Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_chakras_2 Square81_11272200_829706257118632_248278317_n

Scenar terapija kā holistiskā medicīna.

Scenar terapija kā holistiskā medicīna.

  Mūsdienu medicīnas lielākā traģēdija ir tā, ka cilvēka ķermeni vērtē tikai kā tīri materiālu struktūru, neiekļaujot citas ķermeņa izpausmes, kas funkcionē cita līmeņa elektromagnētiskajās frekvencēs. Tomēr, laikam ejot, atkal ir radusies nepieciešamība formulēt jaunas pieejas un principus cilvēka ārstēšanā, kas ir tā pati sen aizmirstā netradicionālā medicīna. Cēloņus slimībai jāmeklē nevis fiziskajā ķermenī, bet tā garīgumā. Tāpēc, tikai fiziskā ķermeņa izzināšana un pētījumi, nedod pilnīgas zināšanas par cilvēku. Jau daudzus gadu tūkstošus zināms, ka cilvēks ir daudzdimensionāla garīga būtne, kurai dots fiziskais ķermenis. Cilvēkam piemīt ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī vairāku smalko ķermeņu kopums, kas veido enerģijas ietvaru fiziskajam ķermenim. Ķermenī un fiziskajā pasaulē izpaužas garīgas problēmas, kuru enerģētika ir tik jaudīga, ka iegūst materiālu blīvumu. Tas nozīmē slimības un negatīvus notikumus. Taču fiziskais ķermenis ir arī kreativitātes instruments un garīguma templis, tas ļauj radīt izmaiņas. Pats ķermenis ir kristalizēta dvēseles substance. Katra mūsu ķermeņa daļiņa nes informāciju. Ķermenis – tā ir grāmata, kuru mums visiem ir, jāiemācās lasīt, lai saprastu, kas notiek mūsu prātos un kādus vēstījumus tas mums sūta. Kad cilvēks ir atslābinājies, ķermenis un prāts savienojas, dualitāte pazūd, un rodas viens veselums – vesels cilvēks ar veselīgu ķermeni un dvēseli. Jebkura spriedze organismā norāda uz to, ka persona dzīvo bailēs, dusmās, naidā, nemierā pati ar sevi vai nevajadzīgā stresā. Ja kāds nav sevi sakārtojis un izjūt negatīvas emocijas pret tuvākajiem, pret darba kolēģiem vai darba devējiem, pret valsts iekārtu, tad tajā pašā laikā viņš tos sāk barot ar savu enerģiju, kura nemaz tik viegli neatjaunojas. Vai pāridarītāji ir pelnījuši, lai viņus barotu? Tāpēc nav jābrīnās, ja trūkst spēka, ja grūti koncentrēties un veselība sāk bojāties. Tas tāpēc, ka velti izšķiežam savu enerģiju uz citiem un pats galvenais, nespējam piedot paši sev. Piedot paši sev, ka neprotam pieņemt citus tādus, kādi tie ir. Nevajag kultivēt sevī dusmas, domāt sliktas domas, perināt plānus iegūt lielus materiālus labumus utt., jo laimīgs cilvēks nav tas, kuram viss ir un kuram visi visu izdara pa prātam, bet gan tas cilvēks, kurš ir apmierināts ar to, kas viņam ir. Spiedoša sajūta krūtīs, nogurums un citas nepatīkamas sajūtas rodas tāpēc, ka neļaujam sevi priekam, neļaujam savam ķermenim dejot. Vajag mīlēt. Kad cilvēks mīl un priecājas, viņš saņem kosmisko enerģiju un neviens nekas vairs neliekas par grūtu. Ja ļausieties jūtām, jums būs daudz lielāka pieredze nekā tad, ja tiesāsiet vai centīsieties ierobežot tās. Cilvēki paši sev visvairāk nodara pāri, ja neļaujas savai patiesajai būtībai. Un tieši cilvēks pats sev atrod ceļu uz slimību, viņu turp neaizved. Bet, ja ir ceļš uz slimību, tad tāpat jābūt ceļam atpakaļ uz veselību. Ne jau velti tik populārs ir teiciens „Katrs pats ir savas Laimes kalējs”.

 

  Bez fiziskā ķermeņa, cilvēkam ir divpadsmit smalkie ķermeņi. No tiem tuvākie ir ēteriskais, astrālais, mentālais un kauzālais jeb karmiskais ķermenis.

 

  Ēteriskais ķermenis - precīza fiziskā ķermeņa kopija, kas iziet no fiziskā ķermeņa 3 līdz 5 cm. To var ieraudzīt jebkurš cilvēks. Šis ķermenis sastāv no īpašas matērijas – ētera. Ēteriskais ķermenis izveido cilvēka ķermeņa enerģētisko matricu, kurai atbilst fiziskā ķermeņa orgāni. Traucējumi, kas rodas ēteriskajā ķermenī, izraisa iekaisumu , bet pēc tam deģenerāciju uz orgāniem fiziskajā ķermenī. Tieši ēteriskajā ķermenī atrodas enerģijas plūsmas, ko sauc par meridiāniem. Scenar terapija ļoti plaši pielieto metodikas, kurās jāpārzina meridiāni, jo ēteriskai ķermenis ir fiziskā ķermeņa dubultnieks. Strādājot ar meridiāniem, mēs būtiski varam paātrināt organisma pašārstēšanos. Ēteriskais ķermenis kalpo fiziskā ķermeņa nodrošināšanai ar dzīvības enerģiju. Tas arī kontrolē ķermeņa enerģētiskos procesus, vielmaiņu audos, šūnu dalīšanos, temperatūru, hormonu sekrēciju un elpošanu.  Neliela ēteriskā ķermeņa nobīde var izraisīt sāpes kaulos, bet daļēji izgarojis ēteriskais ķermenis var izraisīt ģīboni, savukārt ēteriskā ķermeņa pilnīga izgarošana izraisa nāvi.

 

  Astrālais ķermenis – emociju, vēlmju un jūtu ķermenis. Astrālā ķermeņa auras krāsa mainās atbilstoši cilvēka emocionālajiem pārdzīvojumiem. Miega vai transa stāvoklī, astrālais ķermenis var atdalīties no fiziskā ķermeņa. Tas ietekmē mūsu domas, zemapziņu, piecas maņas un arī garastāvokli. Ja cilvēks spēj kontrolēt savas emocijas, tātad viņš apguvis astrālā līmeņa vibrācijas, un viņš kļūst jautrāks, kā arī priekšlaicīgi nenoveco.

 

  Mentālais ķermenis – mūsu domas, mūsu saprāts, mūsu gars. Katrai domai ir jābūt pabeigtai. Cilvēks ir tikai mūsu domu tulks. Tas ir saistīts ar noosfēru – apziņas sfēru, kas iekļauj Zemi. Mentālais ķermenis sastāv no smalkākas matērijas nekā astrālais ķermenis. Atkarībā no domu kvalitātes, mentālā ķermeņa aura maina savu krāsu.

 

  Kauzālais jeb karmiskais ķermenis – cēloniskais ķermenis, kurā ierakstīta informācija par karmu. Šis ķermenis saglabājas no dzīves uz dzīvi, tāpēc mēs varam atrast cēloņus, izmantojot atmiņas mehānismus. Šī ķermeņa aura parādās kā enerģijas plūsmas, kas dodas virzienā no cilvēka uz cēloņiem, kas nepieciešams to attīstībai. Kad enerģija plūst caur cilvēku, tā iet caur trim šaurām vietām: 1.vieta – caur kakla bedrīti; ja tā bloķēta, attīstās LOR orgānu slimības, galvassāpes, migrēna, audzēji. 2. vieta – krūškaula šķēpveida izaugums; ja tas bloķēts, parādās astma, plaušu, bronhu un sirds slimības. 3.vieta – kaunuma kauls; ja šī vieta bloķēta, tad attīstās dažādas kaites gan vīriešiem, gan sievietēm, impotence, kuņģa un zarnu trakta slimības. Caur karmisko ķermeni cilvēkā ienāk kosmiskā enerģija, kurai ir divas sastāvdaļas: dzīves enerģija un mentālā, jeb informatīvā enerģija.

 

  Budiskais un nirvāniskais ķermenis – garīgie un augstākie cilvēka ķermeņi, saistīti ar cilvēka Gara rašanos. Tie ievīstīti kā mazi bērni autiņos, un savu attīstību uzsāk brīdī, kad cilvēks atklāj savu radošo potenciālu. Nirvāniskais ķermenis saistīts ar prieka emociju limbisko sistēmu. Dzīvība šajā ķermenī raksturo brīvību.

 

  Karmiskais, budiskais un nirvāniskais ķermenis pēc cilvēka fiziskā ķermeņa nāves nepazūd, tie dodas tālāk pie cita fiziskā ķermeņa, lai nodotu šo pieredzi tālāk – notiek tā saucamā reinkarnācija jeb dvēseles pārvietošanās.

 

  Pienācis tāds laiks, kad cilvēks pamazām atgriežas pie garīgām vērtībām. Kas ir garīgums? Garīgums nav ne misticisms, ne reliģiskais fanātisms, ne arī pārdabiskas spējas. Tas ir gara un matērijas harmonija, dievišķo un cilvēku likumu ievērošana, dzīves vienkāršība, dabiskums un tīrība.Tā ir cilvēka harmonija ar dabu, Kosmosu, Visumu, Radītāju, Dievu – nosaukumu pasaulē šādai enerģijai ir ļoti daudz un dažādi.Visuma izplatījumā pilnīgi viss ir saistīts savā starpā, sākot ar katru atomu un beidzot ar bezgalīgo Visumu un katra cilvēka likteni.


Cilvēka ķermenī ieplūst Kosmiskā enerģija, kura sastāv no 2 sastāvdaļām: Dzīvības enerģija un mentālā jeb informatīvā enerģija.Enerģija, virzoties pa trīs vibrējošiem plūsmas kanāliem gar mugurkaulu, veido 7 konusveidīgus virpuļus (čakras). Visa šī enerģijas daudzveidība, iekļūstot ķermenī, pārvēršas vienotā formā, kura ir ieguvusi nosacītu nosaukumu – bioenerģija.


Čakras pieņem, sakrāj un transformē pirmatnējo Kosmisko enerģiju citās enerģijās, kas baro smalkos cilvēka ķermeņus. Vidēji cilvēkam paiet 10 gadi, kamēr viņš apgūst katras čakras gudrības.


Pirmajos 10 dzīves gados cilvēks izzin sava ķermeņa fizisko potenciālu. Tas attiecas uz pirmo čakru – Muladhara.
no 10 – 20 gadu vecumam cilvēks sev atklāj dzīves seksuālo pusi, iepazīstas ar to gan teorētiski, gan praktiski. Otrā čakra – Svadhistana.
No 20 – 30 gadu vecumam apzinās un praktizē dotības, kas attiecas uz valdīšanu. Trešā čakra – Manipura.
No 30 – 40 gadu vecumam notiek izpratne par mīlestību. Ceturtā čakra – Anahata.
No 40 – 50 gadiem veidojas attiecības ar apkārtējo pasauli. Piektā čakra – Višudha.
No 50 – 60 gadiem no iegūtās pieredzes formējas dzīves gudrība. Cilvēks veic secinājumus no sava izdarītā. Sestā čakra – Adžna.
No 60 – 70 gadiem ir laiks, kad cilvēks Augstākam saprātam un atklāj nepieciešamību pēc tā. Tas ir atzīšanas un labošanās laiks. Septītā čakra – Sahasrara.

 

 

Ja laicīgi nenotiek šo čakru attīstība, tad sāk veidoties dažādi bloki, tiek sagrozīta realitāte un rodas problēmas fiziskā ķermenī. Izstrādātā enerģija izkliedējas apkārtējā vidē difūzi (caur ādu) vai lokāli, piemēram, caur acīm.Runa ir par torsiona laukiem. Vēl tos sauc par primārās vērpes (griešanās) laukiem vai „apziņas laukiem”, vai arī  informācijas laukiem.Torsionu lauka vienība ir spins – rotācijas moments.

 


Svarīgākās torsionu lauka īpašības ir šādas:
1. Atšķirībā no elektromagnētisma, kur vienāda magnētiskā lauka lādiņi atgrūžas viens no otra , bet dažāda – pievelkas, torsionu laukos ir otrādi – viena nosaukuma elementi pievelkas, bet atšķirīgie atgrūžas viens no otra. Smalkajā pasaulē darbojas likums – „Līdzīgs pievelk līdzīgu”.
2.  Torsionu lauku izplatīšanās ātrums ir daudz reižu lielāks nekā gaismas ātrums. Telpā tas izplatās acumirklī.
3. Torsionu laukiem piemīt atmiņa. Tie nepārnes enerģiju, bet pārnes informāciju.
4. Torsionu signālam piemīt augsta caursišanas spēja. Izejot cauri jebkura veida matērijai, informācija paliek nemainīga.
5. Tas nekļūst vājāks attāluma un vides ietekmē.
6. Torsionu signāla intensitāte ir vienāda jebkurā attālumā no avota.
7. Katrai vielai, priekšmetam utt. ir savs torsionu lauks.

 


Zinātnieku Akimova un Šipova torsionu lauku teorija apstiprina, pirms 3000 gadiem radītos Hermeja Trismegista (uzskatīts par rietumu astroloģijas mitoloģisko Tēvu, alķīmijas un astroloģijas Skolotāju) formulējumus:


1.Mentālisma princips. Viss ir Saprāts, Radītājs rada caur cilvēka domu, radot izmantojot cilvēka smadzenes.
2. Atbilstības princips. Tas, kas uz zemes, atbilst tam, kas atrodas debesīs; bet tas, kas debesīs, atbilst tam, kas atrodas uz zemes, lai īstenotu vienotā brīnumus.
3. Vibrāciju princips. Viss kustās, viss vibrē. Cilvēka veselība – vibrāciju harmonija starp fizisko un smalkajiem ķermeņiem. Harmonija – tā ir cilvēka būtība un mērķis uz zemes.
4. Polaritātes princips. Viss ir divējāds, saskarsmes robežas, kas viena ar otru pārklājas.
5. Ritma princips. Dzīve ir mijiedarbība starp diviem poliem.
6. Cēloņu un seku princips.
7. Dzimumu princips. Visā ir ietverts dzīvības spēks, kuram ir sievišķais un vīrišķais pirmsākums.

 

 

Likumi ir universāli. Tie attiecas gan uz dzīvo, gan nedzīvo pasauli, kā arī uz sabiedrībā notiekošajiem procesiem.

 

Kas notiek, kad cilvēks saslimst? Iekšējā un ārējā energo-informatīvā ietekme ieprogrammējas kā iemesls smalkajos un kauzālajā (iemeslu) ķermenī. Notiek cēloņu – seku plūsmas sakarības, kas izmaina energo plūsmu fiziskos rādītājus ēteriskajā ķermenī, un fiziski atspoguļojas kā membrānu un šūnu sieniņu deformācija, osmotiskā spiediena izmaiņas utt.Tā vēl nav slimība, bet cilvēks jau sajūt uztraukuma pazīmes, diskomfortu. Ja šajā brīdī cilvēks neizmainīs cēloņu-seku plūsmas negatīvo ietekmi, tālāk rodas ķermeņa anatomiskās izmaiņas un vienas vai otras patoloģiskas klīniskās izmaiņas.


Cilvēka veselība  - fiziskā un smalko ķermeņu harmonija.


Skaidrs, ka vesels organisms ir tāds sistēmas stāvoklis, kad visi informācijas apmaiņas procesi starp organisma mikro un makro elementiem plūst harmoniski, t.i., pilnīgā atbilstībā ar sākotnēji veidotu ģenētisko programmu vai shēmu.Tādi elementi ir mūsu orgāni, to daļas, šūnu elementi un paši molekulu bioķīmiskie komponenti. Viss organisms funkcionē kā viena vesela sistēma.Visi sistēmas subjekti zina viens par otru visu un savā starpā mijiedarbojas pa attiecīgiem kanāliem. Tā ir dzīva organisma īpatnība, kas nosaukta par fraktāli.Jebkurš elektromagnētiskais starojums ietver sevī torsionu starojuma komponenti, t.i., bez jau aprakstītajām SCENAR ietekmēm uz organismu, tas iedarbojas arī uz cilvēka laika plūsmu, sakārtojot vibrācijas starp fizisko un smalkajiem ķermeņiem, kas strauji paātrina izveseļošanās procesus.Šāda iedarbība notiek acumirklī. Laiks īsteno cēloņu –seku saikni un ieplūst sistēmā caur cēloņiem līdz sekām.Laika īpašībās atrodas avots, kas uztur dzīvību Visumā.


Cilvēka stāvoklis ir ierakstīts informācijas laukā cēloņu hologrammas veidā un saucas par tēlu. Laukā var iekļūt un tēlu mainīt. Iemesli veidojas smalkajos ķermeņos hologrammas formā, kas rodas no fiziskā ķermeņa, domas, vārda vai darbības. Iemeslam ir jāuzlādējas ar enerģiju, tas pieslēdzas, piemēram, aknām. Sākumā rodas diskomforts, bet pēc tam sāpes. Aknas, attiecībā uz iemeslu ir sekas, tāpēc nav efekta aknu simptomu ārstēšanai. Ja smalkajā ķermenī likvidēsim iemeslus, tad var arī ārstēt sekas.

 

materiāls no  http://www.scenar-baltic.lv/scenar-terapija/holistiska-medicina

https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

10
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

11
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

13
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

11
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1179
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

300
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

10486
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

7417
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7504
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2384
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

1920
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2107
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6046
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

411
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

460
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

9353
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2525
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

418
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6301
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2300
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1460
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

13512
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2753
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

8394
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2703
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

4147
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

761
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

4156
17. janvārī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

767
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1251
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1192
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1336
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1134
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1093
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1302
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
994
9. janvārī, 2017