Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_organic_fv.34221425 Square81_20130324_164538_edited

Ekoprodukti –neatņemama zaļa un veselīga dzīvesveida sastāvdaļa

Parasti, domājot par kaitējumu videi, prātā nāk enerģijas patēriņš, transports un atkritumi, bet patiesībā tieši pārtikas preču ražošana un patēriņš saistās ar lielākajām slodzēm uz vidi.

Zaļa ēšana ir zaļās revolūcijas viena no pamatsastāvdaļām, un varbūt pat viena no vērtīgākajiem ieguldījumiem, jo 14% siltumnīcas efekta gāzu izmešu rada tas, kā mēs audzējam, apstrādājam, izplatām un patērējam pārtiku.

Visvieglāk un visbiežāk samazināt savu ieguldījumu globālās sasilšanas pastiprināšanā var ēdiena gatavošanas procesā un izvēloties bioloģiski audzetu pārtiku. Tas vienlaicīgi būs veselīgāk priekš Jūsu dzīvesveida un saudzīgāk pret apkārtejo vidi.

Šeit būs 8 iemesli, kāpēc izvēlēties veselīgu uzturu, un kā tas ietekmē apkārtējo vidi.

  1. Izvēlieties bioloģiskā lauksaimniecībā audzētus pārtikas produktus, jo to ražošanā nav izmantots mākslīgais mēslojums, ķīmiskas piedevas – nekādi pesticīdi, insekticīdi (dažādu kukaiņu, kaitēkļu apkarošanai domāta ķīmija), herbicīdi (ķīmija nezāļu iznīdēšanai), un ir paaugstinātas dzīvnieku labturības prasības. Ekoloģiski tīri audzēta pārtika ir daudz garšīgāka. Augļi un dārzeņi ir sulīgāki un garšas ziņā bagātāki. Svaiga, ekoloģiski tīri audzēta produkcija satur vidēji par 50% vairāk vitamīnu, minerālvielu, fermentu un citu mikroelementu nekā intensīvi audzētie produkti. Tie satur E vielas un hormones, palēnina vielmaiņu, uzkrājas organismā un palielina svaru un veido celulītu (īpaši sievietēm). Veikalā lielākā daļa dārzeņu un augļu satur vismaz 10 – 30 dažādas indīgas vielas. Pat pēc ābola nomazgāšanas vidēji uz katra standarta ābola mizas ir 20–30 indīgu ķīmisku vielu. Vairāk nekā trīsdesmit gadu intensīvā lauksaimniecība ir veicinājusi augsnes eroziju, dažos reģionos līdz 70% savvaļas putnu bojāeju, seno lauku aizsardzības joslu sagraušanu, kā arī dažu brīnišķīgu tauriņu, varžu, čūsku un savvaļas zīdītāju sugu izzušanu.
  2. Izvairieties no produktiem, kas satur ģenētiski modificētus organismus (ĢMO). Ir daudzi pētījumi, kas pierāda, ka ĢMO var apdraudēt eksperimentos izmantoto dzīvnieku veselību un bioloģiskās lauksaimniecības attīstību, kā arī palielina lauksaimniecības ķimikāliju izmantošanas apjomus. Nepērkot modificētu pārtiku, Jūs parādiet neuzticību tai un vienlaikus protestē pret to. Ir noteikts, ka veikaliem, lai veicinātu patērētāju aizsardzību, ir pienākums tos produktus, kas marķēti kā ĢMO saturoši, novietot savrup un pievienot papildu informāciju. Pagaidām gan reti kurš pārtikas veikals šo prasību ievēro. Iepērkoties savā iecienītajā veikalā, pievērs uzmanību tam, vai produkti, kas marķēti kā ĢMO saturoši, ir novietoti savrup no pārējiem un ir viegli identificējami. Ja nav, informē par to veikala darbiniekus. Visbeidzot, ja nepieciešams, informē Pārtikas un veterināro dienestu (uzticības tālruņa numurs 67027402) vai dod ziņu «Zemes draugiem» (projekta tālrunis 27704834).
  3. Iegādājoties vietējo ražotāju pārtiku, samazina transporta radīto degvielas patēriņu, aizsargā zemi, un nodrošina daudz augstvērtīgākus pārtikas produktus Jums un Jūsu ģimenei. Lielveikalos liela daļa pārtikas tiek piegādāta no otras pasaules malas, šķērsojot kontinentus un okeānus, lai nonāktu uz Jūsu galda. Vidējais attālums, ko noceļo pārtika starp tās izcelsmi un noietu tirgu ir 2500km. Šo attālumu sauc par "pārtikas kilometriem jeb jūdzēm", un jo lielāks skaitlis, jo vairāk tiek patērētas degvielas, lai nogādātu produktu pārtikas tirgū. Lielie mono-kultūru ražotāji, kas uzglabā produktus noliktavās, iepako un transportē pārtiku milzīgos attālumos parasti praksē nav ilgtspējīgi. Rūpnieciskā mēroga lauksaimniecības izmanto toksiskus pesticīdus un smagās mašīnas, lai izaudzētu ātru un lētu ražu. Šī skarbā attieksme pret zemei bojā augsni, ūdenstilpnes un savvaļas dzīvniekus. Mazie ražotāji, no otras puses, parasti piekopj organisku vai ilgtspējīgas lauksaimniecības pieeju, veidojot labāku attieksmi pret zemi. Pārtika sāk zaudēt uzturvielas brīdi, kad tiek novākta. Jo īsāku laiku pārtika ceļo no lauksaimniecības līdz patērētājam, jo vairāk uzturvielas tajā ir. Lai pārvadātu gatavo svaigo produktu, bieži vien to ir nepieciešams apsmidzināt ar pesticīdiem. Toksiskos pesticīdus bieži izmanto uz augļiem un dārzeņiem gan pirms, gan pēc ražas novākšanas, lai pagarinātu derīguma termiņu un novērstu bojājumus, kas rodas transportēšanas rezultātā. Papildus, izvēloties vietējo rāžotāju pārtiku, ir arī finansiāls un ekonomisks pamatojums. Katrs lats, ko mēs tērējam iegādājoties produktus ārpus mūsu valsts, vai attiecīgā rajona, atbalsta ekonomiku attiecīgajā valstī, nevis mūsu.
  4. Pērciet produktus ar mazāku iepakojumu. Izmanto savu iepirkšanās paradumu spēku: samazini atkritumu daudzumu, iegādājoties preci ar mazāku iepakojumu. Pēdējo 50 gadu laikā vienreizlietojamā iepakojuma izmantošana rūpniecībā ir strauji pieaugusi un šobrīd jau veido lielāko daļu sadzīves atkritumu. Tomēr jāņem vērā, ka pat tad, ja pasaulē visiem iespējamajiem materiāliem tiktu nodrošināta otrreizēja pārstrāde, tāpat paliktu daudz atkritumu, ko nav iespējams pārstrādāt. Pārsvarā tās ir dažādas plastmasas, kam ir maz vai vispār nav reģistrētu pārstrādes programmu, neatstājot citu izvēli, kā tikai noglabāt tos milzīgajās izgāztuvēs. Iegādājies un izmanto beztaras produkciju: rieksti, graudi, jogurts, biezpiens – tos var iegādāties uz svara, ietaupot naudu un samazinot atkritumu kalnus. Turklāt pārtikas fasēšana ne tikai patērē enerģiju un materiālus, bieži vien tā ir pārsātināta ar nātriju un cukuru, un nevajadzīgām kalorijām. Izvairīšanās no fasētas pārtika ne tikai palīdz vidi, bet arī jūsu veselībai, samazinot uzturā lietas, kas izraisa aptaukošanos, sirds slimības un vēzi.
  5. Ieviesiet vienu veģetāro dienu nedēļā, piemēram, veģetārā pirmdiena. Pirmkārt, tas būtu lielisks veids, lai izpētītu cik viegli un garšīgi tas ir. Otrkārt, dārzeņiem ir mazāk negatīva ietekme uz vidi, salīdzinot ar zivs, gaļas un piena produktiem. Tieši gaļas ražošana ir viens no galvenajiem klimata izmaiņu veicinātājiem, kam nepieciešamas ļoti lielas zemes teritorijas. No tās pašas zemes platības, ja to izmanto dārzeņu audzēšanai, iespējams iegūt 8 reizes vairāk olbaltumvielu un 25 reizes vairāk kaloriju, nekā zemi izmantojot liellopu gaļas iegūšanai. Saražojot kilogramu liellopu gaļas, izdalās 36,4 kg CO2 ekvivalentas gāzes, mēslojums, kas līdzvērtīgs 340 gramiem SO2, 59 grami fosfātu un tiek patērēti 169 MJ enerģijas. Proti, tiek izdalīts tikpat CO2, cik vidēji izplūst no automašīnas, nobraucot 250 km, un ar patērēto enerģijas daudzumu gandrīz 20 dienas varētu dedzināt simt vatu spuldzīti. Šajā aprēķinā nav ietverta fermas infrastruktūras apsaimniekošana un gaļas pārvadāšana, kas patērē vēl divtik enerģijas. Čikāgas universitātes pētnieki noskaidrojuši, ka tipiska ASV diēta, kurā 28% ir dzīvnieku izcelsmes produkti, gadā uz cilvēku rada gandrīz 1,5 tonnu vairāk CO2 ekvivalenta nekā vegānisks uzturs ar tikpat lielu kaloriju daudzumu. Siltumnīcas efekta gāžu izmešu daudzumu palīdz samazināt arī putna gaļas un rūpnieciski mazāk apstrādātas gaļas izvēlēšanās sarkanās gaļas vietā. Dzīvnieki ir jutīgas būtnes, kas spēj izjust bailes un ciešanas. To zina katrs, kas ir dzīvojis kopā ar kādu mājdzīvnieku. Eiropas iedzīvotājs, kas ēd gaļu, vidēji dzīves laikā ir atbildīgs par 760 vistu, 20 cūku, 29 aitu, piecu govju un neskaitāmu zivju nāvi.
  6. Arī piens un gaļa un to izstrādājumi lietojami ekoloģiski tīri– tā tu pasargāsi savu un savu ģimenes locekļu veselību. Intensīvi audzētas piena govis un mājdzīvnieki ik dienas tiek baroti ar bīstamu antibiotiku, hormonu, pretparazītu un daudzu citu zāļu sajaukumu, vienalga, vai dzīvnieks ir slims vai nav. Šīs zāles caur piena un gaļas izstrādājumiem nokļūst tavā organismā un veicina dažādu slimību rašanos un attīstību; arī koronālo trombozi un augstu asinsspiedienu. Apmēram 99% neekoloģiski audzēto mājdzīvnieku Lielbritānijā tiek baroti ar ģenētiski modificētu soju. Intensīvā lopkopība pamatīgi kaitē arī fermu darbinieku veselībai. Fermās strādājošajiem ir daudz lielāka iespēja saslimt ar vēzi, elpošanas sistēmas un daudzām citām slimībām nekā fermās, kur netiek izmantota ķīmija mājlopu ātrākai izaudzēšanai. Izvēloties bioloģiskos piena, gaļas un vistas produktus, Jūs variet būt droši, ka dzīvnieki ir audzēti viņam draudzīgā vidē. ASV Vides aizsardzības aģentūra gaļā atklājusi ievērojami vairāk pesticīdu palieku nekā augu valsts produktos. Vairāk nekā 95% dioksīnu, ar ko nonāk saskarē cilvēks, atrodas patērētajos dzīvnieku taukos – zivīs, gaļā, piena produktos, olās.
  7. Izvēloties bioloģiskās saimniecības produkciju, lielāko daļu naudas atdodiet par pašu produktu un nodrošiniet iztikas līdzekļus cilvēkiem, kas gādājuši par šo produktu izaudzēšanu. Intesīvi audzēta produkta pašizmaksa ir daudz zemāka un lielāko daļu naudas Jūs atdodiet par reklāmu, par milzīgu rūpnīcu uzturēšanu par degvielu, un galu galā par “skaistu jahtu” korporācijas vadītājam. Latvijā jau ir pazīstama arī “Godīgas tirdzniecības sertifikācijas zīme” (Fairtrade). Godīgās tirdzniecības zīme nodrošina godīgu atlīdzību produkta ražotājam un darbiniekiem. Iegādājoties šos produktus, ikviens var pozitīvi ietekmēt attīstības zemēs dzīvojošo cilvēku dzīvi. No godīgās tirdzniecības gūst peļņu 1,5 miljoni mājsaimniecību un darbinieku 58 valstīs.
  8. Mūsdienās bioloģisko lauksaimniecību pieņemts uzskatīt par kaut ko modernu, avangardisku, ekskluzīvu, un pat dārgu, bet parasto (ķīmisko) – par tradicionālu. Ekoloģiski tīri audzēti pārtikas produkti nav īpaši dārgāki par intensīvi audzētajiem, jo par standarta pārtiku mēs maksājam arī nodokļu veidā. Miljoniem naudas vienību ik gadu tērējam, vācot netīrumus, ko intensīvās metodes piekritēji ieplūdinājuši dabiskajās ūdenskrātuvēs. Ne vienmēr tiek sasaistīts fakts, kā izvēlētā pārtika ietekmē mūsu veselību. Ir biedējoši piemēri par pesticīdu ietekmi uz cilvēka veselību. Nav tādas cilvēka orgānu sistēmas, ko neskartu pesticīdu iedarbība - tie visi ietekmē nervu sistēmas attīstību un cilvēka psihes darbību, citi pesticīdi pazemina auglību, inducē alerģijas, izraisa spontānos abortus, vēl citi nomāc imunitāti, palielinot saslimšanas risku ar infekcijas slimībām un audzējiem. Vairākiem pesticīdiem ir mutagēnas un kancerogēnas īpašības, tātad tie var izraisīt ļaundabīgos audzējus vai iedzimtības slimības pēctečiem. Par pesticīdu ilgtošo iedarbību uz mūsu veselību norāda 2005. gadā Pasaules dabas fonda Latvijā veikts pētījums. Pārbaudot kādas vecmāmiņas, mātes un meitas asins serumu, visos paraugos atklāja četrus hlororganiskos pesticīdus, kas jau labu laiku kā izņemti no apgrozības, taču joprojām kaitē mūsu veselībai. Šīs bīstamās lauksaimniecības ķimikālijas cilvēka organismā nokļūst galvenokārt ar pārtikas starpniecību. Ik gadu pasaulē izmanto vairāk nekā 2,5 miljonus tonnu pesticīdu un 220 000 cilvēku mirst, jo ir ar tiem saindējušies.

Rūpējies par savu veselību un izvēlies ekoloģiski tīrus produktus. Arī tavi bērni un mazbērni utt. varēs doties uz laukiem, klaiņot pa tīriem mežiem un pļavām, peldēties nepiesārņotos ūdeņos.

Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1087
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

821
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12140
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2116
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7552
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2041
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3590
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

213
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3513
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2250
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

6938
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1307
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3137
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6684
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17468
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

1997
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6026
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3881
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2355
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1511
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

2404
11. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

442
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

900
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

775
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
903
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

791
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

786
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

942
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1256
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1440
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1475
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1355
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2235
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1758
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1600
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
504
9. janvārī, 2017