Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un  psihoterapijas asociācijas (LTPPA) 5. Transpersonālā Vasaras Akadēmija GARĀ PUPA 2014
04
Jul

Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas ...

Sākuma datums:
July 04, 2014
Beigu datums:
July 08, 2014
Sākuma laiks:
15:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
, Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā, Latvia

Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas (LTPPA)
5. Transpersonālā Vasaras Akadēmija GARĀ PUPA 2014. 2014. gada 4.-8. jūlijāPedvāles Brīvdabas mākslas muzejā

ŠAMAŅU CEĻOJUMU APĻI

Stīvens Šmits, Ph.D. (transpersonālajā psiholoģijā) tika iniciēts šamaņu praksēs 1974. gadā. Viņš ir transpersonālais konsultants, šamaņu prakšu praktizētājs, skolotājs un lektors par šamanismu starptautiskā līmenī. Dr. Šmits vada Šamaņu Ceļojumu Apļus Transpersonālās psiholoģijas institūtā un Kalifornijas Integrālo studiju institūtā. Viņš ir Šamanisma praktizētāju apvienības biedrs, EUROTAS valdes loceklis un ASV Transpersonālās psiholoģijas asociācijas līdzprezidents (Co-President), „Transpersonālās Izglītības Institūta” (TII) vieslektors Latvijā.

Mūsdienu sabiedrībai ir tendence veicināt nošķiršanos pašiem no sevis, no sabiedrības, no dabas, no gara. Senās šamaņu prakses mums māca par visa saistību dzīves tīklā. Šī eksperimentālā darba grupa ietvers lekcijas un praksi, rituālus, sakrālos objektus, bungošanu ar nolūku mācīties, kā mēs varam radīt sakrālu vidi, lai būtu kontaktā ar garu un viens ar otru. Tad mēs pieredzēsim sakrālās vietas vērtību kā gatavību iekāpt starp divām pasaulēm – ikdienas realitāti un garu pasauli, izmantojot “samaņu ceļojumus” un bungu ritmus lai dziedētu sevi un vidi sev apkārt.

Meistarklasē aicināti piedalīties cilvēki bez priekšzināšanām, kā arī tie, kas piedalījušies manos semināros.

NEPRĀTĪGĀS MĀKSLAS DARBNĪCA
Ingrida Indāne – māksliniece (maģistra grāds mākslas nozarē), mākslas pedagoģe, sertificēta transpersonālā psihoterapeite, psiholoģe. Vada kursus un seminārus par mākslas un psiholoģijas tēmām vietējā un starptautiskā līmenī no 1998. gada. Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas (LTPPA) direktore. Eiropas Transpersonālās psiholoģijas asociācijas EUROTAS valdes locekle.

Darba grupa paredzēta visiem, kam interesē garīgi meklējumi un praktiska darbošanās mākslas jomā, kas vēlas radoši pavadīt laiku, kā arī atgriezties mājās ar “taustāmu rezultātu”. Priekšzināšanas mākslas jomā nav nepieciešamas.
Veidosim dažādus jaunus mākslas objektus no jūsu līdzpaņemtajām, sadzīvē vairs neizmantojamām lietām. Devīze: “Jo trakāk, jo labāk!”. Radošam neprātam, priekam un iedvesmai izmantosim meditācijas tehnikas, vizualizācijas un dejas. Finālā – izstāde un/vai performance.

APZINĀTĪBAS PRAKSE (MINDFULNESS) UN MĀKSLAS TERAPIJA KĀ VĀRTI UZ GARĪGUMU UN KREATIVITĀTI
Sertificēta transpersonālā psihoterapeite, bakalaura grāds mūzikā, maģistra grāds mākslā, pēcdiploma mūzikas terapijas apmācība, Okido Joga mācību sertifikāts un publikācijas. Mūža pieredzē un praksē balstītas zināšanas.
Vineta Lagzdiņa ir Austrālijas latviete – komponiste un mūziķe, skaņu un performanču māksliniece, mūzikas terapeite, pedagoģe, „Transpersonālās Izglītības Institūta” (TII) vieslektore Latvijā.

“Meistarklasē plānoti ķermeņa un prāta vingrinājumi, kuri caur elpošanu un klātbūtni, attīstot uzmanību, savieno mūsu domas ar ķermeni. Ietverot kustību, skaņu un meditāciju, caur empīrisko pieredzi un eksperimentu, meklēsim kā piekļūt pie sava radošā un dziedinošā spēka.”
Iepazīstināšu ar piecām Vjetnamas budista Thic Nhat Hana apzinātības (Mindfulness) tehnikām. Praktizēsim dažāda veida meditācijas, Qi Kung “stick” vingrinājumus, lūgšanas un skandināšanas prakses, kā arī tiks pielietotas mākslu terapijas tehnikas un metodes.

DZĪVES FILOZOFIJA, PRAKSE UN LAIMES LIKUMI
Vladimirs Svetlovs (Светлов Владимир Юрьевич), Krievija. Cilvēku veselības un attīstības akadēmijas prezidents. Augstākā izglītība tehniskajās un psiholoģijas zinātnēs. Tradicionālās medicīnas un tautas dziedniecības maģistrs. Konkursa “Labākais Krievijas dziednieks” laureāts no 2002. līdz 2006. gadam. “Aizsardzības, drošības un tiesībaizsardzības akadēmijas” profesors. Apbalvots ar augstāko apgalvojumu komplementārajā medicīnā – “Maģistra zvaigzne”, 1. pakāpes “Cienījams krievu dziednieks” no 2005. gada, apbalvots ar zelta medaļu “ELITE” par viņa ieguldījumu izglītībā.

Darba grupā tiks strādāts ar jautājumiem: Kas es esmu? Kādēļ es dzīvoju un kādēļ mirstu? Kāda ir manas dzīves jēga? Kā var palīdzēt senču zināšanas un mūsu saikne ar tiem? Kādas grūtības mūs sagaida ceļā uz mūsu laimi? Kā “sadalīt” pasauli detaļās un salikt to atkal no jauna laimīgai dzīvei?

Par dalību tiks izsniegti Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas (LTPPA) sertifikāti.
Dalības maksa par piedalīšanos 5. Transpersonālajā Vasaras Akadēmijā “GARĀ PUPA 2014”
26. maijs – 20. jūnijs €180,- / 21. jūnijs – 3. jūlijs €200,- / 4. jūlijā (ierašanās dienā) €220,-
P.S. dalība tiek reģistrēta iemaksājot 30,- Eiro
PAPILDUS: Dzīvošana savās teltīs ar labierīcībām – 6 Eiro no pers. + Duša – 1,45 Eiro;
ēdināšana – 40,- Eiro; dzīvošana Pedvāles viesu namā – 40,- Eiro; dzīvošana Kandavas viesu namā – 32,- Eiro.

Informācija: www.transpersonal.lv un www.facebok.com/gara.pupa.3
Pieteikšanās kārtība: Sazināties, lai saņemtu pieteikšanās anketu, rakstot uz e-pastu: rita.garnaka@gmail.com vai pa tālruni: (+371) 29181538 (Rita Garnaka)
Papildus informācija: Vasaras akadēmijas Garā Pupa 2014 direktors Uno Lācis
E-pasts: uno111@gmail.com / Tel.: (+371) 27441709 / www.facebook.com/uno.lacis

P.S. Lūgums reģistrāciju veikt savlaicīgi aizpildot reģistrācijas anketu un veicot avansa maksājumu.
Būsim pateicīgi ja dalīsieties ar šo informāciju savā socālo tīklu profilā un pārsūtot to saviem kolēģiem, draugiem un citiem Transpersonālās Psiholoģijas interesantiem.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29528591
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_resize_20of_20rotation_20of_20p4290019
Liene Vēsmiņa
Small_pb061846
Ingrida Indāne
Small_182140_4481715525773_753902635_n
Uno Lācis
Small_grupa2
Agija Bogdanova
Small_p9300090
Rita Garnaka
Small_ilona
Ilona Gaile