Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_941422_10152230689220016_1640655379_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Labklājības īstā nozīme

“Nevaicā, ko pasaulei šai vajag.

Meklē to, kas dzīvu dara tevi.

Uzmeklē un dari to.

Jo pasaulei šai dāvana vislabākā,

ir cilvēki, kas jūtas dzīvi.”

Hovards Turmans

Atrodi kaut ko, ko tev patiešām patīk darīt un dari to katru dienu.  Atrodi kaut ko, kas tev „nāk” viegli, bez piepūles, dabiski, tev pašam nesaspringstot. Kaut ko, kas liek tev justies vibrējoši dzīvam, kaut ko, kas tevi pilnībā iesūc, kaut ko, kas liek tev aizmirst pagātni un nākotni, nastu, ko mēģina uzkraut ego, kaut ko, kas liekas patiess tava paša būtībai, kaut ko, kas piešķir jēgu tavai dzīvei, kaut ko, kas pilns ar dziļām sajūtām. Atrodi un dari to. Dari to katru dienu. Atrodi veidu, kā tas atdzīvinās tavu dzīvi un visas tās izpausmes. Atceries, kad tu fokusējies uz mērķi, tu pat nepamani ceļojumu līdz tam, kas patiesībā ir visa tava dzīve. Patiesais apmierinājums, neatnāks kaut kad nākotnē, kad tu gaidīsi uz to. Patieso apmierinājumu sniedz zināšana, kas tu esi šodien. Esi tas un dzīvo tā - tas ir vienīgais ceļš, kas ved pie nākotnes.

Jā, protams, parādīsies arī bailes un šaubas “BET” un “NEVAJADZĒTU” un “ES TO NEVARU”. Bet šīs bailes tu vari sagaidīt, apskaut un integrēt. Jā, prāts teiks “ar to tu neko nenopelnīsi” un prāts teiks “tajā nav nekādas drošības” un, protams, prāts teiks “tu padarīsi sevi par muļķi”, prāts teiks “tu salaidīsi visu dēlī” un prāts teiks “ko pārējie par tevi padomās” un prāts teiks vēl daudz dažādu lietu.  Tas ir tāpēc, ka prāts vēlas tikai to, ko tas pazīst un ko tas var prognozēt.  Prāts baidās no pārmaiņām, tas baidās no nāves. Bet zini, ka tu neesi tavs prāts. Prātam ir visas tiesības teikt, ko vien tas vēlas, bet tam nav kontroles pār bezgalīgo Tevi. Bailes nav šķērslis, pretošanās nespēj apturēt neapturamo straumi, kas radījusi galaktikas, kas dod impulsu putniem dziedāt.  Jā, prāta iebildumi un nepatika ir vērsti pret izmaiņām. Bet izmaiņas ir lietu dabā, tās nav ienaidnieks.  Dzīve, kas dzīvota pilnasinīgi, kaut arī noslēgusies ar karalisku sagrāvi, ir viennozīmīgi pārāka pār dzīvi, kas dzīvota „pa pusei”, lai arī noslēgusies ar tukšiem panākumiem un nedzīviem nemīlētas naudas kalniem.

Starp citu, kas gan ir panākumi? Tas nebūt nav tas, cik daudz naudas ir tavas bankas rēķinā – to šobrīd mēs esam sapratuši. Tie nav sasniegumu un apbalvojumu saraksts, tie nav pilna siena ar sertifikātiem uz tava vārda, tie nav tavu klientu vai sekotāju skaits. Tie ir liesma tavā saules pinumā, tie dabiski, vienā mirklī nāk no pašas sirds dziļumiem. Nāk tieši šajā mirklī, nevis  iebirs tavā kabatā kaut kad nākotnē.

Tie ir absolūta pielāgošanās tavai dzīvei, tam kas tu patiesībā esi. Tie nozīmē darīt to, ko tu mīli darīt. Mīli to tik stipri, ka tev nav citas izvēles kā darīt to. Mīli to tik stipri, ka pasaulīgā atzinība ir pilnīgi otršķirīga, arī pat tad ja tā plūst absolūtā pārpilnībā. Panākumi -  ir būt pilnīgā līdzsvarā ar to, kas tu esi. Panākumi ir  dzīvot šajā līdzsvarā un tad tu sapratīsi, kas ir īstā labklājība, tāpat kā toreiz, kad biji jauns un traks un vēl nezināji, kā pielāgoties, vēl nezināji,  ka no izgāšanās ir jābaidās.

Mēs jaucam ienākumus ar labklājību, panākumus ar statistiku. Un daudzi cilvēki tagad dzīvo tikai ienākumu un statusa pēc. Bet tie ir tukši ienākumi. Ienākumi, kurus vājā bailes un pazušanas riski, ienākumi, kuri ir atkarīgi no nekontrolējamiem ārējiem faktoriem.

Dari to, ko tu mīli, nomirsti dzīvei un tu iepazīsi īsto labklājību, daudz tālāk  aiz peļņas, labklājību, kuru nevar nopirkt ne ar kādu peļņu un kuru nevar iznīcināt nekādi peļņas zudumi.

Prāts, kas darbojas peļņas un zaudējumu karaļvalstī, mākslīgi rada laiku un vietu bailēm par iespējamu naudas, paštēla vai drošības zaudējumu un vienmēr ilgosies pēc aizvien lielākas peļņas. Atpazīstot un atzīstot bailes un alkatību, nepadari tos par saviem ienaidniekiem.  Vienkārši fokusējies uz savu labklājību, uz cilvēku, kas ap tevi,labklājību. Fokusējies uz to, ko tu mīli, uz savu patiesību. Neļauj nekam un nevienam vienkārši uzrasties un izturēties necienīgi pret tavu dziļāko aicinājumu, pret to, kas ir tavs īstenais ceļš.

Dari to, kas tev patīk bez traucējumiem un traucētājiem. Jā,-  tu vari pazaudēt, to, kas tev ir, vai to, par ko esi domājis, ka tas ir tavs. Tev varētu būt mazāk naudas kā iepriekš. Tu varētu saņemt kritiku un pat izsmieklu no apkārtējiem. Tas ir iespējams. Bet tu būsi pilnīgā līdzsvarā ar savu dzīvi. Tu būsi atvērts dažādām iespējām, negaidītai palīdzībai, kas parādās šo ceļu ejot, emailiem un zvaniem no nekurienes. Tu būsi atvērts tam, ka tev nepieciešamie apstākļi un cilvēki parādīsies tavā dzīvē tieši vajadzīgajā laikā. Tas, kas tev nav vajadzīgs, tajā pašā laikā arī pazudīs. Tu iemācīsies dzīvot ne pēc prāta un tā izdomāto stāstu grafika, bet pēc tevis paša iekšējā plāna, komētu un zvaigžņu plāna, kas nes sevī dziļu mieru un īstu apmierinātību.

Tu tik ļoti mīlēsi to, ko tu dari, ka pilnībā pazaudēsi bailes no naudas trūkuma, šīs bailes nomainīs ticība. Un no šīs ticības auglīgās izaugs pietiekami daudz naudas , vai vismaz iztikas līdzekļu, vai vismaz ļaušanās tikt balstītam, kamēr tu atradīsi pats savu ceļu. Pilnīgi negaidītos veidos parādīsies atbalsts, kaut kādā veidā notiks savienojumi, parādīsies īstie cilvēki un apstākļi, lietas sāks plūst  - tai skaitā arī nauda, ja tas ir tas, par ko tu uztraucies. Nauda ir enerģija, tāpat kā viss cits ir enerģija.

Varbūt sākumā tas nāks ne tik ātri. Varbūt ne pēc grafika, kādu gribētos tavam prātam. Bet tas nāks pašā īstākajā laikā. Svarīga ir plūsma nevis iznākums. Tu iemācīsies pacietību un ticību. Un tu iemācīsies iegūt draugus bez jebkādām šaubām. Iespējams, tu teiksi: „ tas nav iespējams, tas beigsies ar izgāšanos”,  bet tu nekad to neuzzināsi,  kamēr nepamēģināsi.  Darot to, ko tu mīli, tu vari iegūt labu iztikas līmeni. Tu pat vari būt pārticis. Tas ir iespējams. Citiem, jau pirms tevis, tas ir izdevies. No tā, ko dzīve tev dos, tu spēsi dot atpakaļ tik daudz, cik tu pat nevari  iedomāties. Un labklājības cikls turpināsies un turpināsies.

Jā, varbūt, man nav taisnība. Varbūt tā ir vēlmjpilna domāšana, jaunās pasaules niekkalbības, nepieauguša cilvēka vāvuļošana, kas nāk no smiltīs iebāztas galvas, varbūt tie ir piepildījuma apsolījumi par jau esošo. Varbūt tavas bailes un šaubas ir apstiprinājušās. Varbūt tu pilnībā  esi iestrēdzis savā dzīvē, kuru tu dzīvo pašlaik, bez cerības un izejas. Bet, iespējams, arī nē.

Šis „varbūt”, šīs šaubas salauž visas citas iespējamības.  Tik daudzi cilvēki atsakās spert soli uz priekšu, tā vietā ļaujot bailēm, šaubām un attaisnojumiem, atsakās valdīt pār savām dzīvēm un turpina sašaurināt sev doto bezgalīgumu. Un tad tas, kas paliks, būs  kauns, rūgtums, nožēla un kosmiska vainas sajūta par niecību un izniekoto potenciālu. Paliks vārgas cerības uz citu dzīvi, paliks neizmērojamas gaidas uz ārējiem apstākļiem, kas atnāks un kaut ko mainīs. Mēs vainojam visu un visus par savu iestrēgšanu uz vietas, par savu atteikšanos un iekšējo noliegumu (ko mēs prasmīgi pārdēvējam par nespēju). Mēs vainojam savus gēnus, ķīmiskos procesus savās smadzenēs, savu garīgo piederību, savu karmu, savu personību, savus vecākus, ekonomiku, valdību, laika apstākļus, planētu stāvokli, vēsturi, savus aizspriedumus par to, kas varētu notikt. Līdzko vainošanas spēle ir sākusies, tai vairs nav beigu. Bet šajā spēlē nav nekāda prieka.

Man ir nācies iepazīt cilvēkus, kas savas dzīves pēdējās nedēļās bija atklājuši kaut ko, kur viņi var sevi lieliski izpaust, kaut ko, kas liek viņu sirdīm dziedāt – iespēju nomirt skaisti. Nomirt veidā, kas var iedvesmot citus cilvēkus. Ļaut miršanas procesam būt transformējošam un dzīvi mainošam. Pēdējās savas dzīves nedēļās viņi izjuta absolūtu labklājību. Viņi atdeva sevi pilnībā tam, ko tie mīlēja, bez peļņas vai atdeves gaidām. Nekad nav attaisnojumu. Mēs vienmēr varam uzsākt kautko. Dažreiz pat zinot, ka mēs negribam spert šo pirmo soli. Dažreiz pat nezinot, ko mēs gribam, bet dodot sev laiku un vietu pētīt un atrast to. Tas ir  augstākās inteliģences ceļš un drosme pati par sevi.

Šeit nav nekādu pavēļu, vai „tev vajadzētu” padomu. Es nestāstu jums, kā dzīvot vai, ko darīt. Tā visa pasaulē jau ir pietiekoši. Es jums var dot vien mazītiņu ielūgumu pats no sevis kā no cilvēka, kas nogājis šo ceļu. Es varu dot jums mīlošu atgādinājumu atvērt savu bezgalīgo Es, atbrīvot sirdi, dziedāt, dejot un radīt. Esi tas, ko vienmēr esi jutis – esi pati dzīve, pilna ar radošo potenciālu, kas ir gatavs uzsprāgt kā Lielais Visuma Sprādziens, potenciālu, kas rakstīs brīnumainus stāstus uz tavas sirds sienām, potenciālu kas ir spēcīgs un tajā pašā laikā tik liegs, lai izjustu vissmalkākās sajūtas.

Dzīvo dzīvi, ko tu mīli, tāpēc, ka tev varbūt ir tikai šodiena un neviens cits nedzīvos to tavā vietā, kamēr tu būsi jau noguris gaidīdams kautko rīt.

 

Džefs Fosters

Mīļš paldies par tulkojumu Ivetai Kūliņai :)

https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

17
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

15
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

13
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

16
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1276
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

312
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10520
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7429
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7519
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2393
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1927
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2114
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6051
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

421
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

463
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9359
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2529
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

422
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6315
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2308
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1461
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13518
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2755
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8400
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2705
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4149
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

765
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4161
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

773
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1264
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1200
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1342
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1141
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1094
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1302
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
997
9. janvārī, 2017