Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_osho-normunds-astra__21_ Square81_13413623_1128443047197224_2250754058402404077_n

Vainas apziņa…

Kāpēc mani pārņem vainas apziņa, kad "ļaujos straumei"?

Tāpēc, ka tad, kad tu ļaujies straumei, tu jūties laimīgs. Bet tu taču nevari pieļaut laimes izjūtu! Laimes izjūta asociējas ar vainas apziņu. Atgriezies savā bērnībā – tur tu atradīsi cēloņus. Vienkārši atceries! Paskaties atpakaļ uz savu dzīvi un mēģini atrast, kurā bridi tas notika.

Mazam bērnam nav ne mazākās nojausmas par vainas apziņu, viņš ir mežonīgs, primitīvs. Tāpēc skatīšanās uz mazu bērnu sagādā tik daudz prieka. Viņš vēl nav sakropļots, viņš vēl nav civilizēts. Viņš vēl nav iepazīstināts ar to slimību, ko sauc par civilizāciju, – tāpēc bērnam ir tik daudz enerģijas, tāds plūdums. Bērns plūst, vibrē, viņš ir īsta dinamomašīna, viņš viss ir viena deja. Viņš nevar sevi apvaldīt, viņš ir pārplūstošs. Tu nevari piespiest bērnu klusi sēdēt, Kāpēc? Tāpēc, ka bērnam ir tik daudz enerģijas, tā ir nevaldāma.

Bērns vēlas visu izbaudīt, bet vecāki ir vainas apziņas pārņemti. Bērns vēlas klaigāt, viņam patīk klaigāt, tā ir bērna izpaušanās, viņa radošums. Tas kliedziens, ja taps atbalstīts un netiks iznīcināts, kļūs par dziesmu – tas ir dziesmas sākums. Taču mēs bērnu apturam. Mēs sakām: “Nebļausties! Tas ir neglīti, tas ir slikti, tas ir nepieklājīgi. Cilvēkos tā neuzvedas. Tu piederi pie pazīstamas ģimenes, tu piederi pie diženas, cienījamas ģimenes, tu nedrīksti tā uzvesties. Tā uzvedas palaidņi, ne tu. Tu pārstāvi mūs, paskat, cik nopietni mēs esam. Mēs nekad nekliedzam – un tu klaigā?”

Bet bērnam tik ļoti patika klaigāt. Patiesībā, kad tu apslāpē bērna klaigāšanu, tu apslāpē viņa prieku. Tā viņš to uztver dziļi savā būtībā, esībā. Kas ar bērnu notiek? Viņš nespēj saprast, kāpēc nedrīkst klaigāt, viņam vēl nav tāda prāta, lai saprastu tādu muļķīgumu. Viņš priecājās — to bērns saprot, ka klaigāšana sniedz milzīgu prieku, plūdumu. Bērns jūtas tik apreibis, tik uzbudināts. Kad bērns klaigā, viņa enerģija sakustas, viņš kļūst kā upes straume, viņš pārvēršas aurojošā fenomenā, paisuma vilnī.

Un tad tu saki: “Nebļausties – tas ir slikti!” Ko gan tu patiesībā saki? Kā bērns to sapratīs? Bērns domās: “Mans prieks ir nepieņemams.”

Bērns negrib iet gulēt, viņš jūtas tik dzīvs, bet tu viņu piespied un velc uz gultu. Bērns cenšas tikt no tevis vaļā un saka: “Man nenāk miegs. Es negribu iet gulēt. Es gribu vēl mazliet paspēlēties!” Bet tu neklausies. Tu saki: “Ir vēls, un tev jāiet gulēt.”

Ko tu nodari bērnam? Tu atgrūd – tu atgrūd viņa instinktīvo sapratni. Viņam vēl negribas gulēt. Tad kā gan viņš var aizmigt? Tas nav iespējams! Tu vari bērnu piespiest, bet bērns zem segas gulēs un raudās, jutīsies atgrūsts, nepieņemts ģimenē, jutīsies vainīgs par to, ka nevar aizmigt, kad māte viņam liek. Ko gan viņam darīt? Miegs nenāk Un no rīta, kad viņš vēl ir aizmidzis, tu rauj bērnu ārā no gultas un saki: “Celies! Ir laiks celties.” Bet bērns grib vēl mazliet pagulēt.

Tu iejaucies. Vienmēr, kad bērns priecājas, tu iejaucies. Tu atkal un atkal liec bērnam domāt, ka viņa prieks ir kaut kas slikts.

Tas iesūcas dziļi asinīs. Tas ir tas, kas noticis ar tevi. Tāpēc vienmēr, kad tu ļaujies plūsmai, tas nozīmē kaut ko sliktu. Tu jūties laimīgs? Tūliņ pat tu dzirdi savas mātes balsi sakām: "Ko tu dari? Jūties laimīgs? Neattaisno manas cerības? Neattaisno sava tēva, savas ģimenes cerības? Paskat, cik nopietni mēs esam! Vai tas ir labi – pievilt savu māti? Paskaties uz mūsu garajiem ģīmjiem – un ko dari tu? Ļaujies straumei, plūsti pa straumi? Kaut kas tāds vēl nekad nav noticis mūsu ģimenē! Un nedrīkstētu notikt."

Tevi pārņem vainas apziņa. Pavēro! Kad tevi pārņem vainas apziņa, klusītiņām ieklausies… tu sadzirdēsi savu audzinātāju balsis, savu māti, tēvu, skolotājus sakām: "Tas nav pareizi."

Mīlējoties ar vīrieti, tu jutīsies vainīga, jo tava māte tev ir teikusi, ka tas ir slikti, ka tas ir vislielākais grēks. Kad tu sāc mīlēties ar vīrieti, tu sevī jūti, ka kaut kas nav īsti pareizi – tava māte stāv turpat blakus, tavs tēvs stāv turpat blakus, un mīlēšanās pēkšņi šķiet tik apkaunojoša… Tu mīlējies ar vīrieti?! Ko gan tu dari? Pārstāj! Tu, iespējams, nepārstāsi, bet tu arī pilnībā tam neļausies, un tas ir pat daudz ļaunāk nekā pārstāt. Labāk ir pārstāt! Bet tu nevari pārstāt, jo tad visa tava būtība būs neapmierināta. Un tu nespēj arī tam pilnībā atdoties, jo tavs prāts saka, ka tas ir slikti, Tā nu tu nododies pa pusei, tu atrodies pusceļā, tu eksistē ieslodzījumā. Tu nekad nenododies pilnībā, un tāpēc nekad neesi apmierināta. Vienīgais, ko tu no tā gūsti, ir vēl lielāka neapmierinātība. Tu atkal saproti, ka esi vēlreiz izgāzusies; tas arī viss. Arī šoreiz tas nenotika.

Un tu sāc prātot, ka varbūt visa tā orgasma padarīšana ir tikai izdomājums, ka varbūt kaut kādi mazohistiski ļaudis to ir izdomājuši. Vai arī kaut kādi sadistiski ļaudis to ir izdomājuši, lai mocītu cilvēkus, – jo ar mani tas nenotiek!

Un ko lai saka par vīriešiem? Tu domā, ka vīrieši sajūt orgasmu? Ejakulācija nav orgasms. Orgasms ir pavisam, pavisam citāda parādība. Vīrietis var sevi viegli piemānīt, jo viņš jūt ejakulāciju un domā, ka tas ir orgasms. Bet tā nav. Ejakulācija ir ļoti lokāla parādība, vienkārši fiziska mehānisma palaišana, atbrīvošana, atvieglošanās, nekas vairāk.

Orgasms ir ekstāze. Orgasms ir pazušana mūžībā. Orgasms ir tad, kad viss tavs ķermenis vibrē, pārņemts kādas iepriekš nepazītas enerģijas. Orgasms ir tad, kad tu esi ļoti tuvu citai dzīvei.

Vārds “orgasms” ir cēlies no vārda orgia. Тā bija reliģioza ceremonija, pagānu ceremonija, kad cilvēki noveda sevi līdz ekstāzei – tādai ekstāzei, ka visa viņu būtība bija pilna dievišķās enerģijas, viņi vai plīsa no enerģijas pārpilnības, viņi burtiski pazuda enerģijā. Tas tika saukts par orģiju. Tā bija reliģioza pagānu ceremonija, tas bija kaut kas līdzīgs tantrai. Tie bija dionīsiji. Vārds “orgasms” ir cēlies no šīs ceremonijas.

Arī vīrieši to sajūt reti – kad viss ķermenis ir trīsu pārņemts, nevis tikai dzimumorgāni. Viss ķermenis trīs, no pirkstu galiņiem līdz galvai, un tu pārtopi seksuālā orgasmā, tu topi par dzimumorgānu… Tas ir Šivas simbols. Tu noteikti Indijā esi redzējis tā dēvēto šivalingu. Iespējams, tu brīnījies: “Kur gan ir acis un deguns, un kur gan ir mute un kājas? Un kas tas vispār tāds ir?”

Tas ir orgasma simbols – kad viss ķermenis pārvēršas dzimumorgānā. Acis, mute, ķermenis, prāts – viss izzūd seksualitātē, juteklīgumā, tādā kā neaptveramā jutīgumā. Tāda ir šivalingas nozīme.

Taču orgasms ir kļuvis neiespējams, jo cilvēki neprot pilnībā ļauties straumei. Un, kopš orgasms ir kļuvis neiespējams, cilvēks ir sācis slimot ar tūkstoš un vienu slimību. Vilhelmam Reiham ir taisnība – ja mēs spētu atdot cilvēcei orgasmu, tajā pašā brīdī pazustu gandrīz deviņdesmit procenti garīgo slimību, pazustu kā rasas pilieni pēc saullēkta.

Deviņdesmit procenti garīgo slimību pastāv tikai tāpēc, ka cilvēks ir aizmirsis, kā atjaunoties, kā ieslīgt dievišķajā enerģijā un atgriezties atdzimušam. Apspiestās enerģijas rada problēmas. Vispirms priesteri radīja vainas apziņu, tagad psihoanalītiķi nostājas pret Vilhelmu Reihu – jo kur gan viņi liksies, ja izzudīs deviņdesmit procenti garīgo slimību? Ja Reiham ir taisnība, tad kas gan notiks ar visiem freidistiem, ādleristiem, jungistiem un citiem? Kas gan ar viņiem notiks? Reihs tika atzīts par jukušu, viņu iesvieda cietumā, bet viņš bija viens no šī laika lielākajiem ģēnijiem, kuram bija patiess redzējums. Tas ir tas, ko mēs vienmēr darām, – mēs sitam krustā! Reihs tika atzīts par jukušu un nomira cietumā.

Cilvēks nav neko daudz mainījies. īr pagājuši divi tūkstoši gadu, bet mēs turpinām darīt to pašu, ko izdarījām ar Jēzu. Reihs atklāja pasaulei ļoti, ļoti nozīmīgu patiesību — cilvēka garīgās slimības neizzudīs, tās kļūs arvien smagākas un smagākas, un drīz vien izārstēt cilvēku būs pavisam neiespējami. Trīs no četriem cilvēkiem jau ir nenormāli, un ceturtais ir ceļā uz to… Tā nepavisam nav laba situācija.

Reiham ir taisnība: kaut kas jādara! Senāk bija iesaistīts garīdznieks, tagad psihoanalītiķis – modernais garīdznieks. Garīdznieki deva savu ieguldījumu vainas apziņas radīšanā, viņi radīja vainas apziņu. Ar vainas apziņas palīdzību garīdznieki apturēja cilvēka spēju sajust orgasmu. Un tagad psihoanalītiķi bauda rezultātus – viņu profesija plaukst un zeļ. Psihoanalītiķa profesija ir vispieprasītākā un viscienījamākā.

Pēc ārstiem vairs nav tādas nepieciešamības, kāda ir pēc psihoanalītiķiem, jo ķermenis jūtas arvien labāk un labāk ar katru dienu, bet prāts – arvien sliktāk un sliktāk.

Vainas apziņa ir radījusi cilvēces patoloģiju.

Nākotnē nebūs nekādas vajadzības ne pēc garīdznieka, ne psihoanalītiķa. Abas šīs profesijas ir pretcilvēcīgas, tām ir jāpazūd. Taču tās var pazust tikai tad, ja cilvēks atbrīvojas no vainas apziņas; pretējā gadījumā tās nevar pazust.

Tāpēc pat tad, ja tu jūties vainīgs, atdodies straumei! Ignorē vainas apziņu! Ļauj vainas apziņai būt. Par spīti vainas apziņai, atdodies straumei! Jo vairāk tu ļausies straumei, jo labāk spēsi izvairīties no iekļūšanas vainas apziņas slazdā, tu spēsi pieķert sevi laikus. Tu spēsi izmukt no vainas apziņas ieslodzījuma.

Cilvēkam ir jātiek ārā no vainas apziņas slazda, pretējā gadījumā dzīve būs garas, skumjas, bezjēdzīgas ciešanas.

– Ošo

https://normundsastra.eu/vainas-apzina/

Library_page_7771285812_21772f2218_b
Pašizziņas prakses

Trīs dzīves likumi

Cilvēkiem būtu jāstāsta stāstus viens otram un jāklausās vienam otru. Katrs cilvēks, kuru jūs satiekat, sniedz jums vērtīgu mācībstundu, ...

1676
20. augustā, 2017
Library_page_5151138
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

1168
13. augustā, 2017
Library_page_dulas
Emocijas

Mierinājums jaunajiem vecākiem

Tavs bērns izvēlējās tevi – unikālo mammu un tēti, kam piedzimt. Viņš neizvēlējās gudro dakteri, skolotāju vai kaimiņieni, bet tevi.

769
17. jūlijā, 2017
Library_page_evdomadiaies-erwtikes-provlepseis-zodia-16-5-1-6-h793
Prāts & psiholoģija

Kā sadzirdēt savu aicinājumu

3 veidi, kā atcerēties, kāpēc Tava dvēsele izvēlējās tieši šo dzīvi   “Tu esi šeit ieradies ar noteiktu uzdevumu. Tu esi daļa no visuma...

5606
1. augustā, 2017
Library_page_gara-vasara-_2015_-231
Pašizziņas prakses

Tavas dzīves "restarts"

Būt veselam, dzīvespriecīgam un laimīgam - tā nav ne iedzimta īpatnība, ne "Dieva dāvana". Tāpat šim stāvoklim nav nekādas saistības ar n...

2377
13. jūlijā, 2017
Library_page_monks-in-sunlight-56a0c4953df78cafdaa4d8b4
Ķermenis & veselība

Kad es elpoju, es jūtu savu vienotību ar dzīvi

Parasti mēs nepamanām, kā elpojam, taču bez elpošanas nevarētu nodzīvot ne sekundi. No tā, kā mēs elpojam, ir atkarīgs, cik daudz mūsos i...

458
9. jūlijā, 2017
Library_page_0569f31d6d62baa0248c76ec1f964f01
Prāts & psiholoģija

Līza Burbo: nomainiet vārdu “problēma” ar vārdu “pieredze”

Jums patiešām ir problēmas? Es no sirds ticu, ka mēs izvairītos no liela daudzuma problēmu, ja nebūtu tāda apzīmējuma kā “problēma”. Vār...

1549
2. jūlijā, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

323
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

184
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

217
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

251
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1778
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

544
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

11384
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

8337
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7972
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2768
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

2273
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2432
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6414
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

902
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

685
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

10878
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2804
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

681
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6718
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2608
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1701
16. martā, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

997
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1500
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1429
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1566
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1352
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1290
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1529
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
1246
9. janvārī, 2017