Spiritual and Physical Self-Development Center

SAMANA

  • ayurvedic_procedures
  • spiritual_therapies
  • massage
  • ayurveda
  • spiritual_therapies
  • massage
22.03.2013 pl 18.00 un 23.03.2013 pl.17.00 Rīgā viesojas Ella Maria Högström no Zviedrijas
22
Mar

22.03.2013 pl 18.00 un 23.03.2013 pl.17.00 Rīgā viesojas ...

Sākuma datums:
March 22, 2013
Beigu datums:
March 23, 2013
Sākuma laiks:
00:00
Beigu laiks:
00:00
Vieta:
Merķeļa iela 11-418, Rīga, Latvia

Dienvidu Indijā atrodas kāda ļoti īpaša un plaši atzīta garīgā skola ”Oneness University” (Vienotības Universitāte). Šī garīgā skola ir specializējusies dot dikshu visiem, kas meklē garīgo atmodu.

Oneness Universitāte tagad ir introducējusi ļoti spēcīgu Vienotības meditācijas dikshu. Šī diksha tiek pārvadīta klusumā un mierā caur to, ka viens Vienotības treneris, kas ir Oneness University izvēlēts, sēž garīguma meklētāju grupas priekšā un ļauj stiprai atmodas enerģijai plūst uz dalībniekiem.
Šī dikshas enerģija atmodina kundalini saņēmējā un pasteidzina saņēmējā atmodas procesu.

Vienotības pasniedzēja Ella Maria ir dzimusi Somijā, dzīvojusi Norvēģijā un tagad dzīvo Zviedrijā. Visu savu dzīvi viņa ir bijusi garīgā meklētāja. Ellas Marias aizraušanās dzīvē saistās ar veselību, viņa ir strādājusi par vecmāti, kā arī kā akupunktūras un meditācijas pasniedzēja daudzus gadus. 12 gadus atpakaļ Ella Maria devās uz Vienotības Universitāti Indijā un kopš tā laika ir pieņēmusi Vienotības Universitātes moto "Palīdzēt cilvēcei gūt atmodu." Tagad Ella Maria ceļo Skandināvijā, Eiropā un Latvijā un caur Vienotības meditāciju palīdz cilvēkiem gūt atmodu.

Vienotības meditācijas laikā jums nekas nav jāsaprot, Vienotība ir jāpiedzīvo.

Visas vecās ugunskultūras ir radušās, lai attīstītu cilvēkos augstāku apziņas stāvokli. Vispirms ir jāatmodina kundalini enerģija. Meklētāji, kas ir ilgojušies pēc garīgās atmodas, ir meklējuši kādu atmodušos meistaru-skolotāju, lai saņemtu svētību (enerģijas pārvešanu). Šī Dievišķās enerģijas pārvešana atmodina kundalini un vēsturiskā skatījumā vienmēr ir saukusies Diksha.

Vienotības meditācija ir jauns, spēcīgs meditācijas veids, kura laikā Dievišķās Enerģijas tiek nosūtītas lai palīdzētu atmodināt garīgo enerģiju jūsos. Šī dievišķā svētība dod jums iespēju atbrīvot prātu bez piepūles un atmosties dzīves maģijai un skaistumam. Plūstot caur Vienotības Meditatora acīm Vienotības meditācija rada neirobioloģisko pāreju kas dabiski paātrina Atmodas procesu.

Vienotības meditācija domāta visiem. Tā ir sekulāra un tiek dota klusumā. Jums nekas cits nav jādara kā vienīgi jāpieņem svētība un nav neieciešama nekāda iepriekšsagatavošanās vai līdzdalība Vienotības pasākumos. Cilvēki, kas darbojas dažādās dzīves jomās, pieder dažādām konfesijām un ar atšķirīgu izcelsmi, visi izjūt dramatiskas pārmaiņas un uzlabojumus savā dzīvē pēc Vienotības Meditācijas piedzīvošanas.

Vienotības meditācija tika aizsākta 2012.gada sākumā lai palīdzētu ar planētu pārmaiņām kopējā apziņā. Sākusies Vienotības Universitātē šī meditācija ir daļa no globāla fenomena, kas izpaužas daudz dažādās formās. Vienotības meditācija ļauj jums un jūsu kopienai izjust Vienotību, Vienu Kopīgu Mīlestību, Kopīgu Apziņu un Vienotību ar visu, kas pastāv. Tā palīdz uzsākt ķēdes reakciju, kura rada kritisko masu pārejai uz pilnīgu individuālu un visas cilvēces atbrīvošanos.


Enerģijas, kas tiek nosūtītas Vienotības meditācjias laikā, aptur mūsu nošķirtības sajūtu. Vienotības Meditācija nav saistīta ne ar kādu ideoloģiju vai mācību, ticību vai filozofiju. Tā darbojas Atmodai. Tā ir Jums.

Ziedojums: 5 Ls
Pieteikties pa tālruni 29242267

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29242267
address:
Merķeļa iela 11-418, Rīga, Latvia

Our team

Small_foto4
Elīna Brakovska
Small_photo_20_5_
Andis Indāns