Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_vibra_cijas_un_medita_cija Square81_10640_554866707896864_2057411988_n
Pašizziņas prakses

Vibrāciju paaugstināšanas metodes – cilvēks un viņa frekvence

Jebkurš stāvoklis, doma, vārds vai emocija ir vibrācija ar noteiktu frekvenci.

Zemo frekvenču vibrācijas bieži vien ir destruktīvas: aizvainojums, skaudība, kluss naids... Tās sagrauj no iekšpuses, darbojoties pēc pašlikvidācijas programmas principa.

Cilvēks, kurš atrodas dusmu vai aizvainojuma stāvoklī, ko izraisījuši savtīgi vai emocionāli motīvi, vibrē zemajās frekvencēs. Taču šajā gadījumā tā destruktīvais starojums izpaužas uz ārpusi. Pēc komunikācijas ar šādiem cilvēkiem varam sajust enerģijas zudumu vai emocionālu nomāktību.

Tomēr katram ir gadījies sastapt kādu, kurš vibrē augstās frekvencēs. Atrodoties blakus tādam cilvēkam, mēs uzlādējamies ar enerģiju un smeļamies iedvesmu. Jūs sapratīsiet, kur tad ir šo cilvēku noslēpums un kāpēc tie pievelk citus kā magnēts, ja iepazīsieties ar  vibrāciju paaugstināšanas 10 metodēm.

1. Lai mīlestība ir jūsu galvenais motīvs

Mīlestība ir universāla enerģija, spēks, ar kuru var darīt brīnumus. Jebkura lieta, kura uzsākta ar mīlestību, saņem Augstāko Spēku atbalstu, un rezultāts vienmēr ir pozitīvs. Vai vēlies paaugstināt savas vibrācijas? Tad izvēlies, uzdodot sev jautājumu par savas rīcības motīvu: vai tā ir mīlestība vai egoisms? To pārbaudīt ir ļoti vienkārši. Indikators: jūs gribat darīt labu vai saņemt labu? Mīlestībai nav nekā kopīga ar patērēšanu.

2. Samazini svarīguma līmeni

Pārmērīgas nozīmes piešķiršana lietām, ar ko cilvēki nodarbojas, bieži vien beidzas ar sabojātu garastāvokli. Tāpēc pacentieties darboties esošajā brīdī un tam veltīt maksimālas pūles, nevis visu enerģiju ieguldīt vēlamā rezultāta sasniegšanā. Jo rezultāts var neattaisnot jūsu cerības un tām nemaz neatbilst, tāpēc ir visai muļķīgi tam “piesieties” emocionāli. Nepiepildītas cerības pazemina vibrācijas. Bet vislabākā reakcija uz negatīvu rezultātu ir pareizs secinājums, tā transformācija un gudrība.

3. Pateicies

Pateicības likums ir viens no svarīgākajiem metafiziskajiem principiem, kuru izmanto apziņas vibrāciju paaugstināšanā. Padari pateikšanos par ikdienas praksi, pēc iespējas biežāk pateicies par visu to labo, kas ir tavā dzīvē. Visuma Augstākie Spēki dāsni atdara tam, kurš pamana un novērtē tā dāsnumu.

4. Mācies dot, negaidot pretī atlīdzību

Viss, ko tu kādreiz esi atdevis, atgriezīsies. Bet tikai tajā gadījumā, ja dosi, negaidot personīgo labumu. Došanai jābūt nesavtīgai, nevis avansam par vēl nepalūgto pakalpojumu pretī. Tā ir visisplatītākā kļūda. Mācies dot, neafišējot savu mecenātismu. Labākais treniņš ir anonīma palīdzība vai ziedojums, pavadīts ar mīlestību un gaišām domām. Taču vienmēr ziedo, kad esi pārpilnībā, neziedo, nodarot sev ļaunu.

5. Mācies pieņemt, neuzstādot noteikumus

Cilvēku un situāciju pieņemšana ir ļoti svarīga īpašība, bez kura vibrāciju paaugstināšana ir neizpildāms uzdevums. Nepatika un atgrūšana ir agresīvas vibrācijas attiecībā uz apkārtējo pasauli. Ieturot šādu dzīves pozīciju, jūs ne tikai radīsiet ne visai patīkamus mentālos viļņus un pārdzīvosiet nepatīkamas emocijas, bet gan pastirpināsiet šo Augstākā Visuma Spēka efektu. Pasaule jums atbildēs tieši tāpat, sūtot jūsu dzīvē atbilstošas personības vai apstākļus, liekot jums pārdzīvot šo diskomfortu atkal un atkal, kamēr neiemācīsieties pieņemt cilvēkus tādus, kādi tie ir.

6. Esi radošs savā dzīvē un visās lietās

Pateicoties radošajam impulsam, ir radīta visa pasaules telpa. Radošums ir paša Radītāja mums dotā augstākā dāvana. Cilvēks, radoši darbojoties, apstiprina savu līdzību ar Dievu. Tāpēc māksliniekam vienmēr tiek dotas gan otas, gan krāsas, gan iedvesma radīt.

Viennozīmīgi, ka vibrāciju paaugstināšana nav iedomājama bez kāda radoša vaļasprieka. Cita alternatīva ir prasme radoši pieiet ikdienas lietām, vai nu sadzīvē, vai darbā, vai uzņemot ciemiņus, personīgā tēla radīšanā, vai jebkurā citā pašizpausmes veidā.

.

Apziņa attīstās tikai tam, kurš rada. Tāpēc nekautrējieties parādīt savu individualitāti, rakstiet dzeju, saceriet dziesmas, gleznojiet un komponējiet, uzņemiet filmas, fotografējiet. Ir miljons variantu, no kuriem izvēlēties.

7. Baudi skaisto

Mākslas uzdevums ir iekļūt cilvēka dvēseles dzīlēs, izsaucot augstāko pārdzīvojumu, kura nosaukums ir katarse, un tā nes pārvēršanos, attīrīšanos un garīgo evolūciju caur skaistuma iedarbību uz cilvēka apziņu.

Šis vienkāršais un patīkamais vibrāciju paaugstināšanas veids neprasa lielas pūles. Viss ir pavisam viegli: lasiet labas grāmatas, apmeklējiet teātri, klausieties harmonisku mūziku. Starp citu, daudzu zinātnisku eksperimentu rezultātā tika pierādīts, cik līdzsvarojošu un dziedinošu iedarbību sniedz Mocarta komponētā mūzika. Lai noskaņotos uz augstākajām frekvencēm, pietiek tikai dažas minūtes paklausīties šī ģeniālā komponista mūziku.

8. It visā atrodi pozitīvu nozīmi

Negatīvi emocionālie stāvokļi krasi pazemina cilvēka apziņas vibrāciju frekvenci. Ir grūti domāt apzināti un skaidri stresa situācijas apstākļos, kad realitāte krasi atšķiras no gaidām. Turklāt, kā likums, zemu frekvenču emocijas parasti izraisa pilnīgi nenozīmīgi iemesli. Un, cik gan bieži cilvēks, sadarījis muļķības afekta stāvoklī, pēc tam nožēlo pateikto vai izdarīto! Jo mēs taču varējām tajā brīdī paraudzīties uz situāciju no malas, un tad mums kļūtu acīmredzami, ka problēmas nopietnība ir stipri pārspīlēta.

Vibrāciju paaugstināšana sākas no tāda paraduma kultivēšanas, kad meklējat pozitīvo it visā, arī negatīvās situācijās. Precīzāk, šis pozitīvais skatījums uz pasauli paredz atteikšanos no termina “problēma” un šī vārda aizvietošanu ar neitrālāku  - “situācija”. Augstu vibrāciju cilvēkiem nepastāv problēmas. Pastāv situācijas, kuras vai nu dod patīkamus iespaidus, vai vērtīgu dzīves pieredzi.

9. Baudi dzīvi

Spēja no dzīves gūt baudu ir cilvēka eksistences pamatstimuls. Saskaņā ar garīgajām mācībām baudu centrs atrodas Svadhistanas čakrā, ko sauc arī par seksualitātes un seksuālās pievilcības čakru. Šis enerģētiskais centrs ir rezervuārs, kurā uzkrājas pirmējā enerģija. Tālāk šī enerģija sadalās pa sadzīves aspektiem: intelektuālo, juteklisko, materiālo vai garīgo.  Taču tieši no šī bioenerģētiskā baudu centra stāvokļa atkarīgs sākuma, izejas enerģijas daudzums. Šī iemesla dēļ ne garīga izaugsme, ne augstu vibrāciju palielināšanas prakse nav iedomājama bez savas dzīves piepildīšanas ar patīkamiem iespaidiem. Katram tuvākās prieka iegūšanas metodes var būt: garšīgs ēdiens, komunikācija ar tuviniekiem, atpūta, ceļojumi, spēles, sekss, SPA salonu apmeklējumi, vēlamo lietu pirkšana.

Šeit jāpiezīmē, ka nonākšana galējībās arī nenes līdzsvaru. Prieka trūkums izsauc depresīvu un nomāktu garastāvokli. Bet pārmērības un dzīšanās pēc baudām izsauc cilvēkā slinkumu, dzīvniecisku apmierinājumu, skopumu. Tāpēc ievērojiet zelta vidusceļu vienmēr un visur. Patiesība mīl mēru.

10. Biežāk smaidi

Smaids ne tikai citus cilvēkus noskaņo pret jums labvēlīgi, bet arī pozitīvi ietekmē visu organismu. Ir pierādīts, ka smaids tonizē sejas muskuļus, normalizē spiedienu un pulsu, stimulē laimes hormonu rašanos. Izmantojiet smaidu kā cīņas metodi ar stresu, kā arī vibrāciju paaugstināšanai.

Pat viszemākos emocionālos stāvokļus iespējams pārvarēt, izmantojot šo metodi. Ja uznāk grūtsirdība, sāciet praktizēt smaidīšanu. Lai sākumā tā ir mehāniska. Jo drīzumā, turpinot šo praksi, jūs sajutīsiet pārvērtības emociju-sajūtu līmenī.

Šīs 10 metodes viena otru neizslēdz. Ir vērts pieminēt, ka vislielāko efektu var sasniegt, visas rekomendācijas izmantojot kompleksi.

Iespējams, ka uzdosiet ssev jautājumu, kāpēc šajā sarakstā nav kādu sarežģītu enerģētisko prakšu. Atbilde ir filozofiskajā patiesībā, ka jebkuras parādības avots slēpjas dziļumā. Visi iepriekš minētie ieteikumi virzīti uz iekšējo transformāciju un ilgstošu iedarbību. Jā, enerģētiskās tehnikas var sniegt ātru un iedarbīgu rezultātu. Bet, kā jebkuras tabletes iedarbība, tam var būt zināmi riski un ir derīguma termiņš. Un, protams, ka tehnikas ir laba lieta, bet tikai kā papildus instruments jūsu attīstībā.

Iemācies sadzirdēt savu dvēseli, un tev atvērsies visas durvis.

* Avots: taynoe.com

* No krievu valodas tulkoja Anna Ikerta.

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_girl-waiting-for-lovers
Pašizziņas prakses

Joga dvēselei

JOGA DVĒSELEI – tie ir nelieli, bet ļoti nozīmīgi vingrinājumi, kurus esmu apkopojusi, balstoties uz Eriksona koučingu un geštaltterapiju...

10099
17. decembrī, 2015
Library_page_screen_shot_2017-12-20_at_18.12.43
Pašizziņas prakses

10 būtiski atmošanās principi

Šajā nelielajā sarakstā esmu apkopojis dažus no svarīgākajiem pamatprincipiem, ko mācu savos semināros un dziedināšanās. Šis ir sākums. I...

16504
20. decembrī, 2017
Library_page_hk09bije0cc
Pašizziņas prakses

Kā nomainīt savas dzīves "filmiņu"

Domā, ka viss, kas notiek tavā dzīvē, jau sen ir izlemts debesīs, un tu to nekādi nespēj ietekmēt? Pazīstamais transerfinga realitātes te...

23417
15. februārī, 2016
1
Library_page_michael-shainblum_5-940x726
Pašizziņas prakses

Kāpēc esmu šeit?

/ 5 jautājumi, ko sev uzdot / Vai kādreiz esat domājis, kāpēc esat šeit? Kāda varētu būt jēga mosties katru rītu? Daļa no jūsu mērķa šei...

8550
26. novembrī, 2015
Library_page_photodune-7673995-beautiful-little-girl-enjoying-nature-s
Ķermenis & veselība

Visīsākais ceļš, lai uzlabotu veselību

No zinātniskā viedokļa veselība ir labākais no iespējamajiem stāvokļiem; optimālais, jeb -dzīvotspēja ar pozitīvu emocionālo tonusu. Fizi...

9367
11. septembrī, 2015
Library_page_original
Pašizziņas prakses

Vai iespējams vienmēr būt laimīgam?

Enerģijas trūkums – tā ir tuvojošos nelaimju un slimību pirmā pazīme. Ajūrvēdā teikts, ja cilvēks attīstās garīgajā dzīvē, tam jābūt redz...

9255
31. augustā, 2015
Library_page_image
Pašizziņas prakses

Es nepārtraukti daru, ko spēju, lai mācītos no katras pieredzes

Lai gan, manuprāt, mēs sliecamies koncentrēties tikai uz pozitīvo, tieši negatīvā pieredze ir tā, kas mums tiešām var palīdzēt. Mums tika...

6684
1. augustā, 2015
Library_page_11096611_848279421912174_7753644055807266370_n
Pašizziņas prakses

Sauciens no Viņas Puses

Kā saka mans sens draugs: "Dzīve ir iekārtota tā, ka vienā brīdī ir garlaicīgi, citā – bailīgi". Kaut kādā ziņā cilvēka dzīvi var salīdzi...

8058
1. maijā, 2015
Library_page_1238860_543114525762000_854984976_n
Ķermenis & veselība

Zemapziņa tic tam, ko jūs sakāt

Esmu sapratusi, ka lielākā daļa cilvēku nemaz nevēlas dzirdēt labas ziņas. Viņiem patīk sliktās, jo tās dod iespēju pažēloties par dzīvi....

23874
24. martā, 2015
Library_page_8380060-r3l8t8d-1000-15
Pašizziņas prakses

Pašpietiekamības manifests

... Es esmu atbildīgs par to, lai nepieņemtu to, kas mani ievaino. Es esmu atbildīgs par to, lai aizsargātos no tiem, kuri man kaitē. E...

10747
4. martā, 2015
Library_page_9-lies-tricked
Pašizziņas prakses

10 mīti, kam esam noticējuši

Ir laiks iemācīties ko jaunu, atmaskojot kā nepatiesus desmit apgalvojumus, ko vienmēr esam uzskatījuši par patiesiem.   1. Būt vienam n...

11041
7. februārī, 2015
Library_page_dog-sunset
Pašizziņas prakses

Garīgās mācības, ko var mācīties no suņiem

Vai esi kādreiz apjautis, ka Dievs (God) angļu valodā, lasot no otras puses, nozīmē Suns (Dog)? Suņi un vairums citu mājdzīvnieku spēj sa...

8729
17. janvārī, 2015
Library_page_guna_alex-namaste
Pašizziņas prakses

Mīlestības mācība - Tantra

Leģendas vēsta, ka tantriķu saieti vienmēr ir bijuši slepeni - kādā norunātā vietā ieradās cilvēki, veica tantriskas prakses, meditēja, b...

10026
5. novembrī, 2014
1
Library_page_10325712_662210477185737_6215411496030530408_n
Prāts & psiholoģija

Ja šķiet, ka viss iet greizi, vienkārši atcerieties šīs 8 lietas

„Es sēžu uz savas slimnīcas gultas, gaidot abu krūšu noņemšanu. Bet dīvainā kārtā es jūtos laimīga. Līdz šim man nebija problēmu ar vesel...

12659
22. oktobrī, 2014
Library_page_10305607_670444099695708_7098990710418436197_n
Pašizziņas prakses

Ošo: Visums ir mūsos

Visums pastāv kā nepārtrauktība; tas ir intermitējošs fenomens. Mēs esam šeit, jo visums bija tāds, lai mēs varētu te būt. Visa pagātne b...

8796
13. oktobrī, 2014
Library_page_g2hhphmarlk
Pašizziņas prakses

Холодинамика — городской шаманизм

Холодинамика — это направление трансперсональной психологии, возникшее на стыке работ К.Юнга и квантовой физики в 70-х годах 20-го века...

7961
8. oktobrī, 2014
Library_page_282631_2113735435651_1013634033_32377860_3528368_n
Pašizziņas prakses

Kā mēs zaudējam un kā iegūstam enerģiju visos ķermeņa līmeņos

Parasti, kad domājam par enerģiju, mēs domājam par savu fizisko ķermeņi, bet kā tad ar mentālo, ēterisko, astrālo ķermeni? Kā  mēs paši z...

11307
25. augustā, 2014
Library_page_5486318_original_1386126407.jpg
Pašizziņas prakses

Lielvārdes josla

(kādas vācu mistiķes lasījums) Lasījums notika izsekojot jostā zīmi pēc zīmes. Rasmas Rozītes tulkojums no skaņu ieraksta. Red. Josta s...

7967
5. martā, 2014
Library_page_1551674_490284257747534_25904417_n
Pašizziņas prakses

Septiņi Visuma likumi

Ja esat nolēmuši nopietni nodarboties ar garīgo attīstību, jums vajag saprast un pieņemt dažus Visuma likumus. “Kāpēc tie ir vajadzīgi?”...

17406
5. februārī, 2014
Library_page_sunset-3134238_1280
Pašizziņas prakses

Bailes no vientulības

Cilvēki baidās no vientulības. Neviens negrib būt vientuļš, visi grib piederēt pūlim - ne tikai vienam baram, bet daudzām kopībām. Cilvēk...

7906
8. novembrī, 2012
Library_page_bicycle-1822528_1280
Prāts & psiholoģija

Проблема как тоник для эго

«Эго не чувствует себя хорошо, легко, ему не достаточно 
холмиков, оно хочет горы. Даже если это страдание, это не
 должен быть холмик, э...

6307
3. februārī, 2012