Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
No_picture Square81_dsc07372

Deja viena, pieredze dažāda,

Kā jau pasakai, stāstam, dzejai ir stāsts, tā mums katram dzīvē arī ir savs stāsts-par lietu, priekšmetu, parādību, notikumu, spilgtāko gadījumu vai par ko citu. Mēs katrs spējam izdomāt jaunas idejas, pavērsienus, kas mums sagādā lielu prieku dzīvē. Un tā indiešu deju dejotāji, manuprāt, ir tie cilvēki, kuriem šis stāsts var beigās likt piedomāt vairāk par to, kas ir bijis un vēl jāsasniedz. Mums katram dzīvē ir savs mērķis, kā piemēram, kāpēc sākt dejot šīs dejas, kā ir dejotāji šīs dejas sākuši, un ar kādiem iespaidiem, kas viņus saista ar visnotaļ sarežģīto deju stilu, kāpēc tieši šis stils un ko viņi novēl saviem deju biedriem: Spēku?Izturību? Pacietību? Vai ko citu? Par to jūs varēsiet lasīt tālāk dejotāju stāstos, kā viņi var pastāstīt par dejām, kas tik tuvas viņu sirdīm.
Ilze P.
- Viss sākās tā: Es notievēju un domāju dejot kādas dejas, bet par cik esmu esmu Krišnas kustības sekotāja, tad tās bija indiešu dejas. Un tad sāku meklēt internetā: „indiešu dejas”, pieteicos tām,un tagad dejoju. Vēl vienā stilā, ko bija iespējams apgūt Rīgā, nodarbības sākās ļoti vēlu, tādēļ izvēlējos dejot šo stilu Bharatanatjam. Ar šīm dejām mani saista skolotāja un deju tēma. Un visiem es novēlu IZTURĪBU!
Adrija-Mana mamma ir liela ceļotāja un jau no mazotnes man stāstīja savus piedzīvojumus austrumzemēs. Tā man radās mīlestība pret eksotiskajām Tuvo austrumu un Āzijas kultūrām. Tā kā esmu no Jēkabpils, pirmā austrumu deja, kuru sāku dejot trīspadsmit gadu vecumā, bija vēderdeja, jo tā bija vienīgā, ko varēju apgūt Jēkabpilī. Divus gadus vēlāk (kad man bija piecpadsmit) deju centra Alegria vasaras nometnē Mazirbē sastapos ar manu pasniedzēju Larisu, grupas guru Pilli Rossi un pārējiem brīnišķīgajiem indiešu dejotājiem, ar kuriem nometnes laikā pavadīju vairākus neaizmirstamus vakarus dziļās sarunās, pastaigās pa pludmali, vērojot krītošas zvaigznes, rāpjoties kokos un kopīgi nakšņojot uz skatuves dēļiem. Viņu sabiedrība un uzskati man bija ļoti tuvi, tāpēc nolēmu,kad radīsies izdevība, mācīšos Bharat Natyam indiešu dejas stilu. Šāda izdevība bija jāgaida sešus gadus, kuru laikā turpināju apmeklēt indiešu deju koncertus un lasīt rakstus par deju. Sevišķi iedvesmojoša man likās Vijas Vētras un Noras Ikstenas kopīgi rakstītā grāmata „Deja un dvēsele”. Tas bija pirmais indiešu deju stils, ar kuru sastapos. Kaut gan, vēlāk izpētot arī citus klasiskās dejas stilus, Bharat Natyam man tik un tā turpina patikt vislabāk. Bharat Natyam apvieno sevī paradoksus: meditāciju pret straujām kustībām, stingru ķermeņa ģeometriju pret mainīgām emocionālajām niansēm. Tas viss, papildināts ar bagātīgiem tērpa ornamentiem un gadu tūkstošiem senu vēdisko mitoloģiju, ir vislabākais, ko es varu atrast dejā. Turklāt ķermeņa kustības un tērpi ir tikai aisberga redzamā daļa – dejotāja iztēles iespējas priekšnesuma laikā ir praktiski bezgalīgas, bet emocionālās un enerģētiskās līnijas var sniegties pat aiz horizonta.
 Citiem novēlu:
”Cienīt deju un turpināt cīnīties ar mazo iekšējo velniņu, kas mēdz čukstēt „tev nekas nesanāk”. Cilvēks pats savu attīstību parasti nejūt, bet paskatieties uz to prieku skolotāja acīs, kad viņš redz, kā esam auguši!”
Eva-
Man viss sākās diezgan neierasti. Draudzene uzdāvināja vārda dienā nodarbību, lai pamēģinātu ko savādāku par ierastajām dejām. Aizgājām un tas viss piesaistīja. Sākotnēji dīvainās pozas iepatikās un kļuva par ikdienu.  Es paskatījos uz savu ķermeni savādāk. Nezināju, ka tā var nosvīst pildot līganas kustības. Un sākotnēji bija grūti tas, ka kustība ir no papēža. Pierasts ar nostieptu pirkstgalu valsi griezt. Par šīm dejām uzzināju no draudzenes. Pati būtu informācijai „pārlaidusi ar acīm pāri” un nebūtu mēģinājusi, jo likās, ka indiešu dejas ir standarta vēderdejas un tas novirziens nav priekš manis. Paldies draudzenei Diānai, ka mainīja manus uzskatus un iepazīstināja ar ko jaunu. Par Bharat Natyam stilu sāku vairāk uzzināt nodarbībās. Man patīk. Darbs ar rokām un skatienu. Es esmu ļoti daudz domājošs cilvēks, šajās nodarbībās esmu tikai ar sevi un tas ir fantastiski. Visa uzmanība tiek veltīta kustībām, ikdienas steiga paliek aiz logiem. Un Larisas mierīgums un gaišums ir liels plus visam.
Mans novēlējums pārējiem:
” Ir jāizvēlas savs skolotājs un uz priekšu! Man gan pašai uz brīdi nācās pārtraukt šīs dejas, bet tā tikai pauze, noteikti atgriezīšos, jo tās ir kā meditācija un tu ieraugi sevi no malas. Indiešu dejas ir fantastiskas!”
Katrina
- Par indiešu dejām Latvijā uzzināju, kad savā pastkastītē atradu Fandango deju grupas bukletiņu kurā tika piedāvātas šīs dejas nodarbības. Bet tur uz sitiena man neviens neatbildēja, tad esot savu fizisko aktivitāšu meklējumos internetā uzdūros Alegria eksotisko deju centra mājas lapai, kas mani tālāk saveda ar Larisu. Tā kā nesen biju atgriezusies no Indijas, tad lai ikdienas rutīnā nepazaudētu uzkrāto tās zemes piegaršu nolēmu to atsvaidzināt ar dejām. Indiešu deja mani apbūra tad, kad manā priekšā parādījās  divas mazas indietes,kuras savu stāstu iznesa tā, ka es pat acis nepamirkšķināju. Atdzīšos, ka manu pirmo sajūsmu izpelnījās košie tērpi, grims un tas ar kādu vieglumu viņas slīdēja pa skatuvi, nevis perfektie piesitieni un roku pozīcijas, kas ir dejas pamats.Ar šīm dejām mani saista citas kultūras izzināšana, atmiņas un brīvības sajūta. Deju biedriem novēlu: PACIETĪBU,IZTURĪBU UN VIEGLUS PAPĒŽUS.

Iluta-Man jau sen ir interesējušas daudzas lietas, īpaši garīgā dzīve, kas saistās ar Indiju (filozofija, reliģija, tradīcijas, kultūra, tai skaitā arī dejas). Es sen jau vēlējos papildus darbam kādu aizraušanos, kas bagātina manu ikdienu. Lai cik dīvaini tas būtu, pirmais, ko atradu, meklējot deju iespējas Rīgā, bija tieši šīs indiešu dejas. Un tā nedaudz papētīju par šīm dejām un sapratu, ka tas ir tieši tas, ko gribu darīt. Tā kā es pēc dabas esmu diezgan haotiska, dejas man palīdz koncentrēties uz lietām, to būtību un saglabāt harmoniju. Šīs dejas man šķiet ļoti sarežģītas - vienlaicīgi kontrolēt domas, prātu, ķermeni un to visu paveikt ar precizitāti, vieglumu un darīt to ar prieku. Man šķiet, ka dejā tiek attainots kaut ko dievišķu un neparastu. Man šīs indiešu dejas ir kā garīgs piedzīvojums, katra kustība man kaut ko nozīmē. Pagaidām man tas liekās kā izaicinājums – apgūt šīs dejas un izprast dejā atainoto jēgu.
Mans novēlējums ir tāds:
„Censties pēc iespējas augstākā kvalitātē izpildīt ikkatru sīkāko dejas kustību, bet vienlaikus saglabāt  vieglumu un dejot ar prieku!”
Agnese V
.-Man viss stāsts sākās ar to, ka es ilgi nodarbojos ar jogas praksi, bija liela interese par hinduisma filozofiju un bez šaubām bērnības iespaidi. Man bērnībā patika ļoti skatīties indiešu filmas. Pateicoties Tatjanai Griškinai, kura jogas nometnē ieteica un pastāstīja par šīm dejām, un tad es domāju jāpamēģina, un te nu es dejoju. Neko par citiem stiliem nezināju, ko ieteica, to arī mācījos un turpināšu mācīties, jo tas man patīk. Šīs dejas saistās ar sievišķību, grāciju, skaistu stāju.
Un citiem iesaku: NEAPSTĀTIES, JO TAS IR TO VĒRTS!


Ja jūs lasījāt šos dažādos stāstus, es pat teiktu dzīves ceļu līkločus, kuri šos dejotājus ir apstādinājuši pie šīs dejas pieturas Bharat Natyam stila, tad varbūt arī jūs gribiet pamēģināt, kā ir pašam satikt šo tālo pasauli, un iepazīt tālāk tās kultūru un deju. Un te būs šo deju skolotājas ieteikumi, tiem,kuri plāno, interesējās vai vēl tikai domā uzsākt dejot indiešu dejas, un mana pieredze rāda, ka dejotāji pēc dažu nodarbību apmeklējuma pamet dejas, kādai ir jābūt dejotāja attieksmei, ieejot dejas pasaulē? To visu jūs uzzināsiet zemāk minētajos punktos.

  •     Nav ieteicams nākt uz nodarbībām, lai pamēģinātu „padejot indiešu dejas”. Nekas nesanāks, jo, no pirmās nodarbības līdz brīvai dejas izpildei, paies vairāki mēneši, kuri prasīs nopietnu treniņu.
  •     Ja Jūs vēl neesat pārliecināts par savu izvēli, un vēlaties apmeklēt nodarbību, lai pavērotu, tad sazinieties ar skolotāju, lai visu saskaņotu.
  •    Atrodiet savu personīgo iemeslu, kāpēc esat nolēmuši apgūt šo seno, sarežģīto mākslas veidu.
  •    Pārliecinieties vai jūs atradīsiet laiku, lai to veltītu nodarbību apmeklēšanai, noskaidrojiet nodarbību sarakstu un vajadzības gadījumā pārkārtojiet savu dzīves kārtību.
  •   Atcerieties, ka skolotājs nevar garantēt rezultātu, ja Jūs apmeklējat nodarbības tikai tad, kad Jums ir brīvs laiks.
  •  Ja Jūsos mīt stipra vēlēšanās, esat saskaņojuši savus plānus ar nodarbību sarakstu, piekrītat studijas noteikumiem, varat sazināties ar pasniedzēju, lai sarunātu par Jūsu pirmo nodarbību.
  • Atcerieties, ka „Bharata Natyam” apgūšana ir ceļš, kam piemīt jogas pilnība, un tas prasa no skolnieka lielu uzmanības koncentrēšanu un disciplīnu. Ja Jums vēl nepiemīt šīs īpašības – šis ir lielisks veids kā tās attīstīt.
  •     Indiešiem ir tradīcija – kādus svarīgus lēmumus atzīmēt ar simbolisku ziedojumu, ja neesat nobijušies no apmācību sākumposma slodzes un esat nolēmuši sevi veltīt „Bharata Natyam” mākslas apgūšanai, varat paņemt līdzi nedaudz saldumu un pacienāt grupas biedrus.
  •   Atcerieties, ja nodarbības apmeklēs gadījuma rakstura cilvēki, tas negatīvi ietekmēs apmācību procesu.
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

25
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

293
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10136
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7357
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7439
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2340
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1898
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2082
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6023
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

397
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

453
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9319
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2517
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

412
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6277
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2282
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1443
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13482
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2747
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8379
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2689
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4133
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

740
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4135
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

763
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1244
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1185
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1330
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1125
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1085
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1285
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1605
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1828
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1955
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1768
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
983
9. janvārī, 2017