Garīgās un fiziskās attīstibas centrs

RADI 2005

  • lectures_in_ayurveda
  • hatha_yoga
  • Лекции Духовных преподавателей
  • ayurveda
  • yoga
  • other
  • ayurvedic_massage
  • vegetarian_cooking_course
  • other
Transcendentālā enerģija
31
Okt

Transcendentālā enerģija

Sākuma datums:
31. oktobrī, 2017
Beigu datums:
31. oktobrī, 2017
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Rupniecības iela 9, dz. 3, Rīga,, Latvia

Transcendentālā enerģija: viss par enerģiju, kanālu, transcendentālās enerģijas praksi. 

Šaoliņas retrīts, 2. maiņa (2004. g. augusts), vada meistars Sju Mintans, Džun Juaņ Cigun skola.

Mēs attīstām savu enerģētisko sistēmu. Esam nosacīti sadalījuši enerģiju trīs līmeņos. Pirmo līmeni nosaucām par miglas enerģiju. Otrais enerģijas līmenis ir līdzīgs gaismai. Trešais līmenis –transcendentālā enerģija.

Kas attiecas uz transcendentālo enerģiju, viss ir interesanti: mēs nevaram saskatīt tās krāsu, nevaram saskatīt tās formu, attiecībā uz šo enerģiju mēs nevaram saskatīt neko. Pēc transcendentālās enerģijas kanāla izskata varam tikai saredzēt, vai jums ir pietiekoši spēcīga transcendentālā enerģija vai ne, vai tās vispār ir pietiekami vai ne. Ja transcendentālās enerģijas ir maz, vai arī ja jūs nepraktizējat to, kas saistīts ar šo enerģiju, tad transcendentālās enerģijas kanāls izskatās kā ar tīru ūdeni piepildīts kanāls, tas ir, tajā nav nekādas krāsas. Kad transcendentālā enerģija pastiprinās, tad transcendentālās enerģijas kanāls sāk iegūt krāsu. Ja transcendentālā enerģija ir pietiekoši spēcīga, šim kanālam ir svaiga sarkana krāsa, tāda krāsa kā arteriālajām asinīm. Taču, ja pārgriezīsiet šo zonu, neatradīsiet tur nekādu asiņu. Tas līdzinās elektriskās plīts kvēldiegam – ja tā pretestība ir zema, tam cauri plūstošā elektriskā strāva neizraisa tā sasilšanu, un tā krāsa nemainās. Taču, ja tā pretestība ir augsta, vai arī tiek paaugstināts spriegums, tad strāvas plūsma izraisa šī kvēldiega sasilšanu, un tas jau kļūst silts vai karsts, uzkarst, un tam rodas krāsa, piemēram, sarkana.

Attiecībā uz transcendentālās enerģijas kanālu: vēlāk mēs par to runāsim, sīkāk aprakstīsim to. Pie mums arī tas pieder pie pamata prakses, mums vajag attīstīt šo kanālu. Bez transcendentālās enerģijas kanāla mums jāattīsta arī kanāls, ko sauc par “centrālo”.

Transcendentālās enerģijas prakses laikā mainās līnija no galvas virsas līdz astes kaulam, kas ir tieši saistīta ar cilvēka dzīves ilgumu, tas ir, ar ilgmūžību. Cilvēki noveco tāpēc, ka iekšējās sekrēcijas dziedzeri pārtrauc ražot augšanas hormonus. Praktizējot mēs pastiprinām šo hormonu ražošanu, un tie savukārt atjauno muguras un kaulu smadzenes. Tā rezultātā pagarinās dzīves ilgums. Cilvēks cienījamā vecumā ar labām muguras smadzenēm izskatās jauns.

PASNIEDZĒJA: Ilona Aļeksejeva

NORISES LAIKS:31. oktobrī plkst. 18.30-21.30

1., 2. novembrī plkst. 18.30-21.30

СENA: Abonementa cena 3 nodarbībām – 45 eiro, maksa par vienu nodarbību – 20 eiro

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+37128224475
adrese:
Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica

Jaunākie sekotāji (16)

Indra Markova Svetlana Degtjarjova Sarmite Usāne Lena Berardinelli Inese Vilcāne Normunds Gržibovskis (Ziedus RAdošais) Olegs Kuzmenko Ieva Ozolina ANITA DUDELE Vineta Vanaga DUP-Network-Latvia Caravan Liliana Ozolina Diāna Drizļionoka Juris Grave Bhavani Prem Asti

Visi sekotāji