Organizators

Sistēmfenomenoloģijas biedrība

 • transpersonal_psy
 • family_constellations
 • sistēmiskie sakārtojumi
 • psychology
 • other
 • spiritual_therapies
 • psy_consultations
 • reincarnation_psy
 • hellingera metode
 • šamanisma prakses
 • spiritual_therapies
 • psychology
 • consultations
 • other
Radošais Gars - nometne
24
Jūl

Radošais Gars - nometne

Sākuma datums:
24. jūlijā, 2018
Beigu datums:
26. jūlijā, 2018
Sākuma laiks:
09:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Sveikuļi, Tukums, Latvia

Intensīva attīstoša nometne pieaugušiem un bērniem

Radošās prakses ir dziļš, aizraujošs un krāsām pilns ceļš, kā atklāt sevi no jauna! Trīs nometnes dienās mēs dosim jums – lieliem un maziem dalībniekiem -  iespēju piedalīties talantu un radošā potencāla attīstīšanas praksēs, rādīsim ceļus, kā satikt savu iekšējo radošo daļu un kā ar to sadarboties.

Gaidām gan vacākus ar bērniem, gan neatkarīgus pieaugušos, kam ir interese par radošajām un mākslas praksēm sevis vai savas profesionālās darbības attīstīšanai – programma ir elastīga, tajā būs vieta ikvienam! Katrs cilvēks ir lielā Radītāja izpausme, tādēļ mēs visi esam spējīgi radīt – katrs savā dzīvē, savā darbā, savās attiecībās. Mēs varam radīt iztēlē un dzīvē, bet ne vienmēr redzam ceļu no iztēles uz dzīvi, ne vienmēr novērtējam to, kas mūsos top. Nometnē iemācīsieties saskatīt katrs savu vienreizīgumu un parādīt to pasaulei!

Nodarbību vadītājas – Sanita Aišpure-Dronka, Marija Blūma-Kauliņa, Agnese Grīntāle. Būs interesantas lekcijas pieaugušajiem psiholoģes Sanitas sniegumā. Iepazīsiet grafiskās dziedniecības metodes sistēmiskās dziednieces Marijas vadībā. Mācīsieties dabā saskatīt zīmes, ko tieši jums dod pasaule. Rītos un vakaros Agneses vadībā būs iespēja iekustināt ķermeni pārējām dienas praksēm.

Radoša kopā būšana dos iespēju būt jaunās lomās vienam priekš otra, ieraudzīt savu iekšējo dārgumu glavātavu, būt kontaktā ar iekšējā bērna daļu lielajiem un uz brīdi būt pieaugušākiem mazajiem dalībniekiem. Kopīgi veidosim ģerboni katrs savai ģimenei un lielo Mandalu no dabas materiāliem.

Bērnu programma veidota 4-12 gadu vecuma posmam. Vecāku nodarbību laikā bērniem sagatavota atsevišķa programma, bet būs arī visiem kopīgas nodarbības. Bērni ir dzimuši radītāji, mūsu loma ir pavērt durvis un parādīt virzienu savu spēju pielietojumam! Drošā un piemērotā vidē caur vizuālām un kinestētiskām aktivitātēm veicināsim visu maņu attīstību.

Nodarbību plānu skatiet mūsu mājaslapā: http://sakartojumi.mozello.com/pasakumi/gaidamie-pasakumi/radosais-gars/

Dienas būs piepildītas un intensīvas, mūsu piedāvājums ietver visus diennakts laikus. Sīkāku nodarbību programmu bērniem publicēsim tuvākajā laikā.

Nometne noritēs šādām praksēm ļoti piemērotā vietā – atpūtas kompleksā “Sveikuļi”, Tukuma pievārtē. Tuvumā ir Jumpravas ezers ar peldvietu. Sīkāk par šo vietu varat skatīt šeit: http://www.sveikuli.lv/ Naktsmītnes būs istabiņās (2 un 4 vietīgās) un kempinga tipa mājiņās (4 vietas katrā). Nodarbības pamatā notiks ārā vai zem nojumes, tādēļ lūdzam paņemt līdzi atbilstošu apģērbu.

Dalības maksa ietver piedalīšanos nodarbībās, izmantojamos materiālus, naktsmītni un trīsreizēju ēdināšanu viesu namā (pēc izvēles ar gaļas vai veģetāru ēdienu).

Dalības maksa:
1.posms - piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu (40,- eiro) līdz 1.jūnijam 130,- eiro
2.posms - piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu (50,- eiro) līdz 10.jūlijam 160,- eiro
3.posms - piesakoties un maksājot līdz nometnes sākumam (ja būs brīvas vietas) 190,- eiro

Sistēmfenomenoloģijas biedrības biedriem un pāriem no attiecīgās summas 10% atlaide.  

BĒRNIEM -20% atlaide no kopējās dalības maksas! (pašlaik bērna dalības maksa 128,- eiro, ietverot visus materiālus un dzīvošanu)

Dalība nometnē tiek garantēta PĒC anketas aizpildīšanas UN priekšapmaksas saņemšanas! 

(Neierašanās gadījumā priekšapmaksu neatgriežam, bet to var atdot citam dalībniekam vai izmantot citā mūsu pasākumā)

PIETEIKUMA ANKETU LŪDZAM AIZPILDĪT ŠEIT:  https://goo.gl/forms/3aIc7uJl2l9Rf9Rz1

Tiem, kas vēlēsies, būs iespēja apmeklēt pirtiņu (par atsevišķu samaksu).

Ierašanās “Sveikuļos” 24.jūlijā plkst. 9.00 – 10.00, izbraukšana 26.jūlijā pēc 19.00.

TĀLRUNIS SAZIŅAI: 29393605 (Marija), 
E-PASTS: sakartojumi@gmail.com

Vienus pašus bērnus nometnē neuzņemam un, kaut arī bērni būs pieskatīti, aicinām vecākus uzņemties atbildību par bērnu drošību un veselību, kā arī garantēt, ka bērni netraucēs pieaugušo nodarbību dalībniekus. Ja vēlaties braukt ar bērnu citā vecumā (zem 4 vai virs 12 gadiem), lūdzam vienoties atsevišķi. Zvaniet arī jebkuru citu jautājumu gadījumā – mēs esam atvērti dažādām iespējām!

Līdzi ņemamās lietas:

1)      Ērts apģērbs nodarbībām brīvā dabā, maiņas apavi

2)      Pretinsektu un pretapdeguma līdzekļi, ja tādus lietojat

3)      Krāsainie zīmuļi (vismaz 18 krāsas) un flomasteri (vismaz 12 krāsas) pieaugušajem (var ņemt līdzi arī citas sev mīļas krāsiņas)

4)      Personīgie pieraksti – pieaugušajiem

5)      Vienkrāsains T-krekls – bērniem

6)      Pirtslietas tiem, kas ies pirtī

7)      Peldlietas – blakus ir ezers

 

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+37129393605
adrese:
Rīga, Latvia

Mūsu komanda

Small_logo_20kr_20bez
Sistēmfenomenoloģijas biedrība

Jaunākie sekotāji (1)

Austra Savstare

Visi sekotāji