Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_tantra Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Tantriskās masāžas atbrīvojošais spēks

Oktobra beigās Rīgā notiks divu dienu tantras masāžas seminārs – “Tantras dziedinošā masāža”. Seminārs ir piemērots visiem tiem, kas šajā rudenī gatavi jauniem atklājumiem par savu seksualitāti un radošā dzīvības enerģijas spēka izmantošanu, lai dziedinātu, harmonizētu attiecības un atvērtos ar vien plašākai mīlestībai. Dana Indāne sarunājas ar semināra pasniedzējiem, terapeitiem, tantras praktiķiem Katrinu un Urmasu Silmaniem no Tallinas, kuri atklāj tantras terapijā izmantotās tantriskās masāžas praktiskos, teorētiskos un garīgos aspektus.

  

Kāds labums gūstams no prasmes saņemt un dod tantrisko masāžu?

Tantriskās masāžas praktiķim ir jāzina sievietes un vīrieša seksuālo orgānu anatomija, kas sniedz dziļāku izpratni par ķermeņa funkcijām un to seksualitāti. Masāža iemāca saprast kā apzināti izmantot seksualitāti un seksuālo enerģiju attiecībās, un tas var transformēt visu dzīvi! Ar šo praksi var dziedināt traumas, kuras sakrājušās ķermeņa atmiņā, kā arī pastiprināt seksuālo baudu mīlēšanās laikā. Gan sievietēm, gan vīriešiem iespējams atvērt pilnu seksuālo potenciālu un piedzīvot vairākus orgasmus pēc kārtas. Vīrieši iemācās kontrolēt un nodalīt orgasmu no ejakulācijas, bet sievietes – piedzīvot iekšējo vaginālo orgasmu. Tantriskā masāža atsvaidzina partneru seksa dzīvi, tāpēc tas īpašie nozīmīgi pāriem, kuri dzīvo kopā ilgāku laiku un zaudējuši seksuālo dzirkstelīti.

  

Vai tantriskā masāža ir piemērota tikai pāriem, kuri ir attiecībās?

Tantriskā masāža ir domāta visiem. Lai atklātu savu seksualitāti nav nepieciešams partneris. Patiesībā, ja jums nav partnera, seksuālās enerģijas atvēršana var palīdzēt pie tāda tikt!

  

Kā  tantriskās masāžas zināšanas un prakse ietekmē pāra attiecības?

Tantriskās masāžas prakse dod svaigumu attiecībās, kurās līdz ar gadiem tas ir zudis. Daudzkārt tas var pilnībā mainīt cilvēku seksualitāti, jo tantriskā masāža atklāj patieso seksuālo potenciālu, kas bieži ir paslēpts zem vairākiem slāņiem. Šī prakse rada dziļāku intimitāti un tuvību starp partneriem emocionālajā un fiziskajā līmenī. Abu dzimumu pārstāvji iemācās seksuālās attiecības izmantot nevis, lai fiziski vai emocionāli atbrīvotos, bet, lai iepazītu partneri pamatīgāk un stiprinātu garīgo saikni.

 

Ko var iemācīties tantras masāžas seminārā?

Seminārs būs gan teorētisks, gan praktisks. Dalībnieki seminārā iemācīsies, kā ar relaksējošu un stimulējošu masāžu atslābināties un atvērt ķermeni, kas ieved augumu augstākā vibrāciju līmenī. Cilvēki arī apgūst kā strādāt ar ķermeņa Marmas enerģijas punktiem. Punktu masāža palīdz enerģijai ķermenī vieglāk plūst un sagatavo enerģētiski piesātinātam visa ķermeņa orgasmam. Semināra laikā gan vīrieši, gan sievietes sniegs un saņems divas masāžas sesijas. Joni un lingam (Yoni & Lingam) masāža māca kā partnerim dot un saņemt ilgstošu, iekšēju un dziļu visa ķermeņa orgasmu.

  

Vai semināru es varu apmeklēt viens/viena? Vai tas ir droši? Un vai es būšu spējīgs/spējīga to pēc tam praktizēt ar savu partneri?

Ir iespējams ierasties vienam, bet mēs skatīsimies, lai beigās sievietes un vīrieši būtu vienādā skaitā un visiem būtu partneri. Semināros mēs radam ļoti drošu un uzticamu vidi. Tu izvēlēsies savu partneri vingrinājuma sākumā, kā arī katram ir iespēja izvēlēties savas robežas cik tālu iet. Lai piedalītos iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Ja esi jauniņais, tad vienīgais, ko rekomendējam, lai esi atvērts un respektē citus. Pēc semināra divām sesijām dalībniekiem būs pietiekama pieredze, lai spētu turpināt praksi ar savu partneri. Lai labāk atcerētos masāžas detaļas un nianses, iesakām tūlīt pēc semināra mācīto pierakstīt.

  

Vai seminārā ieguvumu gūs arī tie, kuri medititē?  Es pati meditēju jau vairākus gadus un varu sajust enerģiju ķermenī, bet vēl joprojām ir sajūta, ka neesmu sasniegusi fizisko, emocionālo, garīgo apmierinājumu un pilnīgu atbrīvošanos intīmās attiecībās.

Tas ir brīnišķīgi, ja strādājiet ar ķermeņa augšējiem enerģijas centriem jeb čakrām, bet nozīmīgi ir neaizmirst, ka koks nenes augļus, ja saknes ir vājas. Tāpēc svarīgi ir strādāt arī ar apakšējām čakrām. Seksualitāte ir mūsu būtības pamats, jo mēs esam seksuālas būtnes un mūsu ķermeņi ir radīti seksam. Tava seksuālā enerģija ir tavs garīgais potenciāls. Jo atvērtāka ir pamata čakra, jo vieglāk atvērt kroņa čakru. Visiem enerģijas centriem ķermenī ir jābūt labi attīstītiem, lai sasniegtu harmoniju ikdienā, attiecībās ar sevi un citiem.

 

Kāda ir atšķirība starp jūsu Tantra masāžas semināru apmeklēšanu un individuālām sesijām?

Seminārā mēs mācam grupai un nevaram pievērsties katra dalībnieka personīgajiem jautājumiem. Semināra galvenais uzdevums ir iemācīt tantras teorijas pamatus un kā saņemt un sniegt tantras masāžu. Daži cilvēki baidās apmeklēt publisku semināru ar citiem un jūtas komfortablāk privātā sesijā.

Individuālajās sesijās visu uzmanību veltam vienam cilvēkam. Tāpēc padomi un ieteikumi ir domāti tieši klienta personīgajai situācijai. Kā arī mums kā terapeitiem ir liela pieredze strādāt ar cilvēkiem un privātā sesijā mēs viņus varam atvērt pilnīgāk.

 

Vai ir iespējams vadīt ķermeņa enerģiju orgasma laikā? Vai to var iemācīties jeb kurš? Vai enerģiju vadīšana ir tikai enerģētisks process vai arī fizisks, kur iesaistītas kustības, dažādas pozas u.c. ? 

Iemācīties vadīt enerģiju ķermenī nav nemaz tik grūti, bet lielākā daļa cilvēku pat nezin, ko vispār nozīmē ķermenī sajust enerģiju. Parasti cilvēki enerģiju nejūt, jo viņiem trūkst spēja apzināties savu ķermeni. Enerģiju var vadīt tikai ar savu prātu, jo tā plūst tur kur prāts to ved. Bet sākumā nepieciešams enerģiju novadīt fiziskā līmeni, lai cilvēki saprastu to labāk, kamēr mūsu prāts nav pietiekami stiprs. Tāpēc seminārā  mācam īpašus vingrinājumus, lai katrs varētu sākt iekustināt enerģiju ar ķermeniskiem, kā arī ar prāta un elpas vingrinājumiem. Lai sajustu enerģiju plūstam ķermenī, tas var prasīt īsāku vai ilgāku laiku, bet iemācīties to var visi.

 

Kāds ir jūsu viedoklis par monogāmiju un poligāmiju tantras kontekstā?

Monogāmija nozīmē, ka cilvēkam ir tikai vienas attiecības visas dzīves garumā. Tikai daži praktizē šo ceļu. Daudzi cilvēki savās dzīvēs praktizē poligāmiju, tikai mainot partnerus pēc kārtas. Bet ja mēs runājam par vairākām attiecībām vienlaicīgi, tad ir nozīmīgi saprast kāpēc to dara. Ja tas ir dēļ personīgās attīstības un ar pilnīgu atklātību pret visiem iesaistītajiem, domāju, ka tā var būt ļoti labvēlīga lieta. Vienīgi, parasti cilvēki attiecībās starp vairākiem partneriem to dara neapzināti un melojot. Atvērtas attiecības ego var padarīt garīgāku, kā arī tās var to palielināt. Dažkārt cilvēki saka, ka viņi ir brīvās attiecībās dēļ garīgas attīstības, bet patiesībā vienkārši bēg no sevis, tāpēc ka monogāmās attiecībās patiesība par sevi ir pārāk grūti panesama. Domāju, ka dziļāk iespējams nokļūt ar vienu partneri.

 

Ja jūti, ka vēlies iemācīties vairāk par sevi un/vai partnera seksualitāti, mīloši aicinām uz divu dienu “Tantras dziedinošā masāža” grupu 25-26. oktobrī, Rīgā.

 

*** No angļu valodas interviju tulkoja Elīna Bauze-Krastiņa

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_flowers-2562079_1280
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

5198
13. augustā, 2017
Library_page_arm-wrestling-567950_1280_1_
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

3638
23. decembrī, 2016
Library_page_love-3315770_1280
Prāts & psiholoģija

10 laimīgu cilvēku ieradumi

“Pat atrodoties visdziļākajā depresijas bedrē, ir iespējams pēc pāris nedēļām pacelties spārnos no laimes – ieviešot mazas, bet svarīgas ...

5124
30. aprīlī, 2018
Library_page_woman_at_a_mirror__1907
Ķermenis & veselība

Tas nav mans augums. Tas ir mantojums no dzimtas sievietēm.

Tas, kas redzams spogulī, nav mans ķermenis. Mans ķermenis pauž stāstu par visām sieviešu daļām, kas mani izveidoja, par dzimtas mantojumu m

263
1. maijā, 2018
Library_page_woman-972244_1280
Prāts & psiholoģija

Iedvesmas lipīgums, jeb - kas vārdu padara spēcīgu

Kāpēc viens teksts mūs iedvesmo, bet kāds cits nemaz? Kāpēc viena cilvēka runa mūs iedvesmo, bet kāda cita – mūsos nerod atbalsi? Kā atra...

603
12. jūnijā, 2018
Library_page_girl-2848057_1280
Attiecības

Tu esi Tas

Nemeklē mīlestību. Netaupi sevi mīlestībai un nemeklē mīlestību otrā. Mīlestība nav lieta – to nevar dot vai atņemt. To nevar atrast vai ...

1968
4. jūnijā, 2018
Library_page_chinese-herbal-medicine-2993344_1280
Ķermenis & veselība

Ajūrvēdas pamati

Vēlaties būt veseli? Līdzsvarojiet uzturu un dzīves veidu, saskaņā ar ajūrvēdas noteikumiem.  „Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”. (Ludvigs Fei...

391
17. maijā, 2018
Library_page_earth-2841056_1280
Attiecības

Romantiskās mīlestības lamatas

Ideālu attiecību ilūzija Lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tiem, kas uzauguši Rietumos, ir likts domāt, ka tā saucamā romantiskā mīlest...

1601
19. maijā, 2018
Library_page_universe-782697_1280
Darbs ar traumām

Jūsu dzimšanas ietekme uz jūsu dzīvi

Tāpat kā sēklā atrodas auga dzīvības kods, cilvēka dzimšanai ir spēcīga ietekme tā dzīvi. Saskaņā ar transpersonālās psiholoģijas aizsācē...

1566
17. maijā, 2018
Library_page_pregnant-woman-2765593_1280
Bērni & vecāki

Māte

Viņi teica, ka Tu augi manī iekšā. Bet es zināju labāk. Tu biji vēl tuvāk. Mans ķermenis bija Tavs. Tava elpa bija mana elpa. Tava sird...

1250
13. maijā, 2018
Library_page_press-photo-18_mirabai-ceiba-2560x1526
Skaņa & balss

Mirabai Ceiba Rīgā

Mantru dziedājumi dueta Mirabai Ceiba izpildījumā latvijas jogas praktizētājiem jau ir pazīstami, 2014.gada jūnijā Saulgriežu jogas un mū...

598
11. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-05-09_at_22.44.16
Būdisms

Saskaršanās ar dzīvi: Kodo Savaki Rosi mācība, jeb dzen nekam

“Tev nepietiek iztikai? Tad vienkārši nomirsti!... Tu dzīvo, lai strādātu, vai tu strādā, lai dzīvotu?” Mēs publicējam materiālu par nepa...

1765
10. maijā, 2018
Library_page_microphone-1209816_1280
Skaņa & balss

Saspringums kaklā – “neizteiktās” problēmas vairāku gadu garumā

Kad mēs dzirdam citu cilvēku, mēs intuitīvi zīmējam viņa tēlu: vecs vai jauns, resns vai tievs, mīļš vai dusmīgs, kautrīgs vai augstprātī...

1524
6. maijā, 2018
Library_page_lion-3099986_1280
Emocijas

Ar bailēm apejies saudzīgi

Ar bailēm apejies saudzīgi. Tās ir radījis nezināmais. Tās ir ceļojušas gaismas gadus, lai tevi atrastu. Nebaidies bailes izjust pilnī...

735
2. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-15_at_18.55.02
Attiecības

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet ī...

1732
26. aprīlī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

857
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1633
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

2122
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1430
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1715
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1685
15. martā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1574
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1685
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2233
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2271
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1967
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2042
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2405
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2443
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2801
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2596
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3139
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3161
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3301
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
Zinātne & tehnoloģijas

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2903
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2986
9. janvārī, 2017