Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
No_picture Square81_dsc07372

Deja viena, pieredze dažāda,

Kā jau pasakai, stāstam, dzejai ir stāsts, tā mums katram dzīvē arī ir savs stāsts-par lietu, priekšmetu, parādību, notikumu, spilgtāko gadījumu vai par ko citu. Mēs katrs spējam izdomāt jaunas idejas, pavērsienus, kas mums sagādā lielu prieku dzīvē. Un tā indiešu deju dejotāji, manuprāt, ir tie cilvēki, kuriem šis stāsts var beigās likt piedomāt vairāk par to, kas ir bijis un vēl jāsasniedz. Mums katram dzīvē ir savs mērķis, kā piemēram, kāpēc sākt dejot šīs dejas, kā ir dejotāji šīs dejas sākuši, un ar kādiem iespaidiem, kas viņus saista ar visnotaļ sarežģīto deju stilu, kāpēc tieši šis stils un ko viņi novēl saviem deju biedriem: Spēku?Izturību? Pacietību? Vai ko citu? Par to jūs varēsiet lasīt tālāk dejotāju stāstos, kā viņi var pastāstīt par dejām, kas tik tuvas viņu sirdīm.
Ilze P.
- Viss sākās tā: Es notievēju un domāju dejot kādas dejas, bet par cik esmu esmu Krišnas kustības sekotāja, tad tās bija indiešu dejas. Un tad sāku meklēt internetā: „indiešu dejas”, pieteicos tām,un tagad dejoju. Vēl vienā stilā, ko bija iespējams apgūt Rīgā, nodarbības sākās ļoti vēlu, tādēļ izvēlējos dejot šo stilu Bharatanatjam. Ar šīm dejām mani saista skolotāja un deju tēma. Un visiem es novēlu IZTURĪBU!
Adrija-Mana mamma ir liela ceļotāja un jau no mazotnes man stāstīja savus piedzīvojumus austrumzemēs. Tā man radās mīlestība pret eksotiskajām Tuvo austrumu un Āzijas kultūrām. Tā kā esmu no Jēkabpils, pirmā austrumu deja, kuru sāku dejot trīspadsmit gadu vecumā, bija vēderdeja, jo tā bija vienīgā, ko varēju apgūt Jēkabpilī. Divus gadus vēlāk (kad man bija piecpadsmit) deju centra Alegria vasaras nometnē Mazirbē sastapos ar manu pasniedzēju Larisu, grupas guru Pilli Rossi un pārējiem brīnišķīgajiem indiešu dejotājiem, ar kuriem nometnes laikā pavadīju vairākus neaizmirstamus vakarus dziļās sarunās, pastaigās pa pludmali, vērojot krītošas zvaigznes, rāpjoties kokos un kopīgi nakšņojot uz skatuves dēļiem. Viņu sabiedrība un uzskati man bija ļoti tuvi, tāpēc nolēmu,kad radīsies izdevība, mācīšos Bharat Natyam indiešu dejas stilu. Šāda izdevība bija jāgaida sešus gadus, kuru laikā turpināju apmeklēt indiešu deju koncertus un lasīt rakstus par deju. Sevišķi iedvesmojoša man likās Vijas Vētras un Noras Ikstenas kopīgi rakstītā grāmata „Deja un dvēsele”. Tas bija pirmais indiešu deju stils, ar kuru sastapos. Kaut gan, vēlāk izpētot arī citus klasiskās dejas stilus, Bharat Natyam man tik un tā turpina patikt vislabāk. Bharat Natyam apvieno sevī paradoksus: meditāciju pret straujām kustībām, stingru ķermeņa ģeometriju pret mainīgām emocionālajām niansēm. Tas viss, papildināts ar bagātīgiem tērpa ornamentiem un gadu tūkstošiem senu vēdisko mitoloģiju, ir vislabākais, ko es varu atrast dejā. Turklāt ķermeņa kustības un tērpi ir tikai aisberga redzamā daļa – dejotāja iztēles iespējas priekšnesuma laikā ir praktiski bezgalīgas, bet emocionālās un enerģētiskās līnijas var sniegties pat aiz horizonta.
 Citiem novēlu:
”Cienīt deju un turpināt cīnīties ar mazo iekšējo velniņu, kas mēdz čukstēt „tev nekas nesanāk”. Cilvēks pats savu attīstību parasti nejūt, bet paskatieties uz to prieku skolotāja acīs, kad viņš redz, kā esam auguši!”
Eva-
Man viss sākās diezgan neierasti. Draudzene uzdāvināja vārda dienā nodarbību, lai pamēģinātu ko savādāku par ierastajām dejām. Aizgājām un tas viss piesaistīja. Sākotnēji dīvainās pozas iepatikās un kļuva par ikdienu.  Es paskatījos uz savu ķermeni savādāk. Nezināju, ka tā var nosvīst pildot līganas kustības. Un sākotnēji bija grūti tas, ka kustība ir no papēža. Pierasts ar nostieptu pirkstgalu valsi griezt. Par šīm dejām uzzināju no draudzenes. Pati būtu informācijai „pārlaidusi ar acīm pāri” un nebūtu mēģinājusi, jo likās, ka indiešu dejas ir standarta vēderdejas un tas novirziens nav priekš manis. Paldies draudzenei Diānai, ka mainīja manus uzskatus un iepazīstināja ar ko jaunu. Par Bharat Natyam stilu sāku vairāk uzzināt nodarbībās. Man patīk. Darbs ar rokām un skatienu. Es esmu ļoti daudz domājošs cilvēks, šajās nodarbībās esmu tikai ar sevi un tas ir fantastiski. Visa uzmanība tiek veltīta kustībām, ikdienas steiga paliek aiz logiem. Un Larisas mierīgums un gaišums ir liels plus visam.
Mans novēlējums pārējiem:
” Ir jāizvēlas savs skolotājs un uz priekšu! Man gan pašai uz brīdi nācās pārtraukt šīs dejas, bet tā tikai pauze, noteikti atgriezīšos, jo tās ir kā meditācija un tu ieraugi sevi no malas. Indiešu dejas ir fantastiskas!”
Katrina
- Par indiešu dejām Latvijā uzzināju, kad savā pastkastītē atradu Fandango deju grupas bukletiņu kurā tika piedāvātas šīs dejas nodarbības. Bet tur uz sitiena man neviens neatbildēja, tad esot savu fizisko aktivitāšu meklējumos internetā uzdūros Alegria eksotisko deju centra mājas lapai, kas mani tālāk saveda ar Larisu. Tā kā nesen biju atgriezusies no Indijas, tad lai ikdienas rutīnā nepazaudētu uzkrāto tās zemes piegaršu nolēmu to atsvaidzināt ar dejām. Indiešu deja mani apbūra tad, kad manā priekšā parādījās  divas mazas indietes,kuras savu stāstu iznesa tā, ka es pat acis nepamirkšķināju. Atdzīšos, ka manu pirmo sajūsmu izpelnījās košie tērpi, grims un tas ar kādu vieglumu viņas slīdēja pa skatuvi, nevis perfektie piesitieni un roku pozīcijas, kas ir dejas pamats.Ar šīm dejām mani saista citas kultūras izzināšana, atmiņas un brīvības sajūta. Deju biedriem novēlu: PACIETĪBU,IZTURĪBU UN VIEGLUS PAPĒŽUS.

Iluta-Man jau sen ir interesējušas daudzas lietas, īpaši garīgā dzīve, kas saistās ar Indiju (filozofija, reliģija, tradīcijas, kultūra, tai skaitā arī dejas). Es sen jau vēlējos papildus darbam kādu aizraušanos, kas bagātina manu ikdienu. Lai cik dīvaini tas būtu, pirmais, ko atradu, meklējot deju iespējas Rīgā, bija tieši šīs indiešu dejas. Un tā nedaudz papētīju par šīm dejām un sapratu, ka tas ir tieši tas, ko gribu darīt. Tā kā es pēc dabas esmu diezgan haotiska, dejas man palīdz koncentrēties uz lietām, to būtību un saglabāt harmoniju. Šīs dejas man šķiet ļoti sarežģītas - vienlaicīgi kontrolēt domas, prātu, ķermeni un to visu paveikt ar precizitāti, vieglumu un darīt to ar prieku. Man šķiet, ka dejā tiek attainots kaut ko dievišķu un neparastu. Man šīs indiešu dejas ir kā garīgs piedzīvojums, katra kustība man kaut ko nozīmē. Pagaidām man tas liekās kā izaicinājums – apgūt šīs dejas un izprast dejā atainoto jēgu.
Mans novēlējums ir tāds:
„Censties pēc iespējas augstākā kvalitātē izpildīt ikkatru sīkāko dejas kustību, bet vienlaikus saglabāt  vieglumu un dejot ar prieku!”
Agnese V
.-Man viss stāsts sākās ar to, ka es ilgi nodarbojos ar jogas praksi, bija liela interese par hinduisma filozofiju un bez šaubām bērnības iespaidi. Man bērnībā patika ļoti skatīties indiešu filmas. Pateicoties Tatjanai Griškinai, kura jogas nometnē ieteica un pastāstīja par šīm dejām, un tad es domāju jāpamēģina, un te nu es dejoju. Neko par citiem stiliem nezināju, ko ieteica, to arī mācījos un turpināšu mācīties, jo tas man patīk. Šīs dejas saistās ar sievišķību, grāciju, skaistu stāju.
Un citiem iesaku: NEAPSTĀTIES, JO TAS IR TO VĒRTS!


Ja jūs lasījāt šos dažādos stāstus, es pat teiktu dzīves ceļu līkločus, kuri šos dejotājus ir apstādinājuši pie šīs dejas pieturas Bharat Natyam stila, tad varbūt arī jūs gribiet pamēģināt, kā ir pašam satikt šo tālo pasauli, un iepazīt tālāk tās kultūru un deju. Un te būs šo deju skolotājas ieteikumi, tiem,kuri plāno, interesējās vai vēl tikai domā uzsākt dejot indiešu dejas, un mana pieredze rāda, ka dejotāji pēc dažu nodarbību apmeklējuma pamet dejas, kādai ir jābūt dejotāja attieksmei, ieejot dejas pasaulē? To visu jūs uzzināsiet zemāk minētajos punktos.

  •     Nav ieteicams nākt uz nodarbībām, lai pamēģinātu „padejot indiešu dejas”. Nekas nesanāks, jo, no pirmās nodarbības līdz brīvai dejas izpildei, paies vairāki mēneši, kuri prasīs nopietnu treniņu.
  •     Ja Jūs vēl neesat pārliecināts par savu izvēli, un vēlaties apmeklēt nodarbību, lai pavērotu, tad sazinieties ar skolotāju, lai visu saskaņotu.
  •    Atrodiet savu personīgo iemeslu, kāpēc esat nolēmuši apgūt šo seno, sarežģīto mākslas veidu.
  •    Pārliecinieties vai jūs atradīsiet laiku, lai to veltītu nodarbību apmeklēšanai, noskaidrojiet nodarbību sarakstu un vajadzības gadījumā pārkārtojiet savu dzīves kārtību.
  •   Atcerieties, ka skolotājs nevar garantēt rezultātu, ja Jūs apmeklējat nodarbības tikai tad, kad Jums ir brīvs laiks.
  •  Ja Jūsos mīt stipra vēlēšanās, esat saskaņojuši savus plānus ar nodarbību sarakstu, piekrītat studijas noteikumiem, varat sazināties ar pasniedzēju, lai sarunātu par Jūsu pirmo nodarbību.
  • Atcerieties, ka „Bharata Natyam” apgūšana ir ceļš, kam piemīt jogas pilnība, un tas prasa no skolnieka lielu uzmanības koncentrēšanu un disciplīnu. Ja Jums vēl nepiemīt šīs īpašības – šis ir lielisks veids kā tās attīstīt.
  •     Indiešiem ir tradīcija – kādus svarīgus lēmumus atzīmēt ar simbolisku ziedojumu, ja neesat nobijušies no apmācību sākumposma slodzes un esat nolēmuši sevi veltīt „Bharata Natyam” mākslas apgūšanai, varat paņemt līdzi nedaudz saldumu un pacienāt grupas biedrus.
  •   Atcerieties, ja nodarbības apmeklēs gadījuma rakstura cilvēki, tas negatīvi ietekmēs apmācību procesu.
Library_page_hang_massive_vilnius-13
Skaņa & balss

Intervija ar hengu meistariem - Hang Massive

26.oktobrī Rīgas Kongresu namā uzstāsies henga duets HANG MASSIVE (UK/Sweden) Hang Massive ir drosmīgi improvizatori un vienlaikus pārli...

148
19. oktobrī, 2017
Library_page_ltwiyv9qj9a
Prāts & psiholoģija

Tev esi tu pats - tu tiksi galā

Tas parādās, kad ap tevi notiekošais zaudē jēgu – no pārlieku liela noguruma, aizvainojuma, salauztas sirds, vai vilšanās tuvākajos; kad ...

1828
12. oktobrī, 2017
Library_page_estas_-1__
Skaņa & balss

Intervija ar Estasu Tonne

Jau 11.oktobrī Rīgas Kongresu namā būs festivāla Garavasara mūziķa Estas Tonne koncerts ar domubiedriem Pepe Danca (perkusijas, stabules)...

6027
5. oktobrī, 2017
Library_page_screen_shot_2017-10-04_at_16.00.33
Apzinatība

Pārpilnības likums

Divu nedēļu laikā praktizē sekojošo, un pavēro, kā tas izmainīs tavu dzīvi: ja tev šķiet, ka cilvēki tevi neslavē, nenovērtē, nepalīdz, n...

5461
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

119
4. oktobrī, 2017
Library_page_louisehay20071_large
Prāts & psiholoģija

Luīza Heija: citāti, kas spēj izmainīt tavu dzīvi

Daži no viņas citātiem ir kļuvuši leģendāri,- citi jau ierakstīti psiholoģijas grāmatās, kā paliekošs vēsturisks mantojums, bet citi - at...

3587
28. septembrī, 2017
Library_page_17341034-origpic-541c12
Ķermenis & veselība

Slēptās zināšanas par seksuālo enerģiju

Seksuālā enerģija ir svarīgāka nekā esaм ieraduši domāt. Tas ir spēks, kas var piepildīt un pārpildīt visu ķermeni, garīgi un fiziski. S...

1488
24. septembrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

166
21. septembrī, 2017
Library_page_screen_shot_2017-08-31_at_20.45.40
Attiecības

Varoņa Atklājums

Katrs no mums ir atnācis uz šo Pasauli ar uzdevumu - caur savu pieredzi, mācoties no savām kļūdām, pārvarot bailes un vājuma brīžus, izzi...

777
13. septembrī, 2017
Library_page_pusmuza-krizes-makta-viriesa-sievas-devini-elles-kambari
Prāts & psiholoģija

Nelaimīgs liktenis – cilvēku neizdarītās izvēles sekas

Piedāvājam jums izcilā vācu filozofa un psihologa Ēriha Fromma 30 citātus. Tie ir citāti, kas sniedz atbildes uz pašiem satraucošākajiem ...

4997
11. septembrī, 2017
Library_page_psynasilie1-1280x922
Bērni & vecāki

Rūpju izvarotie

Nesen apciemoju vecākus, atzīmējām Lieldienas. Brīnišķīgi, dzīvi apliecinoši svētki. Gavēņa beigas un, kā vienmēr, galds vai lūzt. Pienā...

4781
2. septembrī, 2017
Library_page_7771285812_21772f2218_b
Pašizziņas prakses

Trīs dzīves likumi

Cilvēkiem būtu jāstāsta stāstus viens otram un jāklausās vienam otru. Katrs cilvēks, kuru jūs satiekat, sniedz jums vērtīgu mācībstundu, ...

2707
20. augustā, 2017
Library_page_5151138
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

2163
13. augustā, 2017
Library_page_dulas
Emocijas

Mierinājums jaunajiem vecākiem

Tavs bērns izvēlējās tevi – unikālo mammu un tēti, kam piedzimt. Viņš neizvēlējās gudro dakteri, skolotāju vai kaimiņieni, bet tevi.

1177
17. jūlijā, 2017
Library_page_evdomadiaies-erwtikes-provlepseis-zodia-16-5-1-6-h793
Prāts & psiholoģija

Kā sadzirdēt savu aicinājumu

3 veidi, kā atcerēties, kāpēc Tava dvēsele izvēlējās tieši šo dzīvi   “Tu esi šeit ieradies ar noteiktu uzdevumu. Tu esi daļa no visuma...

6559
1. augustā, 2017
Library_page_gara-vasara-_2015_-231
Pašizziņas prakses

Tavas dzīves "restarts"

Būt veselam, dzīvespriecīgam un laimīgam - tā nav ne iedzimta īpatnība, ne "Dieva dāvana". Tāpat šim stāvoklim nav nekādas saistības ar n...

2879
13. jūlijā, 2017
Library_page_monks-in-sunlight-56a0c4953df78cafdaa4d8b4
Ķermenis & veselība

Kad es elpoju, es jūtu savu vienotību ar dzīvi

Parasti mēs nepamanām, kā elpojam, taču bez elpošanas nevarētu nodzīvot ne sekundi. No tā, kā mēs elpojam, ir atkarīgs, cik daudz mūsos i...

829
9. jūlijā, 2017
Library_page_0569f31d6d62baa0248c76ec1f964f01
Prāts & psiholoģija

Līza Burbo: nomainiet vārdu “problēma” ar vārdu “pieredze”

Jums patiešām ir problēmas? Es no sirds ticu, ka mēs izvairītos no liela daudzuma problēmu, ja nebūtu tāda apzīmējuma kā “problēma”. Vār...

2034
2. jūlijā, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

605
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

526
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

499
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

509
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

2145
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

841
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

11892
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

8943
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

8450
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

3172
19. maijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

947
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

1030
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

1226
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1735
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1671
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1800
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1570
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
1518
9. janvārī, 2017