Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_tantra Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Tantriskās masāžas atbrīvojošais spēks

Oktobra beigās Rīgā notiks divu dienu tantras masāžas seminārs – “Tantras dziedinošā masāža”. Seminārs ir piemērots visiem tiem, kas šajā rudenī gatavi jauniem atklājumiem par savu seksualitāti un radošā dzīvības enerģijas spēka izmantošanu, lai dziedinātu, harmonizētu attiecības un atvērtos ar vien plašākai mīlestībai. Dana Indāne sarunājas ar semināra pasniedzējiem, terapeitiem, tantras praktiķiem Katrinu un Urmasu Silmaniem no Tallinas, kuri atklāj tantras terapijā izmantotās tantriskās masāžas praktiskos, teorētiskos un garīgos aspektus.

  

Kāds labums gūstams no prasmes saņemt un dod tantrisko masāžu?

Tantriskās masāžas praktiķim ir jāzina sievietes un vīrieša seksuālo orgānu anatomija, kas sniedz dziļāku izpratni par ķermeņa funkcijām un to seksualitāti. Masāža iemāca saprast kā apzināti izmantot seksualitāti un seksuālo enerģiju attiecībās, un tas var transformēt visu dzīvi! Ar šo praksi var dziedināt traumas, kuras sakrājušās ķermeņa atmiņā, kā arī pastiprināt seksuālo baudu mīlēšanās laikā. Gan sievietēm, gan vīriešiem iespējams atvērt pilnu seksuālo potenciālu un piedzīvot vairākus orgasmus pēc kārtas. Vīrieši iemācās kontrolēt un nodalīt orgasmu no ejakulācijas, bet sievietes – piedzīvot iekšējo vaginālo orgasmu. Tantriskā masāža atsvaidzina partneru seksa dzīvi, tāpēc tas īpašie nozīmīgi pāriem, kuri dzīvo kopā ilgāku laiku un zaudējuši seksuālo dzirkstelīti.

  

Vai tantriskā masāža ir piemērota tikai pāriem, kuri ir attiecībās?

Tantriskā masāža ir domāta visiem. Lai atklātu savu seksualitāti nav nepieciešams partneris. Patiesībā, ja jums nav partnera, seksuālās enerģijas atvēršana var palīdzēt pie tāda tikt!

  

Kā  tantriskās masāžas zināšanas un prakse ietekmē pāra attiecības?

Tantriskās masāžas prakse dod svaigumu attiecībās, kurās līdz ar gadiem tas ir zudis. Daudzkārt tas var pilnībā mainīt cilvēku seksualitāti, jo tantriskā masāža atklāj patieso seksuālo potenciālu, kas bieži ir paslēpts zem vairākiem slāņiem. Šī prakse rada dziļāku intimitāti un tuvību starp partneriem emocionālajā un fiziskajā līmenī. Abu dzimumu pārstāvji iemācās seksuālās attiecības izmantot nevis, lai fiziski vai emocionāli atbrīvotos, bet, lai iepazītu partneri pamatīgāk un stiprinātu garīgo saikni.

 

Ko var iemācīties tantras masāžas seminārā?

Seminārs būs gan teorētisks, gan praktisks. Dalībnieki seminārā iemācīsies, kā ar relaksējošu un stimulējošu masāžu atslābināties un atvērt ķermeni, kas ieved augumu augstākā vibrāciju līmenī. Cilvēki arī apgūst kā strādāt ar ķermeņa Marmas enerģijas punktiem. Punktu masāža palīdz enerģijai ķermenī vieglāk plūst un sagatavo enerģētiski piesātinātam visa ķermeņa orgasmam. Semināra laikā gan vīrieši, gan sievietes sniegs un saņems divas masāžas sesijas. Joni un lingam (Yoni & Lingam) masāža māca kā partnerim dot un saņemt ilgstošu, iekšēju un dziļu visa ķermeņa orgasmu.

  

Vai semināru es varu apmeklēt viens/viena? Vai tas ir droši? Un vai es būšu spējīgs/spējīga to pēc tam praktizēt ar savu partneri?

Ir iespējams ierasties vienam, bet mēs skatīsimies, lai beigās sievietes un vīrieši būtu vienādā skaitā un visiem būtu partneri. Semināros mēs radam ļoti drošu un uzticamu vidi. Tu izvēlēsies savu partneri vingrinājuma sākumā, kā arī katram ir iespēja izvēlēties savas robežas cik tālu iet. Lai piedalītos iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Ja esi jauniņais, tad vienīgais, ko rekomendējam, lai esi atvērts un respektē citus. Pēc semināra divām sesijām dalībniekiem būs pietiekama pieredze, lai spētu turpināt praksi ar savu partneri. Lai labāk atcerētos masāžas detaļas un nianses, iesakām tūlīt pēc semināra mācīto pierakstīt.

  

Vai seminārā ieguvumu gūs arī tie, kuri medititē?  Es pati meditēju jau vairākus gadus un varu sajust enerģiju ķermenī, bet vēl joprojām ir sajūta, ka neesmu sasniegusi fizisko, emocionālo, garīgo apmierinājumu un pilnīgu atbrīvošanos intīmās attiecībās.

Tas ir brīnišķīgi, ja strādājiet ar ķermeņa augšējiem enerģijas centriem jeb čakrām, bet nozīmīgi ir neaizmirst, ka koks nenes augļus, ja saknes ir vājas. Tāpēc svarīgi ir strādāt arī ar apakšējām čakrām. Seksualitāte ir mūsu būtības pamats, jo mēs esam seksuālas būtnes un mūsu ķermeņi ir radīti seksam. Tava seksuālā enerģija ir tavs garīgais potenciāls. Jo atvērtāka ir pamata čakra, jo vieglāk atvērt kroņa čakru. Visiem enerģijas centriem ķermenī ir jābūt labi attīstītiem, lai sasniegtu harmoniju ikdienā, attiecībās ar sevi un citiem.

 

Kāda ir atšķirība starp jūsu Tantra masāžas semināru apmeklēšanu un individuālām sesijām?

Seminārā mēs mācam grupai un nevaram pievērsties katra dalībnieka personīgajiem jautājumiem. Semināra galvenais uzdevums ir iemācīt tantras teorijas pamatus un kā saņemt un sniegt tantras masāžu. Daži cilvēki baidās apmeklēt publisku semināru ar citiem un jūtas komfortablāk privātā sesijā.

Individuālajās sesijās visu uzmanību veltam vienam cilvēkam. Tāpēc padomi un ieteikumi ir domāti tieši klienta personīgajai situācijai. Kā arī mums kā terapeitiem ir liela pieredze strādāt ar cilvēkiem un privātā sesijā mēs viņus varam atvērt pilnīgāk.

 

Vai ir iespējams vadīt ķermeņa enerģiju orgasma laikā? Vai to var iemācīties jeb kurš? Vai enerģiju vadīšana ir tikai enerģētisks process vai arī fizisks, kur iesaistītas kustības, dažādas pozas u.c. ? 

Iemācīties vadīt enerģiju ķermenī nav nemaz tik grūti, bet lielākā daļa cilvēku pat nezin, ko vispār nozīmē ķermenī sajust enerģiju. Parasti cilvēki enerģiju nejūt, jo viņiem trūkst spēja apzināties savu ķermeni. Enerģiju var vadīt tikai ar savu prātu, jo tā plūst tur kur prāts to ved. Bet sākumā nepieciešams enerģiju novadīt fiziskā līmeni, lai cilvēki saprastu to labāk, kamēr mūsu prāts nav pietiekami stiprs. Tāpēc seminārā  mācam īpašus vingrinājumus, lai katrs varētu sākt iekustināt enerģiju ar ķermeniskiem, kā arī ar prāta un elpas vingrinājumiem. Lai sajustu enerģiju plūstam ķermenī, tas var prasīt īsāku vai ilgāku laiku, bet iemācīties to var visi.

 

Kāds ir jūsu viedoklis par monogāmiju un poligāmiju tantras kontekstā?

Monogāmija nozīmē, ka cilvēkam ir tikai vienas attiecības visas dzīves garumā. Tikai daži praktizē šo ceļu. Daudzi cilvēki savās dzīvēs praktizē poligāmiju, tikai mainot partnerus pēc kārtas. Bet ja mēs runājam par vairākām attiecībām vienlaicīgi, tad ir nozīmīgi saprast kāpēc to dara. Ja tas ir dēļ personīgās attīstības un ar pilnīgu atklātību pret visiem iesaistītajiem, domāju, ka tā var būt ļoti labvēlīga lieta. Vienīgi, parasti cilvēki attiecībās starp vairākiem partneriem to dara neapzināti un melojot. Atvērtas attiecības ego var padarīt garīgāku, kā arī tās var to palielināt. Dažkārt cilvēki saka, ka viņi ir brīvās attiecībās dēļ garīgas attīstības, bet patiesībā vienkārši bēg no sevis, tāpēc ka monogāmās attiecībās patiesība par sevi ir pārāk grūti panesama. Domāju, ka dziļāk iespējams nokļūt ar vienu partneri.

 

Ja jūti, ka vēlies iemācīties vairāk par sevi un/vai partnera seksualitāti, mīloši aicinām uz divu dienu “Tantras dziedinošā masāža” grupu 25-26. oktobrī, Rīgā.

 

*** No angļu valodas interviju tulkoja Elīna Bauze-Krastiņa

Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

45
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

1453
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

888
16. martā, 2017
Library_page_img_2593
Garīgas terapījas

Ja jums paveiksies un būs īstais laiks...

Ja jums paveiksies, jūs paliksiet vieni. Pavisam vieni, kad blakus nebūs neviena, un nāksies meklēt atbalstu zemē un sevī. Ja jums pavei...

12314
9. martā, 2017
Library_page_141dad8ab643b2d4
Bērni & vecāki

Ķermenis kā pedagoģisks instruments

Sākšu ar kādu vienkāršu novērojumu. Es stāvu autobusa pieturā. Blakus stāv tēvs un aptuveni 4 gadus veca meitiņa. Meitenīte klusiņām kaut...

2174
28. februārī, 2017
Library_page_9817023610910
Vērtīgi padomi

Kamēr dzīve jums nepatīk, tā aiziet

Dārgie draugi, izmantojiet saules aizsargkrēmu. Ja es varētu Jums piedāvāt tikai vienu padomu nākotnei, tas būtu saules aizsargkrēms. Il...

7664
14. februārī, 2017
Library_page_16003233_1343779362362175_865231201206951289_n
Apzinatība

Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību

Tev jāatjauno aizmirstā sajūtu valoda. Izmanto jebkuru iespēju, lai attīstītu savu jūteklību. Kad tu ēd, mēģini ēst savādāk. Pacenties at...

2088
5. februārī, 2017
Library_page_dzidukrisnamurti-normunds-astra

Meditācija nav domu kontrolēšana

Meditācija nav sekošana kādai sistēmai, tā nav atkārtošana un imitēšana. Meditācija nav koncentrācija. Tas ir viens no iemīļotākajiem dažu..

3634
14. jūlijā, 2015
Library_page_fa-qi-1024x654
Darbs ar enerģiju

Энергия ци и «пространственная сила» в тайцзицюань

Вопрос: Расскажите, пожалуйста, что такое мастерство использования энергии-ци в тайцзицюань? Ответ: Во время практики тайцзицюань дейс...

252
28. janvārī, 2017
Library_page_8bfc1e247311445fb5af003a630b20a1
Bērnu psiholoģija

Kā domā bērni

Es neesmu psihologs, un zemāk uzrakstītais ir vienkārši mana vīzija. Tā nav teorija, es nevaru to aizstāvēt, un neko par to neesmu lasīju...

3575
17. janvārī, 2017
Library_page_hamed_naseri-healing-vibrations
Skaņa & balss

Dziedējošā frekvence 432MHz

ISO Organizācija, kas nosaka standartus, ir pieņēmusi 440 Hz frekvenci kā pamata – koncerta frekvenci, kas jāievēro gan mūzikas instrumen...

2292
9. janvārī, 2017
Library_page_sky-perspective-1024x482
Ķermenis & veselība

Mūsu apziņa ietekmē realitāti

Doktors Džo Dispenza (Joe Dispenza) – bioķīmiķis, neirofiziologs, neiropsihologs, hiropraktiķis – bija viens no pirmajiem, kurš no zinātn...

7000
30. decembrī, 2016
Library_page_f2d5d4feaec4110egreat
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

1323
23. decembrī, 2016
Library_page_111
Attiecības

Bailes no dziļām attiecībām

Jautāums: Es uztraucos par meiteni, ar kuru esmu kopā. Man ir bail viņu zaudēt... un tas neļauj man veidot dziļas attiecības. Varbūt es b...

3156
11. decembrī, 2016
Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

6777
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

17542
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

2022
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

6054
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3908
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

2393
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

1539
18. oktobrī, 2016
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

454
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

907
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

793
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
919
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

797
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

797
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

952
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

1269
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1452
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1483
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1368
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

2267
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1786
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1615
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
530
9. janvārī, 2017