Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_chakras_2 Square81_11272200_829706257118632_248278317_n

Scenar terapija kā holistiskā medicīna.

Scenar terapija kā holistiskā medicīna.

  Mūsdienu medicīnas lielākā traģēdija ir tā, ka cilvēka ķermeni vērtē tikai kā tīri materiālu struktūru, neiekļaujot citas ķermeņa izpausmes, kas funkcionē cita līmeņa elektromagnētiskajās frekvencēs. Tomēr, laikam ejot, atkal ir radusies nepieciešamība formulēt jaunas pieejas un principus cilvēka ārstēšanā, kas ir tā pati sen aizmirstā netradicionālā medicīna. Cēloņus slimībai jāmeklē nevis fiziskajā ķermenī, bet tā garīgumā. Tāpēc, tikai fiziskā ķermeņa izzināšana un pētījumi, nedod pilnīgas zināšanas par cilvēku. Jau daudzus gadu tūkstošus zināms, ka cilvēks ir daudzdimensionāla garīga būtne, kurai dots fiziskais ķermenis. Cilvēkam piemīt ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī vairāku smalko ķermeņu kopums, kas veido enerģijas ietvaru fiziskajam ķermenim. Ķermenī un fiziskajā pasaulē izpaužas garīgas problēmas, kuru enerģētika ir tik jaudīga, ka iegūst materiālu blīvumu. Tas nozīmē slimības un negatīvus notikumus. Taču fiziskais ķermenis ir arī kreativitātes instruments un garīguma templis, tas ļauj radīt izmaiņas. Pats ķermenis ir kristalizēta dvēseles substance. Katra mūsu ķermeņa daļiņa nes informāciju. Ķermenis – tā ir grāmata, kuru mums visiem ir, jāiemācās lasīt, lai saprastu, kas notiek mūsu prātos un kādus vēstījumus tas mums sūta. Kad cilvēks ir atslābinājies, ķermenis un prāts savienojas, dualitāte pazūd, un rodas viens veselums – vesels cilvēks ar veselīgu ķermeni un dvēseli. Jebkura spriedze organismā norāda uz to, ka persona dzīvo bailēs, dusmās, naidā, nemierā pati ar sevi vai nevajadzīgā stresā. Ja kāds nav sevi sakārtojis un izjūt negatīvas emocijas pret tuvākajiem, pret darba kolēģiem vai darba devējiem, pret valsts iekārtu, tad tajā pašā laikā viņš tos sāk barot ar savu enerģiju, kura nemaz tik viegli neatjaunojas. Vai pāridarītāji ir pelnījuši, lai viņus barotu? Tāpēc nav jābrīnās, ja trūkst spēka, ja grūti koncentrēties un veselība sāk bojāties. Tas tāpēc, ka velti izšķiežam savu enerģiju uz citiem un pats galvenais, nespējam piedot paši sev. Piedot paši sev, ka neprotam pieņemt citus tādus, kādi tie ir. Nevajag kultivēt sevī dusmas, domāt sliktas domas, perināt plānus iegūt lielus materiālus labumus utt., jo laimīgs cilvēks nav tas, kuram viss ir un kuram visi visu izdara pa prātam, bet gan tas cilvēks, kurš ir apmierināts ar to, kas viņam ir. Spiedoša sajūta krūtīs, nogurums un citas nepatīkamas sajūtas rodas tāpēc, ka neļaujam sevi priekam, neļaujam savam ķermenim dejot. Vajag mīlēt. Kad cilvēks mīl un priecājas, viņš saņem kosmisko enerģiju un neviens nekas vairs neliekas par grūtu. Ja ļausieties jūtām, jums būs daudz lielāka pieredze nekā tad, ja tiesāsiet vai centīsieties ierobežot tās. Cilvēki paši sev visvairāk nodara pāri, ja neļaujas savai patiesajai būtībai. Un tieši cilvēks pats sev atrod ceļu uz slimību, viņu turp neaizved. Bet, ja ir ceļš uz slimību, tad tāpat jābūt ceļam atpakaļ uz veselību. Ne jau velti tik populārs ir teiciens „Katrs pats ir savas Laimes kalējs”.

 

  Bez fiziskā ķermeņa, cilvēkam ir divpadsmit smalkie ķermeņi. No tiem tuvākie ir ēteriskais, astrālais, mentālais un kauzālais jeb karmiskais ķermenis.

 

  Ēteriskais ķermenis - precīza fiziskā ķermeņa kopija, kas iziet no fiziskā ķermeņa 3 līdz 5 cm. To var ieraudzīt jebkurš cilvēks. Šis ķermenis sastāv no īpašas matērijas – ētera. Ēteriskais ķermenis izveido cilvēka ķermeņa enerģētisko matricu, kurai atbilst fiziskā ķermeņa orgāni. Traucējumi, kas rodas ēteriskajā ķermenī, izraisa iekaisumu , bet pēc tam deģenerāciju uz orgāniem fiziskajā ķermenī. Tieši ēteriskajā ķermenī atrodas enerģijas plūsmas, ko sauc par meridiāniem. Scenar terapija ļoti plaši pielieto metodikas, kurās jāpārzina meridiāni, jo ēteriskai ķermenis ir fiziskā ķermeņa dubultnieks. Strādājot ar meridiāniem, mēs būtiski varam paātrināt organisma pašārstēšanos. Ēteriskais ķermenis kalpo fiziskā ķermeņa nodrošināšanai ar dzīvības enerģiju. Tas arī kontrolē ķermeņa enerģētiskos procesus, vielmaiņu audos, šūnu dalīšanos, temperatūru, hormonu sekrēciju un elpošanu.  Neliela ēteriskā ķermeņa nobīde var izraisīt sāpes kaulos, bet daļēji izgarojis ēteriskais ķermenis var izraisīt ģīboni, savukārt ēteriskā ķermeņa pilnīga izgarošana izraisa nāvi.

 

  Astrālais ķermenis – emociju, vēlmju un jūtu ķermenis. Astrālā ķermeņa auras krāsa mainās atbilstoši cilvēka emocionālajiem pārdzīvojumiem. Miega vai transa stāvoklī, astrālais ķermenis var atdalīties no fiziskā ķermeņa. Tas ietekmē mūsu domas, zemapziņu, piecas maņas un arī garastāvokli. Ja cilvēks spēj kontrolēt savas emocijas, tātad viņš apguvis astrālā līmeņa vibrācijas, un viņš kļūst jautrāks, kā arī priekšlaicīgi nenoveco.

 

  Mentālais ķermenis – mūsu domas, mūsu saprāts, mūsu gars. Katrai domai ir jābūt pabeigtai. Cilvēks ir tikai mūsu domu tulks. Tas ir saistīts ar noosfēru – apziņas sfēru, kas iekļauj Zemi. Mentālais ķermenis sastāv no smalkākas matērijas nekā astrālais ķermenis. Atkarībā no domu kvalitātes, mentālā ķermeņa aura maina savu krāsu.

 

  Kauzālais jeb karmiskais ķermenis – cēloniskais ķermenis, kurā ierakstīta informācija par karmu. Šis ķermenis saglabājas no dzīves uz dzīvi, tāpēc mēs varam atrast cēloņus, izmantojot atmiņas mehānismus. Šī ķermeņa aura parādās kā enerģijas plūsmas, kas dodas virzienā no cilvēka uz cēloņiem, kas nepieciešams to attīstībai. Kad enerģija plūst caur cilvēku, tā iet caur trim šaurām vietām: 1.vieta – caur kakla bedrīti; ja tā bloķēta, attīstās LOR orgānu slimības, galvassāpes, migrēna, audzēji. 2. vieta – krūškaula šķēpveida izaugums; ja tas bloķēts, parādās astma, plaušu, bronhu un sirds slimības. 3.vieta – kaunuma kauls; ja šī vieta bloķēta, tad attīstās dažādas kaites gan vīriešiem, gan sievietēm, impotence, kuņģa un zarnu trakta slimības. Caur karmisko ķermeni cilvēkā ienāk kosmiskā enerģija, kurai ir divas sastāvdaļas: dzīves enerģija un mentālā, jeb informatīvā enerģija.

 

  Budiskais un nirvāniskais ķermenis – garīgie un augstākie cilvēka ķermeņi, saistīti ar cilvēka Gara rašanos. Tie ievīstīti kā mazi bērni autiņos, un savu attīstību uzsāk brīdī, kad cilvēks atklāj savu radošo potenciālu. Nirvāniskais ķermenis saistīts ar prieka emociju limbisko sistēmu. Dzīvība šajā ķermenī raksturo brīvību.

 

  Karmiskais, budiskais un nirvāniskais ķermenis pēc cilvēka fiziskā ķermeņa nāves nepazūd, tie dodas tālāk pie cita fiziskā ķermeņa, lai nodotu šo pieredzi tālāk – notiek tā saucamā reinkarnācija jeb dvēseles pārvietošanās.

 

  Pienācis tāds laiks, kad cilvēks pamazām atgriežas pie garīgām vērtībām. Kas ir garīgums? Garīgums nav ne misticisms, ne reliģiskais fanātisms, ne arī pārdabiskas spējas. Tas ir gara un matērijas harmonija, dievišķo un cilvēku likumu ievērošana, dzīves vienkāršība, dabiskums un tīrība.Tā ir cilvēka harmonija ar dabu, Kosmosu, Visumu, Radītāju, Dievu – nosaukumu pasaulē šādai enerģijai ir ļoti daudz un dažādi.Visuma izplatījumā pilnīgi viss ir saistīts savā starpā, sākot ar katru atomu un beidzot ar bezgalīgo Visumu un katra cilvēka likteni.


Cilvēka ķermenī ieplūst Kosmiskā enerģija, kura sastāv no 2 sastāvdaļām: Dzīvības enerģija un mentālā jeb informatīvā enerģija.Enerģija, virzoties pa trīs vibrējošiem plūsmas kanāliem gar mugurkaulu, veido 7 konusveidīgus virpuļus (čakras). Visa šī enerģijas daudzveidība, iekļūstot ķermenī, pārvēršas vienotā formā, kura ir ieguvusi nosacītu nosaukumu – bioenerģija.


Čakras pieņem, sakrāj un transformē pirmatnējo Kosmisko enerģiju citās enerģijās, kas baro smalkos cilvēka ķermeņus. Vidēji cilvēkam paiet 10 gadi, kamēr viņš apgūst katras čakras gudrības.


Pirmajos 10 dzīves gados cilvēks izzin sava ķermeņa fizisko potenciālu. Tas attiecas uz pirmo čakru – Muladhara.
no 10 – 20 gadu vecumam cilvēks sev atklāj dzīves seksuālo pusi, iepazīstas ar to gan teorētiski, gan praktiski. Otrā čakra – Svadhistana.
No 20 – 30 gadu vecumam apzinās un praktizē dotības, kas attiecas uz valdīšanu. Trešā čakra – Manipura.
No 30 – 40 gadu vecumam notiek izpratne par mīlestību. Ceturtā čakra – Anahata.
No 40 – 50 gadiem veidojas attiecības ar apkārtējo pasauli. Piektā čakra – Višudha.
No 50 – 60 gadiem no iegūtās pieredzes formējas dzīves gudrība. Cilvēks veic secinājumus no sava izdarītā. Sestā čakra – Adžna.
No 60 – 70 gadiem ir laiks, kad cilvēks Augstākam saprātam un atklāj nepieciešamību pēc tā. Tas ir atzīšanas un labošanās laiks. Septītā čakra – Sahasrara.

 

 

Ja laicīgi nenotiek šo čakru attīstība, tad sāk veidoties dažādi bloki, tiek sagrozīta realitāte un rodas problēmas fiziskā ķermenī. Izstrādātā enerģija izkliedējas apkārtējā vidē difūzi (caur ādu) vai lokāli, piemēram, caur acīm.Runa ir par torsiona laukiem. Vēl tos sauc par primārās vērpes (griešanās) laukiem vai „apziņas laukiem”, vai arī  informācijas laukiem.Torsionu lauka vienība ir spins – rotācijas moments.

 


Svarīgākās torsionu lauka īpašības ir šādas:
1. Atšķirībā no elektromagnētisma, kur vienāda magnētiskā lauka lādiņi atgrūžas viens no otra , bet dažāda – pievelkas, torsionu laukos ir otrādi – viena nosaukuma elementi pievelkas, bet atšķirīgie atgrūžas viens no otra. Smalkajā pasaulē darbojas likums – „Līdzīgs pievelk līdzīgu”.
2.  Torsionu lauku izplatīšanās ātrums ir daudz reižu lielāks nekā gaismas ātrums. Telpā tas izplatās acumirklī.
3. Torsionu laukiem piemīt atmiņa. Tie nepārnes enerģiju, bet pārnes informāciju.
4. Torsionu signālam piemīt augsta caursišanas spēja. Izejot cauri jebkura veida matērijai, informācija paliek nemainīga.
5. Tas nekļūst vājāks attāluma un vides ietekmē.
6. Torsionu signāla intensitāte ir vienāda jebkurā attālumā no avota.
7. Katrai vielai, priekšmetam utt. ir savs torsionu lauks.

 


Zinātnieku Akimova un Šipova torsionu lauku teorija apstiprina, pirms 3000 gadiem radītos Hermeja Trismegista (uzskatīts par rietumu astroloģijas mitoloģisko Tēvu, alķīmijas un astroloģijas Skolotāju) formulējumus:


1.Mentālisma princips. Viss ir Saprāts, Radītājs rada caur cilvēka domu, radot izmantojot cilvēka smadzenes.
2. Atbilstības princips. Tas, kas uz zemes, atbilst tam, kas atrodas debesīs; bet tas, kas debesīs, atbilst tam, kas atrodas uz zemes, lai īstenotu vienotā brīnumus.
3. Vibrāciju princips. Viss kustās, viss vibrē. Cilvēka veselība – vibrāciju harmonija starp fizisko un smalkajiem ķermeņiem. Harmonija – tā ir cilvēka būtība un mērķis uz zemes.
4. Polaritātes princips. Viss ir divējāds, saskarsmes robežas, kas viena ar otru pārklājas.
5. Ritma princips. Dzīve ir mijiedarbība starp diviem poliem.
6. Cēloņu un seku princips.
7. Dzimumu princips. Visā ir ietverts dzīvības spēks, kuram ir sievišķais un vīrišķais pirmsākums.

 

 

Likumi ir universāli. Tie attiecas gan uz dzīvo, gan nedzīvo pasauli, kā arī uz sabiedrībā notiekošajiem procesiem.

 

Kas notiek, kad cilvēks saslimst? Iekšējā un ārējā energo-informatīvā ietekme ieprogrammējas kā iemesls smalkajos un kauzālajā (iemeslu) ķermenī. Notiek cēloņu – seku plūsmas sakarības, kas izmaina energo plūsmu fiziskos rādītājus ēteriskajā ķermenī, un fiziski atspoguļojas kā membrānu un šūnu sieniņu deformācija, osmotiskā spiediena izmaiņas utt.Tā vēl nav slimība, bet cilvēks jau sajūt uztraukuma pazīmes, diskomfortu. Ja šajā brīdī cilvēks neizmainīs cēloņu-seku plūsmas negatīvo ietekmi, tālāk rodas ķermeņa anatomiskās izmaiņas un vienas vai otras patoloģiskas klīniskās izmaiņas.


Cilvēka veselība  - fiziskā un smalko ķermeņu harmonija.


Skaidrs, ka vesels organisms ir tāds sistēmas stāvoklis, kad visi informācijas apmaiņas procesi starp organisma mikro un makro elementiem plūst harmoniski, t.i., pilnīgā atbilstībā ar sākotnēji veidotu ģenētisko programmu vai shēmu.Tādi elementi ir mūsu orgāni, to daļas, šūnu elementi un paši molekulu bioķīmiskie komponenti. Viss organisms funkcionē kā viena vesela sistēma.Visi sistēmas subjekti zina viens par otru visu un savā starpā mijiedarbojas pa attiecīgiem kanāliem. Tā ir dzīva organisma īpatnība, kas nosaukta par fraktāli.Jebkurš elektromagnētiskais starojums ietver sevī torsionu starojuma komponenti, t.i., bez jau aprakstītajām SCENAR ietekmēm uz organismu, tas iedarbojas arī uz cilvēka laika plūsmu, sakārtojot vibrācijas starp fizisko un smalkajiem ķermeņiem, kas strauji paātrina izveseļošanās procesus.Šāda iedarbība notiek acumirklī. Laiks īsteno cēloņu –seku saikni un ieplūst sistēmā caur cēloņiem līdz sekām.Laika īpašībās atrodas avots, kas uztur dzīvību Visumā.


Cilvēka stāvoklis ir ierakstīts informācijas laukā cēloņu hologrammas veidā un saucas par tēlu. Laukā var iekļūt un tēlu mainīt. Iemesli veidojas smalkajos ķermeņos hologrammas formā, kas rodas no fiziskā ķermeņa, domas, vārda vai darbības. Iemeslam ir jāuzlādējas ar enerģiju, tas pieslēdzas, piemēram, aknām. Sākumā rodas diskomforts, bet pēc tam sāpes. Aknas, attiecībā uz iemeslu ir sekas, tāpēc nav efekta aknu simptomu ārstēšanai. Ja smalkajā ķermenī likvidēsim iemeslus, tad var arī ārstēt sekas.

 

materiāls no  http://www.scenar-baltic.lv/scenar-terapija/holistiska-medicina

Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

3701
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

4992
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

1293
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

5110
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3298
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

1731
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

916
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

1899
11. oktobrī, 2016
1
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

158
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

537
2. oktobrī, 2016
Library_page_5513b0769503dbalinese-people
Prāts & psiholoģija

Multitaskings – ļoti maldīgs uzskats

Ļoti interesants raksts par informācijas apjoma tēmu. Būs aktuāls visiem, kuri darbojas garīgās slodzes, informācijas apstrādes, literatū...

1828
1. oktobrī, 2016
Library_page_tumblr_mb9cozmund1rvn48vo1_1280
Vīrietis & sieviete

Dziļākā mīlestības apņemšanās

Nesolisim sev kopīgu nākotni. Nākotne ir tik nezināma, un mēs esam tik plūstoši un noguruši no izlikšanās, ka zinām. Mūsu domas un jūtas...

2158
21. septembrī, 2016
Library_page_tomasz_alen_kopera_-_love
Attiecības

Mīlestība – naids. Ekharts Tolle

Pēc statistikas datiem liela daļa ‘’mīlestības attiecību’’ diezgan ātri pārvēršas tādās attiecībās, kuras var raksturot kā ‘’mīlestība - ...

2654
9. septembrī, 2016
Library_page_engelis

Mammu mūžīgie eņģeļi

Zaudēta bērna sāpes cauršauj dvēseli. Tā neredzami struto un rētojas ilgi. Ir svarīgi saprast un cienīt sēras. Līdzsaprast.

323
9. septembrī, 2016
Library_page_relax-569318_1280

Vingrinājums diviem

Šis vingrinājums ir domāts pildīt kopā ar kādu kuram Tu uzticies un ar kuru Tu jūties viegli un ērti, ar kuru Tu vari būt Tu pats.

457
2. septembrī, 2016
Library_page_5184
Bērnu psiholoģija

Lielā skolas krīze

Šajā rakstā dots praktiski pilns teksts no amerikāņu pedagoga Džona Teilora Gato uzstāšanās, kurš ir ierindas pasniedzējs visparastākajā ...

9174
30. augustā, 2016
Library_page_bxp35970h
Pašizziņas prakses

Drosme dzīvot apzināti

Mūsu ikdienas dzīvē drosmei netiek piešķirta liela nozīme. Drosme tiek novērtēta militāristu, ugunsdzēsēju un politiķu vidū. Drošība – lū...

2736
23. augustā, 2016
Library_page_jaunumi

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

713
16. augustā, 2016
Library_page_cosmicascension-1170x878
Pašizziņas prakses

Alistera Kroulija radītie vingrinājumi prātam un ķermenim

Alisters Kroulijs ir zinātnieks, filozofs un ezotēriskais huligāns. Viņš apbraucis visu pasauli un apguvis daoistu prakses, kabalu, indie...

3331
14. augustā, 2016
Library_page_00b02c62b9a5ba3ef6108e2bd3d32d49b8a9c14a
Ķermenis & veselība

Kā organismu dziedina skaņas

Kā organismu dziedina skaņas Mēs to sajūtam, kad ieslēdzam radio un atskan mūsu iemīļota dziesma vai arī kad mierīgi sēžam un klausāmies...

3615
4. augustā, 2016
Library_page_22_baby_cute___www.cute-pictures.blogspot.com_
Ķermenis & veselība

Lēni un mierīgi – tas ir vajadzīgs mums visiem

Piedāvājam Jūsu uzmanībai interviju ar profesoru Francisu McGlonu un kognitīvās neiropsiholoģijas profesoru no Liverpūles Universitātes D...

2326
22. jūlijā, 2016
Library_page_wpid-osvobodi-svoy-um-ot-mysley..-pozvol-serdcu-uspokoit-sya.._i_1
Emocijas

Ja nevarat kādam piedot

Man nepatīk jebkādas klišejas par piedošanu. Par to es zinu katru parunu, katru padomu un vispārpieņemtos uzskatus, jo pūlējos atrast at...

10738
13. jūlijā, 2016
Library_page_shutterstock_145507243
Prāts & psiholoģija

Mēs esam tas, ko mēs domājam

Mūsu bezgalīgais Visums ir milzīgs enerģētiskais tīkls, kurā absolūti viss un pilnīgi visi ir savienoti enerģētiskā līmenī. Eksistē tikai...

11210
4. jūlijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

361
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
516
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

471
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

498
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

653
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

930
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1068
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1123
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1020
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

1595
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1273
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1168
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=k1scDaQXnc4

Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

Tina Turner - Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

1430
4. janvārī, 2015