Meditāciju centrs

Osho Meditative Therapies

 • spiritual_therapies
 • osho_meditations
 • massage
 • spiritual_therapies
 • meditations
 • massage
 • gurjieffs_dances_movements
 • family_constellations
 • sufi_meditations
 • tantric_meditations
 • dance_movements
 • psychology
 • meditations
 • sufism
 • tantra
Ošo dinamiskā meditācija - Mostamies Kopā!
14
Aug

Ošo dinamiskā meditācija - Mostamies Kopā!

Sākuma datums:
14. augustā, 2017
Beigu datums:
21. augustā, 2017
Sākuma laiks:
07:00
Beigu laiks:
08:15
Vieta:
Dance&Meditation centrs, Cēsu ielā 8., 5.stāvs, Riga, Latvia

Mostamies kopā!
Dinamiskā meditācija ir ieteikta visdažādākā gadagājuma un izcelsmes ļaudīm – gan iesācējiem, gan pieredzes bagātiem meditētājiem, kas vēlas savā dzīvē mazināt stresu un ciešanas un kam patiesi rūp sava veselība un personīgā izaugsme. Tās mērķis ir palīdzēt tev pieredzēt psiholoģisku brīvību, klusumu un mieru, kas sastopami aiz tavas personības ieslodzījuma mūriem. Tā palīdz atgriezt tavu apziņas centru atpakaļ sirdī, atpakaļ dzīvespriekā un dzīvīgumā.
Pētījumi apstiprina, ka 21 dienas laikā cilvēks var mainīt jebkuru savu ieradumu. Tas ir tieši tik ilgs laiks, cik nepieciešams, lai ķermenis un prāts pilnībā izmainītos un dotos citā virzienā.
Ošo dinamiskās meditācijas 21 dienas intensīvs ir paredzēts, lai izveidotu jaunu dimensiju tavā dzīvē. Tas mainīs tavu priekšstatu par pašu sevi un par tavu apkārtējo pasauli. Tu atradīsi, kas tev traucē dzīvot dzīvi ar pilnu potenciālu. Atverot zemapziņas durvis, tu transformēsi savu enerģiju apzinātībā un uzsāksi jaunu dzīvi – patiesu, prieka pilnu, veselīgu un radošu!
Šī ir vienreizēja iespēja uz sevis izbaudīt vienu no visrevolucionārākajām meditāciju tehnikām pasaulē. Dinamiskā meditācija ilgst vienu stundu un tai ir piecas daļas. Tas ir individuāls process, tāpēc nepievēršiet uzmanību, kas notiek apkārt un visas meditācijas laikā turiet acis ciet. Vislabāk uz šo meditāciju nākt tukšā dūšā un ērtā apģērbā.
Pirmā daļa: 10 minūtes
Elpojiet haotiski caur degunu, vienmēr koncentrējoties un liekot uzsvaru uz izelpu. Ķermenis pats parūpēsies par ieelpu. Elpai ir jānokļūst dziļi plaušās. Elpojiet tik ātri cik spējat, neaizmirstot, ka elpai ir jābūt dziļai. Elpojiet tik ātri un vēl ātrāk, līdz kamēr kļūsiet par pašu elpu. 
Izmantojiet ķermeņa kustības, lai palīdzētu enerģijai sakustēties un pacelties. Sajūtiet kā tā paceļas, bet nedodiet tai izkļūt visas pirmās daļas laikā. 
Otrā daļa: 10 minūtes
Uzsprāgstiet! Izlādējiet visu, kas raujas ārā. Kļūstiet absolūti traks. Spiedziet, kliedziet, lēkajat, raudat, krataties, dejojat, smajaties, izsakat visu, kas sakrājies. 
Neturiet neko sevī, kustiniet ķermeni. Ja sākumā nekas nenotiek, izmēģiniet aktiermākslu, mazliet pietēlojat. Nekad neļaujat prātam iejaukties tajā, kas notiek. Esat totāli.
Trešā daļa: 10 minūtes.
Lēkājiet ar augstu paceltām rokām, maksimāli dziļi izkliedzot mantru Hu! Hu! Hu! Katru reizi piezemējaties uz pilnas pēdas, ļaujiet skaņai dziļi atsisties jūsu seksuālajā centrā. Atdodieties šai daļai pilnībā, nogurdiniet sevi pilnībā.
Ceturtā daļa: 15 minūtes.
Stop! Sastingstat tajā pozīcijā, kurā tajā brīdī atradāties. Nekustaties, nemainiet ķermeņa pozu. Klepus, jebkādas kustības - viss izjauks enerģijas plūsmu un viss, ko darījāt būs darīts velti. Esat liecinieks visam, kas notiek.
Piektā daļa: 15 minūtes
Svinat jaunas dienas iestāšanos dejā, izsakot pateicību visam. Saglabājiet šo sajūtu visas dienas garumā.
Visiem dalībniekiem tiks sniegts Ošo centra Latvijā pasniedzēju atbalsts un rekomendācijas. Meditācijas vadīs pieredzējis Ošo meditāciju un meditatīvo terapiju pasniedzējs Asti. 
Asti 7 gadus nodzīvoja Indijā, meditējot, iepazīstot sevi, atbrīvojoties no pieņemtajām identitātēm un maskām. Pa to laiku iemācījās un iemīlēja darbu ar enerģijām, meditāciju, meditatīvās terapijas un visbeidzot arī darbu ar ķermeni-masāžas.
Meditācijas notiks ik rītu plkst.7.00 Dance&Meditation centrā, Cēsu ielā 8, 5.stāvs. Jūs varat pievienoties uz 7 dienām vai vienu reizijebkurā dienā.
Maksa: Eur 10.-
Maksa par nedēļu: Eur 49.-

15. augustā

16. augustā

17. augustā

18. augustā

19. augustā

20. augustā

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+371 27759979
adrese:
Cēsu ielā 8, 5 stāvs, Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_img_7967
Asti

Jaunākie sekotāji (2846)

Dāvis Puķe Анна Бондарева kristen Griest Natalja Zvigelska Antra Silina Laima Kazeka Abu Sufian Shakil Valters Medenis Ligita Odumiņa Liena Tīdena Школа Гивина Anna Afanasjeva Agnese Upeniece Biedriba Jogas un klusuma prakse Ieva Rubeze Pāvils Mozulis Туры на Бали InsightBali Agnese Guļāne Pēteris Pabērzs Juta Angelus Lita Brambate Daiga Zimele-Olenovica Laura Daugaviete Valentina Toropova Iveta Veta Andris Murāns Linda Rozenbaha Niks Volmārs Glenn McReynolds Gunta Dauģe РадугаМира РадугаМира Anna Mellupe Vivita Vīksna Austra Savstare Ingūna Zeltiņa DAGNIJA CAUNE

Visi sekotāji