanas māksla, skulptūru veidošana vai jebkura cita radoša nodarbe. Piektajā čakrā ir dziļa nepieciešamība runāt patiesību un vēlēšanās iznīcināt visu, kas ir nepatiess. Patiesība ir saskaņā ar pirmavotu. Piektā čakra atbild par to, kā mēs noskaņojam savu instrumentu, savu iekšējo būtību, lai kļūtu par skanošu flautu Dieva rokās. Mēs kļūstam par Dievišķā kanālu.

Sestā čakra

Trešās acs centrs, ko parasti attiecina uz iespēju atvērt gaišredzības spējas. Tas ir saistīts ar čiekurveida dziedzeri, kurš ražo hormonu melatonīnu, kontrolējot mūsu gulēšanas un mošanās sistemātiskumu/ mehānismu. Čiekurveida dziedzeri mēdz dēvēt arī par gaismas dziedzeri. Šis dziedzeris mums palīdz piekļūt mūsu iekšējam miega vai atrašanās nomodā stāvoklim, kā arī būt vērīgiem attiecībā pret sevi.

Lai atvērtu trešo aci, var izmantot meditācijas un citas tehnikas, kas izstrādātas tieši sestās čakras atvēršanai. Var izmantot dažas metodes no Vigyan Bhairav Tantra, the Dhamma Ball Meditation, kā arī Jūs varat dienasgrāmatā pierakstīt visus savus sapņus, kas Jums palīdzēs apzināties, kas notiek jūsu zemapziņā.

Sesto čakru atvērt palīdz arī dažāda veida mākslas, kuru pamatā tiek strādāts ar intuīciju – Taro, I-ching, Eņģeļu Reiki u.c. Sestajā čakrā mēs saprotam, ka visas būtnes ir savstarpēji saistītas un, ka mēs visi nākam no viena avota. Mēs varam sākt redzēt auras, dažāda veida garus un atvērties, lai intuitīvi saņemtu vēstījumus.

Septītā čakra

Septītā čakra ir ārpus dualitātes. Šeit Jūs sperat soli jaunā dimensijā, kur mēs esam viens vesels ar visu pastāvošo. Šo stāvokli sauc par Mahamudru vai Apgaismību. Tas ir kā orgasms ar visumu. Visas čakras darbojas kā organisks veselums. Citiem vārdiem sakot, krāsu spektrs ir pārtapis tīrā, baltā gaismā. Veids, kā atvērt septīto čakru ir labi veikt savu mājas darbu. Septītajai čakrai ir vārtu sargs, kas neļaus šķērsot vārtus, kamēr nebūs atvērtas visas čakras un apgūtas to dzīves mācību stundas. Ja Jūs atgriežaties pie kādas krāsas no krāsu spektra, Jūs tiksiet nosūtīti atpakaļ uz skolu, kuru mēs saucam par zemi, atkal un atkal, kamēr Jūs aptverat to krāsu un visu, ko tā pārstāv Jūsu veselumā.

Protams, atslēga numur viens, lai atvērtu septīto čakru ir meditācija. Meditācija dod ieskatu, kas atrodas aiz dualitātes, līdz ar to, kad mēs beidzot esam gatavi spert soli Apgaismībā, ceļš jau ir labi sagatavots. Kad Jūs esat apgaismots, zemes skola ar dualitātes spēlēm vairs nav vienā frekvencē ar Jums un Jums vairs nav nepieciešamība turpināt dzimšanas un nāves apli. Kā jebkurai sugai ir nepieciešamība attīstīties, tā arī mūsu apziņa vēlas attīstīties. Šis ceļš vai karte, ko esmu aprakstījusi, norāda uz soļiem, kurus vajadzētu spert katram cilvēkam. Tā kā mēs apgūstam savas dzīves mācību stundas dažādos veidos, mēs viens otram kļūstam par skolotājiem. Un tā turpinās mūsu spirāles deja.

Ceļojums var izrādīties garš. Tas palīdz atcerēties, ka enerģija seko Jūsu nodomam. Ja Tev ir skaidrs nodoms kļūt par pilna spektra būtni šajā dzīvē, Tu iesi savu ceļu saskaņā ar visumu un piedzīvosi acīmredzamas zīmes, kas norādīs, ka esi uz pareizā ceļa. Ir labi atcerēties, ka šī duālā pasaule ir Dieva spēle, kuru Sanskritā sauc par Leela. Ir uzskats, ka eņģeļi lido, jo viņi sevi uztver viegli. Glabājiet to savā sirdī, kad uzsāksiet svētceļojumu caur jūsu čakrām.

Kad Jūsu čakru sistēma ir atvērta, Dievišķajam ir kanāls, caur kuru sevi izpaust. Savā ziņā, Jūs kļūstat kā zemes pavadonis. Dievišķā enerģija plūst cauri Jums un tiek iezemēta šajā fiziskajā plaknē. Ja vienā vai vairākās čakrās ir stagnācija, Dievišķā enerģija cenšas izkļūt cauri, bet tā tiek novirzīta atpakaļ, līdz Jūs esat gatavs to saņemt. Kad Jūs kļūstat kā atvērts kanāls, tas ir dabiski, ka no Jums plūst mīlestība, gudrība un līdzcietība pret visām radībām.

 

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita (www.tantra-essence.com)

 

* No angļu valodas tulkoja Ginta Millere

Korektors: Gatis Beinars 

Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

124
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

3705
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

4994
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

1296
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

5114
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3301
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

1734
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

917
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

1899
11. oktobrī, 2016
1
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

158
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

537
2. oktobrī, 2016
Library_page_5513b0769503dbalinese-people
Prāts & psiholoģija

Multitaskings – ļoti maldīgs uzskats

Ļoti interesants raksts par informācijas apjoma tēmu. Būs aktuāls visiem, kuri darbojas garīgās slodzes, informācijas apstrādes, literatū...

1829
1. oktobrī, 2016
Library_page_tumblr_mb9cozmund1rvn48vo1_1280
Vīrietis & sieviete

Dziļākā mīlestības apņemšanās

Nesolisim sev kopīgu nākotni. Nākotne ir tik nezināma, un mēs esam tik plūstoši un noguruši no izlikšanās, ka zinām. Mūsu domas un jūtas...

2158
21. septembrī, 2016
Library_page_tomasz_alen_kopera_-_love
Attiecības

Mīlestība – naids. Ekharts Tolle

Pēc statistikas datiem liela daļa ‘’mīlestības attiecību’’ diezgan ātri pārvēršas tādās attiecībās, kuras var raksturot kā ‘’mīlestība - ...

2655
9. septembrī, 2016
Library_page_engelis

Mammu mūžīgie eņģeļi

Zaudēta bērna sāpes cauršauj dvēseli. Tā neredzami struto un rētojas ilgi. Ir svarīgi saprast un cienīt sēras. Līdzsaprast.

323
9. septembrī, 2016
Library_page_relax-569318_1280

Vingrinājums diviem

Šis vingrinājums ir domāts pildīt kopā ar kādu kuram Tu uzticies un ar kuru Tu jūties viegli un ērti, ar kuru Tu vari būt Tu pats.

457
2. septembrī, 2016
Library_page_5184
Bērnu psiholoģija

Lielā skolas krīze

Šajā rakstā dots praktiski pilns teksts no amerikāņu pedagoga Džona Teilora Gato uzstāšanās, kurš ir ierindas pasniedzējs visparastākajā ...

9175
30. augustā, 2016
Library_page_bxp35970h
Pašizziņas prakses

Drosme dzīvot apzināti

Mūsu ikdienas dzīvē drosmei netiek piešķirta liela nozīme. Drosme tiek novērtēta militāristu, ugunsdzēsēju un politiķu vidū. Drošība – lū...

2740
23. augustā, 2016
Library_page_jaunumi

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

715
16. augustā, 2016
Library_page_cosmicascension-1170x878
Pašizziņas prakses

Alistera Kroulija radītie vingrinājumi prātam un ķermenim

Alisters Kroulijs ir zinātnieks, filozofs un ezotēriskais huligāns. Viņš apbraucis visu pasauli un apguvis daoistu prakses, kabalu, indie...

3331
14. augustā, 2016
Library_page_00b02c62b9a5ba3ef6108e2bd3d32d49b8a9c14a
Ķermenis & veselība

Kā organismu dziedina skaņas

Kā organismu dziedina skaņas Mēs to sajūtam, kad ieslēdzam radio un atskan mūsu iemīļota dziesma vai arī kad mierīgi sēžam un klausāmies...

3615
4. augustā, 2016
Library_page_22_baby_cute___www.cute-pictures.blogspot.com_
Ķermenis & veselība

Lēni un mierīgi – tas ir vajadzīgs mums visiem

Piedāvājam Jūsu uzmanībai interviju ar profesoru Francisu McGlonu un kognitīvās neiropsiholoģijas profesoru no Liverpūles Universitātes D...

2326
22. jūlijā, 2016
Library_page_wpid-osvobodi-svoy-um-ot-mysley..-pozvol-serdcu-uspokoit-sya.._i_1
Emocijas

Ja nevarat kādam piedot

Man nepatīk jebkādas klišejas par piedošanu. Par to es zinu katru parunu, katru padomu un vispārpieņemtos uzskatus, jo pūlējos atrast at...

10739
13. jūlijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

361
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
517
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

471
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

498
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

653
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

931
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1069
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1123
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1021
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

1601
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1273
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1168
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=k1scDaQXnc4

Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

Tina Turner - Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

1432
4. janvārī, 2015