Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_peruquois-garavasara Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Woman in Love. Intervija ar Peruquois

Pirms slavenās austrāliešu izpildītājas Perukua (Peruquois), kas pazīstama, kā “Zemes Mātes Balss” un metodikas “ Vokālā joga” autore, uzstāšanās Rīgas Kongresu namā 2.oktobrī, mums izdevās iegūt ekskluzīvu interviju ar šo brīnišķīgo sievieti, dziedātāju un sakrālas prakses meistari. 

 

Perukua, ko Jums nozīmē dziedāt?

Pasaule ir vibrācija, un, neskatoties uz to, ka  šķiet, itkā tā sastāvētu no blīvas matērijas, aiz katra objekta ir ietverts noteikts vibrāciju biežums. Dziedāšana ir pats ātrākais veids, kā atvērt savienojumu ar avotu. Atvērt tīrās, pirmatnējās vibrācijas avotu, un, lūkojoties tālāk, var teikt, ka caur dziedāšanu mans ķermenis ievibrē jūsu ķermeni. Tieši tādēļ manos koncertos cilvēki izjūt apbrīnojami skaistas sajūtas. Viņi atveras. Sāk just pasauli, nevis vienkārši domā par to, kas tajā notiek.

 

Kuru Jūs uzskatāt par savu galveno mūzikas un dziedāšanas skolotāju?

Esmu ieguvusi augstāko muzikālo izglītību Austrālijas Mākslas akadēmijā, džeza vokāla klasē. Taču tas bija tikai ceļa pats sākums. Īstā mūzikas skaņu iepazīšanas pasaule sākās tikai pēc akadēmijas pabeigšanas. Un tas bija garš ceļš. Tas sākās mirklī, kad manā dzīvē parādījās vietējais Amerikas indiānis-šamanis. Neskatoties uz to, es tomēr teiktu, ka mans īstenais skolotājs ir dabiskās sievišķības avots, kas pēcāk atnāk kādā no formām. Tas ir skolotājs bez veidola, kas pēc tam iegūst noteiktas formas aprises, lai nodotu gudrību man tieši rokās. Dziedāšana caur vēju, ūdeni, dabu vai cilvēkiem, kas pasnieguši man mūzikas un vokāla nodarbības.

 

Kādas etniskās tradīcijas caurvij Jūsu mūzikas skanējumu?

Kā jau minēju, es pamatīgi un dziļi apguvu vietējo Amerikas indiāņu dziedājumus. Es pavadīju 11 gadus, periodiski izbraucot un iebracot ASV štatā Ņūmeksika, dzīvojot tur kopā ar savu vīru, vietējo Amerikas indiāni, kas bija slavens šamanis un daudz strādāja ar savu balsi, kā arī pats labi dziedāja. Manā mūzikā jaušama arī indiešu klasiskās mūzikas ietekme, ko es apguvu Indijā piecu gadu garumā. Kā arī es iepazinos ar vietējo austrāliešu aborigēnu mūziku. Tas, ko es daru, ietekmi ir radis arī no Tuvo Austrumu mūzikas. Šajā reģionā gan es neesmu bijusi, taču esmu mācījusies dažās mūzikas stundās pie meistariem, kas nāk no šīm vietām, turklāt man ir pāris draugu muzikantu no Irānas. Es ļoti mīlu ar viņiem kopā spēlēt, jo viņi apbrīnojami smalki sajūt mūziku un māk lieliski izpaust emociju skaņā. Tā ir etniskās ietekmes klasiskā izpratne. Skatoties no cita aspekta, manā mūzikā savijas senās mūzikas tradīcijas ar mūsdienu tendencēm. Tajā ir gan elektriskās mūzikas, gan chill-out, lounge, džeza un soula skanējums. Viss, ar ko ir bagāta mūsdienu mūzikas pasaule. Esmu atvērta visam, kas skaisti un harmoniski izpauž skaņas dabu. Patreiz es strādāju pie jauna albūma, tas ir albūms ar sieviešu praksēm, un tajā ir tieši jaušama kinematogrāfiskās mūzikas ietekme. Ziniet, tāds apjomīgs, telpisks skanējums ar emocionālo tēmu virkni.

 

Perukua, Jūs dēvē par “Zemes Mātes Balsi”... Pēdejos pāris gadsimtos mūsu Zemē, mūsu Planētā notiek īstas ekoloģiskās katastrofas, ko izsauc cilvēka nevērīgā rīcība. Vai Jūs arī to izjūtat? 

Jā, protams. To, kas notiek pasaulē, es izjūtu caur savu ķermeni. Taču tajā visā nav nekā unikāla, jo ikviens cilvēks to izjūt, izņemot tos, kas noliedz sevī spēju to sajust. Būt atvērtam cilvēkam ir ne tikai baudījums, bet arī apzināta klātbūtnes sajūta.

 

Jūs pati pārsvarā dzīvojat dabā... Kādu enerģiju Jūs sajūtat lielpilsētās?

Lielpilsētas visā pasaulē ir ļoti līdzīgas cita citai. Protams, ir atšķirības, bet daba ir līdzīga visās pasaules  lielpilsētās. Tā ir uzlādēta ar adrenalīna enerģiju, cilvēki dzīvo nedabiskā ritmā, ar nedabisku miega, ēdiena, darba u.c. režīmu. Lielpilsētās dzīvojošo cilvēku ķermeņi nespēj izjust un sajust. Visa enerģija aizplūst izdzīvošanas jomā. Sīki dzīvoklīši saspiež cilvēka enerģētisko lauku, pārvēršot tā auru par saspringtu un izkropļotu trombu. Ļoti maz cilvēku no lielpilsētām ir spējīgi palikt vienotībā ar dabu un dabas ritmiem, ar mīlestības avotu.

 

Kādām, Jūsuprāt, ir jābūt ideālām attiecībām starp cilvēku un Dabu?

Nedomāju, ka kaut kādā veidā būtu jāidealizē cilvēka un dabas attiecības. Tas nav koncepcijas jautājums, bet gan tas, kā jūs nodzīvosiet savu dzīvi, ko jūs izjūtat. Kad jūs sākat sajust dzīvi, šis jautājums atkrīt pats par sevi. Tieši tādēļ ir bezgala skaisti, ka manos koncertos daudziem cilvēkiem no jauna atveras šī spēja sajust. Sajust dzīvi visā tās krāšņumā. Tāpēc man daudz vieglāk ir runāt nevis par koncepciju, bet par cilvēkiem, kam šī spēja just ir atvērta, jo viņiem piemīt noteiktas kvalitātes īpašības. Viņu acis ir spējīgas saskatīt skaistumu visapkārt, ausis ir spējīgas sadzirdēt dziesmu visur, itkā skaistums būtu it visā, kā labs draugs, kas sarunājas ar jums caur strauta čalošanu, vēja brāzmām, caur pašu dzīvi. Viņu ķermeņi ir atvērti un ir spējīgi  izjust orgasmu bez seksuālās aktivitātes. Dzīves spēks ieplūst viņos no Zemes. Viņos ir miers un rāmums, kas rodas no sajūtas, ka Zeme ir māte, un tur viņus savos apskāvienos.

 

Perukua, Jūs esat apbrīnojami skaista sieviete. Starojoša, gudra, brīva, atvērta, taču tajā pašā laikā noslēpumaina... Kas, Jūsuprāt, ir patiesa sievišķība? 

Tas, ko es jau stāstīju par cilvēkiem, kas ir atvērti ar spēju sajust pasauli, tas arī ir īstās sievišķības pamatā. Patiesa sievišķība ir mīlestība, kas ieguvusi formu ķermenī. Ja mīlestība ir ieguvusi ķermeņa formu, tad tā cenšas vairot šo mīlestību. Caur radošumu, bērniem, mīlestība cenšas radīt sevi it visā. Veidot skaistumu šajā pasaulē, jo skaistums jau arī ir mīlestības auglis. Un es pievērstu uzmanību tam, ka patiesa sievišķība mīt ne tikai sievietēs, bet arī vīriešos. Tā ir kā iekšējā balss, mīlestības balss, balss no paša avota.

 

Gandrīz visām sievietēm ir grūti samierināties ar savu vecumu, kas sniedzas pāri 30, 40, 50 gadu robežai... Kāda ir Jūsu attieksme pret vecumu un jaunības kultu, kas pastāv mūsdienās?

Man kļūst skumji, redzot šī kulta rezultātus. Jo tas nozīmē, ka patiesā skaistuma daba ir aizmirsta. Patiess skaistums izaug no mīlestības, no tā, lai dzīvotu šīs mīlestības starojumā. Tas ir tas, kas padara ādu zīdainu, bet acis mirdzošas. Un te mēs runājam ne tikai par sievietēm. Tas ir tas, kas mūsos liek vēlēties būt kopā ar to cilvēku, kas dzīvo savas mīlestības sajūtās. Tas arī nozīmē rūpes par savu ķermeni, par to, ko mēs ēdam, kā mēs par to rūpējamies, kā uzturam labā fiziskajā formā, kā mēs dodam iespēju tam plaukt un izpausties radošumā. Ja jūs barojat dzīvības spēku, kas ielikts jūsos, tad tā izpaužas arī jūsu dabiskais skaistums. Pat, ja mans ķermenis noveco, tas mani nebaida. Es dievinu iespēju dzīvot uz Zemes cilvēka ķermenī. Tādēļ man svarīgi, lai mans dzīvības spēks ritētu dabiski un mana mīlestība plūstu. Un vecums jau ir sekundāra tēma.

 

Kas Jūs iedvesmo ceļot ar koncertiem un jogas balss semināriem pa visu plašo pasauli? Kādu galveno vēstījumu Jūs vēlaties nodot ikvienam, kas ieradies pie Jums?

To, ka mums visiem ir laiks pamosties! Tā ir lieliska dāvana dzīvot kā cilvēkam. Un mūsu Zeme, liela un mīloša, ir lieliska platforma, lai izpaustu mūsu radošuma augļus, mūsu integritāti un universālumu. Kā atgādinājums, ka vīrieši un sievietes uz Zemes ir tādēļ, lai mīlētu.

 

Kā Jūs savienojat skaņu ar mūziku? Balsi ar klusēšanu?

Kā jau mēs runājām, šajā pasaulē ir vibrācijas, taču starp vibrējošām matērijas daļiņām, piemēram, molekulām, atrodas tukša telpa un klusums. Pēc apzinātas skaņas nāk apzināts klusums, un otrādi. Piemēram, kad mēs apzināti dziedam ar sievietēm semināros, tad pēc tam atnāk klusums, kā telpā, tā arī apziņā un ķermenī. Pie manis klusums cenšas atnākt un izpaust sevi šajā pasaulē skaņas veidā. Un izpaudies skaņā, tas cenšas atgriezties klusumā. Tā ir kā bezgalības zīme, astotnieka figūra.

 

Vai ir kas tāds, ko nav iespējams izpaust ar balsi?

Es varu daudz vairāk izpaust ar balsi, kad dziedu, nekā, kad runāju. Tas ir tiešs vēstījums. Man ir grūti pateikt, ko es nevaru izpaust ar balsi. Esmu studējusi un apguvusi šo tēmu ļoti dziļā līmenī, un mācu sievietēm savos semināros to, kā izmantojot šo tiešo balss vēstījumu, atbrīvot sevi no novecojušām emocionālām traumām, enerģētiskajiem blokiem, viltus uzstādījumiem utt. Patreiz tieši es ierakstu albūmu, kas māca sievietēm  izpaust viņu dziļākās emocijas caur balsi.

 

Dzirdēt Perukuas apbrīnojamo balsi, sajust iekšējo atdzimšanu, sirds atvēršanos un savienošanos ar iedvesmas avotu, varēs jau šopirmdien, 2.oktobrī Rīgas Kongresu namā. Pēdējās biļetes var iegādāties tieši tagad, sekojot tiešsaistei:

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/cits/peruquois-australija-woman-in-love-211658/

 

* Interviju no krievu valodas tulkoja Vineta Kurgāne.

 

 

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_arm-wrestling-567950_1280_1_
Bērni & vecāki

Konkurence - cilvēku vai zvēru instinkts

Cilvēcības dzīvnieciskā daba “Konkurence ir ielikta mūsu dabā”, dedzīgi iebilst mana sarunu biedrene, “Tas ir instinkts!” Ko lai saku, k...

3586
23. decembrī, 2016
Library_page_love-3315770_1280
Prāts & psiholoģija

10 laimīgu cilvēku ieradumi

“Pat atrodoties visdziļākajā depresijas bedrē, ir iespējams pēc pāris nedēļām pacelties spārnos no laimes – ieviešot mazas, bet svarīgas ...

5068
30. aprīlī, 2018
Library_page_woman_at_a_mirror__1907
Ķermenis & veselība

Tas nav mans augums. Tas ir mantojums no dzimtas sievietēm.

Tas, kas redzams spogulī, nav mans ķermenis. Mans ķermenis pauž stāstu par visām sieviešu daļām, kas mani izveidoja, par dzimtas mantojumu m

241
1. maijā, 2018
Library_page_woman-972244_1280
Prāts & psiholoģija

Iedvesmas lipīgums, jeb - kas vārdu padara spēcīgu

Kāpēc viens teksts mūs iedvesmo, bet kāds cits nemaz? Kāpēc viena cilvēka runa mūs iedvesmo, bet kāda cita – mūsos nerod atbalsi? Kā atra...

569
12. jūnijā, 2018
Library_page_girl-2848057_1280
Attiecības

Tu esi Tas

Nemeklē mīlestību. Netaupi sevi mīlestībai un nemeklē mīlestību otrā. Mīlestība nav lieta – to nevar dot vai atņemt. To nevar atrast vai ...

1914
4. jūnijā, 2018
Library_page_chinese-herbal-medicine-2993344_1280
Ķermenis & veselība

Ajūrvēdas pamati

Vēlaties būt veseli? Līdzsvarojiet uzturu un dzīves veidu, saskaņā ar ajūrvēdas noteikumiem.  „Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”. (Ludvigs Fei...

360
17. maijā, 2018
Library_page_earth-2841056_1280
Attiecības

Romantiskās mīlestības lamatas

Ideālu attiecību ilūzija Lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tiem, kas uzauguši Rietumos, ir likts domāt, ka tā saucamā romantiskā mīlest...

1583
19. maijā, 2018
Library_page_universe-782697_1280
Darbs ar traumām

Jūsu dzimšanas ietekme uz jūsu dzīvi

Tāpat kā sēklā atrodas auga dzīvības kods, cilvēka dzimšanai ir spēcīga ietekme tā dzīvi. Saskaņā ar transpersonālās psiholoģijas aizsācē...

1550
17. maijā, 2018
Library_page_pregnant-woman-2765593_1280
Bērni & vecāki

Māte

Viņi teica, ka Tu augi manī iekšā. Bet es zināju labāk. Tu biji vēl tuvāk. Mans ķermenis bija Tavs. Tava elpa bija mana elpa. Tava sird...

1241
13. maijā, 2018
Library_page_press-photo-18_mirabai-ceiba-2560x1526
Skaņa & balss

Mirabai Ceiba Rīgā

Mantru dziedājumi dueta Mirabai Ceiba izpildījumā latvijas jogas praktizētājiem jau ir pazīstami, 2014.gada jūnijā Saulgriežu jogas un mū...

587
11. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-05-09_at_22.44.16
Būdisms

Saskaršanās ar dzīvi: Kodo Savaki Rosi mācība, jeb dzen nekam

“Tev nepietiek iztikai? Tad vienkārši nomirsti!... Tu dzīvo, lai strādātu, vai tu strādā, lai dzīvotu?” Mēs publicējam materiālu par nepa...

1747
10. maijā, 2018
Library_page_microphone-1209816_1280
Skaņa & balss

Saspringums kaklā – “neizteiktās” problēmas vairāku gadu garumā

Kad mēs dzirdam citu cilvēku, mēs intuitīvi zīmējam viņa tēlu: vecs vai jauns, resns vai tievs, mīļš vai dusmīgs, kautrīgs vai augstprātī...

1511
6. maijā, 2018
Library_page_lion-3099986_1280
Emocijas

Ar bailēm apejies saudzīgi

Ar bailēm apejies saudzīgi. Tās ir radījis nezināmais. Tās ir ceļojušas gaismas gadus, lai tevi atrastu. Nebaidies bailes izjust pilnī...

721
2. maijā, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-15_at_18.55.02
Attiecības

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet ī...

1701
26. aprīlī, 2018
Library_page_screen_shot_2018-04-18_at_13.20.24
Apzinatība

Kas ir apzinātība?

1.– Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.– Lai būtu vienkaršāk izpr...

842
16. aprīlī, 2018
Library_page_his-holiness-the-dalai-lama
Būdisms

Dalailamas rīta lūgšana

Tulkots no Nick Polizzi bloga “Svētā zinātne” (Sacred science). Nika mūža darbs ir dokumentālās filmas par dažādiem cilvēku ārstēšanas ve...

1618
7. aprīlī, 2018
Library_page_ball-2585603_1920
Bērni & vecāki

Svarīgi noteikumi saskarsmē ar novecojušiem vecākiem

Agri vai vēlu lielākā daļa no mums saskaras ar problēmu attiecībās ar novecojušiem vecākiem. Visbiežāk cilvēki vienkārši žēlojas cits cit...

2106
2. aprīlī, 2018
Library_page_paint-2985569_1920
Pašizziņas prakses

Saki patiesību

Patiesība vienmēr nāks gaismā. Tu vari to slēpt, vari draudēt, sodīt, pakļaut, mocīt tos, kas ir patiesi, tu vari no tās bēgt, izvairītie...

1422
22. martā, 2018
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

1702
15. martā, 2018
Library_page_children-1879907_1280
Bērnu psiholoģija

Vecākiem: par pieņemtās “normas” kaitējumu bērnu harmoniskai attīstībai

Fragments no Dimas Zicera jaunās grāmatas “Bieži mēs pat neaizdomājamies par vienu vai otru tēmu, kamēr mūsu dzīvē nerodas kāda konkrēta...

1676
15. martā, 2018
Library_page_umbrella-1807513_1920
Meditācija

Ekharta Tolles domu graudi

Iedvesmojoši Ekharta Tolles domu graudi grāmatā “Tagadnes spēks mīlestībā un dzīvē” (The Power Of Now in Both Love and Life)   1. Lai i...

2289
2. martā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1564
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1656
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2206
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2242
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

1945
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2020
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2384
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2420
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

2779
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2576
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3117
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3141
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3281
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
Zinātne & tehnoloģijas

Dying to be me!

Doctors had given Anita Moorjani just hours to live when she arrived at the hospital in a coma on the morning of February 2nd, 2006. Unable to move as a result of the cancer that had ravaged her body for almost four years, Anita entered another dimension, where she experienced great clarity and understanding of her life and purpose here on earth. She was given a choice of whether to return to life or not, and chose to return to life when she realized that “heaven” is a state and not a place. This subsequently resulted in a remarkable and complete recovery of her health. Anita’s riveting talk will inspire you to transform your life by living more authentically, discovering your greatest passions, transcending your deepest fears, and living from a place of pure joy. Her true story will radically alter your current beliefs about yourself, your purpose on earth, your health, your relationships, and your life!

2884
5. aprīlī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
2965
9. janvārī, 2017