Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_1333b819ae0bd1bb3ee35a33b4c5b525 Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Daudzsievības alķīmija

Galīgo lēmumu uzrakstīt šo materiālu mani pamudināja nesenie manas senas draudzenes dzīves notikumi. Viņas “stāsts” ir pats banālākais šajā civilizētajā pasaulē. Viņa iemīlēja precētu vīrieti, ieguldīja viņa attīstībā daudz garīgā spēka, mīlestības un sievišķās enerģijas. Bet tajā pašā laikā viņa joprojām bija tā “nepareizā dzīves pavadone”, attiecīgi, visu laiku izjūtot uz sevi spiedienu, ko izraisa sociālās normas.  Turklāt viņa pati visu laiku piedzīvoja neviennozīmīgas jūtas, kas iesākās ar dusmām pret savu vājā rakstura iemīļoto un tā „pareizo dzīvesbiedri” un beidzās ar līdzjūtību pret viņiem abiem. Šī sieviete pieņēma varonīgu lēmumu - netraucēt sava mīļotā vīrieša ģimenes dzīvi, lai arī šis lēmums nāca daudz par vēlu, jo viņa jau bija šo to palīdzējusi, šo to patraucējusi viņa esošajām attiecībām. Lai kā arī nebūtu, viņa sagaidīja Jauno gadu vientulībā, ar sajūtu, ka viņas krūšu kurvis ir bijis pārgriezts pušu bez jebkādas narkozes. Savukārt viņas mīļotais vīrietis cenšas viņu izraut ārā no savas sirds un šis process vienmēr ievaino visas iesaistītās puses. Savu paša cerību, kas saistītas ar tuvību un mīlestību pret „nepareizo” partneri, aborts notiek ļoti sāpīgi.

Es atceros laiku, kad arī es mēģināju sev veikt līdzīgu operāciju. Un laimīgas sakritības dēļ man pa rokai pagadījās Šri Aurobindo frāze: „Nekad nedzen ārā nevienu no savas sirds”. Un es iemācījos neizdzīt, lai arī savā jaunības muļķībā pirmajā šai līdzīgā pieredzē biju mēģinājis griezt kā pa dzīvu miesu. Kāpēc? Tāpēc, lai iegultos „pareizas sabiedrības šūniņas” Prokrusta gultā? Kāds, lūdzu, pasakiet man, kāpēc šo situāciju, kas ir sena kā pati pasaule, sabiedrībā, kas tiek uzskatīta par civilizētu un augsti attīstītu, līdz šim nav iemācījušies risināt ar pietiekošu daudzumu mīlestības, labestības un līdzcietības? Kosmosā esam aizlidojuši! Kāpēc? Uz Zemes neesam iemācījušies mīlēt, varbūt izdosies iemācīties Kosmosā? Kur nu sagaidīt mieru un cienīgu attieksmi „civilizēto” valstu parlamentos, kur nu sagaidīt viedumu un devību no šo parlamentu pārstāvjiem, ja cilvēki nav iemācījušies tikt galā ar situācijām, kas ir dabiskas kā pati daba. Kāpēc dabiska?  Tāpēc, ka pat desmit Bībeles baušļos nav aizlieguma sievietei mīlēt jau „aizņemtu” vīrieti. Ir teikts „neiekāro sava tuvākā sievu”, bet nav teikts „neiekāro savas tuvākās vīru”. Es īpaši pārbaudīju pie garīdzniekiem. Nav tāda baušļa. Kāpēc tāda nevienlīdzība? Sieviete pēc dabas kalpo Dzīvības Garam, viņai raksturīgi tiekties atdot vīrietim savu mīlestību, dzīvības spēku enerģiju. Dzīvam vīrietim, tam, kura dvēsele neguļ, tam, kuru viņa ir spējīga iemīlēt.  Ja viņa  nesekos savas dvēseles aicinājumam, neies tur, kur viņu sauc Dzīvības gars, viņai nāksies pretdarboties savai iedabai, mīlestībai un pašai Dabai. Tas nozīmē, viņai nāksies nodarboties ar šo bēdīgi slaveno krāpšanu – darbību bez mīlestības, lai atkal jau atbilstu sazin kura un kad izdomātām "pareizām kastītēm".

Tiem, kas nesaprot atšķirību starp pareizo un dzīvo: paskatieties aiz loga un jūs ieraudzīsiet virkni ar šķībiem un nepareiziem kokiem, kuri aug, uz kuru pusi un kā tiem gribās; jūs ieraudzīsies šķības upes, kas izlauž sev ceļu tur,  kur tas raisās, reizēm salaužot dambjus un aizsprostus; jūs ieraudzīsiet virknes ar nepareizām un lauztām līnijām – tā dabā ir pieņemts un daba pati to tā ir radījusi. Viss līdzenais, gludais un garlaicīgais ir cilvēka izdomāts.  „Avotam nevajag jautāt ceļu” – pareizi atzīmējis Berts Helingers. Cilvēki ir aizmirsuši par to, ka Mīlestības avots nepieder cilvēkam. Cilvēki ir tikai tā pavadoņi. Kādreiz, pateicoties procesuālajam meistaram Džo Gudbredam, man radās aforisms : „Ja cilvēks dzīvo pareizi, bet no tā nevienam nav prieka – tā nav visai laba dzīve”. Kāpēc? Tāpēc, ka prieks dzīvo dvēselē. Bez prieka – tātad ne pēc dvēseles aicinājuma. Vai tad tas nav saprotams?

Bet atgriezīsimies pie sievietēm. Vīrieši rada struktūru, sistēmu, pamatu. Tā ir viņu funkcija. Varbūt es esmu sajucis prātā, bet Sistēma, ko radījuši šīs pasaules vīrieši, lielā mērā ir mirusi, pārpildīta ar nedzīviem sociāliem institūtiem: mehāniska medicīna, pedagoģija, politika, zinātne. Kas ir radījis un uztur šo Sistēmu, kurā vairs nav palikusi vieta dvēselei? Vīrieši. Tā ir viņu funkcija. Kāpēc viņi atbalsta mirušo? Daudzi no viņiem nemaz nejūt atšķirību starp dzīvo un mirušo. Jeb precīzāk - vispār neko nejūt. Kad es sāku strādāt par psihoterapeitu, mani izbrīnīja tas, ka parasts vidēji statistiskais vīrietis uz jautājumu : „Ko jūs jūtat?”, atbild : „Bet kas man būtu jājūt?”. Un tas nenotika Ziemeļkorejā, kur cilvēkus nošauj par „ne to” jūtu izrādīšanu. Tas notika tepat, pie mums. Kāpēc tā ir noticis? Kam gan vajadzīgas šīs jūtas, kas vispār interesējas par tām vīrieša mūža laikā? No sākuma cilvēks radīja mašīnas, bet pēc tam mašīnas pārvērta cilvēku pašu par mašīnu. Manā pasaules kartē pašlaik dzīvu vīriešu ir mazāk kā pēckara gados, kad viņi bija lai arī ievainoti, lai arī invalīdi, bet ar dzīvām acīm un karstām sirdīm, bet tagad skaties, - stāv meitene un blakus manekens, - acis tukšas un „mājās” nav neviena. Un viņš, nabadziņš, pats pie tā nemaz nav vainīgs. Tāda sistēma un viņš ir tikai skrūvīte tajā.

Kāpēc sievietes ir citādākas? Tāpēc, ka viņu funkcija ir dāvāt dzīvību. Mirušā sievietē dzīvība neradīsies. Bērna dvēsele pie viņas neatnāks. Lūk, arī iemīlās meitenes tajos, kas ir dzīvi. Tāda ir viņu daba. Sekot Dzīvības Garam. Viedās kultūrās to vienmēr ir sapratuši un centušies ar to kaut ko darīt, citreiz vairāk, citreiz mazāk veiksmīgi. Taču katrā ziņā neuzskatīja tādu lietu kārtību par pataloģisku. Mūsu kultūrā nav tālu aizrāpojuši no dzīvnieciskas apziņas: „Mans tēviņš, mana mātīte, mana teritorija, mans medījums – visus tos, kas tam nepiekrīt, es apēdīšu vai sakodīšu”.

Bet kas gan notiek ar vīriešiem?  Vīrieši mūsu „humānajā” kultūrā nokļūst necilvēcīgas izvēles priekšā.  Viņam nez kāpēc vai nu jāatsakās no savas iepriekšējās un uzticamās draudzenes, kura ir ieguldījusi viņa izaugsmē un attīstībā ne mazu savu dzīvības un dvēseles spēku potenciālu, jāsagrauj mīlestību savā sirdī. Vai nu arī jāatgrūž otru mīļoto sievieti, pret kuru viņa dvēsele un sirds ir tik tikko atvērusies. Ne vienu, ne otru nevar izdarīt, neizraisot psiholoģisku traumu visiem trim iesaistītajiem cilvēkiem. Jo jaunā sieviete redz, kā vīrietis izturās pret savu bijušo, un neizbēgami saprot, ka rīt viņa var atrasties viņas vietā, kad parādīsies vēl kāda „jaunā”. Patiesībā, sirds dziļumā, visas sievietes ir solidāras un, kad tiek ievainota viena, ievainojumu sajutīs arī otra.

Kādreiz, pirms divdesmit gadiem, es sāku strādāt psihoterapijā, lai sakārtotu arī savu privāto dzīvi, un pa šiem gadiem esmu pilnībā pārliecinājies par to, ka tradicionālā veidā to nesakārtosi. Pa šo laiku es esmu izgājis  transakta analīzi, geštalta terapiju, sistēmiskos izkārtojumus, procesuālās terapijas un pat vecmāmiņas ar ikonām. Pirmais, kas man patiešām palīdzēja, bija brīnišķīgs un ļoti gudrs ārsts Raini Hauzers. „Zini,” viņš man teica, „tev šķiet, ka tev ir virkne mazu problēmu. Patiesībā tev ir viena milzīga problēma – tev ir ļoti liela sirds”.  Vienā mirklī Raini vārdi daudz ko manā dzīvē salika pa vietām. Puzles bildīte „salikās”. „Tu nevari atrisināt šo problēmu ar parastajiem līdzekļiem,” – teica man Raini procesuālās terapijas mācību grupā, - „Vai tu varētu šajā pašā mirklī izdarīt kaut ko neparastu?”  Un te, es, pirmo reizi dzīvē, negaidīti pats sev, sāku dziedāt. Sāku dziedāt no bezgalīgajām skumjām un bezcerības, sāku dziedāt visā nezin no kurienes radušās balss spēkā un varenībā.  Un ar mācību grupu, kas bija klāt šajā dziedāšanā, sāka kaut kas notikt. Cilvēkiem sākās histērija. Kāds sāka smieties, kāds raudāt visā balsī. Es nobijos no notiekošā un apklusu. Atnācu mājās un aizrīdamies no asarām pabeidzu dziedāt TO dziesmu. Tiem, kas nesaprot: asaras ir pieņemšanas reakcija. Kad mēs raudam – mēs pieņemam, ka ir kas stiprāks par mums. Un es pirmo reizi savā dzīvē ar šo dziesmu pieņēmu pats savu iedabu. Piekritu tam, ka tāds es esmu radīts. Bet no rīta izrādījās, ka mana pašam sev nodziedātā ikaros jeb šamaniskās dziedināšanas dziesma ir ietekmējusi arī visu grupu. Cilvēki bija atnākuši mājās un kopā ar mani izjutuši šīs dziesmas enerģiju. Kāds turpināja grupā iesākto un dziesmas izprovocēto raudāšanu, kāds smiešanos. Tiem, kas to nezin: smiekli ir atlaišanas reakcija, kad tarakāni no galvas iet prom, cilvēki smejas no prieka – vieta atbrīvojas. Dzīve paliek brīvāka.

Bet arī pēc šī gadījuma es joprojām centos pakļauties. „Tev ir jāizravē viena sieviete no savas sirds,” – man deva padomu pazīstams sistēmisko izkārtojumu vadītājs. Labs onkulītis... Pigas viņam.

Dziedināšanas meklējumos es neizbēgami nokļuvu arī pie Dienvidamerikas indiāņiem. Mūžveca indiāņu sieviete Marija divatā ar tikpat vecu māsu savā dziesmā mēģināja sadziedēt manu izmocīto sirdi. „Tas, ka tu mīli divas sievietes, ir normāli, tas ir pareizi”, - skaidroja man viena. – „Mīli viņas, neatsakies ne no vienas. Mīlestībā nav un nevar būt nekā slikta. Ir vīrieši ar virsaiša sirdi. Viņu dabā ir censties rūpēties par lielu daudzumu cilvēku, daudzkārt lielāku daudzumu kā tikai viņa ģimenes locekļi. Šādi vīrieši neizbēgami pievelk vairāk kā vienu sievieti. Virsaišiem ir vajadzīgas sievietes, tās viņiem ir kā rokas, jo viņas palīdz rūpēties par cilti. Sievietes šādi vīrieši vienmēr pievelk. Jo palīdzēt un balstīt vīrieti ar lielu sirdi – tas nozīmē palīdzēt un balstīt dzīvību visā ciltī. Kalpot Dzīvības Garam – tā ir sievietes dabas dziļākā būtība. Tu esi normāls. Ar tevi viss ir kārtībā. Vienkārši tev ir liela sirds. Tu esi tāds piedzimis. Tu neesi vainīgs”. Tāda laime, ka ir tādas viedas sieviņas, kaut arī aiz trejdeviņām jūrām.

Daudzi no mums ir aizmirsuši, kādām ciltīm un tautām tie pieder. Bet tas nenozīmē, ka to būtu aizmirsusi pati Daba. Vīrieši, kuru sirdīs ir daudz mīlestības, turpina dzimt. Viņi ir vajadzīgi Dabai, citādāk „civilizētā pasaule” pavisam atmirs. Bet tā vietā, lai nestu pasaulei daudz mīlestības, dzīvības un harmonijas, šie vīrieši pusi dzīves mēģina izdziedināties no sev dotās dāvanas, tāpat arī viņu sievietes jūtas ievainotas un atstumtas. Vai „civilizētajā pasaulē” ir kaut viens ne-antidabisks institūts? Kaut jebkāds? Indiāņiem nav skaidrs, kāpēc ir vajadzīgas prostitūtas. Ja vīrietis mīl sievieti – lai ņem viņu sev par sievu. Bet, ja nemīl, tad kāpēc maksāt sievietei, kas palīdz vīrieša sēklu iepildīt gumijas maisiņā? Kāpēc gan? „Neviens īsts vīrietis neļaus sevi slaukt”, - man ļoti patīk šī Teuna Mareza frāze. Civilizācija. Divdesmit pirmais gadsimts! Iemācījušies izgatavot izturīgus maisiņus vīrieša sēklai tā vietā, lai iemācītos pareizi apieties ar seksuālo enerģiju.  Vai nu bērni,vai nu mežoņi. Strādāt ar savu apziņu ir grūtāk kā uzbāzt gumiju uz peņa. Tiem, kas nesaprot: krusti  - tā ir vieta, kur koncentrējas cilvēka seksuālā enerģija, ne velti latīniski to sauc par оs sacrum – svēto kaulu. Jau izsenis visā pasaulē cilvēki zināja, ka sublimēto seksuālo enerģiju var izmantot radošumam, sociālajiem sasniegumiem, apziņas attīstīšanai vai garīgajai izaugsmei. Kādreiz, sava jaunības celibāta laikā, pateicoties šai enerģijai es iemācījos izprast lietu dabu, bet tagad to mācu savam dēlam. Skolās taču māca apieties ar gumijas maisiņiem, un uzskata to par sasniegumu.

Esmu vidēja vecuma vīrietis ar ļoti daudzveidīgu cilvēcisko un garīgo pieredzi. Un es esmu laimīgs, ka savulaik man pietika drosmes un veselā saprāta neatteikties no savām sievietēm.  Līdz zemei paklanos viņām par to, ka viņas neatteicās no manis. Lai cik grūti tas nebija. Ar pārliecību varu apgalvot, ka viņas ir mans vislielākais dārgums. Tieši pateicoties viņām, es esmu kļuvis par to, kas es esmu, un varu saprast un darīt to, ko saprotu un daru. Kad cilvēks uzticas savai dvēselei, nevis tam, kā pieņemts sociālajā vidē – viņš piesaka sevi augstākam liktenim.

Un Visums to atbalsta. Pirmais mans sasniegums bija, kad atzinos sev, ka negribu nodarboties ar to neprātīgo, pretdabisko medicīnu, kādu man mācīja Medicīnas Institūtā. Otrais sasniegums, kad nolēmu nesadriskāt savu sirdi līdz sabiedrībā pieņemtiem standartiem. Šis lēmums atvēra man līdz šim nesasniegtus horizontus. Gan vienu, gan otru notikumu man izdevās sasniegt, pateicoties sieviešu dvēseļu izstarotajam siltumam un gaismai. Tieši pateicoties savām mīļotajām, es neesmu dzīvs nomiris, kā dara daudzi „civilizētās pasaules” vīrieši un sievietes.

Mīlestība, cieņa un līdzjūtība. Devīgums. Kāpņu uz debesīm pakāpieni mēdz būt ļoti stāvi.  

Papildinājums. Pie teksta ir parādījušies komentāri, no kuriem es saprotu, ka sabiedrībā jauc dažādas izpratnes, jēdzienus un attiecības. Ir milzīga atšķirība starp sievām un uzturamajām sievietēm, sievām un konkubīnēm, sievām un mīļākajām. Manā pasaules kartē: par sievu var saukties absolūti teritoriāli, finansiāli un morāli brīva sieviete, kura labprātīgi, bez jebkāda spiediena, vilinājuma vai spēka pielietošanas ir izvēlējusies balstīt tieši konkrētā vīrieša ceļa gājumu. (sk. Par vīriem un sievām http://www.snob.ru/profile/27366/blog/65481)

Šādā izpratnē daudzas oficiālas un pareizas sievas, kā reiz, nemaz īsti nav sievas, lai neteiktu vairāk – pavisam nav sievas.

Pura Vida.  Ar visu savu mīlestību. Vjačeslavs Gusevs.

 

* no krievu valodas tulkoja Iveta Kūliņa.

Korektore: Liene Nelse

 

Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

62
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1461
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

892
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12327
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2182
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7669
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2091
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3635
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

253
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3579
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2297
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

7002
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1324
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3159
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6781
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17552
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2027
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6059
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3909
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2395
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1539
18. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

455
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

908
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

793
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
919
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

797
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

797
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

952
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1270
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1453
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1483
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1368
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2270
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1789
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1615
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
530
9. janvārī, 2017