Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
Sievietes balss
10
Jun

Sievietes balss

Sākuma datums:
June 10, 2013
Beigu datums:
June 10, 2013
Sākuma laiks:
17:30
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Dzīves mākslas akadēmija, Lāčplēša iela 27, 2. stāvs, ieeja no pagalma, Rīga, Latvia

Praktiskās nodarbības

Sievietes balsī atspoguļojas visa viņas iekšējā pasaule. Uzdrīkstēšanās paust savu balsi apkārtējai pasaulei paver ceļu uz neizsīkstošu radīšanas, prieka un pašizteiksmes avotu. Sievietes iekšējais spēks ir saistīts ar viņas spēju savienoties ar savu ķermeni un savu iekšējo telpu. Darbā ar balsi atbrīvojas sievietes radošums un jutekliskums. Dabiskās balss atbrīvošana ir ceļš uz pašrealizāciju un brīvību izpausties saskaņā ar savu dziļāko būtību.

Lai mēs uzdrīkstētos skanēt, jāmācās veidot harmoniskas attiecības ar savu balsi un ķermeni. Ķermenis ir balss instruments, kas dots ikvienam, taču tā “spēle” ir jāapgūst. Balss ir enerģijas plūsma, kas vibrē cauri mūsu ķermenim. Dabiskās balss atbrīvošana notiek, iepazīstot un atbrīvojot mūsu ķermeni, prātu un emocijas, fiziskos un emocionālos blokus ķermenī. Iepazīstot savu dabisko balsi, mēs iepazīstam paši sevi. Un otrādi – atklājot sevi aizvien vairāk, mūsu balss kļūst arvien saskanīgāka ar mūsu dabu, personību un ārējo tēlu.

Dabiskās balss atbrīvošanas nodarbības apvieno skaņu improvizāciju, dziedāšanu, ritma un dziesmu spēles, balss tehnikas, meditāciju un skatuves mākslas principus. Procesā tiek strādāts ar maņām, kustībām, ķermeņa arhitektūru, balsi, iztēli, elpošanu, emocijām, koordināciju un ritma izjūtu. Tas ir iedvesmojošs process visām sievietēm, kuras vēlas drošāk, izjustāk un izteiksmīgāk izpaust sevi - runāt, komunicēt, dziedāt, kā arī profesionāli un radoši izmantot savu balsi. Šajā kursā uzmanību pievērsīsim sievietes ķermeņa un enerģijas sniegtajām iespējām balss izpausmēs.

Nodarbības norisināsies pirmdienās, 17.30 - 19.00 Dzīves mākslas akadēmijas telpās Lāčplēša ielā 27, ieeja no pagalma, 2.stāvs. Dalības maksa: 5 LVL

NB! Velkam ērtas drēbes, kurās patīkami kustēties, kā arī neieturam maltīti tieši pirms nodarbības.

Kontaktinformācija: Dana, 29765381, danajavoice@gmail.com

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne