Jogas skola

Devi Yoga

  • breathwork
  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • other
  • yoga
Cilvēka 10 gaismas ķermeņi
03
Nov

Cilvēka 10 gaismas ķermeņi

Sākuma datums:
3. novembrī, 2017
Beigu datums:
3. novembrī, 2017
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Dzirnavu iela 53, URBAN YOGA RIGA, Riga, Latvia

Kundalini - tantras joga teorija un prakse 

 Ko apgūsim  

Vairums cilvēku sevi identificē ar fizisko ķermeni, vai augstākais  - fizisko ķermeni un prātu, intelektu. Cilvēka ķermeni īstenībā veido desmit augumi: fiziskais ķermenis, trīs prāta jeb mentālie ķermeņi, un seši enerģijas ķermeņi. Vienpadsmito saucam par Iemiesojumu: kad pārvaldām un spējam vadīt visus savus desmit augumus, tad Iemiesojums sniedz tik skaidru apziņas stāvokli, ka spējam saskatīt visu notiekošo kā Dievišķu spēli un pazīt Dievu ikvienā, visur.

Vizuāli varam iztēloties šos dažādos augumus kā apģērba kārtas, kur fiziskais ķermenis ir kā mētelis, ko valkājam šajā dzīvē. Visi zinām, ka mums ir fiziskais ķermenis: to varam redzēt, sajust un sataustīt. Taču papildus fiziskajam ķermenim mums ir vēl citi ķermeņi, kas ir tikpat dzīvi un reāli, ja ne pat vairāk.

„Ja saproti, ka Tu esi Desmit ķermeņi, un tu apzinies visus šos ķermeņus, un uzturi tajps līdzsvaru un harmoniju, tad viss Visums būs līdzsvarā ar Tevi.” Jogi Badžans, Kundalini jogas meistars

Katrupirmdienas un trešdienas vakaru vienā praktiskā jogas nodarbiba dalībnieki tiek iepazīstināti ar vienu no šiem 10 cilvēka esamības aspektiem, no dvēseles līdz pat starojošajam gaismas ķermenim. Teorija, numeroloģiskie tulkojumi un prakse – kā stiprināt un līdzsvarot savu:

1.      Dvēseles ķermenis

2.      Negatīvais prāts

3.      Pozitīvais prāts

4.      Neitrālais prāts

5.      Fiziskais ķermenis

6.      Arkas līnija

7.      Aura

8.      Prānas ķermenis

9.      Smalkais ķermenis

10.  Gaismas ķermenis

11.  (Iemiesojums, viss kopums)

Pasniedzējs

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+371 29287387
adrese:
Dzirnavu iela 53, Riga , Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_aija_201
Aija Devi