Spiritual and Physical Self-Development Center

Uruyoga

 • tantra_yoga
 • yoga_for_children
 • flow_yoga
 • other
 • yoga
 • dance_movement_therapy
 • spiritual_therapies
 • hatha_yoga
 • yoga_for_pregnant
 • agniyoga
 • dance_movements
 • spiritual_therapies
 • yoga
 • other
Kristāliskās enerģijas un mēs. B.Kranātes un T.Fomičevas semināru cikls.
12
Apr

Kristāliskās enerģijas un mēs. B.Kranātes un T.Fomičevas ...

Sākuma datums:
April 12, 2014
Beigu datums:
April 12, 2014
Sākuma laiks:
10:30
Beigu laiks:
13:00
Vieta:
Matīsa iela, Rīga, Latvia

Vada B.Kranāte un T.Fomičeva..3 cikla nodarbības 26. IV, 1.V un 11.V.

Katra nodarbībā: teorētiskais info, vienkārši un efektīvi vingrinājumi fiziskajam ķermenim, meditācijas –aktivācijas kopā ar kristāla dziedošiem traukiem, bet tā kā viena no kristālisko enerģiju iezīmēm ir spontanitāte un vieglums, būs arī pārsteigumi un „prakses plūsmā”. Rotaļīgā atmosfērā par nopietno un būtisko!

Kāpēc šībrīža spēcīgās enerģijas dēvē par kristāliskajām? Kas ir kristāliskie bērni un citas šobrīd iemiesotās dvēseles – delfīniskās, smaragda u.c. Kāpēc kristāli un pusdārgakmeņi ir brīnišķīgs instruments garīgajās praksēs? Kā seno garīgo mācību prakses – jogas vingrinājumi, meditācija, prānajāma u.c.– pielietot radoši un brīvi Laikmetu Maiņas cilvēkam.To un daudz ko citu pārrunāsim un praktizēsim kopīgi.

Daudz informācijas būs atkarīgs no konkrētās dienas un grupas nepieciešamībām, bet mēs zinām, kādu rezultātu gribam sniegt dalībniekiem:

1. Izpratni par šobrīd notiekošo Telpā, savā fiziskajā ķermenī, sajūtās un attiecībās. 

 2. Lokanāku ķermeni, elastīgāku domāšanu, spēju pielāgoties strauji mainīgajām norisēm. 

 3. Elastīgāku, enerģijietilpīgāku un spēcīgāku auru, spēju kvalitatīvāk pārvaldīt apkārtesošās enerģijas un savus smalkos ķermeņus. 

 4. Viegli un graciozi ( jaunās enerģijas ir VIEGLAS!) atbrīvoties no seniem blokiem, emocionālām rētām –galvenā enerģijas blokatora. 

 5. Tā kā šobrīd notiekošie procesi tiešā veidā izpaužas fiziskajā veselībā, seminārs palīdzēs saprast, atrisināt un reāli uzlabot veselību. 

 6. Sava personīgā darba novērošana, sajūtu/izmaiņu un procesu fiksēšana ar Baibas un Taņas atbalstu kursa laikā, kā arī pēc tam. 

 7. Iemaņas un spēju pašam personīgi pēc šī kursa beigām harmoniski saplūst ar šīm enerģijām, kad vien tas nepieciešams; ātri, viegli un vienkārši. Personīgās brīvības sajūtu.

1.nodarbība 26.IV, sestdien 10.30 -13.30 „ Mentālais un garīgais plāns.” Ideja par jaunas kosmiskas būtnes –cilvēka- eņģeļa, cilvēka – radītāja dzimšanu šobrīd. Kāpēc cilvēki iemiesojas uz Zemes. Par ko vispār ir stāsts. Pārpilnība, Mīlestība, Līdzjūtība, Pateicība, Vienotība – radīšanas un Jaunās Zemes etalona enerģijas un ABC. Dieviškais balanss – DIEVIETE/DIEVS –katrā zemes sievietē un vīrietī kā nosacījums un iespēja harmonisku attiecību izveidošanai.

2. nodarbība 1.V, ceturtdiena 10.30-13.30„Emocionālais plāns.” Attiecības ar sevi un partneriem visās jomās. Seno emocionālo pieradumu atlaišana jauno enerģiju kvalitātē- viegli, ātri, vienkārši. Partnerattiecības Jaunajā Zemē. Dievišķais Balanss - Jaunais Vīrietis, Jaunā Sieviete.

3.nodarbība 10.maijs sestdiena.10.30-13.30 „Fiziskais plāns”. Izmaiņas fiziskajā ķermenī: jauns evolūcijas solis, nenomainot iemiesojumus. Zināšanu un enerģiju noenkurošana fiziskajā plānā. Manifestācijas nosacījumi. Praktiski ieteikumi dzīvošanai/sadarbībai ar apkārtesošām dzīvības izpausmēm uz Zemes– augiem( ēteriskajām eļļām), planētām,dzīvniekiem utt.

Ievadnodarbība 12. IV - 8.-eur

Cikla cena -55.eur. Apmaksājot līdz 21.aprīlim - internetbankā vai skaidrā naudā 49.-eur. Vienas nodarbības cena 19.-eur

Info www.yogalifeart.lv ; un http://kristallosofija.ru

29429037 -Baiba vai 29170122 Tatjana

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29429037
address:
Matīsa iela 8, Riga, Latvia

Our team

Small_2011-maijs-juura_056
Baiba Kranāte
No_picture
Līga Šustere