Other

"Dzīvā dzīve"

  • dance_movement_therapy
  • voice_release
  • sufi_meditations
  • dance_movements
  • sound_voice
  • meditations
  • sufism
Tikšanās ar Zareju
11
Jul

Tikšanās ar Zareju

Sākuma datums:
July 11, 2014
Beigu datums:
July 11, 2014
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Lāčplēša ielā 125, Rīga, Latvia

Urā! Piektdien, 11.jūlijā pie mums atkal viesosies Zarejs!

Aicinām visus! Gan tos, kas jau ir bijuši mūsu tikšanās, gan tos, kas vēlas iepazīties ar Zareju un sajust, cik viegli un  priecīgi būt visiem kopā un katram par sevi.

Tikšanās laikā kā parasti vai neparasti, dejosim, spelēsimies ar savām sajūtām, balsi un ķermeni, sarunāsimies ar Zareju , ienirsim tagadnes momentā pilnībā. Nāciet svinēsim šo skaito brīdi!

Par Zareju: 

Iepazīšanās ar Zarey ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem manā dzīvē. Tieši tādēļ es nolēmu organizēt semināru kopā ar viņu Latvijā, jo ļoti vēlos sagādāt šo prieku visiem, kas ir tam gatavi. Tikšanās ar Zarey – tā ir prieka pilna tikšanās katram ar sevi. Viņš katru no mums aicina Priecāties, Dejot, Dziedāt un sajust Tagadnes brīdi – vienīgo brīdi, kas mums patiesi ir, vienīgo brīdi, kas mūs patiesi dara Laimīgus!

Zemāk publicēti daži citāti, atsauksmes par Zarey semināriem, kurus atradu internetā.

„Sagaidiet sūfiju meistaru Zarey!

Viņš atvedis nedaudz austrumu gudrības, atvērtu sirdi, Zikru dziedājumus un austrumu saldumus ar masala tēju, ko gatavo pēc savas personīgās receptes.

Dodieties uz tikšanos ar īstu Mīlētāju un ziniet – atmiņas par šo tikšanos Jūs pavadīs visu dzīvi. Un zināšanas, kas nākušas caur „sirdi”, apjaustas un iegūtas garīgā apcerē, darīs Jūsu dzīvi košāku kā bagātākajam turku sultānam.”

„Vai Jūs jebkad dzīvē esat redzējuši cilvēku, kura klātbūtnē atrodoties Jums šķiet, ka viņš ir pilnīgi caurspīdīgs, taču skatoties uz viņu Jūsu acis apžilbst no gaismas?

Un vēl, paskatoties uz viņu Jums kļūst pilnīgi skaidrs – viņa sirdī ir vieta simtiem – tūkstošiem – miljoniem galaktiku un Visums ir viņa Mājas! Nē, neesat redzējuši?! :) ”

„Viņš ir apbrīnojams cilvēks!  Man reiz nejauši gadījās viņu satikt. Vairāk kā piecdesmit cilvēku bija apsēdušies zālē ap viņu un valdīja tāds miers, ka bija dzirdams katrs garām lidojošā tauriņa spārnu vēziens, bija jūtama katra mazākā vēja pūsmiņa… Viņa klusēšana mijās ar dažiem izteiktajiem vārdiem, katrs bija kā dārgakmens, šķita tur vējš runā ar viņa lūpām… bet acis – to nav iespējams izstāstīt – viņa acis ir kā jaundzimušam bērnam, kas raugās tieši tavā sirdī. Taču mani vārdi ir pārāk pavirši, tie nespēj nodot visu tā brīža skaistumu un svētumu… ”

Atnāc… Nāc dziedāt, dejot un dzert tēju ar draugiem…

“Debesīs, kur tu lido nav kur pazaudēt savus spārnus! Tādēļ, dejo ceļiniek, dejo...” Hafizs

Uz tikšanos!

*

Kontakti:

Aleksejs t. 371 29 162 830; alex.twenty@gmail.com

Kaviša t. 26666845, kaveesha.dina@gmail.com

Samaksa: ziedojumi pēc Jūsu ieskatiem

Vairāk par retrītu ar Zareju: http://garavasara.com/events/2014-07-12-tagadnes-svetki-ar-zareju-latvija ;

un http://behappy.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29128570
address:
Antonijas iela 10, Rīga, Latvia

Our team

Small_277
Kavi Sha
Small_ja_20bokom
Aleksej Kostenoj
Small_as_202
Arturs Skroderis