Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_527896_339751299452271_2104786987_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Kas patīk un kas nepatīk mūsu smadzenēm?

Kas patīk?

1. Konkrēts mērķis. Tiklīdz Jūs noformulējat sev konkrētu mērķi, uzdevumu – tā tūlīt sākas brīnumi. Atradīsies  līdzekļi, iespējas un laiks tā sasniegšanai.

Un ja Jūs, nospraužot galveno mērķi, spēsiet to saskaldīt sastāvdaļās un mierīgi, pakāpeniski, pastāvīgi, soli pa solim tās pildīsiet – neviena problēma jums nestāsies ceļā.

2. Pozitīvas emocijas. Emocijas – tās ir īslaicīgas, subjektīvas cilvēka reakcijas uz apkārtējo pasauli (prieks, naids, kauns utt.). Jūtas – pastāvīga, emocionāla attieksme pret citiem cilvēkiem, parādībām. Jūtas ir saistītas ar apziņu un tās var attīstīties un pilnveidoties.

Emocijas mēdz būt rosinošas – dzīvesdarbību paaugstinošas un nospiedošas  - tādas, kas apspiež dzīvības procesus. Pozitīvas emocijas mudina cilvēku uz darbību.

Tās rodas pie labsajūtas. Sāciet meklēt vienkāršus dzīves priekus – un smadzenēs sāksies stimulācija – organismā izdalīsies liela deva endorfīnu, labsajūtas hormonu, līdz ar to labsajūta.

Un tas nozīmē – pozitīvas emocijas, kas rosina un paaugstina jūsu vitalitāti, ļauj mierīgi norisināties domāšanas procesiem, rada labu garastāvokli un pozitīvu attieksmi pret pasauli.

Cilvēkam ir raksturīgi meklēt prieku – tas ir nenosauktais pašsaglabāšanās instinkts. 

3. Kustība un svaigs gaiss. Svaigā gaisā asinis aktīvāk piesātinās ar skābekli, ātrāk nogādā skābekli un barību smadzeņu šūnām, pastiprinās oksidēšanās procesi, vielmaiņa, atbrīvojas mums nepieciešamā enerģija, veidojas jauni bioķīmiskie savienojumi. Smadzenes liek mums kustēties, lai saglabātu sevi un mūs, protams. Lai sniegtu baudu domāt, radīt, risināt sarežģītus uzdevumus, glabāt atmiņas.

Ja nav svaiga gaisa apmaiņas, asinis ieskābst – smadzenes “saskābst”.

4. Vienkāršs ēdiens mērenās devās. Vienkāršu ēdienu ir vieglāk dabūt, pagatavot, un pārstrādāt. Smadzenes Tev saka (ja tu gribēsi to sadzirdēt): draugs, 50% no visas organismam saņemtās enerģijas tiek tērētas redzei, 40% gremošanai un pārtikas toksīnu dezinfekcijai, un tikai 10% atliek kustībai, prāta un nervu sistēmas darbībai, cīņai ar miljardiem mikrobu. Ja visu laiku rīsim, kad sāksim domāt?!

Noderīgi ir ēst zupas – tās uzlabo gremošanu, vielmaiņu, ātrāk piepilda kuņģi, kas dod sāta sajūtu pie mazāka pārtikas apjoma.

5. Miegs, atpūta. Smadzenēm, kā arī visam organismam ir nepieciešama atpūta. Pie fiziskas slodzes atpūta ir prāta nodarbes, pie inetelektuālas – fiziski vingrinājumi, pie morāla noguruma – vietas maiņa. 

Pilnvērtīga atpūta – miegs. Miegs – pats noslēpumainākas cilvēka stāvoklis, bez miega cilvēks nevar dzīvot, kaut gan miegu dēvē par “mazo nāvi”.

Miegā visa apziņa atslēdzas, bet cilvēks turpina domāt, viņa domāšana mainās un tiek pakļauta citiem likumiem. Tas saistīts ar to, ka miegā priekšplānā iznāk zemapziņa.

Smadzenes analizē pagājušās dienas notikumus, pa jaunam tos strukturizē un izstrādā visticamāko rezultātu.  Šis rezultāts, iespējams, sen jau bija prognozēts, bet apziņa to nepieņēma, tas tika iespiests zemapziņā un miegā no turienes paņemts.

6. Pierašana. Smadzenes nevar zibenīgi pielāgoties strauji izmainītiem, svešiem apstākļiem: jauni dzīves nosacījumi, jauns darbs, mācības, dzīvesvieta, kompānija, pārtika, jauni cilvēki. Jebkuru darbību uzsāciet pakāpeniski, mierīgi, pierodot pie tās. Katru dienu, darot maksimāli iespējamo, panāciet neiespējamo. Ieradums mācīties, strādāt izstrādājas pakāpeniski un nepārtraukti. Pēkšņas izpratnes un iedvesmas priekšnoteikums vienmēr ir zināšanas, un varbūt, ne vienmēr pilnīgi apzinātas.

7. Brīvība. Lai arī, pašsaglabāšanās instinktu un sociālo noteikumu ierobežojumi, pirmkārt, ir noderīgi mums pašiem. Brīvība – tā ir neatkarība no bailēm un stereotipiem. Protams, stereotipi, beznosacījumu un nosacījumu refleksu veidā, mums ir vajadzīgi – mēs, apdedzinoties, nebāzīsim otrreiz roku ugunī – sāpīgi!

Bet ja apstākļi pieprasīs, parādīt savu necieņu pret sāpēm un nāvi – sadedzināt savu labo roku, kā romas “kareivis” Mucijs Scevola. Un nebaidīties domāt pa savam un pa jaunam; aizstāvēt savu domāšanas veidu, savu dzīvi, savu ārējo izskatu, savus tuvākos. Un nevainot visu pasauli sevis “tādu tik neparastu” nesaprašanā un neatzīšanā. Un ļaut citiem nebūt līdzīgiem tev, būt ar savu domāšanas veidu, skatu uz dzīvi. 

8. Radošums – prāta spēja, izmantojot un balstoties uz veco, radīt jaunu, savu, atšķirīgu. Radošums – prāta mīļākā nodarbe, satuvinot mūs ar Dievu, padarot mūs par dieviem. Radošums kā zinātne studē, apraksta, izskaidro cilvēka apkārtējo vidi, izvirza idejas, atrod veidus un līdzekļus to īstenošanai dzīvē, ielūkojas nākotnē un ir gatavs to mainīt uz labo pusi.

Radošums kā māksla – apvienojot darbu un emocijas, atspoguļo realitāti ar mākslinieciskiem tēliem. Māksla vieno cilvēkus: rakstnieks, daloties ar savu dzīvi, jūtām, aprakstot citus cilvēkus parāda, ka mēs neesam vientuļi savos pārdzīvojumos. 

9. Dalīšanās, apmaiņa, komunicēšana, apskāvieni. Dzīve – tā ir nemitīga šūnu dalīšanās, pastāvīga vielmaiņa un informācijas sadale. Smadzeņu nervu šūnu neironu darbība “mīlestība”.

Tie nepārtraukti “apskaujas”, pieskaroties viens otram ar dendrītiem (izaugumiem, “rokām”), nepārtraukti nododot enerģiju (nervu impulsi) un informāciju par visu (bioķīmiskie savienojumi). Nedalīties ir kaitīgi, nedrīkst pieprasīt, tas ir mulsinoši. Ar galvu ir jādzraudzējas, ar cilvēkiem ir jādzraudzējas.

Tā ir smadzeņu būtība – tām nepārtraukti ir nepieciešams saņemt un atdot informāciju.

 

Smadzenēm nepatīk:

1. Bailes. Dzīves procesu nomācoša, nospiedoša emocija. Kad mēs sajūtam bailes, virsroku ņem pašsaglabāšanās instinkts, smadzeņu zonas, nervu šūnu grupas nespēj pieslēgties domāšanas procesam. Cilvēkam zūd radošā domāšana.

Mēs nepārtraukti uztraucamies par iztiku, par tuvajiem, par sāpēm (slimībām, krāpšanu, nāvi), par dzīvi (kari, cunami, priekšnieks - muļķis, revolūcijas, dolāra kurss, satikt terminatoru) – t.i., atrodamies stresa stāvoklī. 

Kā ar to cīnīties:

- Grūtībām, ja no tām nebēgt, mūs jānorūda. Pārvarot grūtības, kaut ko nākas zaudēt, bet noteikti, kaut ko arī iegūsti.

- Jāaudzina sevī vīrišķība, lepnums un izturība.

- Drosmīgi sev jāatzīst, ka problēmas un nepatikšanas ir dzīves neatņemama sastāvdaļa. Tās nav pirmās un pēdējās, kuras nāksies risināt.

 - Tici sev un savai gaišai nākotnei! Tiec galā ar problēmu, nevis tā ar tevi!

Bailes ir bīstamas psihiskajai veselībai un dzīvei. Bet viena adaptīva baiļu forma tomēr mums ir nepieciešama – uzmanība!

2. Jebkāda veida spēcīgas emocijas. Spēcīgas emocijas strauji bremzē smadzeņu domāšanas darbību. Lielas bēdas un liels prieks spēj uz laiku atslēgt spēju domāt. Ilgstošs šāds stāvoklis var novest pie slimīgas smadzeņu bezspēcības. 

3. Tumsa, vientulība. Šādi apstākļi iedarbina pašsaglabāšanās instinktu. Parastie smadzeņu tonusa avoti samazinās un negatīvo emociju “tumšie spēki” brīvāk pārvietojas pa neaizsargātajām smadzenēm (tumsā noslēpies naidnieks; cilvēks ir bara radījums, vienam ir bīstami un bailīgi).

Vientulība – smags psihisks stāvoklis, kas saistīts ar negatīvām emocijām un diskomfortu. Bet vientulība labvēlīgi ietekmēs cilvēku, ja to pieņemsim kā labprātīgu vienatni. Komunikācijas deficīts nevar būt bēda, ja cilvēkam vismaz ar kādu ir kontakts, sapratne. Iespējams, ka tu šai pasaulē esi tikai cilvēks, bet tu kādam – visa pasaule.

Atmetiet nevajadzīgos stereotipus, jebkuriem saviem stāvokļiem dodiet īstos vārdus, kas jūs atbalstīs, nomierinās, nesīs jums nepieciešamo enerģētiku.

4. Stereotipi. Smadzenes veido stereotipus, un tai pat laikā, “garlaikojas” no tiem. Smadzenes cīnās ar stereotipiem par pašsaglabāšanos “Gribu domāt!”. Smadzenes reaģē uz katru izmaiņu iekšējā un ārējā vidē.

Ir cilvēki, kuri veltot laiku dzīves pamatiemaņu un profesionālo iemaņu apgūšanai (ideāli tās visas iegūt bērnībā un jaunībā), noved tās pie automātisma, un var tās realizēt, ļaujot smadzenēm, tajā pat laikā, pildīt daudz grūtākus un radošākus uzdevumus (pavārs –kulinārs, vadītājs – “ass”, zīmētājs – mākslinieks, inženieris – izgudrotājs, modelētājs – dizaineris). 

Stereotipi izjauc mūsu attiecības ar cilvēkiem: ar draugiem, ar kolēģiem, ar bērniem, vecākiem, mīļākajiem brīžos, kad tie neuzvedas saskaņā ar mūsu stereotipiem. Nevajag baidīties atteikties no vecajiem priekšstatiem par cilvēkiem. Radiet jaunus stereotipus, ņemot vērā jaunos datus (“neesiet spītīgi muļķībā!”) Ļaujiet cilvēkiem mainīties, būt atšķirīgiem. Un mierīgi, pārliecinoši neļaujiet jums uzspiest svešus stereotipus par jums, ja tas jums nav vajadzīgs.

Nekad, ne no kā nebaidieties, ar jums ir jūsu dārgums, jūsu uzticamākais draugs – jūsu smadzenes!

Sargājiet savu dārgumu, apgūstiet to, un atcerieties, smadzenēm ir rezerves – bet tās ir rezerves. Var likt tām strādāt ekstremālā režīmā, bet adaptīvās iespējas būs izsmeltas. Ar to tiek izskaidrota pārāk ātrā un intensīvā bērnu attīstība un viņu vēlākās problēmas ar adaptāciju sabiedrībā. 

Avots: http://top.thepo.st

 

* No krievu valodas tulkoja Māris

Korektors: Gatis Beinārs

Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

3666
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

4976
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

1275
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

5090
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3291
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

1718
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

902
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

1887
11. oktobrī, 2016
1
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

146
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

530
2. oktobrī, 2016
Library_page_5513b0769503dbalinese-people
Prāts & psiholoģija

Multitaskings – ļoti maldīgs uzskats

Ļoti interesants raksts par informācijas apjoma tēmu. Būs aktuāls visiem, kuri darbojas garīgās slodzes, informācijas apstrādes, literatū...

1815
1. oktobrī, 2016
Library_page_tumblr_mb9cozmund1rvn48vo1_1280
Vīrietis & sieviete

Dziļākā mīlestības apņemšanās

Nesolisim sev kopīgu nākotni. Nākotne ir tik nezināma, un mēs esam tik plūstoši un noguruši no izlikšanās, ka zinām. Mūsu domas un jūtas...

2152
21. septembrī, 2016
Library_page_tomasz_alen_kopera_-_love
Attiecības

Mīlestība – naids. Ekharts Tolle

Pēc statistikas datiem liela daļa ‘’mīlestības attiecību’’ diezgan ātri pārvēršas tādās attiecībās, kuras var raksturot kā ‘’mīlestība - ...

2642
9. septembrī, 2016
Library_page_engelis

Mammu mūžīgie eņģeļi

Zaudēta bērna sāpes cauršauj dvēseli. Tā neredzami struto un rētojas ilgi. Ir svarīgi saprast un cienīt sēras. Līdzsaprast.

316
9. septembrī, 2016
Library_page_relax-569318_1280

Vingrinājums diviem

Šis vingrinājums ir domāts pildīt kopā ar kādu kuram Tu uzticies un ar kuru Tu jūties viegli un ērti, ar kuru Tu vari būt Tu pats.

447
2. septembrī, 2016
Library_page_5184
Bērnu psiholoģija

Lielā skolas krīze

Šajā rakstā dots praktiski pilns teksts no amerikāņu pedagoga Džona Teilora Gato uzstāšanās, kurš ir ierindas pasniedzējs visparastākajā ...

9160
30. augustā, 2016
Library_page_bxp35970h
Pašizziņas prakses

Drosme dzīvot apzināti

Mūsu ikdienas dzīvē drosmei netiek piešķirta liela nozīme. Drosme tiek novērtēta militāristu, ugunsdzēsēju un politiķu vidū. Drošība – lū...

2731
23. augustā, 2016
Library_page_jaunumi

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

702
16. augustā, 2016
Library_page_cosmicascension-1170x878
Pašizziņas prakses

Alistera Kroulija radītie vingrinājumi prātam un ķermenim

Alisters Kroulijs ir zinātnieks, filozofs un ezotēriskais huligāns. Viņš apbraucis visu pasauli un apguvis daoistu prakses, kabalu, indie...

3328
14. augustā, 2016
Library_page_00b02c62b9a5ba3ef6108e2bd3d32d49b8a9c14a
Ķermenis & veselība

Kā organismu dziedina skaņas

Kā organismu dziedina skaņas Mēs to sajūtam, kad ieslēdzam radio un atskan mūsu iemīļota dziesma vai arī kad mierīgi sēžam un klausāmies...

3599
4. augustā, 2016
Library_page_22_baby_cute___www.cute-pictures.blogspot.com_
Ķermenis & veselība

Lēni un mierīgi – tas ir vajadzīgs mums visiem

Piedāvājam Jūsu uzmanībai interviju ar profesoru Francisu McGlonu un kognitīvās neiropsiholoģijas profesoru no Liverpūles Universitātes D...

2313
22. jūlijā, 2016
Library_page_wpid-osvobodi-svoy-um-ot-mysley..-pozvol-serdcu-uspokoit-sya.._i_1
Emocijas

Ja nevarat kādam piedot

Man nepatīk jebkādas klišejas par piedošanu. Par to es zinu katru parunu, katru padomu un vispārpieņemtos uzskatus, jo pūlējos atrast at...

10728
13. jūlijā, 2016
Library_page_shutterstock_145507243
Prāts & psiholoģija

Mēs esam tas, ko mēs domājam

Mūsu bezgalīgais Visums ir milzīgs enerģētiskais tīkls, kurā absolūti viss un pilnīgi visi ir savienoti enerģētiskā līmenī. Eksistē tikai...

10787
4. jūlijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

351
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
505
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

464
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

491
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

646
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

921
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1059
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1113
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1010
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

1581
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1261
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1157
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=k1scDaQXnc4

Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

Tina Turner - Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

1422
4. janvārī, 2015