Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_svetlana-2bildes-viena Square81_dulas-palidz

"Veselība ir tikai blakusefekts," saka Svetlana, kura pati tika vaļā no brillēm ar -6 dioptrijām

Svetlana Sapožņikova pati saviem spēkiem pēc Norbekova programmas tika vaļā no tuvredzības ar -6 dioptrijām un tīklenes atslāņošanās pēcoperācijas sekām.
Intervija ar Svetlanu Sapožņikovu.

Pirmoreiz Svetlanu es ieraudzīju Norbekova centrā Maskavā. Stalta, smaidīga sieviete ar jūtamu iekšēju siltumu un pārliecību, taču pirmkārt, ievēroju viņas acis – tumšas, skaistas, kā tādas dzīvesprieka upes. Tikai pēc tam uzzināju, ka šīs acis varēja slēpties aiz briļļu stikliem ar stiprumu -6 dioptrijas vai katru dienu tikt mocītas ar lēcām. Protams, tas it kā ir tikai estētiskais aspekts. Pasaulē, kurā daudzi nēsā brilles, mēs aizmirstam, ka tas jau nu nenorāda uz acu veselību. Turklāt Svetlanai bija ne tikai tuvredzība, bet arī tīklenes atslāņošanās.

Taču šodien – nu jau 8 gadus! - viņa iet bez brillēm un lēcām, labi redz un ir to panākusi pati saviem spēkiem, darbā ar sevi, atklājot organisma iekšējās rezerves, tās pašas, kuras ir katram cilvēkam. Kā arī... uzvarot slinkumu. Viņa to paveica ar samērā vienkāršām metodēm.

Svetlana, kura pēc izglītības ir psiholoģe un sertificēta Norbekova programmu vadītāja, mācījās pie Mirzakarīma Norbekova skolotājiem, kā arī pie paša Meistara – veiksmes un dažādās citās meistarklasēs. Svetlana palīdz cilvēkiem ne tikai atjaunot redzi, bet arī tikt galā ar citām kaitēm – kursu apmeklētāji patstāvīgi atjauno dzirdi (ir programma pieaugušajiem un bērniem, veidota pēc Norbekova programmas un pilnveidota - ārstes Tamāras Malkinas izstrādāta programma – Aut.), atveseļo mugurkaulu, uzlabo stāju, normalizē iekšējo orgānu darbību, sirds asinsvadu sistēmas darbību, nostiprina imunitāti, uzlabo kuņģa zarnu trakta darbību un miegu, tiek vaļā no gandrīz jebkādām ginekoloģiskām vai uroloģiskām problēmām, ādas un matu problēmām, kaulu un muskuļu sistēmas saslimšanām.

Kurss nav ārstniecisks, tā ir apmācību programma – tā sakņojas senās sevis atjaunošanas metodēs, kā cilvēks atjauno veselumu, veselību, paceļ garu, atbrīvo iekšējos spēkus un attīsta gribasspēku.

Linda: Man liekas, ka vislabāk otram var palīdzēt cilvēks, kurš pats ir piedzīvojis pārmaiņas... Lūdzu, pastāstiet sīkāk, kādas acu problēmas jums bija un kā jūs tās atrisinājāt.

Svetlana: Man bija tuvredzība ar -6 dioptrijām. Es katru dienu nēsāju lēcas – vilku, novilku... Un kādā brīdī es pamanīju, ka kreisā acs redz kaut kā citādāk nekā labā, aizgāju uz poliklīniku pie ārsta. Viņa mani steidzami nosūtīja uz slimnīcu ar diagnozi "tīklenes atslāņošanās". Uzreiz veica operāciju, vairākas dienas gulēju uz muguras, nedrīkstēju ne griezties, ne celties. Pēc pāris mēnešiem ar lāzeri piededzināja otru aci.

Pēc operācijas izspiedās tā redzes daļa, kur bija rēta. Tā arī dzīvoju (nu jau staigāju tikai brillēs), līdz "brīnumainā" kārtā manās rokās nonāca Mirzakarīma Norbekova grāmata "Muļķa pieredze jeb Kā atgūt redzi un tikt vaļā no acenēm". Sāku lasīt un pildīt vingrinājumus no grāmatas un burtiski pēc divām nedēļām redzes skats bija pilnībā atjaunots (liekais melnums acī pazuda)! Es redzēju ar kreiso aci tieši tāpat kā ar labo! Kam ir bijusi tāda problēma, tas mani sapratīs! Es, ņemot kājas pār pleciem, traucos uz Norbekova Institūtu (tagadējo Norbekova Centru). Aizgāju uz vienu kursu, tad otru... Un – viss sāka notikt!

Linda: Tātad jūs pati saviem spēkiem tikāt vaļā no tuvredzības ar -6 dioptrijām, ja? Cik laika jums tas aizņēma? Es zinu, ka jums tas notika "savā tempā"...

Svetlana: Redzes atjaunošana par vienu dioptriju, kā minums, aizņem 4-6 dienas. Tādu laiku dod Mirzakarīms Norbekovs. Man redzes atjaunošana dažādu apstākļu dēļ aizņēma vairāk laika. Galvenais iemesls droši vien ir SLINKUMS (smejas). 3 dioptrijas "aizgāja" ļoti ātri. Noņēmu brilles, bet pēc tam – uh un ak! – process iestrēga. Un finālā līdz pilnīgai redzes atjaunošanai man aizgāja vairāk nekā gads. Es sapratu, ka vajag iet uz priekšu, vairāk uzzināt par sistēmu, palīdzēt sev un, galvenais, gribēju palīdzēt saviem tuviniekiem. Tādēļ aizgāju uz Pasniedzēju skolu. Tuviniekus bija visgrūtāk izkustināt no vietas (smejas). Tikai pēc pāris gadiem viņi noticēja man.

Linda: Un pēc tam, kad tikāt vaļā no brillēm, vēl esat bijusi pie acu ārsta?

Svetlana: Pēc operācijas vairākus gadus es biju uzskaitē pie acu ārsta – periodiski veicu injekcijas, pilināju dažādus pilienus, lietoju vitamīnus. Uzlabojuma no tā nebija, taču arī sliktāk nepalika. Tad es izgāju Norbekova kursus, sākās uzlabojumi – uzlabojās redze, stāja, zarnu trakta darbība. Es esmu aizmirsusi par ārstiem. Pa šiem gandrīz deviņiem gadiem, ko pazīstu Norbekova sistēmu, esmu slimojusi divas reizes, tās pašas – vieglā formā.

Linda: Ar ko jūs vēl tikāt galā, pateicoties programmai? Vai tās bija tikai redzes problēmas?

Svetlana: Man pēc divām grūtniecībām bija problēmas ar zarnu darbību, mocīja aizcietējumi, pēc programmas man zarnu trakts strādā labi. Uzlabojies miegs, stāja – ir vieglāk turēt taisnu muguru. Un, ziniet, paziņas visu laiku jautā – tu esi atpūtusies? Tu biji atvaļinājumā? Lieliski izskaties! Tik tīra āda! Jā, viņiem vienkārši skauž (smejas).

Dzīve uzreiz pēc pirmā M. Norbekova kursa iziešanas pilnīgi pārvērtās. Ziniet to sajūtu "dzīve LĪDZ un PĒC". Šis pagrieziens ir iekšējs un ārējs. Radās milzīga vēlme dzīvot, radīt, iet, skriet! Radās idejas, jauni mērķi.

Linda: Kas ir galvenais, lai iegūtu labus rezultātus, izmantojot šo programmu?

Svetlana: M. Norbekova metodikas programmas "noslēpums" ir vienkāršs un piemērots praktiski visiem: STĀJA, SMAIDS, NOSKAŅA. Tā ir vesela sistēma, kompleksa pieeja organismam.

Linda: Kā visas labās lietas, tās ir diezgan vienkāršas (smaida). Manuprāt, kursi palīdz rast idejas, konkrētas metodes darbam ar sevi, palīdz tikt līdz ticībai sev, savam ķermenim, stimulē. Savukārt tas, ka programma iet 5-10 dienas, palīdz reāli dzīvē ieviest jaunus ieradumus – to, par ko mēs varbūt visgudri pamātu galvu un piekristu, lasot grāmatā, bet nedarītu (protams, brīnoties, kāpēc gan nav rezultāta). Te ir iespēja reāli rīkoties.

Svetlana: Ziniet, es runāju gan kā cilvēks, kurš ir pats uz savas ādas izbaudījis pārmaiņas, gan kā pasniedzēja – pats galvenais ir pat ne veselības atjaunošana (tā ir tāda "blakusparādība", kas sākuma etapā ir ļoti svarīga), galvenais, ka kursu dalībnieki sāk ar sevi strādāt, atrod sevi, iemīl sevi un saprot savus mīļos, tuvos, apkārtni. Ap sirdi kļūst mierīgi un priekpilni. Cilvēki mainās un tas notiek uz labāko pusi, jo tagad cilvēki zina, kas viņiem palīdzēs – tikai es pats! Es varu! Viņiem rodas ticība sev un saviem spēkiem! Tas ir milzu stimuls dzīvot, nevis izdzīvot! ..Un nevis rīt cīsiņus, skatoties televizoru!

Linda: Jūs vadiet ne tikai grupas ar konkrētu sajūtu orgānu problemātiku – redzes, dzirdes - , bet arī programmu "Pirmais Atveseļošanās kurss". Ar kādām problēmām tajā vēršas?

Svetlana: Es vadu visus Norbekova sistēmas pamatkursus un papildkursus saistībā ar dzirdi, redzi un Kursu bērniem.

Dalībniekiem ir dažādi uzdevumi – kādam ir veselības, fiziskas problēmas, citam – psihoemocionālas, ir depresija, kādam ir grūtības ar attiecībām ģimenē, sociālajā vidē, biznesā – visiem kursos ir rezultāti!

Mēs, pasniedzēji, apmācām, parādām, kā sevi mainīt, tikt vaļā no slimībām, izvilkt sevi no bedres, kurā bieži vien paši vien sevi esam iedzinuši.

Katram cilvēkam ir spēja, spēks tikt vaļā no slimībelēm, nomainīt slimību pret laimi, pilnu veseluma, veselības, mīlestības pret sevi un citiem, dāvāt šo mīlestību cilvēkiem, nu – vienkārši priecāties par dzīvi!

Linda: Pastāstiet, lūdzu, kādu piemēru arī no citu dzīves, kā ar programmas palīdzību cilvēki paši sevi ir mainījuši!

Svetlana: Mūsu Norbekova centrā ir pasniedzēja Elena Volkova, kas ir tiešā Meistara skolniece. Viņa uz šejieni atnāca pirms 20 gadiem, kad viņai bija vairāk nekā 60 gadu, tuvredzība -14 dioptrijas, glaukoma, katarakta, bijis infarkts, paaugstināts asinsspiediens, viņa knapi vilkās... Pa deviņiem mēnešiem viņa pilnībā sevi pārveidoja, ne vairs brilles vajadzīgas, nekas. Viņa kļuva par pasniedzēju, kurai mēs gribam līdzināties. Pat ziemā viņa iet uz augstpapēžu apaviem, turklāt ne iet, teju lido!

Cilvēki atjauno savu mugurkaulu, tiek vaļā no ādas problēmām, ginekoloģiskām un citām kaitēm. Man bija meitene un trīs viņas draudzenes, kurām bija uzstādīta diagnoze "neauglība", taču pēc kursiem viņas palika stāvoklī, protams, katra savā laikā (pasmaida). Un tas nav nekāds brīnums – cilvēks ļoti daudz var izdarīt!

Jā, uzdevumi ir dažādi, ir, kas ātri tiek prom no neveselības, piemēram, ja bijis mazs uzdevums, teiksim, tikai -2 dioptrijas, bet kādam "vajag daudz rakt", kā tas bija Elenai Volkovai. Taču labi rezultāti ir vienmēr!

P.S. Tikai nesen mani sagaidīja vēl viens pārsteigums – ieraudzīju Svetlanas pasi un pāris reižu pārrēķināju, vai tiešām nekļūdos viņas gados. Ar viņas atļauju pateikšu, ka šogad Svetlanai apritēs 50. Man likās, ka viņai ir ap 40...

Autore: Linda Rozenbaha

2015. gada 27. novembrī sāksies Svetlanas vadītie kursi Rīgā. Vairāk informācijas: http://garavasara.com/events/2015-11-27-10-dienu-veselibas-atjaunosanas-kursi-m

 

un 
http://garavasara.com/events/2015-12-02-5-dienu-redzes-atjaunosanas-kursi-latvi
Pirmoreiz viena no grupām (īsā, acu grupa) - ar tulkojumu uz latviešu valodu!
Seko mums Facebook: www.facebook.com/NorbekovRiga
 
** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

375
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1128
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

1452
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1037
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1300
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1275
15. martā, 2018
Library_page_umbrella-1807513_1920
Meditācija

Ekharta Tolles domu graudi

Iedvesmojoši Ekharta Tolles domu graudi grāmatā “Tagadnes spēks mīlestībā un dzīvē” (The Power Of Now in Both Love and Life)   1. Lai i...

1874
2. martā, 2018
Library_page_maxresdefault__1_
Attiecības

Budas mīlestības pamācība

Budismā ir četri mīlestības elementi, kas to padara īstu. Šie elementi ir jāapvieno, lai mīlestība būtu patiesa un ilgstoša. Tie nav sais...

2281
23. februārī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-02-11_at_13.19.10
Prāts & psiholoģija

Neuzņemieties svešas problēmas

Cik bieži mēs neapzināti iejaucamies savu tuvinieku dzīvē ar pavisam nevajadzīgu atbalstu, un, uz kurieni šie, it kā cēlie nodomi palīdzē...

3731
11. februārī, 2018
Library_page_bert_hellinger-co_pia-co_pia-832x675
Prāts & psiholoģija

Ģeniālā psihoterapeita Berta Hellingera 15 citāti

Metodes - “sistēmiskie ģimenes izkārtojumi” vai, kas ir daudz populārāk “izkārtojumi pēc Hellingera” autors -  ir viens no gudrākiem cilv...

11460
1. februārī, 2018
Library_page_children-1822471_1920
Bērnu psiholoģija

Kāpēc līdzsvars ir nereāls un ierobežojošs mērķis?

Vienā nedēļas nogalē mani bērni spēlējās ar Lego aptuveni 12 stundas. Pilnīgi nopietni. Viņi pārtrauca, lai paēstu un tad turpināja. Tā...

1355
22. janvārī, 2018
Library_page_alpine-768638_1920
Prāts & psiholoģija

Kā atrast sevī spēkus grūtos laikos

Var gadīties iziet cauri gandrīz vai nāvei, lai pārdzimtu daudz spēcīgākā, gudrākā un prasmīgākā paša versijā. Nevienam nav izdevies nod...

4755
14. janvārī, 2018
Library_page_wallhaven-315444
Pašizziņas prakses

Laimīgam cilvēkam nav nepieciešama nekāda reliģija

Laimīgam cilvēkam nav nepieciešama nekāda reliģija

2497
4. janvārī, 2018
Library_page_23619135_10210575276519632_1445864584_n
Pašizziņas prakses

Arī tas pāries

Reiz, saprotot un pieņemot netveramības faktu un pārmaiņu neizbēgamību it visam, tu vari priecāties baudot, kamēr tas ir, neizjūtot ne ba...

2679
22. decembrī, 2017
Library_page_screen_shot_2017-12-20_at_18.12.43
Pašizziņas prakses

10 būtiski atmošanās principi

Šajā nelielajā sarakstā esmu apkopojis dažus no svarīgākajiem pamatprincipiem, ko mācu savos semināros un dziedināšanās. Šis ir sākums. I...

12009
20. decembrī, 2017
Library_page_menina-luz
Apzinatība

Tavas dzīves jēga

Veltiet savu dzīvi mīlestībai, jo nāve ir tuvu. Nesaku tā, lai māktu domas uz depresiju, tas ir Veids kā skatīties uz dzīvi, un vienmēr t...

2681
12. decembrī, 2017
Library_page_mr1166-d4784
Meditācija

Pats laimīgākais cilvēks pasaulē Matjē Rikārs iesaka meditēt, lai priecātos par dzīvi

Matjē Rikārs (Matthieu Ricard) ir pazīstams budistu mūks, rakstnieks, fotogrāfs un pats laimīgākais cilvēks virs zemes, kas ir zinātniski...

3156
2. decembrī, 2017
Library_page_stock-photo-146971735
Vīrietis & sieviete

Ja virzīsimies dziļāk mīlestībā, tad kari izzudīs

Sabiedrība neatzīst mīlestību, jo tad, ja cilvēks patiešām dziļi mīl, ar viņu nav iespējams manipulēt. Jūs nevarēsiet viņu aizsūtīt karā,...

2418
26. novembrī, 2017
Library_page_xolp0kceci_i3
Pašizziņas prakses

Kodo Savaki: Būt vienam veselumam ar visu Visumu

Parastam cilvēkam pāriet vēlme darīt kaut ko, ja neviens neskatās uz to, ko viņš dara. Ja kāds pievērš viņam uzmanību - viņš ir gatavs lē...

2447
14. novembrī, 2017
Library_page_6efa9540-0df5-11e7-9759-4d2712afe57f
Prāts & psiholoģija

Septiņi iemesli, lai pamestu savu komforta zonu

“Viss, ko jūs vēlaties, atrodas taipus bailēm”- Džeks Kenfilds   Iedomājieties - jūs pamostaties agri no rīta, izslēdzat skaļo modinātā...

5181
6. novembrī, 2017
Library_page_22894925_10210470810108037_1441053883_n
Ķermenis & veselība

Kā būt harmonijā ar savu ķermeni

Jo vairāk apziņas mēs novirzām mūsu ķermeņa iekšpusē, jo spožāku gaismu sākam izstarot. Jau daudzus gadsimtus cilvēki ir mēģinājuši sasn...

3960
29. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1330
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1333
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

1892
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

1950
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1674
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

1734
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2126
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2100
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2467
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2316
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

2853
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

2859
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3002
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2649
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2654
9. janvārī, 2017