Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_tantra Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Tantriskās masāžas atbrīvojošais spēks

Oktobra beigās Rīgā notiks divu dienu tantras masāžas seminārs – “Tantras dziedinošā masāža”. Seminārs ir piemērots visiem tiem, kas šajā rudenī gatavi jauniem atklājumiem par savu seksualitāti un radošā dzīvības enerģijas spēka izmantošanu, lai dziedinātu, harmonizētu attiecības un atvērtos ar vien plašākai mīlestībai. Dana Indāne sarunājas ar semināra pasniedzējiem, terapeitiem, tantras praktiķiem Katrinu un Urmasu Silmaniem no Tallinas, kuri atklāj tantras terapijā izmantotās tantriskās masāžas praktiskos, teorētiskos un garīgos aspektus.

  

Kāds labums gūstams no prasmes saņemt un dod tantrisko masāžu?

Tantriskās masāžas praktiķim ir jāzina sievietes un vīrieša seksuālo orgānu anatomija, kas sniedz dziļāku izpratni par ķermeņa funkcijām un to seksualitāti. Masāža iemāca saprast kā apzināti izmantot seksualitāti un seksuālo enerģiju attiecībās, un tas var transformēt visu dzīvi! Ar šo praksi var dziedināt traumas, kuras sakrājušās ķermeņa atmiņā, kā arī pastiprināt seksuālo baudu mīlēšanās laikā. Gan sievietēm, gan vīriešiem iespējams atvērt pilnu seksuālo potenciālu un piedzīvot vairākus orgasmus pēc kārtas. Vīrieši iemācās kontrolēt un nodalīt orgasmu no ejakulācijas, bet sievietes – piedzīvot iekšējo vaginālo orgasmu. Tantriskā masāža atsvaidzina partneru seksa dzīvi, tāpēc tas īpašie nozīmīgi pāriem, kuri dzīvo kopā ilgāku laiku un zaudējuši seksuālo dzirkstelīti.

  

Vai tantriskā masāža ir piemērota tikai pāriem, kuri ir attiecībās?

Tantriskā masāža ir domāta visiem. Lai atklātu savu seksualitāti nav nepieciešams partneris. Patiesībā, ja jums nav partnera, seksuālās enerģijas atvēršana var palīdzēt pie tāda tikt!

  

Kā  tantriskās masāžas zināšanas un prakse ietekmē pāra attiecības?

Tantriskās masāžas prakse dod svaigumu attiecībās, kurās līdz ar gadiem tas ir zudis. Daudzkārt tas var pilnībā mainīt cilvēku seksualitāti, jo tantriskā masāža atklāj patieso seksuālo potenciālu, kas bieži ir paslēpts zem vairākiem slāņiem. Šī prakse rada dziļāku intimitāti un tuvību starp partneriem emocionālajā un fiziskajā līmenī. Abu dzimumu pārstāvji iemācās seksuālās attiecības izmantot nevis, lai fiziski vai emocionāli atbrīvotos, bet, lai iepazītu partneri pamatīgāk un stiprinātu garīgo saikni.

 

Ko var iemācīties tantras masāžas seminārā?

Seminārs būs gan teorētisks, gan praktisks. Dalībnieki seminārā iemācīsies, kā ar relaksējošu un stimulējošu masāžu atslābināties un atvērt ķermeni, kas ieved augumu augstākā vibrāciju līmenī. Cilvēki arī apgūst kā strādāt ar ķermeņa Marmas enerģijas punktiem. Punktu masāža palīdz enerģijai ķermenī vieglāk plūst un sagatavo enerģētiski piesātinātam visa ķermeņa orgasmam. Semināra laikā gan vīrieši, gan sievietes sniegs un saņems divas masāžas sesijas. Joni un lingam (Yoni & Lingam) masāža māca kā partnerim dot un saņemt ilgstošu, iekšēju un dziļu visa ķermeņa orgasmu.

  

Vai semināru es varu apmeklēt viens/viena? Vai tas ir droši? Un vai es būšu spējīgs/spējīga to pēc tam praktizēt ar savu partneri?

Ir iespējams ierasties vienam, bet mēs skatīsimies, lai beigās sievietes un vīrieši būtu vienādā skaitā un visiem būtu partneri. Semināros mēs radam ļoti drošu un uzticamu vidi. Tu izvēlēsies savu partneri vingrinājuma sākumā, kā arī katram ir iespēja izvēlēties savas robežas cik tālu iet. Lai piedalītos iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Ja esi jauniņais, tad vienīgais, ko rekomendējam, lai esi atvērts un respektē citus. Pēc semināra divām sesijām dalībniekiem būs pietiekama pieredze, lai spētu turpināt praksi ar savu partneri. Lai labāk atcerētos masāžas detaļas un nianses, iesakām tūlīt pēc semināra mācīto pierakstīt.

  

Vai seminārā ieguvumu gūs arī tie, kuri medititē?  Es pati meditēju jau vairākus gadus un varu sajust enerģiju ķermenī, bet vēl joprojām ir sajūta, ka neesmu sasniegusi fizisko, emocionālo, garīgo apmierinājumu un pilnīgu atbrīvošanos intīmās attiecībās.

Tas ir brīnišķīgi, ja strādājiet ar ķermeņa augšējiem enerģijas centriem jeb čakrām, bet nozīmīgi ir neaizmirst, ka koks nenes augļus, ja saknes ir vājas. Tāpēc svarīgi ir strādāt arī ar apakšējām čakrām. Seksualitāte ir mūsu būtības pamats, jo mēs esam seksuālas būtnes un mūsu ķermeņi ir radīti seksam. Tava seksuālā enerģija ir tavs garīgais potenciāls. Jo atvērtāka ir pamata čakra, jo vieglāk atvērt kroņa čakru. Visiem enerģijas centriem ķermenī ir jābūt labi attīstītiem, lai sasniegtu harmoniju ikdienā, attiecībās ar sevi un citiem.

 

Kāda ir atšķirība starp jūsu Tantra masāžas semināru apmeklēšanu un individuālām sesijām?

Seminārā mēs mācam grupai un nevaram pievērsties katra dalībnieka personīgajiem jautājumiem. Semināra galvenais uzdevums ir iemācīt tantras teorijas pamatus un kā saņemt un sniegt tantras masāžu. Daži cilvēki baidās apmeklēt publisku semināru ar citiem un jūtas komfortablāk privātā sesijā.

Individuālajās sesijās visu uzmanību veltam vienam cilvēkam. Tāpēc padomi un ieteikumi ir domāti tieši klienta personīgajai situācijai. Kā arī mums kā terapeitiem ir liela pieredze strādāt ar cilvēkiem un privātā sesijā mēs viņus varam atvērt pilnīgāk.

 

Vai ir iespējams vadīt ķermeņa enerģiju orgasma laikā? Vai to var iemācīties jeb kurš? Vai enerģiju vadīšana ir tikai enerģētisks process vai arī fizisks, kur iesaistītas kustības, dažādas pozas u.c. ? 

Iemācīties vadīt enerģiju ķermenī nav nemaz tik grūti, bet lielākā daļa cilvēku pat nezin, ko vispār nozīmē ķermenī sajust enerģiju. Parasti cilvēki enerģiju nejūt, jo viņiem trūkst spēja apzināties savu ķermeni. Enerģiju var vadīt tikai ar savu prātu, jo tā plūst tur kur prāts to ved. Bet sākumā nepieciešams enerģiju novadīt fiziskā līmeni, lai cilvēki saprastu to labāk, kamēr mūsu prāts nav pietiekami stiprs. Tāpēc seminārā  mācam īpašus vingrinājumus, lai katrs varētu sākt iekustināt enerģiju ar ķermeniskiem, kā arī ar prāta un elpas vingrinājumiem. Lai sajustu enerģiju plūstam ķermenī, tas var prasīt īsāku vai ilgāku laiku, bet iemācīties to var visi.

 

Kāds ir jūsu viedoklis par monogāmiju un poligāmiju tantras kontekstā?

Monogāmija nozīmē, ka cilvēkam ir tikai vienas attiecības visas dzīves garumā. Tikai daži praktizē šo ceļu. Daudzi cilvēki savās dzīvēs praktizē poligāmiju, tikai mainot partnerus pēc kārtas. Bet ja mēs runājam par vairākām attiecībām vienlaicīgi, tad ir nozīmīgi saprast kāpēc to dara. Ja tas ir dēļ personīgās attīstības un ar pilnīgu atklātību pret visiem iesaistītajiem, domāju, ka tā var būt ļoti labvēlīga lieta. Vienīgi, parasti cilvēki attiecībās starp vairākiem partneriem to dara neapzināti un melojot. Atvērtas attiecības ego var padarīt garīgāku, kā arī tās var to palielināt. Dažkārt cilvēki saka, ka viņi ir brīvās attiecībās dēļ garīgas attīstības, bet patiesībā vienkārši bēg no sevis, tāpēc ka monogāmās attiecībās patiesība par sevi ir pārāk grūti panesama. Domāju, ka dziļāk iespējams nokļūt ar vienu partneri.

 

Ja jūti, ka vēlies iemācīties vairāk par sevi un/vai partnera seksualitāti, mīloši aicinām uz divu dienu “Tantras dziedinošā masāža” grupu 25-26. oktobrī, Rīgā.

 

*** No angļu valodas interviju tulkoja Elīna Bauze-Krastiņa

Library_page_15218590_10207822947713132_1910773645_n
Prāts & psiholoģija

Kā kļūt laimīgam

Nesen Rīgā norisinājās viena no pieprasītāko Krievijas psihologu lekcijām, veltīta tēmai, kuru Mihails Labkovskis uzskata par galveno psi...

3701
26. novembrī, 2016
Library_page_15139558_10207762084311585_1413152174_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu,...

4992
18. novembrī, 2016
Library_page_japanese-archers-kyudo
Prāts & psiholoģija

Mērķa izvirzīšanas tehnoloģija

Pazīstamais amerikāņu psihologs A. Maslovs, pētot cilvēku grupu, kuri savā darbā sasnieguši augstus rezultātus, nonāca pie secinājuma, ka...

1293
12. novembrī, 2016
Library_page_charlie_davoli_8
Pašizziņas prakses

Ekharts Tolle: 9 prakses, kuras izmainīs jūsu dzīvi

Daudzi uzskata, ka mainīt savu dzīvi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Tomēr cilvēki, kuri ir pievērsušies savai garīgajai attīstī...

5110
6. novembrī, 2016
Library_page_soul-of-king-992x612

Bailes izzudīs pēc to pieņemšanas...

Nemēģiniet atbrīvoties no jebkā. Mēģiniet saprast, kas ir bailes. Un, ja jums ir bailes, pieņemiet tās. Tās ir šeit. Nemēģiniet no tām...

3298
18. maijā, 2015
Library_page_herhead
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

1731
26. oktobrī, 2016
Library_page_17839-humanized-four-elements-1366x768-digital-art-wallpaper
Ķermenis & veselība

Klejotājnerva stimulācija

Stimulējot klejotājnervu, ievērojami samazinās iekaisuma procesi un artrīta simptomi. Iekaisuma procesiem ir ārkārtīgi svarīga loma daud...

916
18. oktobrī, 2016
Library_page_7e829c1d8d0fa645a59cb5dfce0b61c8
Bērnu psiholoģija

Zēnu asaras

Bērnībā mēs ar visiem spēkiem centāmies atbilst apzīmējumam „īsts vecis”. Mēs lamājamies visrupjākajā veidā, apspriedām, ignorējot iekšē...

1899
11. oktobrī, 2016
1
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

158
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

537
2. oktobrī, 2016
Library_page_5513b0769503dbalinese-people
Prāts & psiholoģija

Multitaskings – ļoti maldīgs uzskats

Ļoti interesants raksts par informācijas apjoma tēmu. Būs aktuāls visiem, kuri darbojas garīgās slodzes, informācijas apstrādes, literatū...

1828
1. oktobrī, 2016
Library_page_tumblr_mb9cozmund1rvn48vo1_1280
Vīrietis & sieviete

Dziļākā mīlestības apņemšanās

Nesolisim sev kopīgu nākotni. Nākotne ir tik nezināma, un mēs esam tik plūstoši un noguruši no izlikšanās, ka zinām. Mūsu domas un jūtas...

2158
21. septembrī, 2016
Library_page_tomasz_alen_kopera_-_love
Attiecības

Mīlestība – naids. Ekharts Tolle

Pēc statistikas datiem liela daļa ‘’mīlestības attiecību’’ diezgan ātri pārvēršas tādās attiecībās, kuras var raksturot kā ‘’mīlestība - ...

2654
9. septembrī, 2016
Library_page_engelis

Mammu mūžīgie eņģeļi

Zaudēta bērna sāpes cauršauj dvēseli. Tā neredzami struto un rētojas ilgi. Ir svarīgi saprast un cienīt sēras. Līdzsaprast.

323
9. septembrī, 2016
Library_page_relax-569318_1280

Vingrinājums diviem

Šis vingrinājums ir domāts pildīt kopā ar kādu kuram Tu uzticies un ar kuru Tu jūties viegli un ērti, ar kuru Tu vari būt Tu pats.

457
2. septembrī, 2016
Library_page_5184
Bērnu psiholoģija

Lielā skolas krīze

Šajā rakstā dots praktiski pilns teksts no amerikāņu pedagoga Džona Teilora Gato uzstāšanās, kurš ir ierindas pasniedzējs visparastākajā ...

9174
30. augustā, 2016
Library_page_bxp35970h
Pašizziņas prakses

Drosme dzīvot apzināti

Mūsu ikdienas dzīvē drosmei netiek piešķirta liela nozīme. Drosme tiek novērtēta militāristu, ugunsdzēsēju un politiķu vidū. Drošība – lū...

2736
23. augustā, 2016
Library_page_jaunumi

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

Saules un Mēness aptumsumi 2016. gada rudenī

713
16. augustā, 2016
Library_page_cosmicascension-1170x878
Pašizziņas prakses

Alistera Kroulija radītie vingrinājumi prātam un ķermenim

Alisters Kroulijs ir zinātnieks, filozofs un ezotēriskais huligāns. Viņš apbraucis visu pasauli un apguvis daoistu prakses, kabalu, indie...

3331
14. augustā, 2016
Library_page_00b02c62b9a5ba3ef6108e2bd3d32d49b8a9c14a
Ķermenis & veselība

Kā organismu dziedina skaņas

Kā organismu dziedina skaņas Mēs to sajūtam, kad ieslēdzam radio un atskan mūsu iemīļota dziesma vai arī kad mierīgi sēžam un klausāmies...

3615
4. augustā, 2016
Library_page_22_baby_cute___www.cute-pictures.blogspot.com_
Ķermenis & veselība

Lēni un mierīgi – tas ir vajadzīgs mums visiem

Piedāvājam Jūsu uzmanībai interviju ar profesoru Francisu McGlonu un kognitīvās neiropsiholoģijas profesoru no Liverpūles Universitātes D...

2326
22. jūlijā, 2016
Library_page_wpid-osvobodi-svoy-um-ot-mysley..-pozvol-serdcu-uspokoit-sya.._i_1
Emocijas

Ja nevarat kādam piedot

Man nepatīk jebkādas klišejas par piedošanu. Par to es zinu katru parunu, katru padomu un vispārpieņemtos uzskatus, jo pūlējos atrast at...

10738
13. jūlijā, 2016
Library_page_shutterstock_145507243
Prāts & psiholoģija

Mēs esam tas, ko mēs domājam

Mūsu bezgalīgais Visums ir milzīgs enerģētiskais tīkls, kurā absolūti viss un pilnīgi visi ir savienoti enerģētiskā līmenī. Eksistē tikai...

11210
4. jūlijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

361
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
516
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

471
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

498
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

653
26. oktobrī, 2015
https://youtu.be/uJD5-R_HPCc

Jim Carrey's Secret of Life - Inspiring Message

You wouldn’t expect Jim Carrey, a well-known comedian and actor, to go out of his way to inspire people. The man has had a long, and successful career. Instead of taking the money and running, so to speak, Carrey is now using his influence to impart passionate words of wisdom to all of us. Carrey has been talking a lot about living full lives, being happy, escaping fear, and living up to our full potential. “Ultimately, we’re not the avatars we create. We’re not the pictures on the film stock. We are the light that shines through it. All else is just smoke and mirrors. Distracting, but not truly compelling.I can tell you from experience the effect you have on others is the most valuable currency there is.”

930
12. septembrī, 2015
https://youtu.be/CuOuF0n77S4
1068
29. jūlijā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dDZaMP5Q-c

The Sun Will Rise Again - A Song For Nepal

As we know its been 6 days since Nepal was hit by a deadly earthquake of 7.8M. At present, the death toll has crossed 6000 and may even touch 15000. The loss has been devastating and the country is struggling to cope up with the needs of the people in distress. In the rural areas, 90% of the homes have been destroyed and relief has yet to reach some of these affected areas. Please share this video so we can reach out to as many people possible. Also, if you donate, just add a comment "I donated" below! It will inspire others to donate too! List of organizations: 1) American Red Cross / British Red Cross: https://www.redcross.org/donate/0415-... http://www.redcross.org.uk/en/About-u... 3) CARE International / CARE India http://www.care-international.org/don... http://www.careindia.org/give-earthqu... 5) Catholic Relief Fund: https://secure.crs.org/site/Donation2... 6) International Medical Corps (UK) https://secure.artezglobal.com/regist... 7) We Help Nepal https://gri.nationbuilder.com/contribute 8) World Vision International: http://www.wvi.org/nepal-earthquake-a... 9) UNICEF International: https://secure.supportunicef.org/site... 10) My Care: https://my.care.org/site/Donation2?18... 11) Global Giving: http://www.globalgiving.org/projects/... 12) World Food Program: https://give.wfp.org/en/5279/?step=co... 13) Save The Children: http://www.savethechildren.org/site/c... 14) Bit Giving https://www.bitgiving.com/home/nepalq... 15) Sahayeta: http://www.sahayeta.org/beta/?p=1207 16) A fund by a Nepali friend and social worker: Aparna Rayamajhi http://www.gofundme.com/t4vpukc 17) Bibeksheel Nepali: http://leadnepal.com/earthquake/

1123
3. maijā, 2015
2
https://www.youtube.com/watch?v=UUo-Q8hhvB0

We are dead stars

Every atom in our bodies was fused in an ancient star. NASA astronomer Dr. Michelle Thaller explains how the iron in our blood connects us to one of the most violent acts in the universe—a supernova explosion—and what the universe might look like when all the stars die out.

1020
13. martā, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=AgZQQ5zmaZM&list=FLN2H-YlUCGA17nWbLjjX7wQ&index=4

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

Тайны сна 2006 США. astrokey.org

1595
3. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=OAXghwgkqFg

Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

OSHO: Love Is Authentic Only When It Gives Freedom

1273
16. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=7zTCR2qEsCY

The Highest Choice

A spontaneous Satsang with Mooji recorded at Monte Sahaja in Portugal. While you have the sense of choice, you exercise choice. The most important choice you have is to keep the attention in the stable place of the seer.

1168
5. februārī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=k1scDaQXnc4

Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

Tina Turner - Sarvesham Svastir Bhavatu (Peace Mantra)

1430
4. janvārī, 2015