Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_76440_163150543726613_142371292471205_298219_3486860_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Dusmas un skumjas

Dusmas un skumjas ir viens un tas pats.

Skumjas ir pasīvas dusmas, bet dusmas ir aktīvas skumjas. Skumjas nāk viegli, tāpēc šķiet, ka dusmas ir grūtas, jo tu esi pārāk labi pielāgojies pasīvajam. Skumjam cilvēkam ir grūti dusmoties. Ja tu vari sadusmot skumju cilvēku, viņa skumjas acumirklī pazudīs. Dusmīgam cilvēkam būs ļoti grūti skumt. Ja tu spēj viņu saskumdināt, viņa dusmas tūlīt izgaisīs.

Visās tavās emocijās vienmēr pastāv pamata pretrunas - vīrietis un sieviete, vīrišķais un sievišķais, un jaņ. Dusmas ir vīrišķas, skumjas ir sievišķas. Tādējādi, ja tu draudzējies ar skumjām, ir grūti pāriet uz dusmām, bet man gribētos, lai tu to dari. Vienkārši uzspridzināt tās sevī – tas diez ko nepalīdzēs, jo tu atkal meklē, kā varētu palikt pasīvs. Nē. Izgāz tās uz āru, izspēlē tās. Arī tad, ja tas izskatās muļķīgi. Kļūsti par ākstu pats savās acīs, bet gāz tās ārā.

Ja tu spēj brīvi slīdēt no dusmām uz skumjām un otrādi, abas kļūst vienlīdz vieglas. Tu pacelsies tām pāri, un tad tu vērosi. Tu varēsi stāvēt aiz ekrāna un vērot šīs spēlītes, un tad tu varēsi pārvarēt abas un iet tālāk. Bet vispirms tev viegli jāpārvietojas starp šīm divām. Citādi tu kavējies skumjās, un, ja tevī ir smagums, ir grūti pacelties augstāk.

Ņem vērā - kad divas enerģijas, pretējas enerģijas, ir tik līdzīgas, piecdesmit pret piecdesmit, tad ir ļoti viegli tikt no tām vaļā, jo tās cīnās un bremzē viena otru, un tu neesi nevienas apkampienos. Tavas skumjas un tavas dusmas ir piecdesmit pret piecdesmit, vienādas enerģijas, tādējādi tās viena otru ‘atceļ’. Pēkšņi tu esi brīvs - tu vari no tām atbrīvoties. Bet, ja skumjas ir septiņdesmit procentu un dusmas - trīsdesmit procentu, tad tas ir ļoti grūti. Trīsdesmit procenti dusmu pret septiņdesmit procentiem skumju nozīmē, ka četrdesmit procenti skumju joprojām paliks, un tas nebūs iespējams; tu nespēsi viegli tikt prom. Šie četrdesmit procenti saglabāsies.

Tāpēc tas ir viens no iekšējo enerģiju pamata likumiem - vienmēr ļaut pretpoliem nonākt vienādā statusā, un tad tu spēsi tikt no tiem vaļā.

Tas ir tā, it kā divi cilvēki kautos, un tu vari aizbēgt. Viņi ir tik aizņemti paši ar sevi, ka tev nav jāuztraucas, un tu vari aizbēgt. Neiesaisti prātu. Vienkārši padari to par vingrinājumu. Tu vari to padarīt par ikdienas vingrinājumu.

...kādas kuro reizi emocijas ir, tādas tās ir. Pieņem tās un ļauj tām nākt – ļauj tām nostāties tavā priekšā. Patiesībā nepietiek tikai pateikt: 'Neapspied!' Es drīzāk gribētu sacīt: 'Sadraudzējies ar tām!' Tu jūties skumji? Pieradini skumjas. Jūti tām līdzi. Arī skumjas ir esamība. Ļaujies tām, apsveic tās, sēdi tām līdzās, sadodies ar tām rokās. Esi draudzīgs. Mīli tās. Skumjas ir skaistas! Tās nav nekas slikts. Kurš tev ir teicis, ka ļauties skumjām ir nepareizi? Patiesībā, tikai skumjas tev piešķir dziļumu. Smiekli ir sekli; laime ir virspusēja. Skumjas iespiežas līdz pat kaulam, līdz kaulu smadzenēm. Nekas neiespiežas tik dziļi kā skumjas.

Tāpēc neuztraucies. Paliec tajās, un skumjas aizvedīs tevi līdz tavai dziļākajai būtībai. Tu vari tās izmantot savā labā, un tu uzzināsi šo to jaunu par savu būtību, ko tu nekad agrāk neesi zinājis. Tās ir lietas, ko var uzzināt tikai skumjā stāvoklī, tās nekad nevar atklāt, esot laimīgam. Arī tumsa ir laba, un arī tumsa ir svēta. Ne tikai diena ir no Dieva, arī nakts ir no viņa. Manuprāt, tāda ir reliģioza attieksme.

Jebkuram ir skaidrs, ka pamest visu un vienkārši apsēsties zem koka un justies laimīgam -  nav grūti. Neko nedarot, tu vari būt brīvs, visu ko darot, tu kļūsti atkarīgs. Bet, kad tu dari visu UN paliec nesaistīts, kad tu ej kopā ar pūli pasaulē, un tomēr viens, tad tiešām notiek kas īsts.

Runa nav par to, ka tu nedusmojies, kad esi viens. Kad tu esi viens, tu neesi dusmīgs, jo dusmas ir attiecības, tām vajag kādu, uz ko niknoties. Ja vien tu neesi sajucis prātā, tu nedusmojies, kad esi viens; dusmas ir tevī, bet tās nemeklē ceļu uz āru.

Kad tuvumā ir otrs cilvēks, lūk, TAD nedusmoties ir kaut kas. Kad tev nav ne naudas, ne mantas, ne mājas, - ja tu neesi nekam piesaistīts, kādas gan tad ir grūtības? Bet, kad tev viss ir un tad tu paliec nesaistīts - kā nabags greznā pilī, - tad ir sasniegti patiesi dziļumi.

(...) 

Kad tu redzi dusmas citos, ej un roc sevī, un tu atradīsi dusmas tur; kad tu redzi par daudz ego citos, tikai ieej sevī, un tu atradīsi tur sēžam ego. Tava būtība darbojas kā projektors; citi kļūst par ekrāniem, un uz šiem ekrāniem tu sāc redzēt filmas, kas patiesībā ir tevis paša nospiedumi.

Vienīgā grūtība ar skumjām, izmisumu, dusmām, bezcerību, nemieru, ciešanām un bēdām ir tā, ka tu gribi no tām tikt vaļā. Tas ir vienīgais traucēklis. Tev vajadzēs ar tām sadzīvot. Tu nevari vienkārši aizbēgt. Tās jau veido pašu dzīves fonu, kurā tai nākas iekļauties un augt. Tie ir dzīves izaicinājumi. Pieņem tos. Tās ir svētības, kas maskējušās. Ja gribi no tām aizbēgt, ja tu kaut kā gribi tikt no tām vaļā, tad rodas sarežģījums - jo, ja gribi no kaut kā tikt vaļā, tu nekad neskaties tam tieši virsū.

(...)

Iegaumē: Nav nekā pareiza un nav nekā nepareiza. Ja tu dusmosies, priesteris tev sacīs, ka dusmas ir nepareizas, un lai tu nedusmojies. Ko tu iesāksi? Tu vari apspiest dusmas, vari kaut vai sēdēt tām virsū, tu vari tās burtiski norīt, bet tās iesūksies tevī, tavā ķermenī. Norij dusmas, un tu iedzīvosies kuņģa čūlā, norij dusmas, un agrāk vai vēlāk tevī ieperināsies vēzis.

Norij dusmas, un tās tev radīs tūkstoš un vienu problēmu, jo dusmas ir inde. Bet ko tu iesāksi? Ja dusmas ir nepareizas, tev tās nākas norīt.

Es nesaku, ka dusmas ir nepareizas. Es saku, ka dusmas ir enerģija – tīra enerģija, skaista enerģija. Kad pārņem dusmas, centies notiekošo saprast, un tu ieraudzīsi brīnumu. Kad uznāk dusmas, apzinies to, un, kad tu būsi to sapratis, tevi gaida pārsteigums; vari būt drošs par to - varbūt lielākais pārsteigums  tavā dzīvē – tu redzēsi, ka tad, ja tu dusmas apzinies, tās izgaist. Dusmas pārvēršas. 

Dusmas kļūst par tīru enerģiju; dusmas kļūst par līdzcietību, dusmas kļūst par piedošanu, dusmas kļūst par mīlestību. Un nav vajadzības tās apspiest, un tu nebūsi ne ar kādu indi saindēts. Un tu vairs nedusmojies, tāpēc tu nevienam nedari pāri. Abi ir pasargāti: otrs cilvēks, tavu dusmu objekts, ir pasargāts, un tu pats esi pasargāts. Iepriekš vai nu abiem  bija jācieš, vai arī tev bija jācieš.

Tas, ko es pūlos pateikt – nevienam nav vajadzības ciest. Tikai apzinies, centies saprast. Dusmas radīsies, bet tās iznīcinās sapratne. Tu nevari dusmoties ar izpratni, un tu nevari būt alkatīgs ar izpratni, un tu nevari būt greizsirdīgs ar izpratni. Izpratne ir tā zelta atslēdziņa.

Pacenties saprast, kāpēc tā notiek, no kurienes dusmas uzrodas, kur tām ir saknes, kā tās darbojas, kā tās tevi pārņem, kā tu kļūsti traks no dusmām. Dusmas tevi ir piemeklējušas agrāk, un tas notiek arī tagad, bet tagad ievies tajās jaunu - sapratnes elementu, – un to raksturs izmainīsies. Tad tu pamazām sāksi pamanīt - jo labāk tu saproti dusmas, jo mazāk tu dusmojies. Un, kad tu pilnīgi tās izpratīsi, tās pazudīs. Sapratne ir kā karstums. Kad karstums sasniedz noteiktu punktu – simt grādus – ūdens izgaist.

 

Viņi teic, ka dusmas ir sliktas. Visi tev teic, ka dusmas ir sliktas, bet neviens tev nav stāstījis, kā pazīt dusmas. Visi teic, ka sekss ir slikts, viņi māca un māca, ka sekss ir slikts, bet neviens nepateic, kas sekss ir un kā to pazīt. Pajautā savam tēvam, un viņš sajutīsies neērti. Viņš teiks: “Nerunā par tādām sliktām lietām!” Bet šīs sliktās lietas pastāv. Pat tavs tēvs nav varējis no tā izvairīties; citādi tu nebūtu piedzimis. Tu esi dzīvs pierādījums. Un nav nozīmes, ko tavs tēvs saka par seksu, viņš nevarēja no tā izvairīties. Bet viņš jutīsies neveikli, ja tu viņam jautāsi, jo neviens viņam nav to stāstījis; viņa vecāki nekad nav viņam teikuši, kāpēc sekss ir slikts. 

Kāpēc? Un kā to pazīt? Un kā tajā iedziļināties? Neviens tev to nepateiks, viņi vienkārši turpinās šķirot: šis ir labs, bet tas ir slikts. Tāda marķēšana rada postu un elli.

Tāpēc galvenais, kas jāatceras un jāsaprot ikvienam meklētājam, patiesam meklētājam, ir: paliec pie tā, kas ir tavs, centies to iepazīt. Neļauj, lai sabiedrība tev uzspiež savu ideoloģiju. Neskaties uz sevi ar citu acīm. Tev pašam ir acis; tu neesi akls. Un tev tava iekšējā dzīve ir kā uz delnas.

Izmanto savas acis! Vēro un centies saprast. Un, ja TU saproti, tad grūtību nebūs.

Sper soli sevī bez jebkādiem aizspriedumiem, bez jebkādiem pieņēmumiem un ieraugi, kas ir dusmas. Ļauj, lai pašas dusmas tev atklāj, kas dusmas ir. Neuzspied tām savus priekšstatus. Un tai pašā dienā, kad tu ieraudzīsi dusmas tik kailas, cik kailas vien var būt, tik neglītas, cik neglītas vien var būt, kad tu redzēsi to dedzinošo liesmu, to nāvējošo indi, tu pēkšņi atklāsi, ka esi izkāpis no tām ārpus. Dusmas būs pagaisušas! Ar visām citām nosliecēm var apieties tieši tāpat – lai kādas tās arī būtu. Process ir viens un tas pats, jo slimība ir tā pati, tikai nosaukumi citi.

 

Ošo. Emocijas

Ošo grāmatas latviešu valodā: Izdevniecība "Sētava" 

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_flowers-2562079_1280
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

5242
13. augustā, 2017
Library_page_arm-wrestling-567950_1280_1_
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

3647
23. decembrī, 2016
Library_page_love-3315770_1280
Prāts & psiholoģija

10 laimīgu cilvēku ieradumi

“Pat atrodoties visdziļākajā depresijas bedrē, ir iespējams pēc pāris nedēļām pacelties spārnos no laimes – ieviešot mazas, bet svarīgas ...

5135
30. aprīlī, 2018
Library_page_woman_at_a_mirror__1907
Ķermenis & veselība

Tas nav mans augums. Tas ir mantojums no dzimtas sievietēm.

Tas, kas redzams spogulī, nav mans ķermenis. Mans ķermenis pauž stāstu par visām sieviešu daļām, kas mani izveidoja, par dzimtas mantojumu m

269
1. maijā, 2018
Library_page_woman-972244_1280
Prāts & psiholoģija

Iedvesmas lipīgums, jeb - kas vārdu padara spēcīgu

Kāpēc viens teksts mūs iedvesmo, bet kāds cits nemaz? Kāpēc viena cilvēka runa mūs iedvesmo, bet kāda cita – mūsos nerod atbalsi? Kā atra...

612
12. jūnijā, 2018
Library_page_girl-2848057_1280
Attiecības

Tu esi Tas

Nemeklē mīlestību. Netaupi sevi mīlestībai un nemeklē mīlestību otrā. Mīlestība nav lieta – to nevar dot vai atņemt. To nevar atrast vai ...

1977
4. jūnijā, 2018
Library_page_chinese-herbal-medicine-2993344_1280
Ķermenis & veselība

Ajūrvēdas pamati

Vēlaties būt veseli? Līdzsvarojiet uzturu un dzīves veidu, saskaņā ar ajūrvēdas noteikumiem.  „Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”. (Ludvigs Fei...

396
17. maijā, 2018
Library_page_earth-2841056_1280
Attiecības

Romantiskās mīlestības lamatas

Ideālu attiecību ilūzija Lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tiem, kas uzauguši Rietumos, ir likts domāt, ka tā saucamā romantiskā mīlest...

1603
19. maijā, 2018
Library_page_universe-782697_1280
Darbs ar traumām

Jūsu dzimšanas ietekme uz jūsu dzīvi

Tāpat kā sēklā atrodas auga dzīvības kods, cilvēka dzimšanai ir spēcīga ietekme tā dzīvi. Saskaņā ar transpersonālās psiholoģijas aizsācē...

1570
17. maijā, 2018
Library_page_pregnant-woman-2765593_1280
Bērni & vecāki

Māte

Viņi teica, ka Tu augi manī iekšā. Bet es zināju labāk. Tu biji vēl tuvāk. Mans ķermenis bija Tavs. Tava elpa bija mana elpa. Tava sird...

1253
13. maijā, 2018
Library_page_press-photo-18_mirabai-ceiba-2560x1526
Skaņa & balss

Mirabai Ceiba Rīgā

Mantru dziedājumi dueta Mirabai Ceiba izpildījumā latvijas jogas praktizētājiem jau ir pazīstami, 2014.gada jūnijā Saulgriežu jogas un mū...

599
11. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-05-09_at_22.44.16
Būdisms

Saskaršanās ar dzīvi: Kodo Savaki Rosi mācība, jeb dzen nekam

“Tev nepietiek iztikai? Tad vienkārši nomirsti!... Tu dzīvo, lai strādātu, vai tu strādā, lai dzīvotu?” Mēs publicējam materiālu par nepa...

1766
10. maijā, 2018
Library_page_microphone-1209816_1280
Skaņa & balss

Saspringums kaklā – “neizteiktās” problēmas vairāku gadu garumā

Kad mēs dzirdam citu cilvēku, mēs intuitīvi zīmējam viņa tēlu: vecs vai jauns, resns vai tievs, mīļš vai dusmīgs, kautrīgs vai augstprātī...

1525
6. maijā, 2018
Library_page_lion-3099986_1280
Emocijas

Ar bailēm apejies saudzīgi

Ar bailēm apejies saudzīgi. Tās ir radījis nezināmais. Tās ir ceļojušas gaismas gadus, lai tevi atrastu. Nebaidies bailes izjust pilnī...

737
2. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-15_at_18.55.02
Attiecības

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet ī...

1733
26. aprīlī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

859
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1637
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

2126
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1432
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1717
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1687
15. martā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1579
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1686
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2234
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2273
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1968
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2044
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2406
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2444
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2802
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2598
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3141
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3162
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3302
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
Zinātne & tehnoloģijas

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2907
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2987
9. janvārī, 2017