Other

Šamanisms - Senču gudrība

  • healing
  • spiritual_therapies
  • Šamanisms
  • healing
  • spiritual_therapies
  • other
  • voice_release
  • Ķermenis un gars un dvēsele
  • sound_voice
  • other
Ievads "Šamanismā" - Mūsu Senču gudrība
25
Oct

Ievads "Šamanismā" - Mūsu Senču gudrība

Sākuma datums:
October 25, 2013
Beigu datums:
October 27, 2013
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Atkarīga no dalībnieku skaitli, Rīgā, Latvia

Ir rudenis, saules siltums zūd, raža ir ievākta, ir veļu laiks, ir laiks pārdomām, novērtēt gadā paveikto, kas bija veiksmīgs un kas ne tik veiksmīgs, kas nākamā gadā jādara citādi, ko jaunu būtu jāapņemas paveikt!

Šamaniska veida darbība ir pasaules vecākā garīgā/dziednieciskā prakse un vēl šodien atrodama visos apdzīvotos kontinentos. Katrai šamaniskai kultūrai ir savas īpatnības, bet pamatpaņēmieni ir universāli visiem.

Šamaniskā ceļošana bungu pavadījumā ir tā māksla doties dvēseles ceļojumā uz neredzamo paralēlo smalko pasauli, kas pastāv ārpus parastās realitātes. Šamanisko ceļojumu veic, lai iegūtu spēku, palīdzību un informāciju par izmaiņām jebkurā savas dzīves jomā - garīgumā un veselībā, nodarbošanās un attiecībās. Ceļojuma piedzīvojums var būt dziedinošs un spēcinošs.

Šamanisko praksi veic ar nolūku atvērt savu redzējumu uz pasauli, kas ir paslēpta aiz “normālā” skata. Izmantojot ritmu, dziesmu un deju, dalībnieki dodas ceļojumā. Šamanisma būtība ir pieredzēt tiešo atklāsmi - lai sazinātos ar saviem sabiedrotiem sargu gariem un atklātu savu paša dziļāko spēku.

Ir piedāvāta iespējas piedalīties “Ievada nodarbībā” Rīgā, no 25. līdz 27. oktobrim, nodarbība sāksies piektdienas vakarā (18:00) un turpināsies sestdien un svētdien (-> ~17:00).

Aicinātas līdz 20 personas. Telpas atkarīgas no dalībnieku skaita - līdz 8 personām Rīgas Centrā, Bruņinieku ielā, ja vairāk, Pārdaugavā, Zvārdes ielā. Konkrētāk tiks savlaicīgi precizēts.

Maksastrādājošiem 35,00 Ls; nestrādājošiem 20,00 Ls.

Edināšanu nodrošināsim un gatavosim paši, ar līdzi paņemtiem groziņiem un produktiem.

Papildus informācija ir pieejama "Gara Vasara" portālā.

http://garavasara.com/pro_profiles/samanisms-sencu-gudriba

http://garavasara.com/articles/samanisms-sencu-gudriba-sodien-un-tagad

Lūdzu sniedziet ziņu, ja ir interese par šo nodarbību, pieteikšanās tikai ar e-pastu uz jkfilks@ml.lv , lai saņemtu dalībnieku informāciju tieši par šīs nodarbības norises kārtību!

Vispārējai papildus informācijai var zvanīt vai rakstīt e-pastu.

Lūgums arī dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits, rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.

Soli pa solim

Jānis

Mbl: 29275179

https://www.facebook.com/events/304317616376425

https://www.facebook.com/janis.filks

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29275179
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_img_0323
Jānis Filks