Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_bbooks2 Square81_03_logo

Reiki – enerģētisks fenomens

Mēs dzīvojam visdažādāko enerģiju plūsmā, kuras caurauž un virza mūsu dzīvi, ietekmē pašsajūtu un veselību. Katrai enerģijai – savs vibrāciju līmenis un iedarbības veids. Pienācis laiks apzināties un mijiedarboties ar šo daudzveidīgo realitāti, nevis pretojoties, bet iekļaujoties plūsmā un tā sasniedzot iekšēju un ārēju harmoniju. Bet vispirms ir jāizvēlas kāda no šīm enerģijām – jānosauc vārdā, jāiepazīst, jāsadraudzējas, jāpieņem kā sava. Kā to izdarīt? Par to nav jālauza galva, jo īstā pati tevi atradīs un pievilks gluži kā magnēts. Šoreiz piesauksim reiki. Par šo garīgo enerģiju risinājās saruna ar Latvijas Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas reiki sekcijas priekšsēdētāju, reiki japāņu tradīcijas meistaru skolotāju Mihailu MOŠENKOVU.

 VIENA NO SEPTIŅĀM STĪGĀM

Kas tad ir reiki?

– Reiki ir sens Austrumu kultūrā zināms vārds, kura pirmsākumi meklējami tūkstošiem gadu senā pagātnē, kad vēl nebija rakstības un cilvēki zināšanas nodeva tālāk mutvārdu formā. Mūsdienu pasaulē reiki saprot kā Izplatījuma garīgo enerģiju. Visos laikos cilvēki ir zinājuši, ka līdzās materiālajai pasaulei pastāv kaut kāds augstāks spēks, kas nosaka viņu dzīvi un sūta garīgu informāciju. Tās enerģijas, kas nokļūst uz Zemes kā neredzamas plūsmas, mūsu senči šķiroja. Enerģija ir spēks, kas cilvēkam dod spēku. Iedomāsimies septiņstīgu ģitāru, kas simbolizē universālu spēku, no kura saņemam dažāda veida enerģijas. Septiņas stīgas, no kurām katra rada atšķirīgu skaņu, ir septiņas pamatvibrācijas jeb dzīvības enerģiju veidi, un viens no tiem (nevis visu kopums, kā dažkārt uzskata) ir reiki. Ja salīdzina enerģiju, ko izmanto cigun un reiki meistari, atklājas to kvalitatīvā atšķirība, jo tās ir divas dažādas stīgas. Tāpat reiki būtiski atšķiras no ekstrasensu enerģijas.

Ir reiki, kas apzīmē garīgu enerģiju, un ir sistēma, kuru radījis konkrēts cilvēks, balstoties uz šo konkrēto vibrāciju. 20. gs. sākumā (savos brieduma gados) viens no garīgajiem pētniekiem japānis Mikao Usui (pēc izglītības filologs) izjuta mistisku pārdzīvojumu, apskaidrību, kuras laikā ieguva zināšanas par to, kā Visuma garīgo enerģiju nodot līdzcilvēkiem. Reiki enerģijas nodošana nav sava personīgā spēka atdošana, tas ir enerģētisks fenomens, kas iespējams tikai noteiktos apstākļos vai pēc tam, kad iegūtas dievišķas spējas. Pēc šīs apskaidrības Mikao Usui saprata, ka šī enerģija kvalitatīvi atgādina bērnībā sajusto reiki enerģiju. Viņš nosauca sistēmu par Usui Reiki Rioho, kas tulkojumā nozīmē Usui dabīgas izdziedināšanas sistēma, tā parādot, ka viņš pats to radījis un tajā ietilpst dažādu vingrinājumu komplekss. Galvenā vēsts – Mikao radītā sistēma ir dabīga. Arī senatnē daudzi svētie ir dziedinājuši ar pieskārienu un dievišķu enerģiju. Laikam Radītājs nolēma, ka ir pienācis īstais brīdis, lai nodotu šo instrumentu cilvēkiem, lai viņi varētu ātri un viegli palīdzēt sev un citiem, augiem un dzīvniekiem.

REIKI APMĀCĪBAS LĪMEŅI

Teorētisko pusi esam noskaidrojuši, tagad varam pievērsties praksei. Kā cilvēks var sajust un vadīt reiki dzīvības potenciālu?

– Reiki Gaismas skolā šo apmācību sadalām līmeņos. Tā darīja japāņi, un mēs turpinām šo tradīciju. Pavisam reiki apmācībā ir četri līmeņi.

1. līmenis domāts iesācējiem un neprasa nedz augstu intelektu, nedz kādas priekšzināšanas. Šajā līmenī interesents iegūst 80% visas reiki informācijas. Tas ir pamatu pamats. Divu dienu seminārā ikviens apgūst teorētiskās zināšanas un noskaņojas uz reiki enerģiju jeb saņem iniciāciju. Lai saprastu, kā tas notiek, jāatgriežas pie ģitāras simbola. Vajadzīgā stīga ir vesela, bet nerezonē. Meistars šo stīgu uzskaņo atbilstoši reiki vibrācijām. Pirmajā līmenī iegūtās zināšanas vispirmām kārtām palīdz pašam cilvēkam uzturēt savu fizisko veselību. Šī sistēma palīdz bez zālēm, uzreiz, ar savām rokām iegūt papildus enerģiju. Nereti tas glābj dzīvību.

2. līmeni klasiskajā skolā pasniedz tikai tad, ja skolnieks par to izrāda personīgu interesi, turklāt skolotājam jāizvērtē, cik labi apgūts pirmais līmenis, kāpēc skolnieks vēlas mācīties tālāk, cik viņš ir psiholoģiski un emocionāli noturīgs. Tas tāpēc, ka otrais ir dziļas psihoterapijas līmenis. Būtiski mainās skolnieka dzīves uztvere un patiesības izpratne. Šīs zināšanas ir vienotas ar enerģētiskās veselības iespējām – psihes, iekšējā enerģētiskā spēka, kuru vairums cilvēku neizmanto, pētīšanu. Tā kā reiki cilvēkam ir daudz šī spēka, viņš ne tikai zina, kā pareizi dzīvot un rīkoties, bet dara to daudzkārt spēcīgāk nekā pārējie. 2. līmenī cilvēks mācās apzināti un no attāluma vadīt enerģiju. Mēs to darām katru dienu, tāpēc viena no aksiomām ir: „Nedomā sliktu!”

2. līmenis prasa savas dzīves un tajā notiekošo procesu dziļu iekšēju apzināšanos. Šis ir cilvēka gudrības attīstīšanas līmenis.

3. Reiki līmenī nokļūst tikai niecīgs procents visu interesentu, vairumam tas nav nepieciešams. Šis ir cilvēka garīgās attīstības līmenis, kad viņš beidzot izjūt sevi kā radītāju. Viņš vēl nav meistars, taču simtprocentīgi dzīvo reiki enerģijā. Viņš iegūst simtprocentīgi visas reiki sistēmas pieejas atslēgas un šajā posmā var apstāties.

Ir cilvēki, kuriem pats Dievs dod tiesības iet tālāk – uz 4. līmeni un kļūt par Reiki skolotāju. Šim procesam vajadzīgi vismaz 5–6 gadi, sākot no pirmā līmeņa, ar noteikumu, ka cilvēks katru dienu strādā ar reiki enerģiju. Diemžēl mūsu valstī garīgumu bieži aizstāj ar naudu – ja interesenti maksā naudu, viņiem dod visu, ko vien vēlas, tostarp reiki skolotāja diplomu. Pareizi mācīt var tikai tāds reiki skolotājs, kuram ir tiesības nodot šo enerģētisko velti savam skolniekam. Skumji, ka atsevišķās reiki skolās cilvēkiem liek mehāniski iziet visus līmeņus. Tā rodas skolotāji, kuriem ir tiesības mācīt reiki, taču nav dziļu zināšanu un prasmju. Šādu „skolotāju” štancēšana konveijera režīmā ir tikai naudas pelnīšana. Diemžēl Latvijā ir daudz šādu reiki „skolotāju”, tāpēc aicinu būt ļoti uzmanīgiem. Ja rodas jautājumi, varat vērsties Latvijas Reiki sekcijā vai ieskatīties mājas lapā www.reikilatvia.lv vai zvanīt man personīgi pa mob. tālruni 20006247. Mēs nekad jums neteiksim, lai nemācāties pie kāda konkrēta skolotāja, bet informēsim, kādam jābūt īstam reiki skolotājam, kurš ar abām kājām stāv uz zemes un kura galvā ir dievišķas zināšanas.

Es pats cienu reiki sistēmu, jo tā ir pārdomāta, konkrēta un ved cilvēku uz viņa garīgo atdzimšanu, neizraujot no dzīves realitātes un neliekot mainīt dzīvesveidu.

 MĪLESTĪBAS KLĀTBŪTNES SAJŪTA

Vai pēc uzskaņošanas reiki enerģija ir aktivizēta īslaicīgi vai visam mūžam?

– Pareiza apmācība pamodina dabīgās spējas, kas saglabājas visu mūžu. Ja daba šīs spējas atver, tās vairs nezūd. Reiki fenomens – lai arī kāds būtu skolotājs, kurš nodevis reiki enerģiju, to vienmēr var atpazīt. Es momentā atšķiru, vai no cilvēka rokām plūst reiki vai kāda cita enerģija. Problēma ir tā, ka cilvēkam pasaka, ka viņš saņēmis reiki enerģiju, kaut gan patiesībā tā nav. Tad viņš sāk strādāt nevis ar reiki, bet gan pats ar savu personīgo vai kādu citu nezināmu enerģiju un, iespējams, kaitē savai veselībai. Īstā reiki enerģija pašsajūtu uzlabo, nevis pasliktina. To vienmēr pavada siltums, vieglums, labestīgas un dievišķas mīlestības klātbūtnes sajūta. Ja rodas nepatīkamas izjūtas un pēc seansa jūtat agresivitāti, nevis harmoniju, tā nav bijusi reiki enerģija.

Manā praksē kopš 1996. gada nav bijis neviena cilvēka, kurš teiktu: „Nē, tas mani neapmierina, manā dzīvē tas nav vajadzīgs”. Visi uzskatīja šo spēju par noderīgu, jo tā palīdzēja pašam un citiem, būtiski mainot dzīvi. Daži pat kļuva par reiki skolotājiem. Taču jāsaprot, ka tā ir nopietna sagatavošanās. Tā ir ļoti sena zinātne, nevis kaut kādi brīnumi, un tajā ir vissenākās mums zināmās zināšanas. Reiki sistēma, ko mums nodevis Mikao Usui, ir absolūti precīzi līdzsvarota, tajā viss ir pārdomāts. Dažkārt cilvēks apgalvo, ka apguvis reiki, taču būtībā viņam nav dziļu zināšanu, tāpēc pirms apmācības jāiepazīst savs skolotājs, jāuzzina viss par viņa zināšanu apjomu un pilnvarojumu, jāaprunājas kaut ar pāris viņa skolniekiem, lai uzzinātu, ko viņi iemācījušies. Nevajadzētu paļauties uz reklāmu, jāzina rezultāti. Ja tie ir pozitīvi, tad varat apgūt reiki pie šī cilvēka. Jau no pirmā reiki līmeņa jums jāiegūst oficiāls dokuments, kuru respektē jebkurā pasaules valstī. Ne velti Latvijā reiki ir atzīta kā oficiāla dziedināšanas sistēma, tāpēc jau ar pirmā līmeņa dokumentu var kļūt par reiki terapeitu.

Reiki pievērš uzmanību dzīvei un sirds mīlestībai..

Reiki atmodina un uztur visas apslēptās spējas.
Reiki harmonizē visus dzīvības procesus.
Balta gaisma. Zieds plaukstā

Kā jau ieteica sarunas biedrs, jāzina rezultāti un jāieklausās skolnieku secinājumos. Tā arī darīsim – iepazīsimies ar reiki meistara Mihaila Mošenkova skolnieku pārdzīvojumiem, saņemot 1. līmeņa iniciāciju 2010. gada 24. un 25. aprīlī.

Iraīda. P. Iniciācijas laikā jutu vieglumu, redzēju hieroglifus, piramīdas, dzeltenu gaismu, spožas krāsas, skaistus dzeltenus ziedus, dievu Usui. Uzzibsnīja balta gaisma. Jutu iekšēju harmoniju.

Māra D. Redzēju spilgti violetu gaismu, kas griezās kā karuselis. Kad Angelīna atvēra plaukstas, šķita, ka tajās iegulstas spilgta zaļgandzeltenas gaismas bumba, kas izstaro siltumu. Tālāk redzēju violetu gaismu, kas mijās ar spilgti zaļgandzeltenu. Iniciācijai beidzoties, jutu sirds siltumu un maigumu.

Anita L. Sajutu, ka atrodos baltā un siltā plūsmā, kas virmoja man visapkārt, te paceļoties, te nolaižoties. Ķermeņa nebija, tikai balta gaisma un siltums. Man ielika rokās lielu dārgumu, kas man tagad jāglabā un jāsargā. Tagad manī valda miers, harmonija un šī baltā Gaisma. Liels paldies abiem Skolotājiem!

Gerda M. Kad aizvēru acis un Mihails uzlika rokas man uz pleciem, redzēju spoži baltu gaismu, pēc tam bija sajūta, it kā traucos pa šo gaismu milzīgā ātrumā. Kad apstājos, parādījās tēli, kas līdzinājās japāņu namu jumtiem. Kad trešo reizi iepūta man plaukstās, ieraudzīju it kā no dārgakmeņiem veidotus ziedus. Tie plaukstā uzplauka un bija īsti! Lieliska sajūta!

Sandra K. Mīlestības un siltuma klātbūtne. It kā divi eņģeļi kā dāvanu ieliek man plaukstās visbrīnišķīgāko ziedu. Tiešām redzu cilvēku ar lieliem zeltainiem spārniem.

Anda M. Pār pļavu līst balta gaisma. Zied manas mīļās pienenes, kas tik līdzīgas saulei. Skatos uz sevi it kā no malas – kā es staigāju pa šo pieneņu pļavu, nesot rokās cēlās lilijas. Visam pāri lidinās koši tauriņi. Cik brīnišķīgi

Tagad ar pilnu pārliecību varu apstiprināt – jā, iniciācija dāvā vārdos neaprakstāmas sajūtas. Tā ir kā liega pūsma, kas paliek pēc spārna vēziena, neredzot pašu putnu. Kā iztēlē izplaucis zieds, kuru nevar pasmaržot. Kā dziesma, kurai nezini vārdus, tāpēc atkārto melodiju.

Man pašai iniciācijas laikā acu priekšā uzplauka dzeltens magones zieds. “Magones nemēdz būt dzeltenas,” čukstēja prāts.  “Šajā realitātē nemēdz būt, bet tajā uzzied,” atbildēja dvēsele, “nedomā, bet ļaujies izjūtām!” Un es ļāvos. Mijās pulsējoši violeti, pelēki un zeltaini krāsu laukumi, ik pa laikam ļaujot vēl un vēlreiz parādīties dzeltenajai magonei. Harmonisks miers un visaptveroša mīlestība. Un rokas, kas pārvēršas par traukiem, kuros ieplūst neredzamā, bet fiziski sajūtamā reiki enerģija. Un tagad es varu šo plūsmu atsaukt jebkurā brīdī, jo tā atrodas tikai vienas acumirklīgas domas attālumā.

https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

15
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

14
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

13
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

15
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1247
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

305
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10506
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7423
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7514
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2391
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1926
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2112
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6049
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

416
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

463
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9356
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2527
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

421
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6309
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2303
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1460
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13515
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2754
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8397
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2704
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4148
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

764
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4156
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

767
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1252
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1194
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1336
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1135
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1094
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1302
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
996
9. janvārī, 2017