Spiritual and Physical Self-Development Center

Школа Дервишей Mevlana

  • sufi_meditations
  • meditations
  • sufism
Koncerts «Mīlestības deja»
06
Jun

Koncerts «Mīlestības deja»

Sākuma datums:
June 06, 2014
Beigu datums:
June 06, 2014
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Citadeles ielā 7, , Riga, Latvia

2014. gada 6. jūnijā plkst. 19:00 koncertzālē «Ave Sol», Rīgā, Citadeles ielā 7, notiks koncerts «Mīlestības deja», kas apvienos labākos mūziķus un improvizācijas meistarus no Irānas – Hamidreza Rahbaralam (dafs), Turcijas – Alpers Akčajs (deja) un Latvijas – Valters Pūce (čells), Maija Fogele (flauta), Agnese Folkberga (klavieres).

Tas būs unikāls koncerts, kas organiski savienos mūziku un apburošu deju, kā arī senās un laikmetīgās tradīcijas. Tik dažādās kultūras skanēs unisonā, unisonā ar Mūžīgo mīlestību.

Kopš seniem laikiem ar mūzikas un dejas palīdzību tiek paustas visas mīlestības nokrāsas un emocionālie stāvokļi, kas atspoguļo patieso tautas būtību. Savas valsts garīgā mantojuma iedvesmots, turku mākslinieks Alpers Akčajs ir radījis neatkārtojamu virpuļošanas zīmējumu – kas atspoguļo viņa dejas uztveri un izteiksmi un tiek rādīta skatītājiem kā īstena augstā MĀKSLA, kas pēc dievišķās ieceres tāda arī ir.

«Mīlestības deja» ir ieskaņas koncerts festivālam «Mūžības pieskāriens», ko rīko «Shkola Dervishei Mevlana» (Mavlānas Dervīšu skola) un kas norisināsies 2014. gada septembrī Rīgā.

Biļetes varēs iegādāties pirms koncerta sākuma koncertzālē «Ave Sol».

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371
address:
Priedaines 46 , Rīga , Latvia

Our team

No_picture
Skola Dervisej Mevlana