Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_941422_10152230689220016_1640655379_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Labklājības īstā nozīme

“Nevaicā, ko pasaulei šai vajag.

Meklē to, kas dzīvu dara tevi.

Uzmeklē un dari to.

Jo pasaulei šai dāvana vislabākā,

ir cilvēki, kas jūtas dzīvi.”

Hovards Turmans

Atrodi kaut ko, ko tev patiešām patīk darīt un dari to katru dienu.  Atrodi kaut ko, kas tev „nāk” viegli, bez piepūles, dabiski, tev pašam nesaspringstot. Kaut ko, kas liek tev justies vibrējoši dzīvam, kaut ko, kas tevi pilnībā iesūc, kaut ko, kas liek tev aizmirst pagātni un nākotni, nastu, ko mēģina uzkraut ego, kaut ko, kas liekas patiess tava paša būtībai, kaut ko, kas piešķir jēgu tavai dzīvei, kaut ko, kas pilns ar dziļām sajūtām. Atrodi un dari to. Dari to katru dienu. Atrodi veidu, kā tas atdzīvinās tavu dzīvi un visas tās izpausmes. Atceries, kad tu fokusējies uz mērķi, tu pat nepamani ceļojumu līdz tam, kas patiesībā ir visa tava dzīve. Patiesais apmierinājums, neatnāks kaut kad nākotnē, kad tu gaidīsi uz to. Patieso apmierinājumu sniedz zināšana, kas tu esi šodien. Esi tas un dzīvo tā - tas ir vienīgais ceļš, kas ved pie nākotnes.

Jā, protams, parādīsies arī bailes un šaubas “BET” un “NEVAJADZĒTU” un “ES TO NEVARU”. Bet šīs bailes tu vari sagaidīt, apskaut un integrēt. Jā, prāts teiks “ar to tu neko nenopelnīsi” un prāts teiks “tajā nav nekādas drošības” un, protams, prāts teiks “tu padarīsi sevi par muļķi”, prāts teiks “tu salaidīsi visu dēlī” un prāts teiks “ko pārējie par tevi padomās” un prāts teiks vēl daudz dažādu lietu.  Tas ir tāpēc, ka prāts vēlas tikai to, ko tas pazīst un ko tas var prognozēt.  Prāts baidās no pārmaiņām, tas baidās no nāves. Bet zini, ka tu neesi tavs prāts. Prātam ir visas tiesības teikt, ko vien tas vēlas, bet tam nav kontroles pār bezgalīgo Tevi. Bailes nav šķērslis, pretošanās nespēj apturēt neapturamo straumi, kas radījusi galaktikas, kas dod impulsu putniem dziedāt.  Jā, prāta iebildumi un nepatika ir vērsti pret izmaiņām. Bet izmaiņas ir lietu dabā, tās nav ienaidnieks.  Dzīve, kas dzīvota pilnasinīgi, kaut arī noslēgusies ar karalisku sagrāvi, ir viennozīmīgi pārāka pār dzīvi, kas dzīvota „pa pusei”, lai arī noslēgusies ar tukšiem panākumiem un nedzīviem nemīlētas naudas kalniem.

Starp citu, kas gan ir panākumi? Tas nebūt nav tas, cik daudz naudas ir tavas bankas rēķinā – to šobrīd mēs esam sapratuši. Tie nav sasniegumu un apbalvojumu saraksts, tie nav pilna siena ar sertifikātiem uz tava vārda, tie nav tavu klientu vai sekotāju skaits. Tie ir liesma tavā saules pinumā, tie dabiski, vienā mirklī nāk no pašas sirds dziļumiem. Nāk tieši šajā mirklī, nevis  iebirs tavā kabatā kaut kad nākotnē.

Tie ir absolūta pielāgošanās tavai dzīvei, tam kas tu patiesībā esi. Tie nozīmē darīt to, ko tu mīli darīt. Mīli to tik stipri, ka tev nav citas izvēles kā darīt to. Mīli to tik stipri, ka pasaulīgā atzinība ir pilnīgi otršķirīga, arī pat tad ja tā plūst absolūtā pārpilnībā. Panākumi -  ir būt pilnīgā līdzsvarā ar to, kas tu esi. Panākumi ir  dzīvot šajā līdzsvarā un tad tu sapratīsi, kas ir īstā labklājība, tāpat kā toreiz, kad biji jauns un traks un vēl nezināji, kā pielāgoties, vēl nezināji,  ka no izgāšanās ir jābaidās.

Mēs jaucam ienākumus ar labklājību, panākumus ar statistiku. Un daudzi cilvēki tagad dzīvo tikai ienākumu un statusa pēc. Bet tie ir tukši ienākumi. Ienākumi, kurus vājā bailes un pazušanas riski, ienākumi, kuri ir atkarīgi no nekontrolējamiem ārējiem faktoriem.

Dari to, ko tu mīli, nomirsti dzīvei un tu iepazīsi īsto labklājību, daudz tālāk  aiz peļņas, labklājību, kuru nevar nopirkt ne ar kādu peļņu un kuru nevar iznīcināt nekādi peļņas zudumi.

Prāts, kas darbojas peļņas un zaudējumu karaļvalstī, mākslīgi rada laiku un vietu bailēm par iespējamu naudas, paštēla vai drošības zaudējumu un vienmēr ilgosies pēc aizvien lielākas peļņas. Atpazīstot un atzīstot bailes un alkatību, nepadari tos par saviem ienaidniekiem.  Vienkārši fokusējies uz savu labklājību, uz cilvēku, kas ap tevi,labklājību. Fokusējies uz to, ko tu mīli, uz savu patiesību. Neļauj nekam un nevienam vienkārši uzrasties un izturēties necienīgi pret tavu dziļāko aicinājumu, pret to, kas ir tavs īstenais ceļš.

Dari to, kas tev patīk bez traucējumiem un traucētājiem. Jā,-  tu vari pazaudēt, to, kas tev ir, vai to, par ko esi domājis, ka tas ir tavs. Tev varētu būt mazāk naudas kā iepriekš. Tu varētu saņemt kritiku un pat izsmieklu no apkārtējiem. Tas ir iespējams. Bet tu būsi pilnīgā līdzsvarā ar savu dzīvi. Tu būsi atvērts dažādām iespējām, negaidītai palīdzībai, kas parādās šo ceļu ejot, emailiem un zvaniem no nekurienes. Tu būsi atvērts tam, ka tev nepieciešamie apstākļi un cilvēki parādīsies tavā dzīvē tieši vajadzīgajā laikā. Tas, kas tev nav vajadzīgs, tajā pašā laikā arī pazudīs. Tu iemācīsies dzīvot ne pēc prāta un tā izdomāto stāstu grafika, bet pēc tevis paša iekšējā plāna, komētu un zvaigžņu plāna, kas nes sevī dziļu mieru un īstu apmierinātību.

Tu tik ļoti mīlēsi to, ko tu dari, ka pilnībā pazaudēsi bailes no naudas trūkuma, šīs bailes nomainīs ticība. Un no šīs ticības auglīgās izaugs pietiekami daudz naudas , vai vismaz iztikas līdzekļu, vai vismaz ļaušanās tikt balstītam, kamēr tu atradīsi pats savu ceļu. Pilnīgi negaidītos veidos parādīsies atbalsts, kaut kādā veidā notiks savienojumi, parādīsies īstie cilvēki un apstākļi, lietas sāks plūst  - tai skaitā arī nauda, ja tas ir tas, par ko tu uztraucies. Nauda ir enerģija, tāpat kā viss cits ir enerģija.

Varbūt sākumā tas nāks ne tik ātri. Varbūt ne pēc grafika, kādu gribētos tavam prātam. Bet tas nāks pašā īstākajā laikā. Svarīga ir plūsma nevis iznākums. Tu iemācīsies pacietību un ticību. Un tu iemācīsies iegūt draugus bez jebkādām šaubām. Iespējams, tu teiksi: „ tas nav iespējams, tas beigsies ar izgāšanos”,  bet tu nekad to neuzzināsi,  kamēr nepamēģināsi.  Darot to, ko tu mīli, tu vari iegūt labu iztikas līmeni. Tu pat vari būt pārticis. Tas ir iespējams. Citiem, jau pirms tevis, tas ir izdevies. No tā, ko dzīve tev dos, tu spēsi dot atpakaļ tik daudz, cik tu pat nevari  iedomāties. Un labklājības cikls turpināsies un turpināsies.

Jā, varbūt, man nav taisnība. Varbūt tā ir vēlmjpilna domāšana, jaunās pasaules niekkalbības, nepieauguša cilvēka vāvuļošana, kas nāk no smiltīs iebāztas galvas, varbūt tie ir piepildījuma apsolījumi par jau esošo. Varbūt tavas bailes un šaubas ir apstiprinājušās. Varbūt tu pilnībā  esi iestrēdzis savā dzīvē, kuru tu dzīvo pašlaik, bez cerības un izejas. Bet, iespējams, arī nē.

Šis „varbūt”, šīs šaubas salauž visas citas iespējamības.  Tik daudzi cilvēki atsakās spert soli uz priekšu, tā vietā ļaujot bailēm, šaubām un attaisnojumiem, atsakās valdīt pār savām dzīvēm un turpina sašaurināt sev doto bezgalīgumu. Un tad tas, kas paliks, būs  kauns, rūgtums, nožēla un kosmiska vainas sajūta par niecību un izniekoto potenciālu. Paliks vārgas cerības uz citu dzīvi, paliks neizmērojamas gaidas uz ārējiem apstākļiem, kas atnāks un kaut ko mainīs. Mēs vainojam visu un visus par savu iestrēgšanu uz vietas, par savu atteikšanos un iekšējo noliegumu (ko mēs prasmīgi pārdēvējam par nespēju). Mēs vainojam savus gēnus, ķīmiskos procesus savās smadzenēs, savu garīgo piederību, savu karmu, savu personību, savus vecākus, ekonomiku, valdību, laika apstākļus, planētu stāvokli, vēsturi, savus aizspriedumus par to, kas varētu notikt. Līdzko vainošanas spēle ir sākusies, tai vairs nav beigu. Bet šajā spēlē nav nekāda prieka.

Man ir nācies iepazīt cilvēkus, kas savas dzīves pēdējās nedēļās bija atklājuši kaut ko, kur viņi var sevi lieliski izpaust, kaut ko, kas liek viņu sirdīm dziedāt – iespēju nomirt skaisti. Nomirt veidā, kas var iedvesmot citus cilvēkus. Ļaut miršanas procesam būt transformējošam un dzīvi mainošam. Pēdējās savas dzīves nedēļās viņi izjuta absolūtu labklājību. Viņi atdeva sevi pilnībā tam, ko tie mīlēja, bez peļņas vai atdeves gaidām. Nekad nav attaisnojumu. Mēs vienmēr varam uzsākt kautko. Dažreiz pat zinot, ka mēs negribam spert šo pirmo soli. Dažreiz pat nezinot, ko mēs gribam, bet dodot sev laiku un vietu pētīt un atrast to. Tas ir  augstākās inteliģences ceļš un drosme pati par sevi.

Šeit nav nekādu pavēļu, vai „tev vajadzētu” padomu. Es nestāstu jums, kā dzīvot vai, ko darīt. Tā visa pasaulē jau ir pietiekoši. Es jums var dot vien mazītiņu ielūgumu pats no sevis kā no cilvēka, kas nogājis šo ceļu. Es varu dot jums mīlošu atgādinājumu atvērt savu bezgalīgo Es, atbrīvot sirdi, dziedāt, dejot un radīt. Esi tas, ko vienmēr esi jutis – esi pati dzīve, pilna ar radošo potenciālu, kas ir gatavs uzsprāgt kā Lielais Visuma Sprādziens, potenciālu, kas rakstīs brīnumainus stāstus uz tavas sirds sienām, potenciālu kas ir spēcīgs un tajā pašā laikā tik liegs, lai izjustu vissmalkākās sajūtas.

Dzīvo dzīvi, ko tu mīli, tāpēc, ka tev varbūt ir tikai šodiena un neviens cits nedzīvos to tavā vietā, kamēr tu būsi jau noguris gaidīdams kautko rīt.

 

Džefs Fosters

Mīļš paldies par tulkojumu Ivetai Kūliņai :)

Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

45
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1453
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

888
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12314
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2174
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7664
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2088
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3634
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

252
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3575
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2292
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

7000
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1323
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3156
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6777
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17542
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2022
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6054
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3908
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2393
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1539
18. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

454
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

907
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

793
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
919
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

797
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

797
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

952
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1269
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1452
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1483
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1368
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2267
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1786
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1615
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
530
9. janvārī, 2017