Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_bbooks2 Square81_03_logo

Reiki – enerģētisks fenomens

Mēs dzīvojam visdažādāko enerģiju plūsmā, kuras caurauž un virza mūsu dzīvi, ietekmē pašsajūtu un veselību. Katrai enerģijai – savs vibrāciju līmenis un iedarbības veids. Pienācis laiks apzināties un mijiedarboties ar šo daudzveidīgo realitāti, nevis pretojoties, bet iekļaujoties plūsmā un tā sasniedzot iekšēju un ārēju harmoniju. Bet vispirms ir jāizvēlas kāda no šīm enerģijām – jānosauc vārdā, jāiepazīst, jāsadraudzējas, jāpieņem kā sava. Kā to izdarīt? Par to nav jālauza galva, jo īstā pati tevi atradīs un pievilks gluži kā magnēts. Šoreiz piesauksim reiki. Par šo garīgo enerģiju risinājās saruna ar Latvijas Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas reiki sekcijas priekšsēdētāju, reiki japāņu tradīcijas meistaru skolotāju Mihailu MOŠENKOVU.

 VIENA NO SEPTIŅĀM STĪGĀM

Kas tad ir reiki?

– Reiki ir sens Austrumu kultūrā zināms vārds, kura pirmsākumi meklējami tūkstošiem gadu senā pagātnē, kad vēl nebija rakstības un cilvēki zināšanas nodeva tālāk mutvārdu formā. Mūsdienu pasaulē reiki saprot kā Izplatījuma garīgo enerģiju. Visos laikos cilvēki ir zinājuši, ka līdzās materiālajai pasaulei pastāv kaut kāds augstāks spēks, kas nosaka viņu dzīvi un sūta garīgu informāciju. Tās enerģijas, kas nokļūst uz Zemes kā neredzamas plūsmas, mūsu senči šķiroja. Enerģija ir spēks, kas cilvēkam dod spēku. Iedomāsimies septiņstīgu ģitāru, kas simbolizē universālu spēku, no kura saņemam dažāda veida enerģijas. Septiņas stīgas, no kurām katra rada atšķirīgu skaņu, ir septiņas pamatvibrācijas jeb dzīvības enerģiju veidi, un viens no tiem (nevis visu kopums, kā dažkārt uzskata) ir reiki. Ja salīdzina enerģiju, ko izmanto cigun un reiki meistari, atklājas to kvalitatīvā atšķirība, jo tās ir divas dažādas stīgas. Tāpat reiki būtiski atšķiras no ekstrasensu enerģijas.

Ir reiki, kas apzīmē garīgu enerģiju, un ir sistēma, kuru radījis konkrēts cilvēks, balstoties uz šo konkrēto vibrāciju. 20. gs. sākumā (savos brieduma gados) viens no garīgajiem pētniekiem japānis Mikao Usui (pēc izglītības filologs) izjuta mistisku pārdzīvojumu, apskaidrību, kuras laikā ieguva zināšanas par to, kā Visuma garīgo enerģiju nodot līdzcilvēkiem. Reiki enerģijas nodošana nav sava personīgā spēka atdošana, tas ir enerģētisks fenomens, kas iespējams tikai noteiktos apstākļos vai pēc tam, kad iegūtas dievišķas spējas. Pēc šīs apskaidrības Mikao Usui saprata, ka šī enerģija kvalitatīvi atgādina bērnībā sajusto reiki enerģiju. Viņš nosauca sistēmu par Usui Reiki Rioho, kas tulkojumā nozīmē Usui dabīgas izdziedināšanas sistēma, tā parādot, ka viņš pats to radījis un tajā ietilpst dažādu vingrinājumu komplekss. Galvenā vēsts – Mikao radītā sistēma ir dabīga. Arī senatnē daudzi svētie ir dziedinājuši ar pieskārienu un dievišķu enerģiju. Laikam Radītājs nolēma, ka ir pienācis īstais brīdis, lai nodotu šo instrumentu cilvēkiem, lai viņi varētu ātri un viegli palīdzēt sev un citiem, augiem un dzīvniekiem.

REIKI APMĀCĪBAS LĪMEŅI

Teorētisko pusi esam noskaidrojuši, tagad varam pievērsties praksei. Kā cilvēks var sajust un vadīt reiki dzīvības potenciālu?

– Reiki Gaismas skolā šo apmācību sadalām līmeņos. Tā darīja japāņi, un mēs turpinām šo tradīciju. Pavisam reiki apmācībā ir četri līmeņi.

1. līmenis domāts iesācējiem un neprasa nedz augstu intelektu, nedz kādas priekšzināšanas. Šajā līmenī interesents iegūst 80% visas reiki informācijas. Tas ir pamatu pamats. Divu dienu seminārā ikviens apgūst teorētiskās zināšanas un noskaņojas uz reiki enerģiju jeb saņem iniciāciju. Lai saprastu, kā tas notiek, jāatgriežas pie ģitāras simbola. Vajadzīgā stīga ir vesela, bet nerezonē. Meistars šo stīgu uzskaņo atbilstoši reiki vibrācijām. Pirmajā līmenī iegūtās zināšanas vispirmām kārtām palīdz pašam cilvēkam uzturēt savu fizisko veselību. Šī sistēma palīdz bez zālēm, uzreiz, ar savām rokām iegūt papildus enerģiju. Nereti tas glābj dzīvību.

2. līmeni klasiskajā skolā pasniedz tikai tad, ja skolnieks par to izrāda personīgu interesi, turklāt skolotājam jāizvērtē, cik labi apgūts pirmais līmenis, kāpēc skolnieks vēlas mācīties tālāk, cik viņš ir psiholoģiski un emocionāli noturīgs. Tas tāpēc, ka otrais ir dziļas psihoterapijas līmenis. Būtiski mainās skolnieka dzīves uztvere un patiesības izpratne. Šīs zināšanas ir vienotas ar enerģētiskās veselības iespējām – psihes, iekšējā enerģētiskā spēka, kuru vairums cilvēku neizmanto, pētīšanu. Tā kā reiki cilvēkam ir daudz šī spēka, viņš ne tikai zina, kā pareizi dzīvot un rīkoties, bet dara to daudzkārt spēcīgāk nekā pārējie. 2. līmenī cilvēks mācās apzināti un no attāluma vadīt enerģiju. Mēs to darām katru dienu, tāpēc viena no aksiomām ir: „Nedomā sliktu!”

2. līmenis prasa savas dzīves un tajā notiekošo procesu dziļu iekšēju apzināšanos. Šis ir cilvēka gudrības attīstīšanas līmenis.

3. Reiki līmenī nokļūst tikai niecīgs procents visu interesentu, vairumam tas nav nepieciešams. Šis ir cilvēka garīgās attīstības līmenis, kad viņš beidzot izjūt sevi kā radītāju. Viņš vēl nav meistars, taču simtprocentīgi dzīvo reiki enerģijā. Viņš iegūst simtprocentīgi visas reiki sistēmas pieejas atslēgas un šajā posmā var apstāties.

Ir cilvēki, kuriem pats Dievs dod tiesības iet tālāk – uz 4. līmeni un kļūt par Reiki skolotāju. Šim procesam vajadzīgi vismaz 5–6 gadi, sākot no pirmā līmeņa, ar noteikumu, ka cilvēks katru dienu strādā ar reiki enerģiju. Diemžēl mūsu valstī garīgumu bieži aizstāj ar naudu – ja interesenti maksā naudu, viņiem dod visu, ko vien vēlas, tostarp reiki skolotāja diplomu. Pareizi mācīt var tikai tāds reiki skolotājs, kuram ir tiesības nodot šo enerģētisko velti savam skolniekam. Skumji, ka atsevišķās reiki skolās cilvēkiem liek mehāniski iziet visus līmeņus. Tā rodas skolotāji, kuriem ir tiesības mācīt reiki, taču nav dziļu zināšanu un prasmju. Šādu „skolotāju” štancēšana konveijera režīmā ir tikai naudas pelnīšana. Diemžēl Latvijā ir daudz šādu reiki „skolotāju”, tāpēc aicinu būt ļoti uzmanīgiem. Ja rodas jautājumi, varat vērsties Latvijas Reiki sekcijā vai ieskatīties mājas lapā www.reikilatvia.lv vai zvanīt man personīgi pa mob. tālruni 20006247. Mēs nekad jums neteiksim, lai nemācāties pie kāda konkrēta skolotāja, bet informēsim, kādam jābūt īstam reiki skolotājam, kurš ar abām kājām stāv uz zemes un kura galvā ir dievišķas zināšanas.

Es pats cienu reiki sistēmu, jo tā ir pārdomāta, konkrēta un ved cilvēku uz viņa garīgo atdzimšanu, neizraujot no dzīves realitātes un neliekot mainīt dzīvesveidu.

 MĪLESTĪBAS KLĀTBŪTNES SAJŪTA

Vai pēc uzskaņošanas reiki enerģija ir aktivizēta īslaicīgi vai visam mūžam?

– Pareiza apmācība pamodina dabīgās spējas, kas saglabājas visu mūžu. Ja daba šīs spējas atver, tās vairs nezūd. Reiki fenomens – lai arī kāds būtu skolotājs, kurš nodevis reiki enerģiju, to vienmēr var atpazīt. Es momentā atšķiru, vai no cilvēka rokām plūst reiki vai kāda cita enerģija. Problēma ir tā, ka cilvēkam pasaka, ka viņš saņēmis reiki enerģiju, kaut gan patiesībā tā nav. Tad viņš sāk strādāt nevis ar reiki, bet gan pats ar savu personīgo vai kādu citu nezināmu enerģiju un, iespējams, kaitē savai veselībai. Īstā reiki enerģija pašsajūtu uzlabo, nevis pasliktina. To vienmēr pavada siltums, vieglums, labestīgas un dievišķas mīlestības klātbūtnes sajūta. Ja rodas nepatīkamas izjūtas un pēc seansa jūtat agresivitāti, nevis harmoniju, tā nav bijusi reiki enerģija.

Manā praksē kopš 1996. gada nav bijis neviena cilvēka, kurš teiktu: „Nē, tas mani neapmierina, manā dzīvē tas nav vajadzīgs”. Visi uzskatīja šo spēju par noderīgu, jo tā palīdzēja pašam un citiem, būtiski mainot dzīvi. Daži pat kļuva par reiki skolotājiem. Taču jāsaprot, ka tā ir nopietna sagatavošanās. Tā ir ļoti sena zinātne, nevis kaut kādi brīnumi, un tajā ir vissenākās mums zināmās zināšanas. Reiki sistēma, ko mums nodevis Mikao Usui, ir absolūti precīzi līdzsvarota, tajā viss ir pārdomāts. Dažkārt cilvēks apgalvo, ka apguvis reiki, taču būtībā viņam nav dziļu zināšanu, tāpēc pirms apmācības jāiepazīst savs skolotājs, jāuzzina viss par viņa zināšanu apjomu un pilnvarojumu, jāaprunājas kaut ar pāris viņa skolniekiem, lai uzzinātu, ko viņi iemācījušies. Nevajadzētu paļauties uz reklāmu, jāzina rezultāti. Ja tie ir pozitīvi, tad varat apgūt reiki pie šī cilvēka. Jau no pirmā reiki līmeņa jums jāiegūst oficiāls dokuments, kuru respektē jebkurā pasaules valstī. Ne velti Latvijā reiki ir atzīta kā oficiāla dziedināšanas sistēma, tāpēc jau ar pirmā līmeņa dokumentu var kļūt par reiki terapeitu.

Reiki pievērš uzmanību dzīvei un sirds mīlestībai..

Reiki atmodina un uztur visas apslēptās spējas.
Reiki harmonizē visus dzīvības procesus.
Balta gaisma. Zieds plaukstā

Kā jau ieteica sarunas biedrs, jāzina rezultāti un jāieklausās skolnieku secinājumos. Tā arī darīsim – iepazīsimies ar reiki meistara Mihaila Mošenkova skolnieku pārdzīvojumiem, saņemot 1. līmeņa iniciāciju 2010. gada 24. un 25. aprīlī.

Iraīda. P. Iniciācijas laikā jutu vieglumu, redzēju hieroglifus, piramīdas, dzeltenu gaismu, spožas krāsas, skaistus dzeltenus ziedus, dievu Usui. Uzzibsnīja balta gaisma. Jutu iekšēju harmoniju.

Māra D. Redzēju spilgti violetu gaismu, kas griezās kā karuselis. Kad Angelīna atvēra plaukstas, šķita, ka tajās iegulstas spilgta zaļgandzeltenas gaismas bumba, kas izstaro siltumu. Tālāk redzēju violetu gaismu, kas mijās ar spilgti zaļgandzeltenu. Iniciācijai beidzoties, jutu sirds siltumu un maigumu.

Anita L. Sajutu, ka atrodos baltā un siltā plūsmā, kas virmoja man visapkārt, te paceļoties, te nolaižoties. Ķermeņa nebija, tikai balta gaisma un siltums. Man ielika rokās lielu dārgumu, kas man tagad jāglabā un jāsargā. Tagad manī valda miers, harmonija un šī baltā Gaisma. Liels paldies abiem Skolotājiem!

Gerda M. Kad aizvēru acis un Mihails uzlika rokas man uz pleciem, redzēju spoži baltu gaismu, pēc tam bija sajūta, it kā traucos pa šo gaismu milzīgā ātrumā. Kad apstājos, parādījās tēli, kas līdzinājās japāņu namu jumtiem. Kad trešo reizi iepūta man plaukstās, ieraudzīju it kā no dārgakmeņiem veidotus ziedus. Tie plaukstā uzplauka un bija īsti! Lieliska sajūta!

Sandra K. Mīlestības un siltuma klātbūtne. It kā divi eņģeļi kā dāvanu ieliek man plaukstās visbrīnišķīgāko ziedu. Tiešām redzu cilvēku ar lieliem zeltainiem spārniem.

Anda M. Pār pļavu līst balta gaisma. Zied manas mīļās pienenes, kas tik līdzīgas saulei. Skatos uz sevi it kā no malas – kā es staigāju pa šo pieneņu pļavu, nesot rokās cēlās lilijas. Visam pāri lidinās koši tauriņi. Cik brīnišķīgi

Tagad ar pilnu pārliecību varu apstiprināt – jā, iniciācija dāvā vārdos neaprakstāmas sajūtas. Tā ir kā liega pūsma, kas paliek pēc spārna vēziena, neredzot pašu putnu. Kā iztēlē izplaucis zieds, kuru nevar pasmaržot. Kā dziesma, kurai nezini vārdus, tāpēc atkārto melodiju.

Man pašai iniciācijas laikā acu priekšā uzplauka dzeltens magones zieds. “Magones nemēdz būt dzeltenas,” čukstēja prāts.  “Šajā realitātē nemēdz būt, bet tajā uzzied,” atbildēja dvēsele, “nedomā, bet ļaujies izjūtām!” Un es ļāvos. Mijās pulsējoši violeti, pelēki un zeltaini krāsu laukumi, ik pa laikam ļaujot vēl un vēlreiz parādīties dzeltenajai magonei. Harmonisks miers un visaptveroša mīlestība. Un rokas, kas pārvēršas par traukiem, kuros ieplūst neredzamā, bet fiziski sajūtamā reiki enerģija. Un tagad es varu šo plūsmu atsaukt jebkurā brīdī, jo tā atrodas tikai vienas acumirklīgas domas attālumā.

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_arm-wrestling-567950_1280_1_
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

3521
23. decembrī, 2016
Library_page_love-3315770_1280
Prāts & psiholoģija

10 laimīgu cilvēku ieradumi

“Pat atrodoties visdziļākajā depresijas bedrē, ir iespējams pēc pāris nedēļām pacelties spārnos no laimes – ieviešot mazas, bet svarīgas ...

5041
30. aprīlī, 2018
Library_page_woman_at_a_mirror__1907
Ķermenis & veselība

Tas nav mans augums. Tas ir mantojums no dzimtas sievietēm.

Tas, kas redzams spogulī, nav mans ķermenis. Mans ķermenis pauž stāstu par visām sieviešu daļām, kas mani izveidoja, par dzimtas mantojumu m

215
1. maijā, 2018
Library_page_woman-972244_1280
Prāts & psiholoģija

Iedvesmas lipīgums, jeb - kas vārdu padara spēcīgu

Kāpēc viens teksts mūs iedvesmo, bet kāds cits nemaz? Kāpēc viena cilvēka runa mūs iedvesmo, bet kāda cita – mūsos nerod atbalsi? Kā atra...

541
12. jūnijā, 2018
Library_page_girl-2848057_1280
Attiecības

Tu esi Tas

Nemeklē mīlestību. Netaupi sevi mīlestībai un nemeklē mīlestību otrā. Mīlestība nav lieta – to nevar dot vai atņemt. To nevar atrast vai ...

1876
4. jūnijā, 2018
Library_page_chinese-herbal-medicine-2993344_1280
Ķermenis & veselība

Ajūrvēdas pamati

Vēlaties būt veseli? Līdzsvarojiet uzturu un dzīves veidu, saskaņā ar ajūrvēdas noteikumiem.  „Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”. (Ludvigs Fei...

337
17. maijā, 2018
Library_page_earth-2841056_1280
Attiecības

Romantiskās mīlestības lamatas

Ideālu attiecību ilūzija Lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tiem, kas uzauguši Rietumos, ir likts domāt, ka tā saucamā romantiskā mīlest...

1558
19. maijā, 2018
Library_page_universe-782697_1280
Darbs ar traumām

Jūsu dzimšanas ietekme uz jūsu dzīvi

Tāpat kā sēklā atrodas auga dzīvības kods, cilvēka dzimšanai ir spēcīga ietekme tā dzīvi. Saskaņā ar transpersonālās psiholoģijas aizsācē...

1526
17. maijā, 2018
Library_page_pregnant-woman-2765593_1280
Bērni & vecāki

Māte

Viņi teica, ka Tu augi manī iekšā. Bet es zināju labāk. Tu biji vēl tuvāk. Mans ķermenis bija Tavs. Tava elpa bija mana elpa. Tava sird...

1211
13. maijā, 2018
Library_page_press-photo-18_mirabai-ceiba-2560x1526
Skaņa & balss

Mirabai Ceiba Rīgā

Mantru dziedājumi dueta Mirabai Ceiba izpildījumā latvijas jogas praktizētājiem jau ir pazīstami, 2014.gada jūnijā Saulgriežu jogas un mū...

567
11. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-05-09_at_22.44.16
Būdisms

Saskaršanās ar dzīvi: Kodo Savaki Rosi mācība, jeb dzen nekam

“Tev nepietiek iztikai? Tad vienkārši nomirsti!... Tu dzīvo, lai strādātu, vai tu strādā, lai dzīvotu?” Mēs publicējam materiālu par nepa...

1725
10. maijā, 2018
Library_page_microphone-1209816_1280
Skaņa & balss

Saspringums kaklā – “neizteiktās” problēmas vairāku gadu garumā

Kad mēs dzirdam citu cilvēku, mēs intuitīvi zīmējam viņa tēlu: vecs vai jauns, resns vai tievs, mīļš vai dusmīgs, kautrīgs vai augstprātī...

1491
6. maijā, 2018
Library_page_lion-3099986_1280
Emocijas

Ar bailēm apejies saudzīgi

Ar bailēm apejies saudzīgi. Tās ir radījis nezināmais. Tās ir ceļojušas gaismas gadus, lai tevi atrastu. Nebaidies bailes izjust pilnī...

698
2. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-15_at_18.55.02
Attiecības

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet ī...

1676
26. aprīlī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

818
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1598
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

2085
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1398
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1676
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1652
15. martā, 2018
Library_page_umbrella-1807513_1920
Meditācija

Ekharta Tolles domu graudi

Iedvesmojoši Ekharta Tolles domu graudi grāmatā “Tagadnes spēks mīlestībā un dzīvē” (The Power Of Now in Both Love and Life)   1. Lai i...

2270
2. martā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1543
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1637
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2181
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2221
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1921
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

1998
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2363
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2398
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2757
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2556
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3096
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3118
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3259
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
Zinātne & tehnoloģijas

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2864
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2944
9. janvārī, 2017