Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_mierpilnakarotajacels_i_vax Square81_600x0_6km_maja_1

Mierpilnā karotāja ceļš: Ilūziju tīkls

2.Nodaļa

(...) Marta vēji bija nomierinoši. Krāsaini pavasara ziedi izplatīja gaisā savas smaržas – tās ieplūda pat dušas telpā, kur es pēc kāda sevišķi sparīga treniņa mazgāju savu sviedraino un smeldzošo ķermeni. Aši apģērbos un nolēkšoju pa Hārmona sporta zāles sētas puses kāpnēm, lai pavērotu, kā debesis virs Edvardsa stadiona oranži iekvēlojas rieta blāzmā. Vēsais gaiss mani atspirdzināja. Atslābinājies un apmierināts ar visu pasauli, viegliem soļiem gāju centra virzienā, lai pa ceļam uz universitātes pilsētiņas kinoteātri apēstu čīzburgeru.

Šovakar rādīja “Lielo bēgšanu” – aizraujošu filmu par britu un amerikāņu karagūstekņu pārdrošo bēgšanu no ieslodzījuma.

Kad filma bija beigusies, es lēnā riksī skrēju augšup pa Universitātes avēniju, nogriezos pa kreisi uz Šetaku un sasniedzu uzpildes staciju drīz pēc tam, kad tur bija ieradies Sokrats. Tovakar bija daudz klientu, un es viņam palīdzēju vēl kādu brīdi pēc pusnakts. Tad mēs iegājām kantorī, nomazgājām rokas, un Sokrats, man par pārsteigumu, sāka gatavot vakariņas ķīniešu gaumē, vienlaikus aizsākdams arī jaunu posmu savā mācību kursā.

Tas notika, kad es viņam biju pastāstījis par “Lielo bēgšanu”.

– Izklausās, ka tā ir aizraujoša filma, – Sokrats teica, ņemdams ārā no papīra maisiņa svaigus dārzeņus, kurus bija nopircis pa ceļam, – turklāt ļoti piemērota.

– Kādā ziņā?

– Tev arī, Den, ir jābēg. Tu tāpat esi gūsteknis, tikai tevi tur cietumā ilūzijas par sevi pašu un par pasauli. Lai no tām atbrīvotos, tev vajadzēs vairāk drosmes un spēka nekā jebkuras filmas varonim.

Tovakar man bija tik laba oma, ka es nekādi nespēju uztvert Sokrata vārdus nopietni. – Man nešķiet, ka es atrastos cietumā, izņemot to reizi, kad jūs mani piesējāt pie krēsla.

Sokrats sāka mazgāt dārzeņus. Cauri tekošā ūdens troksnim viņš sacīja: – Tu nesaskati savu cietumu tāpēc, ka tā restes ir neredzamas. Daļa no mana uzdevuma ir norādīt uz kļūmīgo stāvokli, kādā tu atrodies, un es ceru, ka tā būs vislielākā ilūziju laupīšana tavā mūžā.

– Liels paldies, draugs, – es atbildēju, satriekts par viņa ļaunprātību.


– Nedomāju, ka tu būtu mani sapratis. – Viņš notēmēja uz mani ar rāceni, tad sagrieza to šķēlītēs un salika traukā. – Ilūziju laupīšana ir vislielākā dāvana, kādu es tev varu pasniegt. Bet tev tik ļoti patīk ilūzijas, ka uz vārdiem “ilūziju laupīšana” tu raugies greizi. Tu jūti līdzi savam draugam, teikdams: “Cik smagu vilšanos tev droši vien sagādājis šis notikums,” – lai gan patiesībā tev būtu vajadzējis kopā ar viņu priecāties, jo viņam laupītas ilūzijas. Bet tu esi tām cieši pieķēries.

– Faktus, – es viņam pieprasīju.

– Faktus, – viņš atkārtoja, atlikdams sānis tofu, ko bija sācis griezt mazos kubiciņos. – Den, tu taču ciet; tu būtībā nemaz nepriecājies par dzīvi. Izklaides, rotaļīgās mīlas dēkas un pat vingrošana tev ir tikai pagaidu līdzekļi, ar kuriem centies atvairīt dziļi slēpās bailes.

– Pagaidiet mirklīti, Sokrat! – Es biju aizkaitināts. – Vai jūs gribat teikt, ka vingrošana, sekss un kino ir kas slikts?

– Savā dziļākajā būtībā nav. Bet tev tie ir kaitīgi ieradumi, nevis izklaide. Tu tos izmanto, lai novērstu savu uzmanību no tā, ko tev patiesībā, kā pats labi zini, vajadzētu darīt, proti, – izlauzties brīvībā.

– Pagaidiet, Sokrat! Tie nav fakti.

– Nē, ir gan, turklāt pilnīgi pierādāmi, pat ja tu pagaidām vēl to nesaproti. Tu, Den, sekojot ieaudzinātajai tieksmei gūt panākumus un izklaidēties, gribi izvairīties no savu ciešanu galvenā cēloņa.

– Tad tā jūs domājat? – es atcirtu, nespēdams apspiest naida pieskaņu balsī.

– Tas nebija tas, ko tu patiesībā vēlējies dzirdēt, vai ne?

– Nē, ne gluži. Tā ir interesanta teorija, bet nedomāju, ka tā attiektos uz mani; tas arī viss. Kā būtu, ja jūs man pastāstītu kaut ko mazliet uzmundrinošāku?

– Protams, – viņš teica, atsākdams griezt dārzeņus. – Patiesība, Den, ir tāda, ka tava dzīve noris brīnišķīgi un tu itin nemaz neciet. Es tev neesmu vajadzīgs, un tu jau esi karotājs. Kā tas izklausās?

– Labāk! – Es iesmējos, un mana oma acumirklī uzlabojās. Bet es zināju, ka tā nav patiesība. – Patiesība droši vien slēpjas kaut kur pa vidu, vai jums tā nešķiet?

Acis nepaceldams, Sokrats atbildēja: – Es domāju, ka tavs “kaut kur pa vidu”, no mana viedokļa raugoties, ir elle.

Es aizstāvēdamies noprasīju: – Vai tikai es esmu tāds kretīns vai arī jūs specializējaties darbā ar garīgi atpalikušajiem?

– Tu jau vari tā sacīt, – Sokrats pasmaidīja, liedams vokpannā sezama eļļu un likdams pannu uz plīts, lai sakarst, – bet tikpat kļūmīgā stāvoklī atrodas gandrīz visa cilvēce.

– Un kāds ir šis kļūmīgais stāvoklis?

– Man likās, ka es tev to jau izskaidroju, – Sokrats pacietīgi atbildēja.

– Nedabūjis to, ko vēlies, tu ciet; dabūjis, ko nevēlies, tu atkal ciet; pat tad, ja tu dabū tieši to, ko vēlies, tu joprojām ciet, tāpēc ka nespēj paturēt iegūto uz visiem laikiem. Vislielākos sarežģījumus tev sagādā tavs prāts. Tas grib būt brīvs no pārmaiņām, brīvs no sāpēm, brīvs no dzīves un nāves uzliktajiem pienākumiem. Taču pārmaiņas ir dabas likums, un nekāda izlikšanās nespēj šo realitāti grozīt.

– Sokrat, jūs tiešām protat iedzīt depresijā, vai jūs pats to zināt? Man pat vairs nešķiet, ka esmu izsalcis. Ja dzīve nav nekas cits kā ciešanas, kāpēc tad jāpūlas to dzīvot?

– Dzīve nenozīmē ciešanas; runa ir tikai par to, ka tā tev sagādās ciešanas, nevis prieku, ja vien tu neatbrīvosies no visa, kam pieķēries tavs prāts, un nepriecāsies par savu dzīves ceļu, lai notiktu kas notikdams.

Sokrats sameta dārzeņus čurkstošajā eļļā un apmaisīja tos. Kantora telpu piepildīja garda smarža, un es atmetu aizvainojumu.

– Šķiet, ka man ir atgriezusies ēstgriba.

Sokrats pasmējās un, salicis kraukšķīgos dārzeņus divos šķīvjos, novietoja tos uz vecā rakstāmgalda, kas mums kalpoja par ēdamgaldu. Viņš ēda klusēdams, ar irbulīšiem ņemdams mazus kumosiņus. Es savu porciju apriju apmēram pusminūtes laikā; droši vien biju no tiesas izsalcis. Kamēr Sokrats mielojās, es apvaicājos: – Kādi tad ir prāta lietderīgas izmantošanas veidi?

Viņš pacēla acis no šķīvja. – Tādu nav. – To teicis, viņš mierīgi atgriezās pie savas maltītes.

– Tādu nav! Sokrat, tas nudien ir neprātīgi! Kā tad paliek ar visu, ko radījis cilvēka prāts? Ar grāmatām, ar bibliotēkām, ar mākslu? Kā ar sabiedrības daudzveidīgo progresu, par kuru jāpateicas mūsu spožākajiem prātiem?

Sokrats plati pasmaidīja, nolika irbulīšus uz šķīvja malas un sacīja:

– Spožu prātu vispār nav. – Tad viņš aiznesa tukšos šķīvjus uz izlietni.

– Sokrat, beidziet mētāties ar bezatbildīgiem izteicieniem un paskaidrojiet savu domu.

Viņš iznāca no vannasistabas, nesdams divus mirdzoši tīrus šķīvjus.

– Es labāk no jauna definēšu tev dažus terminus. “Prāts” ir viens no daudzajiem grūti aprakstāmajiem jēdzieniem tāpat kā “mīlestība”. Pareizā definīcija ir atkarīga no tava apziņas stāvokļa. Paskaties uz to šādi: tev ir smadzenes, kas vada tavu ķermeni, uzkrāj informāciju un liek to lietā. Abstrakto domāšanu, kas norisinās smadzenēs, mēs dēvējam par intelektu. Šajos teikumos es ne reizi neesmu pieminējis vārdu “prāts”. Smadzenes un prāts nav viens un tas pats. Smadzenes ir reālas, bet prāts nav.

“Prāts” ir smadzeņu pamatfunkciju iluzors rezultāts. To var salīdzināt ar audzēju. Tas ietver visas nejaušās, nekontrolētās domas, kas no zemapziņas uzpeld apzinātībā1. Apziņa nav prāts; apzinātība nav prāts; uzmanība nav prāts. Prāts ir traucēklis, apgrūtinājums. Tā ir sava veida evolucionāra kļūda cilvēka attīstībā, vājā vieta eksperimentā ar cilvēku. Es nejūtu vajadzību pēc prāta.

Es sēdēju klusēdams un lēni elpoju. Īsti nezināju, ko sacīt. Tomēr drīz vien vārdi atradās.

– Jums, Sokrat, katrā ziņā ir unikāla izpratne par prātu. Es lāgā nesaprotu, par ko jūs runājat, bet izklausās, ka tās ir jūsu patiesās domas.

Sokrats tikai pasmaidīja un paraustīja plecus.

– Sokrat, – es turpināju, – vai man jānogriež galva, lai tiktu vaļā no prāta?

Viņš smaidot atbildēja: – Tas varētu būt viens no ārstēšanās veidiem, bet tam ir nevēlamas blaknes. Smadzenes var kļūt par darbarīku. Tās spēj atcerēties telefona numurus, risināt matemātikas uzdevumus vai sacerēt dzeju. Šādi tās darbojas pārējā ķermeņa labā gluži kā vilcējs. Tomēr, kad tu nevari pārstāt domāt par tiem matemātikas uzdevumiem vai telefona numuriem vai arī kad tevī neviļus pamostas nepatīkamas domas vai atmiņas, tās vairs nav tavas smadzenes, kas darbojas, bet gan prāts, kas aizklīdis neceļos. Tādos gadījumos prāts sāk tevi kontrolēt; vilcējs ir palicis bez vadības.

– Saprotu.

– Lai pa īstam saprastu, ko es ar to gribu teikt, tev jāsāk novērot sevi. Tavā galvā sarosās dusmīga doma, un tu kļūsti dusmīgs. Tāpat notiek ar visām tavām emocijām. Tās ir automātiskas atbildes reakcijas uz domām, kuras tu neproti kontrolēt. Tavas domas ir kā nikni pērtiķi, kurus sadzēlis skorpions.

– Sokrat, es domāju...

– Tu domā par daudz!

– Es tikai grasījos pateikt, ka tiešām no sirds vēlos kļūt citāds.

Tā ir viena no manām labākajām īpašībām: es aizvien esmu gatavs pārmaiņām.

– Tā, – Sokrats atbildēja, – ir viena no tavām lielākajām ilūzijām. Tu aizvien esi vēlējies mainīt apģērbu, matu griezumu, sievietes, dzīvokļus un darbus. Tu pārlieku tiecies mainīt visu, izņemot sevi pašu, bet tu mainīsies. Vai nu es tev palīdzēšu atdarīt acis, vai arī to paveiks laiks, tikai laiks ne vienmēr ir saudzīgs, – viņš draudīgi piebilda.

– Izvēle ir tavā ziņā. Bet vispirms tev jāapzinās, ka tu atrodies cietumā, – tikai tad mēs varēsim izplānot tavu bēgšanu.

 

* “Apzinātība” (angļu val. awareness) – nomoda stāvoklis, kurā notiek pašrefleksija; “apziņa” (angļu val. consciousness) – sava Es attiecību ar citiem cilvēkiem skaidra apjēgsme. (Tulk. piez.)


Šis ir fragments no Dena Milmena grāmatas "Mierpilnā karotāja ceļš". Vairāk informācijas par grāmatu var atrast http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/79113-mierpilna_karotaja_cels.html

Grāmatu var iegādāties grāmatnīcās visā Latvijā, vai saņemt pa pastu, izmantojot Zvaigzne ABC piedāvātos www.egramatnica.lv pakalpojumus.

Šo grāmatu iespējams iegādāties un lejuplādēt uz savām lasītājiekārtām arī elektroniskā formātā www.zvaigzne.lv.

Library_page_7771285812_21772f2218_b
Pašizziņas prakses

Trīs dzīves likumi

Cilvēkiem būtu jāstāsta stāstus viens otram un jāklausās vienam otru. Katrs cilvēks, kuru jūs satiekat, sniedz jums vērtīgu mācībstundu, ...

1677
20. augustā, 2017
Library_page_5151138
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

1168
13. augustā, 2017
Library_page_dulas
Emocijas

Mierinājums jaunajiem vecākiem

Tavs bērns izvēlējās tevi – unikālo mammu un tēti, kam piedzimt. Viņš neizvēlējās gudro dakteri, skolotāju vai kaimiņieni, bet tevi.

769
17. jūlijā, 2017
Library_page_evdomadiaies-erwtikes-provlepseis-zodia-16-5-1-6-h793
Prāts & psiholoģija

Kā sadzirdēt savu aicinājumu

3 veidi, kā atcerēties, kāpēc Tava dvēsele izvēlējās tieši šo dzīvi   “Tu esi šeit ieradies ar noteiktu uzdevumu. Tu esi daļa no visuma...

5606
1. augustā, 2017
Library_page_gara-vasara-_2015_-231
Pašizziņas prakses

Tavas dzīves "restarts"

Būt veselam, dzīvespriecīgam un laimīgam - tā nav ne iedzimta īpatnība, ne "Dieva dāvana". Tāpat šim stāvoklim nav nekādas saistības ar n...

2377
13. jūlijā, 2017
Library_page_monks-in-sunlight-56a0c4953df78cafdaa4d8b4
Ķermenis & veselība

Kad es elpoju, es jūtu savu vienotību ar dzīvi

Parasti mēs nepamanām, kā elpojam, taču bez elpošanas nevarētu nodzīvot ne sekundi. No tā, kā mēs elpojam, ir atkarīgs, cik daudz mūsos i...

458
9. jūlijā, 2017
Library_page_0569f31d6d62baa0248c76ec1f964f01
Prāts & psiholoģija

Līza Burbo: nomainiet vārdu “problēma” ar vārdu “pieredze”

Jums patiešām ir problēmas? Es no sirds ticu, ka mēs izvairītos no liela daudzuma problēmu, ja nebūtu tāda apzīmējuma kā “problēma”. Vār...

1550
2. jūlijā, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

323
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

184
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

217
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

251
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1778
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

544
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

11384
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

8338
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7972
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2768
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

2273
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2432
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6414
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

902
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

685
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

10878
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2804
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

681
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6718
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2608
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1701
16. martā, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

997
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1501
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1429
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1566
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1352
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1290
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1529
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
1246
9. janvārī, 2017