Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_76440_163150543726613_142371292471205_298219_3486860_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Dusmas un skumjas

Dusmas un skumjas ir viens un tas pats.

Skumjas ir pasīvas dusmas, bet dusmas ir aktīvas skumjas. Skumjas nāk viegli, tāpēc šķiet, ka dusmas ir grūtas, jo tu esi pārāk labi pielāgojies pasīvajam. Skumjam cilvēkam ir grūti dusmoties. Ja tu vari sadusmot skumju cilvēku, viņa skumjas acumirklī pazudīs. Dusmīgam cilvēkam būs ļoti grūti skumt. Ja tu spēj viņu saskumdināt, viņa dusmas tūlīt izgaisīs.

Visās tavās emocijās vienmēr pastāv pamata pretrunas - vīrietis un sieviete, vīrišķais un sievišķais, un jaņ. Dusmas ir vīrišķas, skumjas ir sievišķas. Tādējādi, ja tu draudzējies ar skumjām, ir grūti pāriet uz dusmām, bet man gribētos, lai tu to dari. Vienkārši uzspridzināt tās sevī – tas diez ko nepalīdzēs, jo tu atkal meklē, kā varētu palikt pasīvs. Nē. Izgāz tās uz āru, izspēlē tās. Arī tad, ja tas izskatās muļķīgi. Kļūsti par ākstu pats savās acīs, bet gāz tās ārā.

Ja tu spēj brīvi slīdēt no dusmām uz skumjām un otrādi, abas kļūst vienlīdz vieglas. Tu pacelsies tām pāri, un tad tu vērosi. Tu varēsi stāvēt aiz ekrāna un vērot šīs spēlītes, un tad tu varēsi pārvarēt abas un iet tālāk. Bet vispirms tev viegli jāpārvietojas starp šīm divām. Citādi tu kavējies skumjās, un, ja tevī ir smagums, ir grūti pacelties augstāk.

Ņem vērā - kad divas enerģijas, pretējas enerģijas, ir tik līdzīgas, piecdesmit pret piecdesmit, tad ir ļoti viegli tikt no tām vaļā, jo tās cīnās un bremzē viena otru, un tu neesi nevienas apkampienos. Tavas skumjas un tavas dusmas ir piecdesmit pret piecdesmit, vienādas enerģijas, tādējādi tās viena otru ‘atceļ’. Pēkšņi tu esi brīvs - tu vari no tām atbrīvoties. Bet, ja skumjas ir septiņdesmit procentu un dusmas - trīsdesmit procentu, tad tas ir ļoti grūti. Trīsdesmit procenti dusmu pret septiņdesmit procentiem skumju nozīmē, ka četrdesmit procenti skumju joprojām paliks, un tas nebūs iespējams; tu nespēsi viegli tikt prom. Šie četrdesmit procenti saglabāsies.

Tāpēc tas ir viens no iekšējo enerģiju pamata likumiem - vienmēr ļaut pretpoliem nonākt vienādā statusā, un tad tu spēsi tikt no tiem vaļā.

Tas ir tā, it kā divi cilvēki kautos, un tu vari aizbēgt. Viņi ir tik aizņemti paši ar sevi, ka tev nav jāuztraucas, un tu vari aizbēgt. Neiesaisti prātu. Vienkārši padari to par vingrinājumu. Tu vari to padarīt par ikdienas vingrinājumu.

...kādas kuro reizi emocijas ir, tādas tās ir. Pieņem tās un ļauj tām nākt – ļauj tām nostāties tavā priekšā. Patiesībā nepietiek tikai pateikt: 'Neapspied!' Es drīzāk gribētu sacīt: 'Sadraudzējies ar tām!' Tu jūties skumji? Pieradini skumjas. Jūti tām līdzi. Arī skumjas ir esamība. Ļaujies tām, apsveic tās, sēdi tām līdzās, sadodies ar tām rokās. Esi draudzīgs. Mīli tās. Skumjas ir skaistas! Tās nav nekas slikts. Kurš tev ir teicis, ka ļauties skumjām ir nepareizi? Patiesībā, tikai skumjas tev piešķir dziļumu. Smiekli ir sekli; laime ir virspusēja. Skumjas iespiežas līdz pat kaulam, līdz kaulu smadzenēm. Nekas neiespiežas tik dziļi kā skumjas.

Tāpēc neuztraucies. Paliec tajās, un skumjas aizvedīs tevi līdz tavai dziļākajai būtībai. Tu vari tās izmantot savā labā, un tu uzzināsi šo to jaunu par savu būtību, ko tu nekad agrāk neesi zinājis. Tās ir lietas, ko var uzzināt tikai skumjā stāvoklī, tās nekad nevar atklāt, esot laimīgam. Arī tumsa ir laba, un arī tumsa ir svēta. Ne tikai diena ir no Dieva, arī nakts ir no viņa. Manuprāt, tāda ir reliģioza attieksme.

Jebkuram ir skaidrs, ka pamest visu un vienkārši apsēsties zem koka un justies laimīgam -  nav grūti. Neko nedarot, tu vari būt brīvs, visu ko darot, tu kļūsti atkarīgs. Bet, kad tu dari visu UN paliec nesaistīts, kad tu ej kopā ar pūli pasaulē, un tomēr viens, tad tiešām notiek kas īsts.

Runa nav par to, ka tu nedusmojies, kad esi viens. Kad tu esi viens, tu neesi dusmīgs, jo dusmas ir attiecības, tām vajag kādu, uz ko niknoties. Ja vien tu neesi sajucis prātā, tu nedusmojies, kad esi viens; dusmas ir tevī, bet tās nemeklē ceļu uz āru.

Kad tuvumā ir otrs cilvēks, lūk, TAD nedusmoties ir kaut kas. Kad tev nav ne naudas, ne mantas, ne mājas, - ja tu neesi nekam piesaistīts, kādas gan tad ir grūtības? Bet, kad tev viss ir un tad tu paliec nesaistīts - kā nabags greznā pilī, - tad ir sasniegti patiesi dziļumi.

(...) 

Kad tu redzi dusmas citos, ej un roc sevī, un tu atradīsi dusmas tur; kad tu redzi par daudz ego citos, tikai ieej sevī, un tu atradīsi tur sēžam ego. Tava būtība darbojas kā projektors; citi kļūst par ekrāniem, un uz šiem ekrāniem tu sāc redzēt filmas, kas patiesībā ir tevis paša nospiedumi.

Vienīgā grūtība ar skumjām, izmisumu, dusmām, bezcerību, nemieru, ciešanām un bēdām ir tā, ka tu gribi no tām tikt vaļā. Tas ir vienīgais traucēklis. Tev vajadzēs ar tām sadzīvot. Tu nevari vienkārši aizbēgt. Tās jau veido pašu dzīves fonu, kurā tai nākas iekļauties un augt. Tie ir dzīves izaicinājumi. Pieņem tos. Tās ir svētības, kas maskējušās. Ja gribi no tām aizbēgt, ja tu kaut kā gribi tikt no tām vaļā, tad rodas sarežģījums - jo, ja gribi no kaut kā tikt vaļā, tu nekad neskaties tam tieši virsū.

(...)

Iegaumē: Nav nekā pareiza un nav nekā nepareiza. Ja tu dusmosies, priesteris tev sacīs, ka dusmas ir nepareizas, un lai tu nedusmojies. Ko tu iesāksi? Tu vari apspiest dusmas, vari kaut vai sēdēt tām virsū, tu vari tās burtiski norīt, bet tās iesūksies tevī, tavā ķermenī. Norij dusmas, un tu iedzīvosies kuņģa čūlā, norij dusmas, un agrāk vai vēlāk tevī ieperināsies vēzis.

Norij dusmas, un tās tev radīs tūkstoš un vienu problēmu, jo dusmas ir inde. Bet ko tu iesāksi? Ja dusmas ir nepareizas, tev tās nākas norīt.

Es nesaku, ka dusmas ir nepareizas. Es saku, ka dusmas ir enerģija – tīra enerģija, skaista enerģija. Kad pārņem dusmas, centies notiekošo saprast, un tu ieraudzīsi brīnumu. Kad uznāk dusmas, apzinies to, un, kad tu būsi to sapratis, tevi gaida pārsteigums; vari būt drošs par to - varbūt lielākais pārsteigums  tavā dzīvē – tu redzēsi, ka tad, ja tu dusmas apzinies, tās izgaist. Dusmas pārvēršas. 

Dusmas kļūst par tīru enerģiju; dusmas kļūst par līdzcietību, dusmas kļūst par piedošanu, dusmas kļūst par mīlestību. Un nav vajadzības tās apspiest, un tu nebūsi ne ar kādu indi saindēts. Un tu vairs nedusmojies, tāpēc tu nevienam nedari pāri. Abi ir pasargāti: otrs cilvēks, tavu dusmu objekts, ir pasargāts, un tu pats esi pasargāts. Iepriekš vai nu abiem  bija jācieš, vai arī tev bija jācieš.

Tas, ko es pūlos pateikt – nevienam nav vajadzības ciest. Tikai apzinies, centies saprast. Dusmas radīsies, bet tās iznīcinās sapratne. Tu nevari dusmoties ar izpratni, un tu nevari būt alkatīgs ar izpratni, un tu nevari būt greizsirdīgs ar izpratni. Izpratne ir tā zelta atslēdziņa.

Pacenties saprast, kāpēc tā notiek, no kurienes dusmas uzrodas, kur tām ir saknes, kā tās darbojas, kā tās tevi pārņem, kā tu kļūsti traks no dusmām. Dusmas tevi ir piemeklējušas agrāk, un tas notiek arī tagad, bet tagad ievies tajās jaunu - sapratnes elementu, – un to raksturs izmainīsies. Tad tu pamazām sāksi pamanīt - jo labāk tu saproti dusmas, jo mazāk tu dusmojies. Un, kad tu pilnīgi tās izpratīsi, tās pazudīs. Sapratne ir kā karstums. Kad karstums sasniedz noteiktu punktu – simt grādus – ūdens izgaist.

 

Viņi teic, ka dusmas ir sliktas. Visi tev teic, ka dusmas ir sliktas, bet neviens tev nav stāstījis, kā pazīt dusmas. Visi teic, ka sekss ir slikts, viņi māca un māca, ka sekss ir slikts, bet neviens nepateic, kas sekss ir un kā to pazīt. Pajautā savam tēvam, un viņš sajutīsies neērti. Viņš teiks: “Nerunā par tādām sliktām lietām!” Bet šīs sliktās lietas pastāv. Pat tavs tēvs nav varējis no tā izvairīties; citādi tu nebūtu piedzimis. Tu esi dzīvs pierādījums. Un nav nozīmes, ko tavs tēvs saka par seksu, viņš nevarēja no tā izvairīties. Bet viņš jutīsies neveikli, ja tu viņam jautāsi, jo neviens viņam nav to stāstījis; viņa vecāki nekad nav viņam teikuši, kāpēc sekss ir slikts. 

Kāpēc? Un kā to pazīt? Un kā tajā iedziļināties? Neviens tev to nepateiks, viņi vienkārši turpinās šķirot: šis ir labs, bet tas ir slikts. Tāda marķēšana rada postu un elli.

Tāpēc galvenais, kas jāatceras un jāsaprot ikvienam meklētājam, patiesam meklētājam, ir: paliec pie tā, kas ir tavs, centies to iepazīt. Neļauj, lai sabiedrība tev uzspiež savu ideoloģiju. Neskaties uz sevi ar citu acīm. Tev pašam ir acis; tu neesi akls. Un tev tava iekšējā dzīve ir kā uz delnas.

Izmanto savas acis! Vēro un centies saprast. Un, ja TU saproti, tad grūtību nebūs.

Sper soli sevī bez jebkādiem aizspriedumiem, bez jebkādiem pieņēmumiem un ieraugi, kas ir dusmas. Ļauj, lai pašas dusmas tev atklāj, kas dusmas ir. Neuzspied tām savus priekšstatus. Un tai pašā dienā, kad tu ieraudzīsi dusmas tik kailas, cik kailas vien var būt, tik neglītas, cik neglītas vien var būt, kad tu redzēsi to dedzinošo liesmu, to nāvējošo indi, tu pēkšņi atklāsi, ka esi izkāpis no tām ārpus. Dusmas būs pagaisušas! Ar visām citām nosliecēm var apieties tieši tāpat – lai kādas tās arī būtu. Process ir viens un tas pats, jo slimība ir tā pati, tikai nosaukumi citi.

 

Ošo. Emocijas

Ošo grāmatas latviešu valodā: Izdevniecība "Sētava" 

https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

10
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

11
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

13
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

11
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1182
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

300
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10487
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7417
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7504
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2384
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1920
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2107
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6046
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

411
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

460
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9353
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2525
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

418
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6301
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2300
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1460
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13512
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2753
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8395
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2703
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4147
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

761
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4156
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

767
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1251
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1192
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1336
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1134
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1093
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1302
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
994
9. janvārī, 2017