Spiritual and Physical Self-Development Center

ceļš pie sevis

  • psy_consultations
  • transpersonal_psy
  • procesuālā terapija
  • psychology
  • consultations
  • other
  • breathwork
  • voice_release
  • other
  • sound_voice
Seminārs "Sieviete - Zeme"
02
Aug

Seminārs "Sieviete - Zeme"

Sākuma datums:
August 02, 2014
Beigu datums:
August 02, 2014
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
pie Pakuļu ezera viesu mājā, Saldus, Latvia

Šajā brīnišķīgajā ziedošajā vasarā viss pieņemas spēkā - plaukst, zied, briest un dod augļus. Arī mūsu iekšējā sieviete gūst spēku, mieru un veldzējumu - gan baudot zemenes, gan pinot vainagu un liekot to galvā, kad jālīgo pļavas un dārzus, gan ravējot un sajūtot pirkstos zemes spēku, gan vienkārši dzerot svaigās piparmētras vai veldzējoties jūrmalas vējā.Tā ir mūsu iekšējā savvaļas jeb pirmsākumu sieviete.

Ielūdzu uz ikgadējo izbraukuma semināru "Sieviete - Zeme", kas norisināsies Saldus novada "Brekšos" 2.augustā no plkst.10-20.

Tas ir sievietes fenomens - rast kopību starp debesīm un zemi. atrast saskaņu. Spēt lidot, spēt rāpot un spēt katrā brīdī būt.
Tāpēc šai seminārā vērsīsim uzmanību uz šo brīnumu - sieviets dabu. Šo pirmsākumu, savvaļas būtību un dabas dvēseli. 

Kad sastopam sevī pirmsākumu, ir daudz vieglāk apzināties sevi. kad ieraugām, cik dažādas mēs esam, ir daudz vieglāk pieņemt savu mainīgumu. kad kādu laiku esam pieņemtas un uzklausītas no citām sievietēm - mēs jūtam sevi daudz dzīvāk, daudz spēcīgāk un īstāk.

Tā kā šis seminārs notiek jau vairākus gadus. Arī šoreiz piedzīvosim sarunas, jutību, dejas, meditācijas, uguns spēku, pļavu spēku un šīs Zemes sievietes spēku.

Uz semināru aicinu gan brīnišķās sievietes, ar kurām jau esam tikušās, gan tās, kuras vēl tikai meklē vietu, cilvēkus, ar kuriem dalīties savā būtībā.

Semināru vadīs psiholoģe Kristīne Maka.

Kā pārsteigums un dāvana - Premal Madīna ar Odissi dejām un meistarklasi. 

Premal Madina ir dejotāja, pedagoģe un horeogrāfe ar starptautisku pieredzi. Pēdējos septiņus gadus viņa  dzīvoja Indijā un mācījās Kavitas Dvibedi Odisi akadēmijā, Ņūdeli. Šobanas Narajana skolā, Ņūdeli Guru Tirah Ažmani vadībā Madina četrus gadus mācījās indiešu klasisko deju "Kathak".

Rīgā Premal Madina pasniedz intensīvās indiešu klasiskās dejas "Odissi”, "Bollywood" un "Tribal Fusion" grupu nodarbības, kā arī meistarklases un individuālās nodarbības.

"Odissi" – viena no senākajām indiešu klasiskās dejas formām, kura attīstījās Orisas štata tempļu atmosfērā. Tā ir viena no senākajām un grūtākajām indiešu deju sistēmām, kas gājusi nemitīgu attīstības ceļu gandrīz divtūkstoš gadu garumā. Dejas saturu nosaka bagātīgais indiešu mitoloģiskais mantojums. Augstākā "Odissi" dejas forma ir, kad dejotājs, pilnībā pārvaldot savu ķermeni un jūtas, dejo meditācijā, savas iekšējās un ārējās pasaules līdzsvarā. Tieši šis līdzsvars tik dziļi bagātina indiešu klasisko deju un ļauj attīstīt kā cilvēka psiholoģisko un fizisko, tā arī garīgo veselību, stiprinot, attīstot un bagātinot to.


Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tel.26471919 vai e-pastā:kristine.ma
ka@gmail.com

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
26471919
address:
brocēni, Latvia

Our team

Small_brauciens_20pie_20opapa_20769
kristīne maka