Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_shutterstock_103015151 Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Sazemēšanās – staigāt ar basām kājām, lai uzlabotu veselību?

Dr.Džeims Oskmans (James Oschman) ir eksperts enerģētiskās medicīnas jomā ar Pitsburgas Universitātē iegūtu bakalaura grādu biofizikā un doktora grādu bioloģijā. Viņš ir vairāku grāmatu autors un plaši atzīts speciālists enerģētiskās medicinas biofizikā. Šajā intervijā viņš apspriež sazemēšanās praktisko pielietojumu.

Kas notiek, staigājot ar basām kājām?

Jūsu āda kopumā ir ļoti labs caurvadītājs. Jūs varat savienot jebkuru savas ādas daļu ar Zemi, bet, salīdzinot dažādas ķermeņa daļas, ļoti spēcīga daļa atrodas pēdas pleznas centrā – punktā, ko akupunktūrā pazīst kā Niere 1 (Kidney 1 – K1). Tas ir plaši pazīstams punkts, kas akupunktūrā caurvadoši savieno visus dzīvības enerģijas ceļus un būtībā ir savienots ar katru kaktu un spraugu jūsu organismā.  Interesanti, ka sazemēšanās – vai drīzāk tās trūkums – ir cieši saistīts ar mūsdienu slimību pieaugumu.

Kā tieši?

Dr.Oskmana sazemēšanas pētījumi ļāva viņam labāk izprast iekaisumus. Es (autore) esmu iepriekš teikusi, ka hronisks iekaisums ir praktiski visu slimību galvenais cēlonis, sākot no cukura diabēta un beidzot ar vēzi. Un skatoties, kas notiek sazemēšanās laikā, atbilde uz jautājumu, kāpēc hroniski iekaisumi ir tik izplatīti, un kas ir vajadzīgs, lai tos novērstu, kļūst skaidrāka.

Kad esat sazemēti, notiek brīvo elektronu pārvietošanās no Zemes uz jūsu ķermeni. Šie brīvie elektroni, iespējams, ir visspēcīgākie cilvēkam zināmie antioksidanti.

Šie antioksidanti palīdzēja atklāt sazemēšanas eksperimentu klīniskos novērojumus, kā:

• Labvēlīgas izmaiņas sirdsdarbībā

• Samazinās ādas pretestība

• Samazinās iekaisumu līmeņi

Lai labāk izprastu no zinātniskā viedokļa, kas notiek sazemēšanās laikā, un kā tas ietekmē reakciju uz iekaisumu, Dr.Oskmans paskaidro, kas notiek savainojoties.

„Pat vismazākā sasituma gadījumā, piemēram, atsitoties pret durvīm, jūsu imūnsistēma nekavējoties reaģē, nosūtot baltos asinsķermenīšus (neitrofilo) uz savainojuma vietu…

Neitrofilo izdala reaktīvo skābekļa veidus ... jeb brīvos radikāļus, ko arī sauc par aktīvo oksidatīvo palaišanu ... Tie darbojās kā Pac-Man no videospēles, kurā tas apēd bumbiņas. Tās ir ļoti svarīgas molekulas, kas sadala citas šūnas. Ja baktērijas ir iekļuvušas caur ādu , šie brīvie radikāļi ļoti ātri iznīcinās šīs baktērijas. Ja šūnas ir bojātas, tad brīvie radikāļi tās saškels, lai atbrīvotu vietu, kur veselās šūnas var brīvi pārvietoties un sadziedēt ievainotos audus. Tā ir pazīstama kā reakcija uz iekaisumu. 

Ko mēs esam atklājuši, kas ir patiešām iespaidīgs –  mēs tagad saprotam, kāpēc rodas reakcija uz iekaisumu, kam ir piecas pazīmes: sāpes, apsārtums , siltums, zaudēta spēja kustēties un pietūkums. Tās ir piecas raksturīgākās iekaisuma pazīmes un izrādās, ka tam tā nevajadzētu notikt.

Iekaisums , kas medicīnā tiek uzskatīts par svarīgu sadzīšanas daļu, patiesībā  ir artefakts (mākslīgs veidojums), ko izraisa elektronu trūkums audos. Lūk kas notiek – neitrofili piegādā reaktīvo skābekļu veidus  uz ievainojuma vietu, bet, tā darot, daži no šiem brīvajiem radikāļiem var noplūst apkārtējos audos un sašķelt veselos audus. Un tas rada reakciju uz iekaisumu.”

Interesanti, ka sazemēšanās pētījumi nesen ir atklājuši, ka, novietojot pēdas uz zemes (vai uz sazemēta palaga, vai pieliekat sazemētu plāksteri pie pēdas pleznas), uzreiz pēc traumas, elektroni pārvietosies uz jūsu ķermeni un izplatīsies pa audiem. Jebkādi brīvie radikāļi, kas noplūdīs veselajos audos, nekavējoties tiks elektriski neitralizēti. Tā notiek tāpēc, ka elektroni ir negatīvi lādēti, bet brīvie radikāļi ir pozitīvi – tie viens otru neitralizē.

„Tātad patiesībā, sazemēšanās laikā, jūs aizsargājat savu ķermeni no, kā es to saucu, netieša kaitējuma,” Dr.Oskmans turpina. „Kaitējums, kas  nebija paredzēts, bet vienalga notiek tāpēc, ka mēs esam atvienojuši sevi no Zemes, staigājot apavos ar gumijas un plastmasas zolēm.”

 

Sazemēšanās kā pretnovecošanās stratēģija

Viena no galvenajām novecošanās teorijām ir brīvo radikāļu teorija – novecošanās notiek tāpēc, ka organismā uzkrājas brīvo radikāļu izraisītie bojājumi. Kad ir kādas traumas vai hroniski iekaisumi, kā arī elpošanas un pārtikas iespaidā, jūsos veidojas brīvie radikāļi. Tajā pašā laikā jums nevajadzētu pilnīgi likvidēt visus brīvos radikāļus, un jums vajadzētu saglabāt veselīgu antioksidantu elektronu daudzumu jūsu ķermenī, lai nodrošinātu, ka brīvo radikāļu radītais kaitējums tiek kontrolēts.

Sazemēšanās var palīdzēt uzturēt šo trauslo līdzsvaru. Ir trīs veidu novecošanās procesa apakšmodeļi, ko izraisa brīvie radikāļi:

1. Bojājumi DNS un tā mutācija brīvo radikāļu kaitējumu dēļ. 

2. Mitohondriju teorija. Mitohondriji katrā organisma šūnā veic oksidatīvo metabolismu, kā laikā šūnas sadala molekulas, lai izmantotu tās enerģijai, kura pēc tam tiek izmantota, lai veidotu jaunas molekulas, kā audus un orgānus; un brīvie radikāļi ir blakusprodukts. Galu galā mitohondriji nolietojas vai sevi iznīcina pārāk liela lieka brīvo radikāļu daudzuma dēļ.

3. Olbaltumvielu savstarpējās savienošanās teorija izskaidro, kāpēc ādā rodas grumbas. Olbaltumvielas salīp viena ar otru, samazinot fermentu efektivitāti.

„Balstoties uz maniem biofizikas un šūnu bioloģijas pētījumiem, esmu novērojis, ka ķermenis ir veidots ar daļēji caurvadošu materiālu, kas savieno visu organismā, ieskaitot katras šūnas iekšpusi,” saka Dr.Oskmans.

„Es atsaucos uz šo sistēmu kā dzīvo matricu. Šie elektroni, kas iekļūst caur pēdu apakšu, var pārvietoties uz jebkuru vietu organismā. Jebkurā vietā, kur veidojas brīvais radikālis, tuvumā ir elektroni, kas var neitralizēt brīvos radikāļus un novērst jebkuru no šiem procesiem: bojājumus mitohondrijai, olbaltumvielu savstarpēju salipšanu un mutācijas vai ģenētiskus defektus.

Tāpēc viss caurvadošais materiāls būtībā ir antioksidantu aizsardzības sistēma, kas ietver katru mūsu ķermeņa daļu.

Mūsos ir vēl viens materiāls, kas ir daļa no saistaudiem. Tas caurvij visu ķermeni. Tā ir želejveidīga viela, un tā uzkrāj elektronus. Ejot ar basām kājām, jūs uzņemat elektronus, un ķermenis tos uzglabā – tie būs pieejami jebkurā vietā, kur jūs varētu gūt savainojumu vai, kur brīvais radikālis varētu veidoties...”

 

Kā sazemēšana ietekmē asinis

Vēl viens ļoti svarīgs un viens no jaunākajiem atklājumiem ir, ka sazemēšana samazina asins recekļu veidošanos. Šim atklājumam var būt milzīga ietekme uz sirds un asinsvadu slimībām, kas mūsdienās ir galvenais nāves iemesls pasaulē. Gandrīz katrs sirds un asinsvadu slimību veids ir saistīts ar paaugstinātu asins viskozitāti. Dr.Sinātra apmācīja Dr.Oskmana komandu, kā izmērīt asins viskozitāti, izmantojot metodi, ko sauc par zeta potenciālu. Ar to mēra sarkano asinsķermenīšu potenciālu, nosakot, cik ātri tie pārvietojas elektriskajā laukā. 

Izrādās, ka sazemēšanās ar zemi paaugstina zeta potenciālu, veicinot sarkano asinķermenīšu spriegumu uz virsmas, kas tiem liek atgrūzties vienam no otra. Šī darbība samazina asins recēšanu, un tās var plūst vieglāk. Tas arī samazina asinsspiedienu.

Vēl viens acīmredzams tā pierādījums ir, ka, atgrūžoties vienam no otra, sarkanie asinsķermenīši ir mazāk tendēti salipt kopā un veidot recekli. Asins recekļiem nav jābūt ļoti lieliem, lai veidotos, piemēram, plaušu artērijas embolija, kas var nogalināt nekavējoties, tāpēc šis ir ļoti nozīmīgs atklājums. Turklāt, ja jūsu zeta potenciāls ir augsts, ko sazemēšanās veicina, jūs ne tikai samazināt sirds slimību risku, bet arī multi-infarkta demences risku, kas liek zaudēt smadzeņu audus mikro-recēšanas dēļ smadzenēs.

 

Labākās sazemēšanās virsmas

Skaidrs, ka vienkāršākais veids sazemēties ir staigāt ar basām kājām ārā, kad to darīt ir droši. Bet, ko darīt  pilsētniekiem, kurus ieskauj asfalts un betons? Vai iespējama sazemēšanās uz tiem? Un kā ar dabiskām virsmām – kuras ir visefektīvākās? Pastāv patiešām ievērojamas atšķirības starp dažādām virsmām.

Ideāla vieta staigāšanai ar basām kājām ir pludmale, tuvu vai tieši ūdenī, jo jūras ūdens ir lielisks caurvadītajs. Jūsu ķermenis galvenokārt arī sastāv no ūdens, tāpēc tas rada labu savienojumu.

Otrs labākais būtu zālaina teritorija – it īpaši, ja klāta ar rasu, ko varat atrast staigājot agri no rīta. Saskaņā ar Dr.Oskmanu arī betons ir labs caurvadītājs, ja vien tas nav noslēgts. Krāsots betons bloķē elektronu plūsmu. Materiāli, piemēram, asfalts, koks un tipiski izolatori, kā plastmasa vai kurpju zoles neļauj elektroniem plūst cauri un nav piemēroti sazemēšanai ar basām kājām.

 

Kāpēc dzīvošana daudzstāvu ēkās var kaitēt veselībai

Ir liela atšķirība starp stāvēšanu ārā kailām kājām un apavos. Un, cik augstu esat no Zemes virsmas bez sazemēšanās, arī ir nozīme. Kāpēc tas tā ir?

Dr.Oskmans skaidro:

„Zemes virsma ir elektriski uzlādēta un spēj ievirzīt elektronus jūsu ķermenī. Tātad no galvas augšas līdz Zemei ir potenciāls, kuru jūs nejūtat, jo tas neizraisa nekādu īpašu strāvu plūsmai, lai gan tas var būt pat pāris simts voltu augsts. Ja tiktu izraisīta strāvas plūsma, tas radītu šoku.

Notiek tas, ka, laikapstākļiem mainoties, Zemes spriegums var ievērojami pieaugt. Tas var mainīties no simts voltiem metrā līdz 10 000 voltiem metrā – kā pirms zibens spēriena. Mēs runājam par spriegumu, kas zibenim liek virzīties uz zemi. Šis spriegums ir labi zināms un labi izprasts ...

Tas ir potenciāls starp zemes virsmu un jonosfēru, 50 – 400km augstumā, kas ir elektriski ļoti aktīvs; un Saules vēju uzlādēts – uzlādētās daļiņas, kas nāk no Saules. Šīs uzlādētās daļiņas sasniedz Zemi ar zibens palīdzību, un elektrizē visu Zemes virsmu. Tātad visur, kur pieskaries Zemei  ir elektroni. Tie sākotnēji nāk no saules, iekļūst jonosfērā un nonāk uz zemes.

Tieši šeit un tieši tagad nav zibens, bet kaut kur uz zemes sper zibens  -  nemainīga strāvas plūsma no jonosfēras uz zemi. Tie ir elektroni, kas nepieciešami ķermenim, lai imūnsistēma darbotos pienācīgi.”

Tas nozīmē, ka, jo augstāk atrodaties no Zemes virsmas, jo lielāks būs šis potenciāls un sliktākas sekas jūsu veselībai, ja neesat sazemēts. Piemēram, ja dzīvojat daudzstāvu ēkas 20. stāvā  un neesat sazemēts (protams, izmantojot sazemēšanas tehnoloģiju), tad ietekme uz veselību būs lielāka, nekā tad, ja dzīvojat pirmajā stāvā. Tāpat, ja jūs valkājat apavus ar  gumijas vai plastmasas zoli, jūs pastiprināti apturat šo labvēlīgo elektronu pieplūdumu no Zemes uz jums. Optimālai imūnsistēmas darbībai ir vajadzīgs, lai šie elektroni ieplūstu ķermenī, tāpēc pārliecinieties, ka šad un tad novelkat apavus!

 

Vienkārši veidi, kā iekļaut sazemēšanu savā ikdienas dzīvē

Pastaigājoties ārā ar basām kājām ir viens brīnišķīgs, lēts un iedarbīgs veids, kā iekļaut sazemēšanos savā ikdienas dzīvē, kā arī tas palīdzēs paātrināt audu atjaunošanos un atvieglos muskuļu sāpes pēc treniņa.

Avots : Dr Merkola, http://articles.mercola.com 

* No angļu valodas tulkoja Lolita Belozerova speciāli priekš www.garavasara.com

* Korektors: Matīss Freimanis

https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

18
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

16
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

13
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

19
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1296
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

313
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10544
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7448
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7525
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2399
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1929
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2116
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6054
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

426
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

464
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9362
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2532
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

423
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6318
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2310
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1463
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13523
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2763
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8406
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2707
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4151
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

766
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4165
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

773
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1264
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1202
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1343
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1141
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1095
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1304
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
999
9. janvārī, 2017