Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_bbooks2 Square81_03_logo

Reiki – enerģētisks fenomens

Mēs dzīvojam visdažādāko enerģiju plūsmā, kuras caurauž un virza mūsu dzīvi, ietekmē pašsajūtu un veselību. Katrai enerģijai – savs vibrāciju līmenis un iedarbības veids. Pienācis laiks apzināties un mijiedarboties ar šo daudzveidīgo realitāti, nevis pretojoties, bet iekļaujoties plūsmā un tā sasniedzot iekšēju un ārēju harmoniju. Bet vispirms ir jāizvēlas kāda no šīm enerģijām – jānosauc vārdā, jāiepazīst, jāsadraudzējas, jāpieņem kā sava. Kā to izdarīt? Par to nav jālauza galva, jo īstā pati tevi atradīs un pievilks gluži kā magnēts. Šoreiz piesauksim reiki. Par šo garīgo enerģiju risinājās saruna ar Latvijas Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas reiki sekcijas priekšsēdētāju, reiki japāņu tradīcijas meistaru skolotāju Mihailu MOŠENKOVU.

 VIENA NO SEPTIŅĀM STĪGĀM

Kas tad ir reiki?

– Reiki ir sens Austrumu kultūrā zināms vārds, kura pirmsākumi meklējami tūkstošiem gadu senā pagātnē, kad vēl nebija rakstības un cilvēki zināšanas nodeva tālāk mutvārdu formā. Mūsdienu pasaulē reiki saprot kā Izplatījuma garīgo enerģiju. Visos laikos cilvēki ir zinājuši, ka līdzās materiālajai pasaulei pastāv kaut kāds augstāks spēks, kas nosaka viņu dzīvi un sūta garīgu informāciju. Tās enerģijas, kas nokļūst uz Zemes kā neredzamas plūsmas, mūsu senči šķiroja. Enerģija ir spēks, kas cilvēkam dod spēku. Iedomāsimies septiņstīgu ģitāru, kas simbolizē universālu spēku, no kura saņemam dažāda veida enerģijas. Septiņas stīgas, no kurām katra rada atšķirīgu skaņu, ir septiņas pamatvibrācijas jeb dzīvības enerģiju veidi, un viens no tiem (nevis visu kopums, kā dažkārt uzskata) ir reiki. Ja salīdzina enerģiju, ko izmanto cigun un reiki meistari, atklājas to kvalitatīvā atšķirība, jo tās ir divas dažādas stīgas. Tāpat reiki būtiski atšķiras no ekstrasensu enerģijas.

Ir reiki, kas apzīmē garīgu enerģiju, un ir sistēma, kuru radījis konkrēts cilvēks, balstoties uz šo konkrēto vibrāciju. 20. gs. sākumā (savos brieduma gados) viens no garīgajiem pētniekiem japānis Mikao Usui (pēc izglītības filologs) izjuta mistisku pārdzīvojumu, apskaidrību, kuras laikā ieguva zināšanas par to, kā Visuma garīgo enerģiju nodot līdzcilvēkiem. Reiki enerģijas nodošana nav sava personīgā spēka atdošana, tas ir enerģētisks fenomens, kas iespējams tikai noteiktos apstākļos vai pēc tam, kad iegūtas dievišķas spējas. Pēc šīs apskaidrības Mikao Usui saprata, ka šī enerģija kvalitatīvi atgādina bērnībā sajusto reiki enerģiju. Viņš nosauca sistēmu par Usui Reiki Rioho, kas tulkojumā nozīmē Usui dabīgas izdziedināšanas sistēma, tā parādot, ka viņš pats to radījis un tajā ietilpst dažādu vingrinājumu komplekss. Galvenā vēsts – Mikao radītā sistēma ir dabīga. Arī senatnē daudzi svētie ir dziedinājuši ar pieskārienu un dievišķu enerģiju. Laikam Radītājs nolēma, ka ir pienācis īstais brīdis, lai nodotu šo instrumentu cilvēkiem, lai viņi varētu ātri un viegli palīdzēt sev un citiem, augiem un dzīvniekiem.

REIKI APMĀCĪBAS LĪMEŅI

Teorētisko pusi esam noskaidrojuši, tagad varam pievērsties praksei. Kā cilvēks var sajust un vadīt reiki dzīvības potenciālu?

– Reiki Gaismas skolā šo apmācību sadalām līmeņos. Tā darīja japāņi, un mēs turpinām šo tradīciju. Pavisam reiki apmācībā ir četri līmeņi.

1. līmenis domāts iesācējiem un neprasa nedz augstu intelektu, nedz kādas priekšzināšanas. Šajā līmenī interesents iegūst 80% visas reiki informācijas. Tas ir pamatu pamats. Divu dienu seminārā ikviens apgūst teorētiskās zināšanas un noskaņojas uz reiki enerģiju jeb saņem iniciāciju. Lai saprastu, kā tas notiek, jāatgriežas pie ģitāras simbola. Vajadzīgā stīga ir vesela, bet nerezonē. Meistars šo stīgu uzskaņo atbilstoši reiki vibrācijām. Pirmajā līmenī iegūtās zināšanas vispirmām kārtām palīdz pašam cilvēkam uzturēt savu fizisko veselību. Šī sistēma palīdz bez zālēm, uzreiz, ar savām rokām iegūt papildus enerģiju. Nereti tas glābj dzīvību.

2. līmeni klasiskajā skolā pasniedz tikai tad, ja skolnieks par to izrāda personīgu interesi, turklāt skolotājam jāizvērtē, cik labi apgūts pirmais līmenis, kāpēc skolnieks vēlas mācīties tālāk, cik viņš ir psiholoģiski un emocionāli noturīgs. Tas tāpēc, ka otrais ir dziļas psihoterapijas līmenis. Būtiski mainās skolnieka dzīves uztvere un patiesības izpratne. Šīs zināšanas ir vienotas ar enerģētiskās veselības iespējām – psihes, iekšējā enerģētiskā spēka, kuru vairums cilvēku neizmanto, pētīšanu. Tā kā reiki cilvēkam ir daudz šī spēka, viņš ne tikai zina, kā pareizi dzīvot un rīkoties, bet dara to daudzkārt spēcīgāk nekā pārējie. 2. līmenī cilvēks mācās apzināti un no attāluma vadīt enerģiju. Mēs to darām katru dienu, tāpēc viena no aksiomām ir: „Nedomā sliktu!”

2. līmenis prasa savas dzīves un tajā notiekošo procesu dziļu iekšēju apzināšanos. Šis ir cilvēka gudrības attīstīšanas līmenis.

3. Reiki līmenī nokļūst tikai niecīgs procents visu interesentu, vairumam tas nav nepieciešams. Šis ir cilvēka garīgās attīstības līmenis, kad viņš beidzot izjūt sevi kā radītāju. Viņš vēl nav meistars, taču simtprocentīgi dzīvo reiki enerģijā. Viņš iegūst simtprocentīgi visas reiki sistēmas pieejas atslēgas un šajā posmā var apstāties.

Ir cilvēki, kuriem pats Dievs dod tiesības iet tālāk – uz 4. līmeni un kļūt par Reiki skolotāju. Šim procesam vajadzīgi vismaz 5–6 gadi, sākot no pirmā līmeņa, ar noteikumu, ka cilvēks katru dienu strādā ar reiki enerģiju. Diemžēl mūsu valstī garīgumu bieži aizstāj ar naudu – ja interesenti maksā naudu, viņiem dod visu, ko vien vēlas, tostarp reiki skolotāja diplomu. Pareizi mācīt var tikai tāds reiki skolotājs, kuram ir tiesības nodot šo enerģētisko velti savam skolniekam. Skumji, ka atsevišķās reiki skolās cilvēkiem liek mehāniski iziet visus līmeņus. Tā rodas skolotāji, kuriem ir tiesības mācīt reiki, taču nav dziļu zināšanu un prasmju. Šādu „skolotāju” štancēšana konveijera režīmā ir tikai naudas pelnīšana. Diemžēl Latvijā ir daudz šādu reiki „skolotāju”, tāpēc aicinu būt ļoti uzmanīgiem. Ja rodas jautājumi, varat vērsties Latvijas Reiki sekcijā vai ieskatīties mājas lapā www.reikilatvia.lv vai zvanīt man personīgi pa mob. tālruni 20006247. Mēs nekad jums neteiksim, lai nemācāties pie kāda konkrēta skolotāja, bet informēsim, kādam jābūt īstam reiki skolotājam, kurš ar abām kājām stāv uz zemes un kura galvā ir dievišķas zināšanas.

Es pats cienu reiki sistēmu, jo tā ir pārdomāta, konkrēta un ved cilvēku uz viņa garīgo atdzimšanu, neizraujot no dzīves realitātes un neliekot mainīt dzīvesveidu.

 MĪLESTĪBAS KLĀTBŪTNES SAJŪTA

Vai pēc uzskaņošanas reiki enerģija ir aktivizēta īslaicīgi vai visam mūžam?

– Pareiza apmācība pamodina dabīgās spējas, kas saglabājas visu mūžu. Ja daba šīs spējas atver, tās vairs nezūd. Reiki fenomens – lai arī kāds būtu skolotājs, kurš nodevis reiki enerģiju, to vienmēr var atpazīt. Es momentā atšķiru, vai no cilvēka rokām plūst reiki vai kāda cita enerģija. Problēma ir tā, ka cilvēkam pasaka, ka viņš saņēmis reiki enerģiju, kaut gan patiesībā tā nav. Tad viņš sāk strādāt nevis ar reiki, bet gan pats ar savu personīgo vai kādu citu nezināmu enerģiju un, iespējams, kaitē savai veselībai. Īstā reiki enerģija pašsajūtu uzlabo, nevis pasliktina. To vienmēr pavada siltums, vieglums, labestīgas un dievišķas mīlestības klātbūtnes sajūta. Ja rodas nepatīkamas izjūtas un pēc seansa jūtat agresivitāti, nevis harmoniju, tā nav bijusi reiki enerģija.

Manā praksē kopš 1996. gada nav bijis neviena cilvēka, kurš teiktu: „Nē, tas mani neapmierina, manā dzīvē tas nav vajadzīgs”. Visi uzskatīja šo spēju par noderīgu, jo tā palīdzēja pašam un citiem, būtiski mainot dzīvi. Daži pat kļuva par reiki skolotājiem. Taču jāsaprot, ka tā ir nopietna sagatavošanās. Tā ir ļoti sena zinātne, nevis kaut kādi brīnumi, un tajā ir vissenākās mums zināmās zināšanas. Reiki sistēma, ko mums nodevis Mikao Usui, ir absolūti precīzi līdzsvarota, tajā viss ir pārdomāts. Dažkārt cilvēks apgalvo, ka apguvis reiki, taču būtībā viņam nav dziļu zināšanu, tāpēc pirms apmācības jāiepazīst savs skolotājs, jāuzzina viss par viņa zināšanu apjomu un pilnvarojumu, jāaprunājas kaut ar pāris viņa skolniekiem, lai uzzinātu, ko viņi iemācījušies. Nevajadzētu paļauties uz reklāmu, jāzina rezultāti. Ja tie ir pozitīvi, tad varat apgūt reiki pie šī cilvēka. Jau no pirmā reiki līmeņa jums jāiegūst oficiāls dokuments, kuru respektē jebkurā pasaules valstī. Ne velti Latvijā reiki ir atzīta kā oficiāla dziedināšanas sistēma, tāpēc jau ar pirmā līmeņa dokumentu var kļūt par reiki terapeitu.

Reiki pievērš uzmanību dzīvei un sirds mīlestībai..

Reiki atmodina un uztur visas apslēptās spējas.
Reiki harmonizē visus dzīvības procesus.
Balta gaisma. Zieds plaukstā

Kā jau ieteica sarunas biedrs, jāzina rezultāti un jāieklausās skolnieku secinājumos. Tā arī darīsim – iepazīsimies ar reiki meistara Mihaila Mošenkova skolnieku pārdzīvojumiem, saņemot 1. līmeņa iniciāciju 2010. gada 24. un 25. aprīlī.

Iraīda. P. Iniciācijas laikā jutu vieglumu, redzēju hieroglifus, piramīdas, dzeltenu gaismu, spožas krāsas, skaistus dzeltenus ziedus, dievu Usui. Uzzibsnīja balta gaisma. Jutu iekšēju harmoniju.

Māra D. Redzēju spilgti violetu gaismu, kas griezās kā karuselis. Kad Angelīna atvēra plaukstas, šķita, ka tajās iegulstas spilgta zaļgandzeltenas gaismas bumba, kas izstaro siltumu. Tālāk redzēju violetu gaismu, kas mijās ar spilgti zaļgandzeltenu. Iniciācijai beidzoties, jutu sirds siltumu un maigumu.

Anita L. Sajutu, ka atrodos baltā un siltā plūsmā, kas virmoja man visapkārt, te paceļoties, te nolaižoties. Ķermeņa nebija, tikai balta gaisma un siltums. Man ielika rokās lielu dārgumu, kas man tagad jāglabā un jāsargā. Tagad manī valda miers, harmonija un šī baltā Gaisma. Liels paldies abiem Skolotājiem!

Gerda M. Kad aizvēru acis un Mihails uzlika rokas man uz pleciem, redzēju spoži baltu gaismu, pēc tam bija sajūta, it kā traucos pa šo gaismu milzīgā ātrumā. Kad apstājos, parādījās tēli, kas līdzinājās japāņu namu jumtiem. Kad trešo reizi iepūta man plaukstās, ieraudzīju it kā no dārgakmeņiem veidotus ziedus. Tie plaukstā uzplauka un bija īsti! Lieliska sajūta!

Sandra K. Mīlestības un siltuma klātbūtne. It kā divi eņģeļi kā dāvanu ieliek man plaukstās visbrīnišķīgāko ziedu. Tiešām redzu cilvēku ar lieliem zeltainiem spārniem.

Anda M. Pār pļavu līst balta gaisma. Zied manas mīļās pienenes, kas tik līdzīgas saulei. Skatos uz sevi it kā no malas – kā es staigāju pa šo pieneņu pļavu, nesot rokās cēlās lilijas. Visam pāri lidinās koši tauriņi. Cik brīnišķīgi

Tagad ar pilnu pārliecību varu apstiprināt – jā, iniciācija dāvā vārdos neaprakstāmas sajūtas. Tā ir kā liega pūsma, kas paliek pēc spārna vēziena, neredzot pašu putnu. Kā iztēlē izplaucis zieds, kuru nevar pasmaržot. Kā dziesma, kurai nezini vārdus, tāpēc atkārto melodiju.

Man pašai iniciācijas laikā acu priekšā uzplauka dzeltens magones zieds. “Magones nemēdz būt dzeltenas,” čukstēja prāts.  “Šajā realitātē nemēdz būt, bet tajā uzzied,” atbildēja dvēsele, “nedomā, bet ļaujies izjūtām!” Un es ļāvos. Mijās pulsējoši violeti, pelēki un zeltaini krāsu laukumi, ik pa laikam ļaujot vēl un vēlreiz parādīties dzeltenajai magonei. Harmonisks miers un visaptveroša mīlestība. Un rokas, kas pārvēršas par traukiem, kuros ieplūst neredzamā, bet fiziski sajūtamā reiki enerģija. Un tagad es varu šo plūsmu atsaukt jebkurā brīdī, jo tā atrodas tikai vienas acumirklīgas domas attālumā.

Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1398
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

852
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12225
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2154
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7598
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2061
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3611
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

241
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3536
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2281
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

6973
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1320
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3147
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6748
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17511
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2010
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6044
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3897
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2377
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1525
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

2415
11. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

449
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

903
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

790
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
913
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

795
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

795
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

948
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1265
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1445
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1481
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1363
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2250
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1772
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1603
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
513
9. janvārī, 2017