Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_shutterstock_103015151 Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Sazemēšanās – staigāt ar basām kājām, lai uzlabotu veselību?

Dr.Džeims Oskmans (James Oschman) ir eksperts enerģētiskās medicīnas jomā ar Pitsburgas Universitātē iegūtu bakalaura grādu biofizikā un doktora grādu bioloģijā. Viņš ir vairāku grāmatu autors un plaši atzīts speciālists enerģētiskās medicinas biofizikā. Šajā intervijā viņš apspriež sazemēšanās praktisko pielietojumu.

Kas notiek, staigājot ar basām kājām?

Jūsu āda kopumā ir ļoti labs caurvadītājs. Jūs varat savienot jebkuru savas ādas daļu ar Zemi, bet, salīdzinot dažādas ķermeņa daļas, ļoti spēcīga daļa atrodas pēdas pleznas centrā – punktā, ko akupunktūrā pazīst kā Niere 1 (Kidney 1 – K1). Tas ir plaši pazīstams punkts, kas akupunktūrā caurvadoši savieno visus dzīvības enerģijas ceļus un būtībā ir savienots ar katru kaktu un spraugu jūsu organismā.  Interesanti, ka sazemēšanās – vai drīzāk tās trūkums – ir cieši saistīts ar mūsdienu slimību pieaugumu.

Kā tieši?

Dr.Oskmana sazemēšanas pētījumi ļāva viņam labāk izprast iekaisumus. Es (autore) esmu iepriekš teikusi, ka hronisks iekaisums ir praktiski visu slimību galvenais cēlonis, sākot no cukura diabēta un beidzot ar vēzi. Un skatoties, kas notiek sazemēšanās laikā, atbilde uz jautājumu, kāpēc hroniski iekaisumi ir tik izplatīti, un kas ir vajadzīgs, lai tos novērstu, kļūst skaidrāka.

Kad esat sazemēti, notiek brīvo elektronu pārvietošanās no Zemes uz jūsu ķermeni. Šie brīvie elektroni, iespējams, ir visspēcīgākie cilvēkam zināmie antioksidanti.

Šie antioksidanti palīdzēja atklāt sazemēšanas eksperimentu klīniskos novērojumus, kā:

• Labvēlīgas izmaiņas sirdsdarbībā

• Samazinās ādas pretestība

• Samazinās iekaisumu līmeņi

Lai labāk izprastu no zinātniskā viedokļa, kas notiek sazemēšanās laikā, un kā tas ietekmē reakciju uz iekaisumu, Dr.Oskmans paskaidro, kas notiek savainojoties.

„Pat vismazākā sasituma gadījumā, piemēram, atsitoties pret durvīm, jūsu imūnsistēma nekavējoties reaģē, nosūtot baltos asinsķermenīšus (neitrofilo) uz savainojuma vietu…

Neitrofilo izdala reaktīvo skābekļa veidus ... jeb brīvos radikāļus, ko arī sauc par aktīvo oksidatīvo palaišanu ... Tie darbojās kā Pac-Man no videospēles, kurā tas apēd bumbiņas. Tās ir ļoti svarīgas molekulas, kas sadala citas šūnas. Ja baktērijas ir iekļuvušas caur ādu , šie brīvie radikāļi ļoti ātri iznīcinās šīs baktērijas. Ja šūnas ir bojātas, tad brīvie radikāļi tās saškels, lai atbrīvotu vietu, kur veselās šūnas var brīvi pārvietoties un sadziedēt ievainotos audus. Tā ir pazīstama kā reakcija uz iekaisumu. 

Ko mēs esam atklājuši, kas ir patiešām iespaidīgs –  mēs tagad saprotam, kāpēc rodas reakcija uz iekaisumu, kam ir piecas pazīmes: sāpes, apsārtums , siltums, zaudēta spēja kustēties un pietūkums. Tās ir piecas raksturīgākās iekaisuma pazīmes un izrādās, ka tam tā nevajadzētu notikt.

Iekaisums , kas medicīnā tiek uzskatīts par svarīgu sadzīšanas daļu, patiesībā  ir artefakts (mākslīgs veidojums), ko izraisa elektronu trūkums audos. Lūk kas notiek – neitrofili piegādā reaktīvo skābekļu veidus  uz ievainojuma vietu, bet, tā darot, daži no šiem brīvajiem radikāļiem var noplūst apkārtējos audos un sašķelt veselos audus. Un tas rada reakciju uz iekaisumu.”

Interesanti, ka sazemēšanās pētījumi nesen ir atklājuši, ka, novietojot pēdas uz zemes (vai uz sazemēta palaga, vai pieliekat sazemētu plāksteri pie pēdas pleznas), uzreiz pēc traumas, elektroni pārvietosies uz jūsu ķermeni un izplatīsies pa audiem. Jebkādi brīvie radikāļi, kas noplūdīs veselajos audos, nekavējoties tiks elektriski neitralizēti. Tā notiek tāpēc, ka elektroni ir negatīvi lādēti, bet brīvie radikāļi ir pozitīvi – tie viens otru neitralizē.

„Tātad patiesībā, sazemēšanās laikā, jūs aizsargājat savu ķermeni no, kā es to saucu, netieša kaitējuma,” Dr.Oskmans turpina. „Kaitējums, kas  nebija paredzēts, bet vienalga notiek tāpēc, ka mēs esam atvienojuši sevi no Zemes, staigājot apavos ar gumijas un plastmasas zolēm.”

 

Sazemēšanās kā pretnovecošanās stratēģija

Viena no galvenajām novecošanās teorijām ir brīvo radikāļu teorija – novecošanās notiek tāpēc, ka organismā uzkrājas brīvo radikāļu izraisītie bojājumi. Kad ir kādas traumas vai hroniski iekaisumi, kā arī elpošanas un pārtikas iespaidā, jūsos veidojas brīvie radikāļi. Tajā pašā laikā jums nevajadzētu pilnīgi likvidēt visus brīvos radikāļus, un jums vajadzētu saglabāt veselīgu antioksidantu elektronu daudzumu jūsu ķermenī, lai nodrošinātu, ka brīvo radikāļu radītais kaitējums tiek kontrolēts.

Sazemēšanās var palīdzēt uzturēt šo trauslo līdzsvaru. Ir trīs veidu novecošanās procesa apakšmodeļi, ko izraisa brīvie radikāļi:

1. Bojājumi DNS un tā mutācija brīvo radikāļu kaitējumu dēļ. 

2. Mitohondriju teorija. Mitohondriji katrā organisma šūnā veic oksidatīvo metabolismu, kā laikā šūnas sadala molekulas, lai izmantotu tās enerģijai, kura pēc tam tiek izmantota, lai veidotu jaunas molekulas, kā audus un orgānus; un brīvie radikāļi ir blakusprodukts. Galu galā mitohondriji nolietojas vai sevi iznīcina pārāk liela lieka brīvo radikāļu daudzuma dēļ.

3. Olbaltumvielu savstarpējās savienošanās teorija izskaidro, kāpēc ādā rodas grumbas. Olbaltumvielas salīp viena ar otru, samazinot fermentu efektivitāti.

„Balstoties uz maniem biofizikas un šūnu bioloģijas pētījumiem, esmu novērojis, ka ķermenis ir veidots ar daļēji caurvadošu materiālu, kas savieno visu organismā, ieskaitot katras šūnas iekšpusi,” saka Dr.Oskmans.

„Es atsaucos uz šo sistēmu kā dzīvo matricu. Šie elektroni, kas iekļūst caur pēdu apakšu, var pārvietoties uz jebkuru vietu organismā. Jebkurā vietā, kur veidojas brīvais radikālis, tuvumā ir elektroni, kas var neitralizēt brīvos radikāļus un novērst jebkuru no šiem procesiem: bojājumus mitohondrijai, olbaltumvielu savstarpēju salipšanu un mutācijas vai ģenētiskus defektus.

Tāpēc viss caurvadošais materiāls būtībā ir antioksidantu aizsardzības sistēma, kas ietver katru mūsu ķermeņa daļu.

Mūsos ir vēl viens materiāls, kas ir daļa no saistaudiem. Tas caurvij visu ķermeni. Tā ir želejveidīga viela, un tā uzkrāj elektronus. Ejot ar basām kājām, jūs uzņemat elektronus, un ķermenis tos uzglabā – tie būs pieejami jebkurā vietā, kur jūs varētu gūt savainojumu vai, kur brīvais radikālis varētu veidoties...”

 

Kā sazemēšana ietekmē asinis

Vēl viens ļoti svarīgs un viens no jaunākajiem atklājumiem ir, ka sazemēšana samazina asins recekļu veidošanos. Šim atklājumam var būt milzīga ietekme uz sirds un asinsvadu slimībām, kas mūsdienās ir galvenais nāves iemesls pasaulē. Gandrīz katrs sirds un asinsvadu slimību veids ir saistīts ar paaugstinātu asins viskozitāti. Dr.Sinātra apmācīja Dr.Oskmana komandu, kā izmērīt asins viskozitāti, izmantojot metodi, ko sauc par zeta potenciālu. Ar to mēra sarkano asinsķermenīšu potenciālu, nosakot, cik ātri tie pārvietojas elektriskajā laukā. 

Izrādās, ka sazemēšanās ar zemi paaugstina zeta potenciālu, veicinot sarkano asinķermenīšu spriegumu uz virsmas, kas tiem liek atgrūzties vienam no otra. Šī darbība samazina asins recēšanu, un tās var plūst vieglāk. Tas arī samazina asinsspiedienu.

Vēl viens acīmredzams tā pierādījums ir, ka, atgrūžoties vienam no otra, sarkanie asinsķermenīši ir mazāk tendēti salipt kopā un veidot recekli. Asins recekļiem nav jābūt ļoti lieliem, lai veidotos, piemēram, plaušu artērijas embolija, kas var nogalināt nekavējoties, tāpēc šis ir ļoti nozīmīgs atklājums. Turklāt, ja jūsu zeta potenciāls ir augsts, ko sazemēšanās veicina, jūs ne tikai samazināt sirds slimību risku, bet arī multi-infarkta demences risku, kas liek zaudēt smadzeņu audus mikro-recēšanas dēļ smadzenēs.

 

Labākās sazemēšanās virsmas

Skaidrs, ka vienkāršākais veids sazemēties ir staigāt ar basām kājām ārā, kad to darīt ir droši. Bet, ko darīt  pilsētniekiem, kurus ieskauj asfalts un betons? Vai iespējama sazemēšanās uz tiem? Un kā ar dabiskām virsmām – kuras ir visefektīvākās? Pastāv patiešām ievērojamas atšķirības starp dažādām virsmām.

Ideāla vieta staigāšanai ar basām kājām ir pludmale, tuvu vai tieši ūdenī, jo jūras ūdens ir lielisks caurvadītajs. Jūsu ķermenis galvenokārt arī sastāv no ūdens, tāpēc tas rada labu savienojumu.

Otrs labākais būtu zālaina teritorija – it īpaši, ja klāta ar rasu, ko varat atrast staigājot agri no rīta. Saskaņā ar Dr.Oskmanu arī betons ir labs caurvadītājs, ja vien tas nav noslēgts. Krāsots betons bloķē elektronu plūsmu. Materiāli, piemēram, asfalts, koks un tipiski izolatori, kā plastmasa vai kurpju zoles neļauj elektroniem plūst cauri un nav piemēroti sazemēšanai ar basām kājām.

 

Kāpēc dzīvošana daudzstāvu ēkās var kaitēt veselībai

Ir liela atšķirība starp stāvēšanu ārā kailām kājām un apavos. Un, cik augstu esat no Zemes virsmas bez sazemēšanās, arī ir nozīme. Kāpēc tas tā ir?

Dr.Oskmans skaidro:

„Zemes virsma ir elektriski uzlādēta un spēj ievirzīt elektronus jūsu ķermenī. Tātad no galvas augšas līdz Zemei ir potenciāls, kuru jūs nejūtat, jo tas neizraisa nekādu īpašu strāvu plūsmai, lai gan tas var būt pat pāris simts voltu augsts. Ja tiktu izraisīta strāvas plūsma, tas radītu šoku.

Notiek tas, ka, laikapstākļiem mainoties, Zemes spriegums var ievērojami pieaugt. Tas var mainīties no simts voltiem metrā līdz 10 000 voltiem metrā – kā pirms zibens spēriena. Mēs runājam par spriegumu, kas zibenim liek virzīties uz zemi. Šis spriegums ir labi zināms un labi izprasts ...

Tas ir potenciāls starp zemes virsmu un jonosfēru, 50 – 400km augstumā, kas ir elektriski ļoti aktīvs; un Saules vēju uzlādēts – uzlādētās daļiņas, kas nāk no Saules. Šīs uzlādētās daļiņas sasniedz Zemi ar zibens palīdzību, un elektrizē visu Zemes virsmu. Tātad visur, kur pieskaries Zemei  ir elektroni. Tie sākotnēji nāk no saules, iekļūst jonosfērā un nonāk uz zemes.

Tieši šeit un tieši tagad nav zibens, bet kaut kur uz zemes sper zibens  -  nemainīga strāvas plūsma no jonosfēras uz zemi. Tie ir elektroni, kas nepieciešami ķermenim, lai imūnsistēma darbotos pienācīgi.”

Tas nozīmē, ka, jo augstāk atrodaties no Zemes virsmas, jo lielāks būs šis potenciāls un sliktākas sekas jūsu veselībai, ja neesat sazemēts. Piemēram, ja dzīvojat daudzstāvu ēkas 20. stāvā  un neesat sazemēts (protams, izmantojot sazemēšanas tehnoloģiju), tad ietekme uz veselību būs lielāka, nekā tad, ja dzīvojat pirmajā stāvā. Tāpat, ja jūs valkājat apavus ar  gumijas vai plastmasas zoli, jūs pastiprināti apturat šo labvēlīgo elektronu pieplūdumu no Zemes uz jums. Optimālai imūnsistēmas darbībai ir vajadzīgs, lai šie elektroni ieplūstu ķermenī, tāpēc pārliecinieties, ka šad un tad novelkat apavus!

 

Vienkārši veidi, kā iekļaut sazemēšanu savā ikdienas dzīvē

Pastaigājoties ārā ar basām kājām ir viens brīnišķīgs, lēts un iedarbīgs veids, kā iekļaut sazemēšanos savā ikdienas dzīvē, kā arī tas palīdzēs paātrināt audu atjaunošanos un atvieglos muskuļu sāpes pēc treniņa.

Avots : Dr Merkola, http://articles.mercola.com 

* No angļu valodas tulkoja Lolita Belozerova speciāli priekš www.garavasara.com

* Korektors: Matīss Freimanis

Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1149
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

828
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12157
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2121
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7563
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2044
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3594
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

219
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3519
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2260
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

6948
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1310
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3142
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6706
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17478
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2000
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6027
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3884
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2357
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1514
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

2404
11. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

446
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

900
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

776
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
904
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

791
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

789
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

942
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1260
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1440
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1477
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1357
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2238
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1759
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1600
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
504
9. janvārī, 2017