Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_113901_feelings_love Square81_17195206_10208693419314378_1378529126_o

Kā izvēlēties partneri ilgtērmiņa attiecībām

Šis ir doktores Klarisas Pinkolas Estesas audiogrāmatas “Kā mīlēt sievieti” konspekts. Grāmata kopumā ir ļoti interesanta, bet šī nodaļa man likās īpaši aktuāla un tā varētu likties interesanta vēl daudziem cilvēkiem. Tulkoju pati un šis nav tulkojums burts burtā un arī ne pārāk literārs, kaut arī visai tuvs oriģinālajam tekstam. Tātad, nodaļa par to cilvēku, kas ir spējīgi nodibināt ilglaicīgas attiecības, īpašībām. Šādu īpašību ir divpadsmit, tām nav noteiktas hierarhiskas kārtības un katra no tām ir vienādi nozīmīga.

1. Izvēlieties cilvēku tā, it kā jūs būtu akli. Aizveriet acis un mēģiniet sajust, ko domājat par šo cilvēku. Par viņa labestīgumu, uzticību, izpratni, par viņa spēju parūpēties par jums un parūpēties par sevi pašu kā neatkarīgu radījumu. Tai pašā laikā jāņem vērā, ka mūsu kultūras īpatnības diezgan daudz ietekmē to, ko redzam un uztveram ar savu iekšējo redzi, kad mūsu acis ir aizvērtas.

2. Ir tikai viena galvenā atšķirība starp cilvēku, kurš ir spējīgs kļūt par ilglaicīgu partneri un tādu cilvēku, kas būs tikai īslaicīgs jūsu pavadonis. Šī atšķirīgā īpašība ir – spēja mācīties. Ir kāds spāņu teiciens par to, ka „tas, kas nav spējīgs mācīties, ir visneiecietīgākais”. Tas, kurš nav spējīgs apgūt spēju paskatīties uz lietām ar svaigu skatienu, kurš nav spējīgs ieraudzīt ierasto jaunā gaismā, kurš nav ziņkārīgs attiecībā pret apkārtējo pasauli un pret to, kā tā ir uzbūvēta, nav ziņkārīgs par to, kā iekārtoti cilvēki, ļoti bieži aizveras un saka: „Nē, viss var būt tikai tā un tā...”. Ilglaicīgām attiecībām vislabāk izvēlēties to, kurš prot būt atvērts. Ne vienmēr atvērts, protams. Tāds, kurš prot atvērties un aizvērties, pamazām iegūstot jaunas zinības un attīstoties.

3.  Izvēlieties tādu, kurš grib būt tieši tāds pats, kā esat jūs: vienlaicīgi gan stiprs, gan jūtīgs un maigs. Īpašības, kas dažreiz ir raksturīgas sievietēm – tas ir spēks un trauslums. Spēks, kāds piemīt kokam. Tam var uzpūst stiprs vējš, bet dēļ savas lokanības, tas locīsies kopā ar to. Ja tas nelieksies, tas salūzīs. Ar jūtīgumu es saprotu spēju būt dzīvam un uztvert to, kas notiek apkārt. Ir cilvēki, kuriem šeit būs nepieciešama neliela palīdzība. Bet visbiežāk, - zemapziņā vai kaut kur savos dvēseles dziļumos cilvēki tādi jau ir – atmodušies un dzīvi, tikai viņiem ir problēmas to izrādīt. Un tāpēc tik svarīgs ir otrais punkts šajā sarakstā – spēja mācīties.  Cilvēkam var būt milzīgs potenciāls būt labestīgam, mīlošam, uzticīgam un vispār vislabākajam mīlniekam uz pasaules, bet, ja nemācīties un neattīstīt šo potenciālu, nekas arī nenotiks.

4. Izvēlieties tādu, kas rāda, ka viņam sāp, ja jūs viņam sagādājat sāpes. Un arī otrādi. Izvēlieties tādu, kas sagādājot sāpes jums, redz jūsu sāpes un nožēlo to. Tas ir ļoti svarīgi. Pastāv vairāki veidi, kā cilvēki izrāda savas sāpes, var gadīties arī tādi cilvēki, kas ieiet sevī pie mazākās problēmas. Īpaši ekstravertus cilvēkus var kaitināt tas, ka viņu partneris noslēdzas sevī, bet vajag saprast, ka tas vienkārši ir veids, kā tiek izrādītas sāpes un vajadzīgs saprātīgs laika brīdis, kamēr cilvēks būs gatavs kaut ko darīt un pakāpeniski iziet no šī stāvokļa. Ja būs šī sapratne, viss būs kārtībā. Patiesībā, visvairāk vajadzētu satraukt reakcijas neesamībai, ja jūs esat izturējušies pret partneri nejauki vai kaut kā savādāk nepareizi. Tas nozīmē, ka vai nu kaut kas nav kārtībā ar šī cilvēka jūtu funkcijām, vai arī to, ka viņš jau ir atteicies no jums un pārvilcis krustu jūsu attiecībām; to, ka viņš vairs neatļausies būt dzīvs un īsts jūsu klātbūtnē. Daudzi no mums iziet cauri dažādām attiecībām līdz tam brīdim, kamēr atrod to, ar ko gribētos būt kopā līdz dzīves beigām. Tāpēc daudzi no mums jau ir iepriekšējo attiecību traumēti, zinot, ka tās sākās ar brīnišķīgām gaidām un beidzas ar vilšanos. Tātad ir visai augsta varbūtība satikt cilvēku, kas, tādā vai citā mērā, ir saņēmis negatīvu pieredzi no iepriekšējām attiecībām. Tāpēc tik svarīga ir spēja izrādīt savas sāpes un spēja izjust otra cilvēka sāpes. Attiecību dabā ir tas, ka nevar izbēgt no periodiem, kad cilvēki rada spriedzi vai pat ievaino viens otru. No tā nevar pilnībā izbēgt. Taču tam nevajadzētu izvērsties par nemitīgiem sitieniem pa vienu un to pašu sāpīgo vietu atkal un atkal. Reizēm, cilvēki iepriekšējās attiecībās ir uzkrājuši daudz niknuma, kam nav bijis iespējas izpausties un reizēm viņu nepieciešamība pēc tā, lai ievainotu vai sāpinātu jauno partneri, var būt paaugstināta. Taču viņiem ir jābūt spējīgiem apturēt pašiem sevi, kad saprot, ka sagādā sāpes otram cilvēkam.

5. Izvēlieties tādu, kam ir pašam sava iekšējā pasaule. Nav svarīgi, kas tas ir – kokgriešana, herbāriju vākšana, rakstniecība, reliģija, meditācijas, vai jebkas cits, ko šim cilvēkam patiktu darīt. Izvēlieties tos, kas iet savu ceļu un uztver jūs kā partneri un ceļabiedru šajā ceļojumā. Šiem cilvēkiem piemīt spēja savienoties ar citiem, tajā pašā laikā nepazaudējot sevi. Šī ir ļoti svarīga īpašība. Attiecībās pastāv savi cikli un ritmi, un attiecībās ir laiks, kad nepieciešams savienoties ar otru vienotā veselumā, taču ir arī laiks, kad vajag atrasties pietiekami tālu vienam no otra. Pie kam saikne, kas pastāv starp jums, var izstiepties laikā un jebkurā attālumā, taču tā nedrīkst pilnībā pārtrūkt. Tādas attiecības ir īstās. Savukārt, attiecības, kas izjūk pie pirmā starpgadījuma, vai attiecības, kurās nenotiek ritmu savienošanās un sakritības, tās noteikti nav tās, pēc kurām tiekties.

6. Izvēlieties to, kā aizraušanās ir līdzīgas jūsējām. Attiecības, kas radīs kopīgas atmiņas. Tas ir kā krājkonts. Jūs darāt kaut ko kopā, tas saglabājas jūsu atmiņā un kļūst par līmi, kas tur jūs kopā. Jūs „izvilksiet” šīs atmiņas, lai atcerētos laimīgos mirkļus. Un ja nav šādu patīkamo atmiņu, tad būs ļoti grūti kopā pārdzīvot grūtus laikus. Saprotams, ka katras attiecības tiek būvētas uz savstarpēja atbalsta, un tajā pašā laikā, katrs vienalga risina pats savus uzdevumus pats savā pasaulē, tāpēc ir svarīgi, lai jums būtu kaut arī ļoti vienkāršas, bet kopīgas nodarbošanās un tam būtu jābūt kaut kam vairāk kā, piemēram, kopīga zobu tīrīšana no rītiem. 

7. Izvēlieties to, kas dzīvo tajā pašā vērtību sistēmā kā jūs. Tajā, kas saistās ar bērniem, ģimenes locekļu skaitu, dzimumu lomām, naudu, reliģijām utt. Kā jūs saprotat – tas ir ideālā gadījumā. Realitātē, diez vai cilvēku vērtību sistēmas pilnībā var sakrist punkts punktā. Ne vienmēr un ne visā, un noteikti ne pašā attiecību sākumā. Bet vienmēr var redzēt, kādā virzienā attīstās attiecības. Kopīgas vērtības ļauj mazināt spriedzi, kas rodas attiecību attīstības gaitā. Un jautājumu par kopīgām vērtībām būtu vēlams apspriest pirms stāties ilgtermiņa attiecībās. Kaut arī jums noteikti gribās attiecības ar burvīgām emocijām, kas būs piepildītas ar romantiku un erotiku, mums tomēr tām jāpieiet arī pragmatiski. Ar pragmatisku attieksmi ir daudz vieglāk pārdzīvot sarežģītus momentus. 

8. Izvēlieties to, kas ir spējīgs uz līdzjūtību. Tādu, kurš grib un var uzklausīt.  Tādu, kas ir gatavs tērēt jums savu laiku. Sevišķi, ja esat viegli uzbudināms cilvēks, un jūsu partneris tāds nav, pamazām, jūs pārņemsiet viņa mierīgo ritmu un tas jums nāks tikai par labu. Un tieši tāpat arī pretējs scenārijs – relaksēts partneris mijiedarbībā ar ātrāku cilvēku, dažādos gadījumos iegūs nepieciešamo paātrinājumu un tas novedīs pie kopējas harmonijas un ritma noteikšanas starp diviem cilvēkiem. Pēc autores novērojumiem šāds ritms pāra iekšienē izlīdzinās aptuveni pēc 9 gadu kopdzīves. Visam ir vajadzīgs laiks.

9. Izvēlieties to, kas var pasmieties pats par sevi. Šīs īpašības vērtība ir ne tikai tajā, ka jūsu partneris var smieties par sevi. Tas nozīmē arī to, ka varēsiet kopā pasmieties paši par sevi vai par kādu joku arī visdedzīgākā strīda laikā, risinot kādu samilzušu konfliktu. Šeit svarīga ir mijiedarbība un tas, kā jūs jutīsieties blakus cilvēkam arī strīda laikā. Būt spējīgam pasmieties par sevi šādā situācijā – tā ir īsta dabas dāvana.  Bet arī tad, ja jūsu partneris ne pārāk mīl jokot, pievērsiet uzmanību tam, cik ļoti viņš ir spējīgs apturēt karstu strīdu visgrūtākajā mirklī. Tas prasa praksi tāpēc, ka katram no mums ir kaut kas tāds, kas strīda laikā tiecās visu iznīcināt un jāmāk tam noturēties pretī. Tā ir ļoti svarīga prasme. Un ir ļoti labi, ja jūsu partnerim tāda piemīt. Ja nē – tad atgriezieties pie otrā punkta – spējas mācīties. Arī jums pašam jābūt spējīgam apstāties viskarstākajā strīda mirklī, atvainoties vai pateikt sev pašam: „labi, pieņemsim, man nebija taisnība, atvainošos, kad nedaudz nomierināšos.” Jums pašiem tas ir jāmāk.

10. Spēja „aizlāpīt” kādas nepilnības un raksturojumus. Tās īpašības (sīkie trūkumi), kas kādreiz jūs piesaistīja pie partnera, vēlāk kļūs tās, kas atdalīs jūs. Atceroties savu pirmo laulību, daktere Estesa stāsta par to, ka viņas bijušajam vīram bija paradums grabināt sīknaudu kabatā, kas viņai likās vienkārši apburoša. Bet pēc diviem gadiem, šī pati īpašība bija pazaudējusi savu burvību un sāka asociēties ar zvaniņu, kas uzkārts kaklā govij ;)). Kopumā, jums jau sākotnēji vajadzētu zināt, ar ko jūs varat samierināties un ar ko nē. Un neļaujiet sevi pavedināt ar domu, ka tas, kas liekas traucējoši apkārtējiem, patiesībā ir ļoti mīļš tikai tāpēc, ka VIŅAI vai VIŅAM piemīt šī īpašība. Ja tas ir kāds stipri kaitinošs ieradums vai nopietns trūkums, nevajag sevi mānīt – tas nekad nekļūs mīļš. Piemēram, absolūti nepanesams jebkurās attiecībās, lai tās būtu laulības vai darījuma attiecības, būs alkoholisms, narkotiku lietošana, azartspēles, nelegāla nodarbinātība un jebkas cits, kas aizved cilvēku prom no viņa paša, no viņa dzīves un dvēseles. Cilvēks, kurš nav spējīgs runāt patiesību, nožēlot; cilvēks, kurš nevar atzīt savas kļūdas un tā vietā mēģina nomaskēties, aiz kāda ļoti viltīga iegansta, veido attiecības uz ļoti nestabila pamata. 

11. Jums ir ne tikai jāmīl vienam otru, bet arī jābūt draugiem. Tas izpaužas tajā, vai gribat darīt sava partnera dēļ to pašu, ko būtu gatavi darīt drauga dēļ. Respektīvi – vai jūs gribat sēdēt un klausīties viņā, vai gribat runāt par to, par ko grib runāt vinš, darīt to, ko vēlas darīt viņš. Tas nenozīmē, ka jums jāapmierina absolūti visas viņa vajadzības un prasības. Protams, ka jums tas nav jādara. Bet regulāri un kaut kādā pakāpē – noteikti. Un tad, kad jūs domājat par to, ko esat gatavi izdarīt savu draugu dēļ un ko sava mīļotā cilvēka labā – tad tas daudz ko izskaidro. 

12. Un visbeidzot, pati galvenā īpašība, kas loģiski izriet no iepriekšējo uzskaitījuma. Pārliecinieties par to, ka tas, ko esat izvēlējušies, padara jūsu dzīvi lielāku nevis mazāku, labāku, nevis sliktāku - tas pateiks jums visu, ko jums nepieciešams zināt.

 

http://yuryshatskikh.livejournal.com/6288.html

* No krievu valodas tulkoja Iveta Kūliņa

* Korektors: Gatis Beinars

Library_page_7771285812_21772f2218_b
Pašizziņas prakses

Trīs dzīves likumi

Cilvēkiem būtu jāstāsta stāstus viens otram un jāklausās vienam otru. Katrs cilvēks, kuru jūs satiekat, sniedz jums vērtīgu mācībstundu, ...

1677
20. augustā, 2017
Library_page_5151138
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

1168
13. augustā, 2017
Library_page_dulas
Emocijas

Mierinājums jaunajiem vecākiem

Tavs bērns izvēlējās tevi – unikālo mammu un tēti, kam piedzimt. Viņš neizvēlējās gudro dakteri, skolotāju vai kaimiņieni, bet tevi.

769
17. jūlijā, 2017
Library_page_evdomadiaies-erwtikes-provlepseis-zodia-16-5-1-6-h793
Prāts & psiholoģija

Kā sadzirdēt savu aicinājumu

3 veidi, kā atcerēties, kāpēc Tava dvēsele izvēlējās tieši šo dzīvi   “Tu esi šeit ieradies ar noteiktu uzdevumu. Tu esi daļa no visuma...

5606
1. augustā, 2017
Library_page_gara-vasara-_2015_-231
Pašizziņas prakses

Tavas dzīves "restarts"

Būt veselam, dzīvespriecīgam un laimīgam - tā nav ne iedzimta īpatnība, ne "Dieva dāvana". Tāpat šim stāvoklim nav nekādas saistības ar n...

2377
13. jūlijā, 2017
Library_page_monks-in-sunlight-56a0c4953df78cafdaa4d8b4
Ķermenis & veselība

Kad es elpoju, es jūtu savu vienotību ar dzīvi

Parasti mēs nepamanām, kā elpojam, taču bez elpošanas nevarētu nodzīvot ne sekundi. No tā, kā mēs elpojam, ir atkarīgs, cik daudz mūsos i...

458
9. jūlijā, 2017
Library_page_0569f31d6d62baa0248c76ec1f964f01
Prāts & psiholoģija

Līza Burbo: nomainiet vārdu “problēma” ar vārdu “pieredze”

Jums patiešām ir problēmas? Es no sirds ticu, ka mēs izvairītos no liela daudzuma problēmu, ja nebūtu tāda apzīmējuma kā “problēma”. Vār...

1550
2. jūlijā, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

323
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

184
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

217
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

251
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1778
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

544
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

11384
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

8338
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7972
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2768
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

2273
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2432
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6414
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

902
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

685
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

10878
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2804
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

681
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6718
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2608
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1701
16. martā, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

997
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1500
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1429
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1566
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1352
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1290
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1529
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
1246
9. janvārī, 2017