Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_941422_10152230689220016_1640655379_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Labklājības īstā nozīme

“Nevaicā, ko pasaulei šai vajag.

Meklē to, kas dzīvu dara tevi.

Uzmeklē un dari to.

Jo pasaulei šai dāvana vislabākā,

ir cilvēki, kas jūtas dzīvi.”

Hovards Turmans

Atrodi kaut ko, ko tev patiešām patīk darīt un dari to katru dienu.  Atrodi kaut ko, kas tev „nāk” viegli, bez piepūles, dabiski, tev pašam nesaspringstot. Kaut ko, kas liek tev justies vibrējoši dzīvam, kaut ko, kas tevi pilnībā iesūc, kaut ko, kas liek tev aizmirst pagātni un nākotni, nastu, ko mēģina uzkraut ego, kaut ko, kas liekas patiess tava paša būtībai, kaut ko, kas piešķir jēgu tavai dzīvei, kaut ko, kas pilns ar dziļām sajūtām. Atrodi un dari to. Dari to katru dienu. Atrodi veidu, kā tas atdzīvinās tavu dzīvi un visas tās izpausmes. Atceries, kad tu fokusējies uz mērķi, tu pat nepamani ceļojumu līdz tam, kas patiesībā ir visa tava dzīve. Patiesais apmierinājums, neatnāks kaut kad nākotnē, kad tu gaidīsi uz to. Patieso apmierinājumu sniedz zināšana, kas tu esi šodien. Esi tas un dzīvo tā - tas ir vienīgais ceļš, kas ved pie nākotnes.

Jā, protams, parādīsies arī bailes un šaubas “BET” un “NEVAJADZĒTU” un “ES TO NEVARU”. Bet šīs bailes tu vari sagaidīt, apskaut un integrēt. Jā, prāts teiks “ar to tu neko nenopelnīsi” un prāts teiks “tajā nav nekādas drošības” un, protams, prāts teiks “tu padarīsi sevi par muļķi”, prāts teiks “tu salaidīsi visu dēlī” un prāts teiks “ko pārējie par tevi padomās” un prāts teiks vēl daudz dažādu lietu.  Tas ir tāpēc, ka prāts vēlas tikai to, ko tas pazīst un ko tas var prognozēt.  Prāts baidās no pārmaiņām, tas baidās no nāves. Bet zini, ka tu neesi tavs prāts. Prātam ir visas tiesības teikt, ko vien tas vēlas, bet tam nav kontroles pār bezgalīgo Tevi. Bailes nav šķērslis, pretošanās nespēj apturēt neapturamo straumi, kas radījusi galaktikas, kas dod impulsu putniem dziedāt.  Jā, prāta iebildumi un nepatika ir vērsti pret izmaiņām. Bet izmaiņas ir lietu dabā, tās nav ienaidnieks.  Dzīve, kas dzīvota pilnasinīgi, kaut arī noslēgusies ar karalisku sagrāvi, ir viennozīmīgi pārāka pār dzīvi, kas dzīvota „pa pusei”, lai arī noslēgusies ar tukšiem panākumiem un nedzīviem nemīlētas naudas kalniem.

Starp citu, kas gan ir panākumi? Tas nebūt nav tas, cik daudz naudas ir tavas bankas rēķinā – to šobrīd mēs esam sapratuši. Tie nav sasniegumu un apbalvojumu saraksts, tie nav pilna siena ar sertifikātiem uz tava vārda, tie nav tavu klientu vai sekotāju skaits. Tie ir liesma tavā saules pinumā, tie dabiski, vienā mirklī nāk no pašas sirds dziļumiem. Nāk tieši šajā mirklī, nevis  iebirs tavā kabatā kaut kad nākotnē.

Tie ir absolūta pielāgošanās tavai dzīvei, tam kas tu patiesībā esi. Tie nozīmē darīt to, ko tu mīli darīt. Mīli to tik stipri, ka tev nav citas izvēles kā darīt to. Mīli to tik stipri, ka pasaulīgā atzinība ir pilnīgi otršķirīga, arī pat tad ja tā plūst absolūtā pārpilnībā. Panākumi -  ir būt pilnīgā līdzsvarā ar to, kas tu esi. Panākumi ir  dzīvot šajā līdzsvarā un tad tu sapratīsi, kas ir īstā labklājība, tāpat kā toreiz, kad biji jauns un traks un vēl nezināji, kā pielāgoties, vēl nezināji,  ka no izgāšanās ir jābaidās.

Mēs jaucam ienākumus ar labklājību, panākumus ar statistiku. Un daudzi cilvēki tagad dzīvo tikai ienākumu un statusa pēc. Bet tie ir tukši ienākumi. Ienākumi, kurus vājā bailes un pazušanas riski, ienākumi, kuri ir atkarīgi no nekontrolējamiem ārējiem faktoriem.

Dari to, ko tu mīli, nomirsti dzīvei un tu iepazīsi īsto labklājību, daudz tālāk  aiz peļņas, labklājību, kuru nevar nopirkt ne ar kādu peļņu un kuru nevar iznīcināt nekādi peļņas zudumi.

Prāts, kas darbojas peļņas un zaudējumu karaļvalstī, mākslīgi rada laiku un vietu bailēm par iespējamu naudas, paštēla vai drošības zaudējumu un vienmēr ilgosies pēc aizvien lielākas peļņas. Atpazīstot un atzīstot bailes un alkatību, nepadari tos par saviem ienaidniekiem.  Vienkārši fokusējies uz savu labklājību, uz cilvēku, kas ap tevi,labklājību. Fokusējies uz to, ko tu mīli, uz savu patiesību. Neļauj nekam un nevienam vienkārši uzrasties un izturēties necienīgi pret tavu dziļāko aicinājumu, pret to, kas ir tavs īstenais ceļš.

Dari to, kas tev patīk bez traucējumiem un traucētājiem. Jā,-  tu vari pazaudēt, to, kas tev ir, vai to, par ko esi domājis, ka tas ir tavs. Tev varētu būt mazāk naudas kā iepriekš. Tu varētu saņemt kritiku un pat izsmieklu no apkārtējiem. Tas ir iespējams. Bet tu būsi pilnīgā līdzsvarā ar savu dzīvi. Tu būsi atvērts dažādām iespējām, negaidītai palīdzībai, kas parādās šo ceļu ejot, emailiem un zvaniem no nekurienes. Tu būsi atvērts tam, ka tev nepieciešamie apstākļi un cilvēki parādīsies tavā dzīvē tieši vajadzīgajā laikā. Tas, kas tev nav vajadzīgs, tajā pašā laikā arī pazudīs. Tu iemācīsies dzīvot ne pēc prāta un tā izdomāto stāstu grafika, bet pēc tevis paša iekšējā plāna, komētu un zvaigžņu plāna, kas nes sevī dziļu mieru un īstu apmierinātību.

Tu tik ļoti mīlēsi to, ko tu dari, ka pilnībā pazaudēsi bailes no naudas trūkuma, šīs bailes nomainīs ticība. Un no šīs ticības auglīgās izaugs pietiekami daudz naudas , vai vismaz iztikas līdzekļu, vai vismaz ļaušanās tikt balstītam, kamēr tu atradīsi pats savu ceļu. Pilnīgi negaidītos veidos parādīsies atbalsts, kaut kādā veidā notiks savienojumi, parādīsies īstie cilvēki un apstākļi, lietas sāks plūst  - tai skaitā arī nauda, ja tas ir tas, par ko tu uztraucies. Nauda ir enerģija, tāpat kā viss cits ir enerģija.

Varbūt sākumā tas nāks ne tik ātri. Varbūt ne pēc grafika, kādu gribētos tavam prātam. Bet tas nāks pašā īstākajā laikā. Svarīga ir plūsma nevis iznākums. Tu iemācīsies pacietību un ticību. Un tu iemācīsies iegūt draugus bez jebkādām šaubām. Iespējams, tu teiksi: „ tas nav iespējams, tas beigsies ar izgāšanos”,  bet tu nekad to neuzzināsi,  kamēr nepamēģināsi.  Darot to, ko tu mīli, tu vari iegūt labu iztikas līmeni. Tu pat vari būt pārticis. Tas ir iespējams. Citiem, jau pirms tevis, tas ir izdevies. No tā, ko dzīve tev dos, tu spēsi dot atpakaļ tik daudz, cik tu pat nevari  iedomāties. Un labklājības cikls turpināsies un turpināsies.

Jā, varbūt, man nav taisnība. Varbūt tā ir vēlmjpilna domāšana, jaunās pasaules niekkalbības, nepieauguša cilvēka vāvuļošana, kas nāk no smiltīs iebāztas galvas, varbūt tie ir piepildījuma apsolījumi par jau esošo. Varbūt tavas bailes un šaubas ir apstiprinājušās. Varbūt tu pilnībā  esi iestrēdzis savā dzīvē, kuru tu dzīvo pašlaik, bez cerības un izejas. Bet, iespējams, arī nē.

Šis „varbūt”, šīs šaubas salauž visas citas iespējamības.  Tik daudzi cilvēki atsakās spert soli uz priekšu, tā vietā ļaujot bailēm, šaubām un attaisnojumiem, atsakās valdīt pār savām dzīvēm un turpina sašaurināt sev doto bezgalīgumu. Un tad tas, kas paliks, būs  kauns, rūgtums, nožēla un kosmiska vainas sajūta par niecību un izniekoto potenciālu. Paliks vārgas cerības uz citu dzīvi, paliks neizmērojamas gaidas uz ārējiem apstākļiem, kas atnāks un kaut ko mainīs. Mēs vainojam visu un visus par savu iestrēgšanu uz vietas, par savu atteikšanos un iekšējo noliegumu (ko mēs prasmīgi pārdēvējam par nespēju). Mēs vainojam savus gēnus, ķīmiskos procesus savās smadzenēs, savu garīgo piederību, savu karmu, savu personību, savus vecākus, ekonomiku, valdību, laika apstākļus, planētu stāvokli, vēsturi, savus aizspriedumus par to, kas varētu notikt. Līdzko vainošanas spēle ir sākusies, tai vairs nav beigu. Bet šajā spēlē nav nekāda prieka.

Man ir nācies iepazīt cilvēkus, kas savas dzīves pēdējās nedēļās bija atklājuši kaut ko, kur viņi var sevi lieliski izpaust, kaut ko, kas liek viņu sirdīm dziedāt – iespēju nomirt skaisti. Nomirt veidā, kas var iedvesmot citus cilvēkus. Ļaut miršanas procesam būt transformējošam un dzīvi mainošam. Pēdējās savas dzīves nedēļās viņi izjuta absolūtu labklājību. Viņi atdeva sevi pilnībā tam, ko tie mīlēja, bez peļņas vai atdeves gaidām. Nekad nav attaisnojumu. Mēs vienmēr varam uzsākt kautko. Dažreiz pat zinot, ka mēs negribam spert šo pirmo soli. Dažreiz pat nezinot, ko mēs gribam, bet dodot sev laiku un vietu pētīt un atrast to. Tas ir  augstākās inteliģences ceļš un drosme pati par sevi.

Šeit nav nekādu pavēļu, vai „tev vajadzētu” padomu. Es nestāstu jums, kā dzīvot vai, ko darīt. Tā visa pasaulē jau ir pietiekoši. Es jums var dot vien mazītiņu ielūgumu pats no sevis kā no cilvēka, kas nogājis šo ceļu. Es varu dot jums mīlošu atgādinājumu atvērt savu bezgalīgo Es, atbrīvot sirdi, dziedāt, dejot un radīt. Esi tas, ko vienmēr esi jutis – esi pati dzīve, pilna ar radošo potenciālu, kas ir gatavs uzsprāgt kā Lielais Visuma Sprādziens, potenciālu, kas rakstīs brīnumainus stāstus uz tavas sirds sienām, potenciālu kas ir spēcīgs un tajā pašā laikā tik liegs, lai izjustu vissmalkākās sajūtas.

Dzīvo dzīvi, ko tu mīli, tāpēc, ka tev varbūt ir tikai šodiena un neviens cits nedzīvos to tavā vietā, kamēr tu būsi jau noguris gaidīdams kautko rīt.

 

Džefs Fosters

Mīļš paldies par tulkojumu Ivetai Kūliņai :)

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_flowers-2562079_1280
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

4689
13. augustā, 2017
Library_page_arm-wrestling-567950_1280_1_
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

3625
23. decembrī, 2016
Library_page_love-3315770_1280
Prāts & psiholoģija

10 laimīgu cilvēku ieradumi

“Pat atrodoties visdziļākajā depresijas bedrē, ir iespējams pēc pāris nedēļām pacelties spārnos no laimes – ieviešot mazas, bet svarīgas ...

5104
30. aprīlī, 2018
Library_page_woman_at_a_mirror__1907
Ķermenis & veselība

Tas nav mans augums. Tas ir mantojums no dzimtas sievietēm.

Tas, kas redzams spogulī, nav mans ķermenis. Mans ķermenis pauž stāstu par visām sieviešu daļām, kas mani izveidoja, par dzimtas mantojumu m

254
1. maijā, 2018
Library_page_woman-972244_1280
Prāts & psiholoģija

Iedvesmas lipīgums, jeb - kas vārdu padara spēcīgu

Kāpēc viens teksts mūs iedvesmo, bet kāds cits nemaz? Kāpēc viena cilvēka runa mūs iedvesmo, bet kāda cita – mūsos nerod atbalsi? Kā atra...

591
12. jūnijā, 2018
Library_page_girl-2848057_1280
Attiecības

Tu esi Tas

Nemeklē mīlestību. Netaupi sevi mīlestībai un nemeklē mīlestību otrā. Mīlestība nav lieta – to nevar dot vai atņemt. To nevar atrast vai ...

1945
4. jūnijā, 2018
Library_page_chinese-herbal-medicine-2993344_1280
Ķermenis & veselība

Ajūrvēdas pamati

Vēlaties būt veseli? Līdzsvarojiet uzturu un dzīves veidu, saskaņā ar ajūrvēdas noteikumiem.  „Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”. (Ludvigs Fei...

382
17. maijā, 2018
Library_page_earth-2841056_1280
Attiecības

Romantiskās mīlestības lamatas

Ideālu attiecību ilūzija Lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tiem, kas uzauguši Rietumos, ir likts domāt, ka tā saucamā romantiskā mīlest...

1596
19. maijā, 2018
Library_page_universe-782697_1280
Darbs ar traumām

Jūsu dzimšanas ietekme uz jūsu dzīvi

Tāpat kā sēklā atrodas auga dzīvības kods, cilvēka dzimšanai ir spēcīga ietekme tā dzīvi. Saskaņā ar transpersonālās psiholoģijas aizsācē...

1559
17. maijā, 2018
Library_page_pregnant-woman-2765593_1280
Bērni & vecāki

Māte

Viņi teica, ka Tu augi manī iekšā. Bet es zināju labāk. Tu biji vēl tuvāk. Mans ķermenis bija Tavs. Tava elpa bija mana elpa. Tava sird...

1246
13. maijā, 2018
Library_page_press-photo-18_mirabai-ceiba-2560x1526
Skaņa & balss

Mirabai Ceiba Rīgā

Mantru dziedājumi dueta Mirabai Ceiba izpildījumā latvijas jogas praktizētājiem jau ir pazīstami, 2014.gada jūnijā Saulgriežu jogas un mū...

594
11. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-05-09_at_22.44.16
Būdisms

Saskaršanās ar dzīvi: Kodo Savaki Rosi mācība, jeb dzen nekam

“Tev nepietiek iztikai? Tad vienkārši nomirsti!... Tu dzīvo, lai strādātu, vai tu strādā, lai dzīvotu?” Mēs publicējam materiālu par nepa...

1758
10. maijā, 2018
Library_page_microphone-1209816_1280
Skaņa & balss

Saspringums kaklā – “neizteiktās” problēmas vairāku gadu garumā

Kad mēs dzirdam citu cilvēku, mēs intuitīvi zīmējam viņa tēlu: vecs vai jauns, resns vai tievs, mīļš vai dusmīgs, kautrīgs vai augstprātī...

1520
6. maijā, 2018
Library_page_lion-3099986_1280
Emocijas

Ar bailēm apejies saudzīgi

Ar bailēm apejies saudzīgi. Tās ir radījis nezināmais. Tās ir ceļojušas gaismas gadus, lai tevi atrastu. Nebaidies bailes izjust pilnī...

726
2. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-15_at_18.55.02
Attiecības

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet ī...

1723
26. aprīlī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

849
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1628
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

2114
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1427
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1708
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1683
15. martā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1571
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1678
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2229
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2266
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1963
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2039
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2402
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2440
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2798
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2592
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3135
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3158
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3299
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
Zinātne & tehnoloģijas

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2900
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2984
9. janvārī, 2017