Spiritual and Physical Self-Development Center

ceļš pie sevis

  • psy_consultations
  • transpersonal_psy
  • procesuālā terapija
  • psychology
  • consultations
  • other
  • breathwork
  • voice_release
  • other
  • sound_voice
Piedzimšanas mistērija
27
Jul

Piedzimšanas mistērija

Sākuma datums:
July 27, 2014
Beigu datums:
July 27, 2014
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
veselības centrs "Malus", Sigulda, Latvia

Dzimšana un nāve vienmēr ir saistītas ar kādu mistēriju. Tas ir gan sākums, gan beigas. Gan kaut kas zināms un pilnībā mistisks. Šīs ir tās tēmas, ko apvij nebeidzami stāsti, pieņēmumi un uzskati. Taču ir kas kopējs, šie ir piedzīvojumi, ar ko mēs katrs savā dzīvē sastopamies.Daudzi psiholoģiski uzdevumi, pasaules uztveres stereotipi un mūsu savstarpējā mijiedarbība ar pasauli ar saknēm meklējami mūsu piedzimšanas pieredzē. Treniņsemināra mērķis nav tik daudz kā atcerēties, bet gan labvēlīgi "pārpiedzīvot" šo procesu drošībā, mīlestībā un pieņemšanā, lai šajā piedzimšanā sāpes un bailes nenodzēstu atmiņas par to, ka cilvēks šai pasaulē atnāk, lai mīlētu un būtu mīlēts, kā arī, lai Radītu, būtu Brīvs, Žēlsirdīgs un Laimīgs. Un tanī cilvēkam palīdz Lielā Mīlestība.

Dzimšana - notikums, kuru mēs neatminamies, jo tas mūsu atmiņā tiek nomākts. Tomēr tas ir ļoti svarīgs, jo piedzimstot mēs izdarām savu pirmo secinājumu par dzīves veidu bez dzemdes, pirmo pasaules uztveršanas matricu (šablonu), no kuras var sākt būvēt attiecības ar šo pasauli.

Lai izkļūtu no darbību un reakciju apļa, kas visu laiku atkārtojas, jāizmaina domas, iekšējā situācija, kas tās rada. Nav svarīga pagātne, jo tā ir aizgājusi, svarīgi ir secinājumi, kurus mēs izdarām, uz to balstoties. Šie secinājumi tiek pārnesti uz tagadni mūsu zemapziņā, veidojot attiecības un situācijas.

Prakse "Piedzimšanas mistērija" jums palīdzēs nekaitīgā veidā atsaukt atmiņā pārdzīvojumus, kas notikuši mātes miesās un agrā bērnībā, lai atjaunotu uzticēšanos sev pašam, savam ķermenim, dzīvei, attiecībām ar saviem tuviniekiem...

Šī mistērija ir arī kā restartācija kādiem iekšējiem procesiem, kad ilgstoši esam bijuši situācijās, no kurām mēģinām izkļūt, bet ir sajūtas, ka kaut kas traucē.

Mūsu pārdzīvotais, nemīlestība un sāpes liek mums aizmirst par to, ka apkārt mums viss ir dzīvs un mīl mūs… Un ka mēs savu dzīvi VARAM DZĪVOT!

Piedzimšanas mistēriju vadīs psiholoģe Kristīne Maka.

Pamatā savā darbā izmanto attīstošo dialogu, procesuālo pieeju un pārvērtējošo konsultēšanu, ir plaša pieredze grupu darbā. Grāmatas "Ceļš pie sevis" autore.

Līdzi uz semināru - ērts apģērbs, sega, siltas zeķes. Kaut kas kopējam cienastam.

Maksa par semināru 30.00 eiro, 


Nepieciešamības gadījumā semināra laikā var nodrošināt tulkojumu.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tel.29150838  pie Ingrīdas 

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
26471919
address:
brocēni, Latvia

Our team

Small_brauciens_20pie_20opapa_20769
kristīne maka