Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_15139558_10207762084311585_1413152174_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n
Pašizziņas prakses

Luīzes Heijas dzīves patiesības

Luīza Heija: "Lūk, kam es ticu, – dzīve ir ļoti vienkārša. Ko mēs dodam, to saņemam pretī! Tikai mēs paši esam mūsu iekšējo pārdzīvojumu, ap mums esošās realitātes un visa pārējā avoti. No otras puses, sasniedzot harmoniju un līdzsvaru savā apziņā, mēs to sākam atrast arī savā dzīvē".


Luīzes Heijas dzīves patiesības: 

 

- Spēka punkts ir šeit un tagad – mūsu prātos.

- Visi, arī es pats, esmu pilnīgi atbildīgs par notikumiem, kas risinās manā dzīvē, – gan par pašiem labākajiem, gan pašiem sliktākajiem. Katra mūsu doma veido mūsu nākotni.

- Visuma spēki nekad nesoda un nekritizē mūs. Viņi mūs pieņem tādus, kādi mēs esam, un pēc tam automātiski atspoguļo mūsu pārliecības.

- Cilvēki, kuri mums ir nodarījuši pāri, bija tikpat iebaidīti kā jūs tagad.

- Savas pārliecības mēs noformējam bērnībā, bet pēc tam, virzoties pa dzīvi, veidojam situācijas, kas iekļaujas mūsu pārliecību ietvaros.

- Pagātne ir aizgājusi uz visiem laikiem. Tas ir fakts, un tur neko vairs nevar darīt. Taču var mainīt savas domas par pagātni. Cik gan muļķīgi ir tagad nosodīt sevi par pagātnes kļūdām.

- Mums ir jāizvēlas atbrīvot pašiem sevi un piedot visiem bez izņēmuma, īpaši sev. Tas nekas, ja mēs nezinām, kā piedot, bet vajag to ļoti vēlēties.

- Tikko cilvēks saslimst, viņam savā sirdī ir jāmeklē kāds, kam vēl jāpiedod.

- Kad mēs sevi mīlam, akceptējam savu rīcību un paliekam sev uzticīgi, mūsu dzīve kļūst tik brīnišķīga, ka vārdos to nav iespējams izteikt.

- Sevis atzīšana un pieņemšana – tā ir atslēga uz labvēlīgām pārmaiņām mūsu dzīvē.

- Nekad, nekādos apstākļos nedrīkst sevi kritizēt.

- Mīlēt sevi – tas nozīmē pašam priecāties par savas personības eksistences faktu un būt pateicīgam Dievam par dzīves dāvanu.

- Katrā no mums vēl joprojām mīt trīsgadīgs bērns, kuram ir bail un kurš vēlas tikai nedaudz mīlestības.

- Visu ko jūs dosiet, jūs saņemsiet atpakaļ.

- Lai izmainītu otru, vispirms vajag mainīties pašam. Ir jāmaina sava domāšana.

- Jo ilgāk es turos pie kāda apgalvojuma, jo vairāk man kļūst skaidrs, ka tieši no šī apgalvojuma ir jātiek vaļā.

- Ja mums mūsu dzīvē kaut kas šķiet viegli, tad tā nav mācību stunda. Tas ir tas, ko mēs jau zinām.

- Pašu lielāko pretošanos mums izraisa bailes – bailes nezināmā priekšā.

- Ja nebūtu pārliecību, tad nebūtu arī to izpausmju.

- “Es vēlos atbrīvoties no slēptās vēlmes būt necienīgam. Es esmu cienīgs dzīvē saņemt tikai to labāko, un es atļauju sev to pieņemt ar mīlestību!”

- Jūsu prāts – tas ir jūsu ierocis, un jūs paši izlemiet, kā to izmantot.

- Visu laiku atcerēties savu pagātni – tas nozīmē apzināti sevi sāpināt.

- Mīlestība – tā ir vienīgā atbilde uz jebkuru mūsu problēmu, un ceļš pie šī stāvokļa iet caur piedošanu, jo tā izšķīdina aizvainojumu.

- Mūsu ķermenis visu laiku runā ar mums. Ja vien mums pietiktu laika tajā ieklausīties. Katra ķermeņa šūna reaģē uz katru mūsu domu un katru mūsu vārdu.

- Visas mūsu attiecības ar apkārtējo pasauli atspoguļo mūsu attieksmi pašam pret sevi.

- Mīlestība nav ārēja izpausme, tā vienmēr ir mūsos!

- Apgalvojums ir mūsu pārliecības atspoguļojums.

- Paškritika ir mūsu ego aktivizēšana. Jūs pats esat iemācījis savu prātu sevi visu laiku pazemot un pretoties pārmaiņām, tādēļ šobrīd jums ir grūti nepievērst uzmanību tam, ko tas jums saka.

- … lai šīs domas mierīgi izplūst caur jūsu apziņu, tām nav nekādas varas pār jums, protams, pie nosacījuma, ka jūs paši tās neizvēlaties. Tādas domas ir jūsu pretošanās pārmaiņām.

- Mūsu domām nav nekādas varas pār mums, kamēr mēs paši tām nepakļaujamies.

- Dzeniet prom domas, kas dara jūs nelaimīgus; nodarbojieties ar to, kas jums patīk; tiecieties ar cilvēkiem, ar kuriem jūs jūtaties labi.

- Lai jūs kļūtu par visu brīnišķīgo lietu īpašnieku, vispirms ir jānotic tam, ka tas ir iespējams.

- Kad mēs pieņemam lēmumu uzņemties atbildību, mēs pārtraucam bezjēdzīgi tērēt laiku, vainojot cilvēkus, apstākļus vai vēl ko citu, – visu to, kam nav nekāda sakara ar mums.

- Visi notikumi jūsu dzīvē līdz pat šim brīdim ir jūsu pagātnes domu un pārliecību augļi.

- Atlaidiet pagātni ar mīlestību, esiet pateicīgi, ka tā jūs atvedusi pie šādas atziņas.

- Ja jums galvā ir ienākusi kāda negatīva doma, tad vienkārši sakiet tai: “Paldies par līdzdalību”.

- Jūsu misija – būt par skaistas un mīlošas dzīves pirmsākuma iemiesojumu.

- Neatkarīgi no tā, kādā dzīves posmā jūs atrodaties, cik lielas pūles tajā esat ieguldījis un kas tajā notiek, jūs savas šī brīža sapratnes, zināšanu un apziņas līmenī vienmēr darāt to, kas ir jūsu spēkos.

- Mūsu iekšējais spēks ir atkarīgs no tā, cik augstu mēs vērtējam savas tiesības šajā dzīvē saņemt labo.

- Ticības iegūšana ir acumirkļa process, lēciens nekurienē. Vienkārši uzticiet sevi Iekšējam spēkam, jo tas ir saistīts ar Visuma saprātu.

- Es ticu tam, ka man piemīt visas nepieciešamās zināšanas, es ticu tam, ka par mani parūpēsies pat tad, ja es neesmu situācijas noteicējs.

- Es esmu viens veselums ar spēku, kas mani ir radījis. Es esmu drošībā. Manā pasaulē viss ir skaisti.

- Arī ceļojums 1000 jūdžu garumā sākas ar pirmo soli.

- Mūsu aizvainojums un dusmas ir saistīti tikai ar mums pašiem, ar mūsu spēju sev piedot.

- Uzticieties dzīvei. Lai kur tā jūs arī neiesviestu, ceļojums ir nepieciešams. Jums būs jāšķērso dzīves pieredzes lauks un pašiem jāpārbauda, kur ir patiesība, bet kur – meli. Un tad jūs varēsiet atgriezties pie sava iekšējā centra – dvēseles – attīrījies un kļuvis gudrāks.

- Visas tā saucamās problēmas nav nekas cits, kā iespējas, kas mums dotas, lai mainītos un attīstītos.

- Cilvēki, kuri sevi nemīl, neprot piedot.

- Mīliet sevi šobrīd.

- Vispirms sevī ir jāpieņem viss, ko iepriekš esam noraidījuši. Jāpieņem tā daļa sevī, kas, iespējams, šķiet smieklīga, muļķīga, nepatīkama vai nobaidīta. Ikkatra sevis daļiņa.

- Katru reizi, kad sev sakāt, ka jums ir bail, atcerieties par savu iekšējo bērnu. Tieši viņš saka jums šos vārdus. Šim bērnam ir jāsaprot un jāiemācās noticēt tam, ka jūs nekad, nekādos apstākļos no viņa nenovērsīsieties un neatstāsiet viņu nelaimē. Jūs vienmēr būsiet viņam blakus un nekad nepārstāsiet viņu mīlēt.

- Mīlestība pret otru cilvēku un laulība, ir brīnišķīgi, bet pārejoši. Toties romāns pašam ar sevi – tas ir mūžīgs. Tas ir uz visiem laikiem. Mīliet ģimeni sevī: bērnu, vecākus un gadus, kas tos šķir.

- Jūs un tikai jūs pats esat atbildīgs par savu dzīvi. Jūs varat tērēt laiku pa tukšo, sūdzoties par radinieku cietsirdību vai nospiedošo atmosfēru vecāku mājās. Šādi rīkojoties, jūs saglabāsiet priekšstatu par sevi kā par nelaimīgu mocekli un upuri. Arī tā var dzīvot, taču, ja jūs neatteiksieties no šādas pieejas, tad neredzēt jums laimi savā dzīvē.

- Kad mēs esam iebaidīti, tad cenšamies visu kontrolēt. Tādā veidā mēs savā dzīvē nepieļaujam labvēlīgas izmaiņas. Uzticieties dzīvei. Tajā ir viss, kas mums nepieciešams.

- Ja mēs kaut ko ņemam bez atļaujas – mēs zaudējam, ja atdodam – iegūstam. Un savādāk nemaz būt nevar!

- Proporcionāli tam, kā pieaug jūsu mīlestība pašam pret sevi, pieaug arī pašcieņa. Jums nepieciešamās izmaiņas notiks daudz ātrāk un vienkāršāk, ja jūs precīzi zināsiet, ko jūs sagaidāt no dzīves. Mīlestība neatrodas ārpus cilvēka, tā dzīvo viņā. Jo spēcīgāk jūs mīlēsiet, jo vairāk mīlestības būs jums apkārt.

- Atdodiet desmito daļu no saviem ienākumiem un gatavojaties jauniem ienākumiem.

- Pasaulē viss ir pietiekamā daudzumā, tā tikai gaida, lai jūs izlemtu iepazīties ar tā milzīgajām bagātībām. Naudas ir daudz vairāk, nekā jūs spējat iztērēt. Cilvēku ir vairāk, nekā jūs esat saticis visas savas dzīves laikā. Prieka ir vairāk, nekā jūs spējat iztēloties. Ja jūs tam noticēsiet, jums būs viss, ko vēlaties.

- Mīlēt pašam sevi – tas nozīmē noteikt savai dzīvei mērķi, atrast mīļoto nodarbošanos.

- Ielieciet savu mīlestību visā, ko jūs darāt. Ja jums ir nepatikšanas, pajautājiet sev: “Kāda mācība no šīs situācijas man ir jāapgūst?”

- Ja jūs ir skārusi vilšanās, vēlreiz atkārtojiet to, ko jūs vēlētos redzēt savā dzīvē, bet pēc tam pieņemiet to ar prieku un pateicību sirdī.

- Sacenšanās un sevis salīdzināšana ar citiem – tie ir divi galvenie šķēršļi tam, lai kļūtu par radošu personību.

- Katrs no mums ir nesaraujami saistīts ar visumu un dzīvi kopumā. Iekšējais spēks kalpo mūsu apziņas horizontu paplašināšanai.

- Kritika vienmēr sāpina vai rada ļaunumu. Ja kāds jautā jūsu viedokli, pacentieties izvairīties no tādiem formulējumiem, kuros varētu saklausīt nosodījumu vai kritiku.

- Vainas apziņai nav nekāda sakara ar notikumiem, kas norisinājās patiesībā.

- Problēmas ir iespēja attīstīties.

- Jebkuras izmaiņas dzīvē mēs varam izdarīt tikai paši.

- Izturieties pret izmaiņām kā pret istabas sakopšanu. Vispirms viens darbiņš, pēc tam otrs, un skaties – viss jau spīd un laistās.

- Lai gūtu spēku un novestu līdz galam iesāktās izmaiņas, ir nepieciešams laiks. Laiks un nepārtraukti pūliņi.

- Jums nav jātic visam. Viss, kas jums ir jāzina, atnāks pie jums īstajā vietā un īstajā laikā.

 

* Pēc thoughts.nathaly.ru materiāliem;

* No krievu valodas tulkoja Ingūna Paupe speciāli priekš www.garavasara.com;

* Korektore: Liene Lāce 

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_screen_shot_2017-12-20_at_18.12.43
Pašizziņas prakses

10 būtiski atmošanās principi

Šajā nelielajā sarakstā esmu apkopojis dažus no svarīgākajiem pamatprincipiem, ko mācu savos semināros un dziedināšanās. Šis ir sākums. I...

12914
20. decembrī, 2017
Library_page_hk09bije0cc
Pašizziņas prakses

Kā nomainīt savas dzīves "filmiņu"

Domā, ka viss, kas notiek tavā dzīvē, jau sen ir izlemts debesīs, un tu to nekādi nespēj ietekmēt? Pazīstamais transerfinga realitātes te...

19402
15. februārī, 2016
1
Library_page_girl-waiting-for-lovers
Pašizziņas prakses

Joga dvēselei

JOGA DVĒSELEI – tie ir nelieli, bet ļoti nozīmīgi vingrinājumi, kurus esmu apkopojusi, balstoties uz Eriksona koučingu un geštaltterapiju...

5062
17. decembrī, 2015
Library_page_michael-shainblum_5-940x726
Pašizziņas prakses

Kāpēc esmu šeit?

/ 5 jautājumi, ko sev uzdot / Vai kādreiz esat domājis, kāpēc esat šeit? Kāda varētu būt jēga mosties katru rītu? Daļa no jūsu mērķa šei...

5864
26. novembrī, 2015
Library_page_photodune-7673995-beautiful-little-girl-enjoying-nature-s
Ķermenis & veselība

Visīsākais ceļš, lai uzlabotu veselību

No zinātniskā viedokļa veselība ir labākais no iespējamajiem stāvokļiem; optimālais, jeb -dzīvotspēja ar pozitīvu emocionālo tonusu. Fizi...

6437
11. septembrī, 2015
Library_page_original
Pašizziņas prakses

Vai iespējams vienmēr būt laimīgam?

Enerģijas trūkums – tā ir tuvojošos nelaimju un slimību pirmā pazīme. Ajūrvēdā teikts, ja cilvēks attīstās garīgajā dzīvē, tam jābūt redz...

6502
31. augustā, 2015
Library_page_image
Pašizziņas prakses

Es nepārtraukti daru, ko spēju, lai mācītos no katras pieredzes

Lai gan, manuprāt, mēs sliecamies koncentrēties tikai uz pozitīvo, tieši negatīvā pieredze ir tā, kas mums tiešām var palīdzēt. Mums tika...

4282
1. augustā, 2015
Library_page_11096611_848279421912174_7753644055807266370_n
Pašizziņas prakses

Sauciens no Viņas Puses

Kā saka mans sens draugs: "Dzīve ir iekārtota tā, ka vienā brīdī ir garlaicīgi, citā – bailīgi". Kaut kādā ziņā cilvēka dzīvi var salīdzi...

5420
1. maijā, 2015
Library_page_1238860_543114525762000_854984976_n
Ķermenis & veselība

Zemapziņa tic tam, ko jūs sakāt

Esmu sapratusi, ka lielākā daļa cilvēku nemaz nevēlas dzirdēt labas ziņas. Viņiem patīk sliktās, jo tās dod iespēju pažēloties par dzīvi....

19443
24. martā, 2015
Library_page_8380060-r3l8t8d-1000-15
Pašizziņas prakses

Pašpietiekamības manifests

... Es esmu atbildīgs par to, lai nepieņemtu to, kas mani ievaino. Es esmu atbildīgs par to, lai aizsargātos no tiem, kuri man kaitē. E...

7838
4. martā, 2015
Library_page_9-lies-tricked
Pašizziņas prakses

10 mīti, kam esam noticējuši

Ir laiks iemācīties ko jaunu, atmaskojot kā nepatiesus desmit apgalvojumus, ko vienmēr esam uzskatījuši par patiesiem.   1. Būt vienam n...

8263
7. februārī, 2015
Library_page_dog-sunset
Pašizziņas prakses

Garīgās mācības, ko var mācīties no suņiem

Vai esi kādreiz apjautis, ka Dievs (God) angļu valodā, lasot no otras puses, nozīmē Suns (Dog)? Suņi un vairums citu mājdzīvnieku spēj sa...

6187
17. janvārī, 2015
Library_page_guna_alex-namaste
Pašizziņas prakses

Mīlestības mācība - Tantra

Leģendas vēsta, ka tantriķu saieti vienmēr ir bijuši slepeni - kādā norunātā vietā ieradās cilvēki, veica tantriskas prakses, meditēja, b...

6673
5. novembrī, 2014
1
Library_page_10325712_662210477185737_6215411496030530408_n
Prāts & psiholoģija

Ja šķiet, ka viss iet greizi, vienkārši atcerieties šīs 8 lietas

„Es sēžu uz savas slimnīcas gultas, gaidot abu krūšu noņemšanu. Bet dīvainā kārtā es jūtos laimīga. Līdz šim man nebija problēmu ar vesel...

8896
22. oktobrī, 2014
Library_page_10305607_670444099695708_7098990710418436197_n
Pašizziņas prakses

Ošo: Visums ir mūsos

Visums pastāv kā nepārtrauktība; tas ir intermitējošs fenomens. Mēs esam šeit, jo visums bija tāds, lai mēs varētu te būt. Visa pagātne b...

6310
13. oktobrī, 2014
Library_page_g2hhphmarlk
Pašizziņas prakses

Холодинамика — городской шаманизм

Холодинамика — это направление трансперсональной психологии, возникшее на стыке работ К.Юнга и квантовой физики в 70-х годах 20-го века...

5558
8. oktobrī, 2014
Library_page_282631_2113735435651_1013634033_32377860_3528368_n
Pašizziņas prakses

Kā mēs zaudējam un kā iegūstam enerģiju visos ķermeņa līmeņos

Parasti, kad domājam par enerģiju, mēs domājam par savu fizisko ķermeņi, bet kā tad ar mentālo, ēterisko, astrālo ķermeni? Kā  mēs paši z...

8312
25. augustā, 2014
Library_page_5486318_original_1386126407.jpg
Pašizziņas prakses

Lielvārdes josla

(kādas vācu mistiķes lasījums) Lasījums notika izsekojot jostā zīmi pēc zīmes. Rasmas Rozītes tulkojums no skaņu ieraksta. Red. Josta s...

5344
5. martā, 2014
Library_page_1551674_490284257747534_25904417_n
Pašizziņas prakses

Septiņi Visuma likumi

Ja esat nolēmuši nopietni nodarboties ar garīgo attīstību, jums vajag saprast un pieņemt dažus Visuma likumus. “Kāpēc tie ir vajadzīgi?”...

12619
5. februārī, 2014
Library_page_sunset-3134238_1280
Pašizziņas prakses

Bailes no vientulības

Cilvēki baidās no vientulības. Neviens negrib būt vientuļš, visi grib piederēt pūlim - ne tikai vienam baram, bet daudzām kopībām. Cilvēk...

5217
8. novembrī, 2012
Library_page_bicycle-1822528_1280
Prāts & psiholoģija

Проблема как тоник для эго

«Эго не чувствует себя хорошо, легко, ему не достаточно 
холмиков, оно хочет горы. Даже если это страдание, это не
 должен быть холмик, э...

3975
3. februārī, 2012