Psychology School

Signe Diura

  • spiritual_therapies
  • hypnosis_trance
  • nlp
  • spiritual_therapies
  • psychology
Dzīvo viegli, piepildot sapņus
14
Mar

Dzīvo viegli, piepildot sapņus

Sākuma datums:
March 14, 2014
Beigu datums:
March 14, 2014
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Kultūras nams, Daugavas , Mārupe, Latvia

Sapņošana ir domāšana par lietām. Kas pastāvīgi notiek Tavā galvā? Par ko Tu domā? Ko Tu izdarītu, paveiktu, ja Tev būtu vairāk naudas, vairāk brīva laika? Daudzi cilvēki, kļūstot vecāki, pārstāj sapņot, viņi sāk samierināties ar domu, ka neizdosies sapņus piepildīt.. un daudzi nemaz nepamēģina tos piepildīt... Tad iestājas rutīna, pazūd prieks, cilvēki jūtas kā iejūgti un spiesti vilkt smagu vezumu... Dienu no dienas.

 Bet var dzīvot arī citādāk! Var dzīvot ar prieku, un vecumam nav nozīmes. Katru dienu var pamosties un iesaukties: "Cik dzīve ir brīnišķīga!" Ir jāsapņo un jācenšas sapņus piepildīt. Un sākumā Tev pat nav jāzina, kā Tu realizēsi savu sapni, ir vienkārši jāsper soļi :) un tad, kad Tu spersi soļus, tajā pat brīdī Visums pievienosies un palīdzēs Tev piepildīt Tavu sapni. 

Cik daudz laika Tu velti sev, savai dzīvei? Cik daudz Tu sapņo un cik solīšus sper? No Visuma nāk palīdzība tiem, kas rīkojas. Laime atnāk pie drosmīgajiem! Tu pats vari izveidot savu dzīvi tādu, par kādu sapņo, ja vien šī izsapņotā dzīve patiesi ir Tevis izsapņota un Tu tādu vēlies no sirds! Katram no mums ir savi sapņi, mēs gribam pavisam ko atšķirīgu, un tas ir lieliski. Visumam pietiek līdzekļu, resursu, lai piepildītu visu sapņotāju patiesos sapņus. Mēs ne vienmēr dzīvojam pēc pašu pieņemtajām, nodefinētajām vērtībām, un ne vienmēr rīkojamies saskaņā ar tām. Kas ir katra cilvēka patiesā dzīves vērtības? Tās ir vērtības, pie kurām cilvēks turēsies arī tad, ja uz tām tiks izdarīts spiediens. Dzīve ir pašatklāsmes pilns ceļojums. Un mēs varam izvēlēties kā un kur ceļot un gūt neizsakāmu prieku. Ja Tev nav kaislības ne uz ko, tad Tu vispār nedzīvo. 

Seminārā sapņosim un runāsim par to, kā pārvērst sapni par mērķi un kā to piepildīt, ieklausīsimies sevī, sapratīsim savas vērtības, veltīsim laiku sev un savai dzīvei! 

Atceries, ka vienīgais cilvēks, kura priekšā Tev būs jāatbild, guļot uz nāves gultas, ir tas, uz kuru Tu katru rītu skaties spogulī. Esi godīgs pret viņu!

Maksa 15 eur vai pēc vienošanās

Pieteikties pa tel.29440994 vai epastu signe.diura@inbox.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29440994
address:
Mārupe, Latvia

Our team

Small_user_4843
Signe Diura