Spiritual and Physical Self-Development Center

GAIA Centrs

  • psy_consultations
  • pasākumi
  • psihodrama
  • psychology
  • consultations
  • other
  • semināri
  • eko atpūta
  • other
Psihodrāmas Grupa
19
Oct

Psihodrāmas Grupa

Sākuma datums:
October 19, 2013
Beigu datums:
February 22, 2014
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
14:00
Vieta:
Bruņinieku 47, Rīga, Latvia

...ieejot rudenī un domājot par ziemas tuvošanos, nereti kļūst vientuļi, skumji, un gribas kāda plecu atbalstam. Ne vienmēr par šo plecu var būt mūsu līdzcilvēki. . . Nāc, ja vēlies, nelielā, jauku cilvēku grupā, ar ātru un efektīvu psihodrāmas metodi saprast savas patiesās jūtas, vēlmes, vajadzības, apzināties savus resursus, mācīties veidot harmoniskas attiecības, un justies laimīgāka/s!

Attiecības manā dzīvē ... Redzamās un neredzamās saites, kas mani vieno ar citiem. Kā veidot veiksmīgas attiecības, no kurām atbrīvoties, kuras atjaunot, kā apjaust savu attiecību musturi, un saprast, kas Tev jāmaina, lai būtu laimīgāka/s!

KAD: Jauna grupa darboties sāk sestdien 19. oktobrī.                                             Tiekamies 10 x , katru otro sestdienu no 10:00 - 14:00.


KĀ: Piesakies - zvanot Maijai 28 20 67 21 vai rakstot dr.maija@yahoo.com līdz 15. okt.

KUR: Maijas studijā - Rīga, Bruņinieku iela 47.

KAS: Grupu vada Maija Ozoliņa Molokailima - LPB Sertificēta psihoterapeite, grupu psihoterapijas, psihodrāmas grupu vadītāja. Grupā uzņem ne vairāk kā 10 dalībnieku.

CIK: 15 Ls par vienu tikšanos, iekļauta kafijas/tējas pauze. Studentiem un iepriekšējo grupu dalībniekiem iespējamas atlaides.

INFO: Lai saņemtu vairāk informācijas skat. www.gaiacentrs.lv , FB Psihodrāma:  https://www.facebook.com/pages/Psihodr%C4%81ma/352771671495775 , zvaniet vai rakstiet uz e-pastu Maijai!

Grupa piedāvā dalībniekiem drošā un atbalstošā vidē apgūt un trenēt jaunas, daudz noderīgākas lomas un uzvedības modeļus, kas virza personu uz adekvātu reakciju līdz šim nepieredzētās situācijās vai palielina cilvēka spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Grupas dalībnieki kalpo mums kā spogulis un ļauj izprast, kā mūs uztver citi, parāda starppersonu mijiedarbību, efektīvi tiek atrisinātas attiecību problēmas.

 Psihodrāma - aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā tiek piedāvāta iespēja sajust un saprast sevi un situācijas savā dzīvē no citas perspektīvas, izmantojot lomu maiņu. 

P.S. Lūdzu nododiet informāciju tālāk, kam pēc Jūsu ieskatiem tā varētu noderēt, paldies! Sirsnībā, Maija

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
28 20 67 21
address:
Bīriņi, Latvia

Our team

Small_maija_20pd_20creativity_202013_20at_20dv
Maija Ozolins Molokailima