Gara Vasara 2017 / Soulmates Gathering

Dargie draugi,

Mūsu šī gada Gara Vasara Ceļojums notiks no 20. līdz 25. jūlijam, Maģiskajā Dārzā, Lucavsalā, Rīgā.

Galvenā atšķirība no iepriekšējiem Ceļojumiem ir tā, ka šogad "Kosmiskajā kuģī" būs tikai 60 dalībnieku vietas.

Ceļojums. Retrīts. Satikšanās... Tā pati Maģija, vien šogad ciešākā,  "ģimenes" formātā. 

Kādam Gara Vasara ir izraušanās, kādam atbrīvošanās. Tas, ko tu vari sev uzdavināt dodoties sakārālajā ceļojumā - sevis izzināšanā.

Mūsu piecu dienu programma ir izveidota tā, lai katrs Ceļotājs izietu pēc iespējas (un vēlmes) dziļāku un vērtīgāku pieredzi. Saskartos ar ko jaunu sevī, ieraudzītu pasauli no jauna skata punkta.

Atmošanās.

Mēs palīdzēsim tev veikt nelielu ieskatu tajā, kur šogad tevi aicinām❤️:

Ierašanās:

Maģiskais Dārzs, Lucavsala, Rīga.

(Jā kādam Lucavsala rada asociācijas ar mazdārziņiem, vai lokācija sagadā vilšanos, neraizējieties - šis ir skaists, ziedošs (vietām mežonīgs) dārzs, prakšu teritorija būs iežogota un nepieejama svešām acīm. Pilsētas skaņas praktiski nedzird un nekas netraucē "atslegties no arējās pasaules"

Iekārtošanās.

Teltis.
Var izmantot 1ha platību savas telts iekārtošanai, sagatavošanai un izrotāšanai jau no šī brīža. Nāc, izvēlies un iekārto! Mēs palīdzēsim.

Pārslēgšanās.

Līdz Ceļojuma sākumam veē ir laiks. Izmanto to, lai pārslēgtu savu uzmanību no visa, kas ir palicis aiz Maģiska Dārza vārtiem. Mūsu ieteikums - pēc iespējas nelietot saziņas līdzekļus, internetu, gadžetus, uz Ceļojuma laiku pārtraukt risināt ikdienišķas lietas, cenšaties uz ceļojuma laiku neuzņemties kādas ārējas atbildības, lai varētu veltīt pilnu uzmanību sev. Iesaakam neatstāt Maģisko Dārzu visas piecas Ceļojuma dienas.

Mēs gādāsim pēc iespejamām ērtībam - būs "vasaras" dušas un viena karstā duša, dzeramais ūdens, darbosies tējnīca - restorāns "Runa" (bijusi "Kama" ,tie paši mūsu ilggadējie, uzticamie draugi).

Tava dalības maksa līdz 1.jūlijam ir €222 (vēlāk - 250 EUR) par visu piecu dienu Ceļojumu, ieskaitot vakara koncertus, bet neieskaitot šamaņu pirts Temazcal ceremonijas un ēdināšanu.

Ja esi jau ilgi gaidījis šo ziņu, lūdzu nevilcinies un rezervē savu dalību, iemaksājot avansu 100€ (Sk. pogu "Book now" zemāk.)

Ja tevi interesē iesaistīšanās brīvprātīgo palīgu rindās, lūdzu sazinies ar mums.

No 10. līdz 19. jūlijam ir paredzēta Jogas, Meditācijas un Maģiskā Dārza veidošanas nometne "Maģija 2017"

Ar Mīlestību,

tava Gara Vasara

*vakara koncerti būs atvērti noteiktam papildu viesu skaitam. Pabrīdiniet un ielūdziet draugus un radus!

Zemāk redzamie notikumi vēl nav Ceļojuma programma, pie tās strādājam!

1_lv
2_lv
3_lv
4_lv
5_lv
6_lv