Spiritual and Physical Self-Development Center

SAMANA

  • ayurvedic_procedures
  • spiritual_therapies
  • massage
  • ayurveda
  • spiritual_therapies
  • massage
Atmodas Dikšas kursi
08
Jun

Atmodas Dikšas kursi

Sākuma datums:
June 08, 2013
Beigu datums:
June 08, 2013
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Merķeļa iela 11 - 418. kab., Rīga, Latvia

Lai kāda nebūtu mūsu izpratne par to, kas ir dzīve, lai kāda arī nebūtu mūsu garīgā gudrība, kamēr nav notikusi ietekme smadzeņu fiziskajā struktūrā, nenotiks patiesas pārmaiņas mūsu dzīves uztverē, ko tik ļoti vēlamies. Šī ietekme notiek caur dievišķas enerģijas, dikšas, parvešanu. Šī parvešana notiek īsā laika sprīdī iniciētam dikšas devējam uzliekot rokas uz jūsu galvas. Kad tiekat iniciēts kā dikšas devējs, pats variet dot dikšu citiem un tas reizē padziļina jūsu saites ar dievišķo un pasteidzina jūsu Atmodas procesu, kā arī palīdz citiem viņu ceļā uz Garīgo Atmodu.

Smadzenēs atrodas 16 centri, kas atbild par noteiktām emocijām, tadām kā greizsirdību, naidu, bailēm, līdzjūtību, mīlestību, prieka sajūtu, kopības un nošķirtības sajutām un citām. Dikšas saņemšanas rezultātā aktivizējas zināmi centri un citi deaktivizējas. Tas uzsāk parmaiņu procesu jūsu dzīves uztverē.

Dikša palīdz ari fiziskā ķermeņa dziedināšanā caur to, ka atraisās neapstrādātu jūtu mezgli, kas savukārt ietekmē ķermeņa atveseļošanos.

Kursi ilgst divas dienas. To laikā izpildām programmu iedziļinoties paši sevī, kā rezulātā iesākas spēcīgs process, kas atraisa mezglus attiecībās ar tuvākajiem, kas savukārt ved uz lielāku iekšēju mieru. Kursu beigās dalībnieki tiek iniciēti kā dikšas devēji. 

Pasākumu vadis Daiga Jurgensone (Zviedrija).

Pieteikties uz kursiem varat pa tālruni 29242267

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29242267
address:
Merķeļa iela 11-418, Rīga, Latvia

Our team

Small_foto4
Elīna Brakovska
Small_photo_20_5_
Andis Indāns