Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_svetlana-2bildes-viena Square81_dulas-palidz

"Veselība ir tikai blakusefekts," saka Svetlana, kura pati tika vaļā no brillēm ar -6 dioptrijām

Svetlana Sapožņikova pati saviem spēkiem pēc Norbekova programmas tika vaļā no tuvredzības ar -6 dioptrijām un tīklenes atslāņošanās pēcoperācijas sekām.
Intervija ar Svetlanu Sapožņikovu.

Pirmoreiz Svetlanu es ieraudzīju Norbekova centrā Maskavā. Stalta, smaidīga sieviete ar jūtamu iekšēju siltumu un pārliecību, taču pirmkārt, ievēroju viņas acis – tumšas, skaistas, kā tādas dzīvesprieka upes. Tikai pēc tam uzzināju, ka šīs acis varēja slēpties aiz briļļu stikliem ar stiprumu -6 dioptrijas vai katru dienu tikt mocītas ar lēcām. Protams, tas it kā ir tikai estētiskais aspekts. Pasaulē, kurā daudzi nēsā brilles, mēs aizmirstam, ka tas jau nu nenorāda uz acu veselību. Turklāt Svetlanai bija ne tikai tuvredzība, bet arī tīklenes atslāņošanās.

Taču šodien – nu jau 8 gadus! - viņa iet bez brillēm un lēcām, labi redz un ir to panākusi pati saviem spēkiem, darbā ar sevi, atklājot organisma iekšējās rezerves, tās pašas, kuras ir katram cilvēkam. Kā arī... uzvarot slinkumu. Viņa to paveica ar samērā vienkāršām metodēm.

Svetlana, kura pēc izglītības ir psiholoģe un sertificēta Norbekova programmu vadītāja, mācījās pie Mirzakarīma Norbekova skolotājiem, kā arī pie paša Meistara – veiksmes un dažādās citās meistarklasēs. Svetlana palīdz cilvēkiem ne tikai atjaunot redzi, bet arī tikt galā ar citām kaitēm – kursu apmeklētāji patstāvīgi atjauno dzirdi (ir programma pieaugušajiem un bērniem, veidota pēc Norbekova programmas un pilnveidota - ārstes Tamāras Malkinas izstrādāta programma – Aut.), atveseļo mugurkaulu, uzlabo stāju, normalizē iekšējo orgānu darbību, sirds asinsvadu sistēmas darbību, nostiprina imunitāti, uzlabo kuņģa zarnu trakta darbību un miegu, tiek vaļā no gandrīz jebkādām ginekoloģiskām vai uroloģiskām problēmām, ādas un matu problēmām, kaulu un muskuļu sistēmas saslimšanām.

Kurss nav ārstniecisks, tā ir apmācību programma – tā sakņojas senās sevis atjaunošanas metodēs, kā cilvēks atjauno veselumu, veselību, paceļ garu, atbrīvo iekšējos spēkus un attīsta gribasspēku.

Linda: Man liekas, ka vislabāk otram var palīdzēt cilvēks, kurš pats ir piedzīvojis pārmaiņas... Lūdzu, pastāstiet sīkāk, kādas acu problēmas jums bija un kā jūs tās atrisinājāt.

Svetlana: Man bija tuvredzība ar -6 dioptrijām. Es katru dienu nēsāju lēcas – vilku, novilku... Un kādā brīdī es pamanīju, ka kreisā acs redz kaut kā citādāk nekā labā, aizgāju uz poliklīniku pie ārsta. Viņa mani steidzami nosūtīja uz slimnīcu ar diagnozi "tīklenes atslāņošanās". Uzreiz veica operāciju, vairākas dienas gulēju uz muguras, nedrīkstēju ne griezties, ne celties. Pēc pāris mēnešiem ar lāzeri piededzināja otru aci.

Pēc operācijas izspiedās tā redzes daļa, kur bija rēta. Tā arī dzīvoju (nu jau staigāju tikai brillēs), līdz "brīnumainā" kārtā manās rokās nonāca Mirzakarīma Norbekova grāmata "Muļķa pieredze jeb Kā atgūt redzi un tikt vaļā no acenēm". Sāku lasīt un pildīt vingrinājumus no grāmatas un burtiski pēc divām nedēļām redzes skats bija pilnībā atjaunots (liekais melnums acī pazuda)! Es redzēju ar kreiso aci tieši tāpat kā ar labo! Kam ir bijusi tāda problēma, tas mani sapratīs! Es, ņemot kājas pār pleciem, traucos uz Norbekova Institūtu (tagadējo Norbekova Centru). Aizgāju uz vienu kursu, tad otru... Un – viss sāka notikt!

Linda: Tātad jūs pati saviem spēkiem tikāt vaļā no tuvredzības ar -6 dioptrijām, ja? Cik laika jums tas aizņēma? Es zinu, ka jums tas notika "savā tempā"...

Svetlana: Redzes atjaunošana par vienu dioptriju, kā minums, aizņem 4-6 dienas. Tādu laiku dod Mirzakarīms Norbekovs. Man redzes atjaunošana dažādu apstākļu dēļ aizņēma vairāk laika. Galvenais iemesls droši vien ir SLINKUMS (smejas). 3 dioptrijas "aizgāja" ļoti ātri. Noņēmu brilles, bet pēc tam – uh un ak! – process iestrēga. Un finālā līdz pilnīgai redzes atjaunošanai man aizgāja vairāk nekā gads. Es sapratu, ka vajag iet uz priekšu, vairāk uzzināt par sistēmu, palīdzēt sev un, galvenais, gribēju palīdzēt saviem tuviniekiem. Tādēļ aizgāju uz Pasniedzēju skolu. Tuviniekus bija visgrūtāk izkustināt no vietas (smejas). Tikai pēc pāris gadiem viņi noticēja man.

Linda: Un pēc tam, kad tikāt vaļā no brillēm, vēl esat bijusi pie acu ārsta?

Svetlana: Pēc operācijas vairākus gadus es biju uzskaitē pie acu ārsta – periodiski veicu injekcijas, pilināju dažādus pilienus, lietoju vitamīnus. Uzlabojuma no tā nebija, taču arī sliktāk nepalika. Tad es izgāju Norbekova kursus, sākās uzlabojumi – uzlabojās redze, stāja, zarnu trakta darbība. Es esmu aizmirsusi par ārstiem. Pa šiem gandrīz deviņiem gadiem, ko pazīstu Norbekova sistēmu, esmu slimojusi divas reizes, tās pašas – vieglā formā.

Linda: Ar ko jūs vēl tikāt galā, pateicoties programmai? Vai tās bija tikai redzes problēmas?

Svetlana: Man pēc divām grūtniecībām bija problēmas ar zarnu darbību, mocīja aizcietējumi, pēc programmas man zarnu trakts strādā labi. Uzlabojies miegs, stāja – ir vieglāk turēt taisnu muguru. Un, ziniet, paziņas visu laiku jautā – tu esi atpūtusies? Tu biji atvaļinājumā? Lieliski izskaties! Tik tīra āda! Jā, viņiem vienkārši skauž (smejas).

Dzīve uzreiz pēc pirmā M. Norbekova kursa iziešanas pilnīgi pārvērtās. Ziniet to sajūtu "dzīve LĪDZ un PĒC". Šis pagrieziens ir iekšējs un ārējs. Radās milzīga vēlme dzīvot, radīt, iet, skriet! Radās idejas, jauni mērķi.

Linda: Kas ir galvenais, lai iegūtu labus rezultātus, izmantojot šo programmu?

Svetlana: M. Norbekova metodikas programmas "noslēpums" ir vienkāršs un piemērots praktiski visiem: STĀJA, SMAIDS, NOSKAŅA. Tā ir vesela sistēma, kompleksa pieeja organismam.

Linda: Kā visas labās lietas, tās ir diezgan vienkāršas (smaida). Manuprāt, kursi palīdz rast idejas, konkrētas metodes darbam ar sevi, palīdz tikt līdz ticībai sev, savam ķermenim, stimulē. Savukārt tas, ka programma iet 5-10 dienas, palīdz reāli dzīvē ieviest jaunus ieradumus – to, par ko mēs varbūt visgudri pamātu galvu un piekristu, lasot grāmatā, bet nedarītu (protams, brīnoties, kāpēc gan nav rezultāta). Te ir iespēja reāli rīkoties.

Svetlana: Ziniet, es runāju gan kā cilvēks, kurš ir pats uz savas ādas izbaudījis pārmaiņas, gan kā pasniedzēja – pats galvenais ir pat ne veselības atjaunošana (tā ir tāda "blakusparādība", kas sākuma etapā ir ļoti svarīga), galvenais, ka kursu dalībnieki sāk ar sevi strādāt, atrod sevi, iemīl sevi un saprot savus mīļos, tuvos, apkārtni. Ap sirdi kļūst mierīgi un priekpilni. Cilvēki mainās un tas notiek uz labāko pusi, jo tagad cilvēki zina, kas viņiem palīdzēs – tikai es pats! Es varu! Viņiem rodas ticība sev un saviem spēkiem! Tas ir milzu stimuls dzīvot, nevis izdzīvot! ..Un nevis rīt cīsiņus, skatoties televizoru!

Linda: Jūs vadiet ne tikai grupas ar konkrētu sajūtu orgānu problemātiku – redzes, dzirdes - , bet arī programmu "Pirmais Atveseļošanās kurss". Ar kādām problēmām tajā vēršas?

Svetlana: Es vadu visus Norbekova sistēmas pamatkursus un papildkursus saistībā ar dzirdi, redzi un Kursu bērniem.

Dalībniekiem ir dažādi uzdevumi – kādam ir veselības, fiziskas problēmas, citam – psihoemocionālas, ir depresija, kādam ir grūtības ar attiecībām ģimenē, sociālajā vidē, biznesā – visiem kursos ir rezultāti!

Mēs, pasniedzēji, apmācām, parādām, kā sevi mainīt, tikt vaļā no slimībām, izvilkt sevi no bedres, kurā bieži vien paši vien sevi esam iedzinuši.

Katram cilvēkam ir spēja, spēks tikt vaļā no slimībelēm, nomainīt slimību pret laimi, pilnu veseluma, veselības, mīlestības pret sevi un citiem, dāvāt šo mīlestību cilvēkiem, nu – vienkārši priecāties par dzīvi!

Linda: Pastāstiet, lūdzu, kādu piemēru arī no citu dzīves, kā ar programmas palīdzību cilvēki paši sevi ir mainījuši!

Svetlana: Mūsu Norbekova centrā ir pasniedzēja Elena Volkova, kas ir tiešā Meistara skolniece. Viņa uz šejieni atnāca pirms 20 gadiem, kad viņai bija vairāk nekā 60 gadu, tuvredzība -14 dioptrijas, glaukoma, katarakta, bijis infarkts, paaugstināts asinsspiediens, viņa knapi vilkās... Pa deviņiem mēnešiem viņa pilnībā sevi pārveidoja, ne vairs brilles vajadzīgas, nekas. Viņa kļuva par pasniedzēju, kurai mēs gribam līdzināties. Pat ziemā viņa iet uz augstpapēžu apaviem, turklāt ne iet, teju lido!

Cilvēki atjauno savu mugurkaulu, tiek vaļā no ādas problēmām, ginekoloģiskām un citām kaitēm. Man bija meitene un trīs viņas draudzenes, kurām bija uzstādīta diagnoze "neauglība", taču pēc kursiem viņas palika stāvoklī, protams, katra savā laikā (pasmaida). Un tas nav nekāds brīnums – cilvēks ļoti daudz var izdarīt!

Jā, uzdevumi ir dažādi, ir, kas ātri tiek prom no neveselības, piemēram, ja bijis mazs uzdevums, teiksim, tikai -2 dioptrijas, bet kādam "vajag daudz rakt", kā tas bija Elenai Volkovai. Taču labi rezultāti ir vienmēr!

P.S. Tikai nesen mani sagaidīja vēl viens pārsteigums – ieraudzīju Svetlanas pasi un pāris reižu pārrēķināju, vai tiešām nekļūdos viņas gados. Ar viņas atļauju pateikšu, ka šogad Svetlanai apritēs 50. Man likās, ka viņai ir ap 40...

Autore: Linda Rozenbaha

2015. gada 27. novembrī sāksies Svetlanas vadītie kursi Rīgā. Vairāk informācijas: http://garavasara.com/events/2015-11-27-10-dienu-veselibas-atjaunosanas-kursi-m

 

un 
http://garavasara.com/events/2015-12-02-5-dienu-redzes-atjaunosanas-kursi-latvi
Pirmoreiz viena no grupām (īsā, acu grupa) - ar tulkojumu uz latviešu valodu!
Seko mums Facebook: www.facebook.com/NorbekovRiga
 
Library_page_7771285812_21772f2218_b
Pašizziņas prakses

Trīs dzīves likumi

Cilvēkiem būtu jāstāsta stāstus viens otram un jāklausās vienam otru. Katrs cilvēks, kuru jūs satiekat, sniedz jums vērtīgu mācībstundu, ...

1676
20. augustā, 2017
Library_page_5151138
Attiecības

Mirkļi, kad mīlestība liek tev atvērties

Mīlestība ne vienmēr liek justies droši, jo mīlestība ir tīrs potenciāls un tīra klātbūtne, un tās laikā katra sajūta un impulsa dvesma i...

1168
13. augustā, 2017
Library_page_dulas
Emocijas

Mierinājums jaunajiem vecākiem

Tavs bērns izvēlējās tevi – unikālo mammu un tēti, kam piedzimt. Viņš neizvēlējās gudro dakteri, skolotāju vai kaimiņieni, bet tevi.

769
17. jūlijā, 2017
Library_page_evdomadiaies-erwtikes-provlepseis-zodia-16-5-1-6-h793
Prāts & psiholoģija

Kā sadzirdēt savu aicinājumu

3 veidi, kā atcerēties, kāpēc Tava dvēsele izvēlējās tieši šo dzīvi   “Tu esi šeit ieradies ar noteiktu uzdevumu. Tu esi daļa no visuma...

5606
1. augustā, 2017
Library_page_gara-vasara-_2015_-231
Pašizziņas prakses

Tavas dzīves "restarts"

Būt veselam, dzīvespriecīgam un laimīgam - tā nav ne iedzimta īpatnība, ne "Dieva dāvana". Tāpat šim stāvoklim nav nekādas saistības ar n...

2377
13. jūlijā, 2017
Library_page_monks-in-sunlight-56a0c4953df78cafdaa4d8b4
Ķermenis & veselība

Kad es elpoju, es jūtu savu vienotību ar dzīvi

Parasti mēs nepamanām, kā elpojam, taču bez elpošanas nevarētu nodzīvot ne sekundi. No tā, kā mēs elpojam, ir atkarīgs, cik daudz mūsos i...

458
9. jūlijā, 2017
Library_page_0569f31d6d62baa0248c76ec1f964f01
Prāts & psiholoģija

Līza Burbo: nomainiet vārdu “problēma” ar vārdu “pieredze”

Jums patiešām ir problēmas? Es no sirds ticu, ka mēs izvairītos no liela daudzuma problēmu, ja nebūtu tāda apzīmējuma kā “problēma”. Vār...

1550
2. jūlijā, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

323
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

184
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

217
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

251
25. jūnijā, 2017
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

1778
22. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

544
19. jūnijā, 2017
Library_page_1724173_10153852470578185_7807339200304311790_n
Prāts & psiholoģija

Nulles likums un vēl 19 precīzi Greisas likumi

Natālija Greisa – talantīga psiholoģe un biznesa trenere St.Pēterburgā, savā grāmatā “Greisas likumi” ir noformulējusi veselu rindu likum...

11384
14. jūnijā, 2017
Library_page_vientul
Prāts & psiholoģija

Vientuļās sievietes

Mūsu valstī ir ļoti daudz vientuļu sieviešu. Laulības šķiršana vai attiecību pārtraukšana. Nespēja veidot ilglaicīgas attiecības, vai nev...

8337
7. jūnijā, 2017
Library_page_wanderlust-nature-photography-lizzy-gadd-32_3_
Advaita

Ciešanas ir nepieciešamas līdz brīdim, kamēr saprotat, ka varat iztikt bez tām

Ekharts Tolle – rakstnieks un filozofs, viens no mūsdienu Rietumu garīgajiem skolotājiem. 1977.gadā pēc ilgstošas depresijas viņš piedzīv...

7972
29. maijā, 2017
Library_page_s617289952887514585_p471_i1_w952
Prāts & psiholoģija

Beznosacījuma pieņemšana

Vēl studējot Stenfordas fakultātē, es biju viena no nelielās ārstu un psihologu grupas, kas piedalījās humānistiskās psihoterapijas pioni...

2768
19. maijā, 2017
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

2273
14. maijā, 2017
Library_page_d442e6e6e6ddb3f041479b2a0dfa94b8
Būdisms

Dalailamas vēstījums par cilvēka smadzeņu masīvo skalošanu

Dalailama vienmēr ir piesaistījis sev lielu uzmanību, un ne bez iemesla. Dalailamam ir brīnišķīgs raksts par masveida cilvēka “smadzeņu s...

2432
2. maijā, 2017
Library_page_stephen-fry
Prāts & psiholoģija

Pārstājiet sevi želot – un jūs būsiet laimīgi

Pāris brīnišķīgu Stīvena Fraja – aktiera, rakstnieka un cīnītāja par cilvēku tiesībām, padomu. Galvenais, par ko es gribētu būt pārlieci...

6414
25. aprīlī, 2017
Library_page_meditating-woman-on-beach-for-website_orig
Joga

Научные исследования: йога, старение и мозг

На протяжении нескольких последних десятилетий было открыто, что наш мозг претерпевает изменения в зависимости от того, чем мы занимаемся...

902
25. aprīlī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

685
25. aprīlī, 2017
Library_page_holy-men-by-joseph-anthony-lawrence-photogrvphy_magazine-08
Attiecības

Tuvu attiecību jēga ir tajā, lai tu paliec tu pats

Dažreiz notiek tā, ka kāds cilvēks pēkšņi atvieglo mūsu dvēseles sāpes un nedaudz mīkstina mūsu rētas. Piemēram, sāk par mums rūpēties, k...

10878
19. aprīlī, 2017
Library_page_2__1_
Ķermenis & veselība

Lai attīstītu imunitāti, bērniem ir vajadzīgi mikrobi, nevis antibiotikas

Pārmērīgi higiēniski apstākļi izraisa hroniskas slimības.   Ļaujot bērniem spēlēties ar zemi, mēs patiesībā palīdzam viņu imūnsistēmas ...

2804
7. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

681
3. aprīlī, 2017
Library_page_photo-1444703686981-a3abbc4d4fe3
Emocijas

Piedošanas mirklis

Nepūlies piedot. Piedošana nav kaut kā “darīšana”. Vienkārši pieņem, ka šis mirklis ir tieši tāds, kāds tas ir. Un arī pagātne ir tāda...

6718
28. martā, 2017
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

2608
21. martā, 2017
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

1701
16. martā, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

997
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

1500
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

1429
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
1566
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

1352
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

The Stroke of Insight

Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another. http://www.ted.com

1290
23. februārī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=vqCOss4hqnE

Higher consciousness

'Higher consciousness' sounds mystical and possibly irritating. It shouldn't. It just captures how we see things when we go beyond our own egos. Please help us make films by pressing subscribe: http://tinyurl.com/o28mut7

1529
26. oktobrī, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
1246
9. janvārī, 2017