Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_17086_509306912427599_907619258_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Enerģētiskās piesaistes

Kas ir enerģētiskā piesaiste?

Piesaiste – enerģētiskais kanāls, kas rodas cilvēkam mijiedarbojoties ar citiem cilvēkiem, objektiem vai egregoriem. 

Norobežosim divus jēdzienus: enerģētiskais kanāls un enerģētiskā piesaiste. Tas nav viens un tas pats.

Enerģētiskie kanāli rodas komunicējot diviem cilvēkiem, pa šiem kanāliem notiek abpusēja enerģiju maiņa. Cilvēks nevar izdzīvot bez enerģētiskās saites ar citiem cilvēkiem, citādi tiks traucēti cilvēka dabiskie procesi.

Piesaiste  — tas arī ir kanāls, bet šeit mēs saskaramies ar enerģētiskajiem traucējumiem.

Piesaiste tiek balstīta uz cilvēka atkarību no kāda vai kaut kā, bet tas, savukārt, ir pret Dieva Likumu, kurā tiek teikts: katrs cilvēks ir brīvs.

Enerģētiskā piesaiste ir bīstama ne tikai  ar to, ka apstājas attīstība, bet arī ar to, ka veikls manipulators caur šo piesaisti var izsaukt negatīvas emocijas, kuru izcelšanos būs grūti noteikt.

Dzīves laikā ik katrs rada sev enerģētiskās piesaistes, citreiz pat nenojaušot par to, cik ļoti tas sarežģī mūsu ikdienu. Šīs piesaistes neļauj mums pilnvērtīgi attīstīties. Bet bez attīstības cilvēks degradējas.

Piesaistes rašanās iemesls ir Dievišķo Likumu neievērošana.  Negatīvās emocijas formē piesaisti pēc atbilstošām čakrām:

Muladhara (pamata čakra) — bailes, agresija.

Svadhistana (dzimuma čakra) — miesas kārība, uzmācīga ideja.

Manipura (nabas čakra) — pakļaušanās varai vai tiekšanās pēc tās.

Anahata (sirds čakra) — mīlestība un naids.

Višudha (kakla čakra) — tieksme pašrealizēties.

Adžna (pieres čakra) — pieķeršanās principiem un direktīvām, tam , ko cilvēks uzskata par patiesību.

Sahasrara (vainaga čakra) — piesaiste egregoriem.

 

Piesaistes veidi:

žēlastība, vēlme palīdzēt, glābt. Daudzi uz to uzķeras.  Uzskatot, ka viņš dara labu darbu, cilvēks var gadiem ilgi barot šādu enerģētisko liekēdi, pie tam domājot, ka bez viņa atbalsta otrs neizdzīvos. Tās ir parazītiskas attiecības.

Aizvainojums. Šīs jūtas tiek uzskatītas par vienām no spēcīgākajām, tām ir negatīva ietekme uz veselību. Aizvainotais cilvēks atkal un atkal domās atgriežas pie pāridarītāja, tādā veidā dāsni dodot tam savu enerģiju.

Atriebība, vēlme pierādīt savu taisnību. Grūti aizmirst un atlaist cilvēku, ja visu laiku galvā grozās atriebības plāns, ja visu laiku iedomājies, ko viņam teiksi, kāda viņam tad būs sejas izteiksme utt.

Vainas apziņa. Tā ir agresija, kas vērsta pret sevi pašu, tādējādi nedodot sev iespēju kļūdīties. Vainas apziņa — neproduktīva emocija, jo cilvēks nevis labo izdarīto, bet nodarbojas ar paššaustīšanu.  Indivīds, kurš jūtas vainīgs kāda priekšā, bieži domā par to, kā izlūgties piedošanu un ko izdarīt, lai mazinātu savu vainu. Rezultāts – cieša piesaiste.

Materiālie zaudējumi. Neatdots parāds sasaista divus cilvēkus uz ilgu laiku, turklāt, jo lielāka summa, jo ciešāka piesaiste. Lai gan tam, kurš ir aizdevis, ir izeja: domās atvadīties no savas naudas, it kā tā būtu pazaudēta, un no sirds piedot parādniekam. Var iedomāties, ka tā nauda tika parādniekam uzdāvināta. Parādnieka situācija ir sarežģītāka, lai kā viņš necenstos, viņš nevarēs aizmirst to, kuram viņš ir parādā. Vienīgais veids, kā tikt vaļā no piesaistes — atdot parādu vai atstrādāt to. Laupīšana, zādzība, krāpniecība — arī rada piesaistes starp noziedznieku un upuri. Izeja: atbrīvoties no pieķeršanās naudai un lietām.

Atbildības sajūta, ka ir jāatmaksā par sniegto pakalpojumu. Arī šajā situācija ir parāda sajūta, tikai tas ir nemateriāls. „Tagad es esmu tavs parādnieks”, — tā sakot, mēs radam spēcīgu piesaisti. Parāds ir jāatdod, bet šeit mēs aizmirstam, ka otrs cilvēks labprātīgi ir izdarījis kaut ko labu priekš mums. Šādās situācijās pietiek ar to, ka esi no sirds pateicies devējam.

Cilvēki dzīvo kopā, lai gan principā viņi ir svešinieki, bet nekādi nespēj virzīties uz priekšu, jo ir sasaistīti viens ar otru. Vai arī viens no partneriem jau sen ir pāraudzis šīs attiecības, viņam vajag virzīties uz priekšu, bet otrs neļaujam viņam attīstīties. Kas šajā gadījumā baro sasaisti? Pieradums, pienākuma apziņa, rūpes par bērniem, pieķeršanās kopīgi iegūtajai mantai, žēlums pret partneri (kā viņš bez manis). Viss, kas ienāk prāta, bet ne mīlestība.

Vajadzība pēc otra cilvēka, atkarība, kaisle, greizsirdība utt. Cilvēks visu laiku domā par savas iekāres objektu, sapņo par viņu,  vēloties iegūt viņu. Cilvēks kļūst kā bērns, kuram netiek dota kārotā rotaļlieta. Viņš pieprasa tikai to un neredz neko apkārt. Nejauciet to ar mīlestību. Mīlestība neiegrožo cita cilvēka brīvību.

Neatbildēta mīlestība. Tā ir mūžīga smalko matēriju struktūra, kas var spēcīgi sagraut cilvēka veselību, izsūcot visu dzīvības sulu. Šāds stāvoklis nogurdina gan to, kurš mīl, gan to, kuru mīl. Tā ir spēcīga vampīriska piesaiste. Turklāt cilvēks nevar izveidot jaunas attiecības, jo visa enerģija aiziet tam, pret kuru ir vērstas šīs mīlestības jūtas.

Vecāku piesaiste. Bieži vien vecāki (it īpaši mātes)  cenšas pilnībā kontrolēt savu bērnu, ar savu uzmanību un rūpēm smacējot bērna attīstību. Te nav runa par mīlestību, tā ir atkarība un vēlme pakļaut sev otru personību. Sekas var būt visai nepatīkamas. Vai nu bērns atradīs sevī spēkus atbrīvoties no šīs piesaistes, kas var beigties ar pilnīgu kontaktu pārtraukšanu ar vecākiem, vai nu kļūs par nepilnvētīgu personību. Piemēram, ja māte nepieņem savu dēlu pusaudža vecumā kā neatkarīgu personību un nepalaiž viņu, tad viņas enerģija spēcīgi bloķē dēla pamata čakras, kas vēlāk rada dažādas neveiksmes pieauguša vīrieša dzīvē. Sievietei ir jāpievērš uzmanība savām attiecībām ar tēvu. Lai gan jāsaka godīgi, ka piesaiste starp meitu un tēvu sastopama daudz retāk, nekā piesaiste starp māti un dēlu.

Savu patieso jūtu pret otru cilvēku slēpšana un apspiešana. Vienmēr ir jāieklausās savā sirdsbalsī, atmetot stereotipus un svētulību. Dažreiz cilvēki, jūtot mīlestības jūtas pret otru, slēpj to, baidoties izrādīties stulbi, smieklīgi vai tikt atraidītam, vai vienkārši tamdēļ, ka „ tā ir pieņemts” vai „es neesmu tāda”. Mīlestību ir jādod uz āru - dot, teikt otram, cik viņš ir labs, kā tu viņu cieni.

 

***

Ko tad darīt, ja jūti, ka tev ir kāda no šīm piesaistēm un ir vēlme no tās atbrīvoties? Lai to izdarītu, ir vajadzīgs apzināties, ar kurām savām emocijām jūs radat un barojat šo situāciju. Ir nepieciešams atbrīvoties no savām negācijām, pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, piedot viņam un ar mīlestību atlaist. Pēc tam var atbrīvoties no piesaistes.

Atbrīvošanās no piesaistes nenozīmē atbrīvoties no enerģētiskās saites. Atbrīvojoties no piesaistes, mēs nepārstājam viens otru mīlēt! Mēs iegūstam brīvību un dodam brīvību otram, atzīstot, ka viņam ir tiesības pašam rīkoties ar savu dzīvi. Tā arī ir absolūtā mīlestība.

Var mīlēt visu, ko mēs mīlam un būt brīvam no piesaistes tam...

Йога Портал

 

*** No krievu valodas tulkoja Lolita Laizāne

Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1137
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

828
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12155
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2120
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7563
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2044
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3594
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

219
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3518
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2260
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

6946
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1310
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3141
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6704
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17477
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2000
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6027
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3884
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2356
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1514
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

2404
11. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

445
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

900
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

776
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
904
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

791
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

789
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

942
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1260
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1440
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1477
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1357
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2238
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1759
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1600
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
504
9. janvārī, 2017