Other

Šamanisms - Senču gudrība

  • healing
  • spiritual_therapies
  • Šamanisms
  • healing
  • spiritual_therapies
  • other
  • voice_release
  • Ķermenis un gars un dvēsele
  • sound_voice
  • other
Advancētā Šamanismu nometne "Dzied gari! Dejo gari!"
13
Aug

Advancētā Šamanismu nometne "Dzied gari! Dejo gari!"

Sākuma datums:
August 13, 2014
Beigu datums:
August 17, 2014
Sākuma laiks:
17:00
Beigu laiks:
16:00
Vieta:
Robežnieki, Vecumnieki, Latvia

Aicinājums piedalīties Izvērstā (Advancētā) Šamanisma prakses nometnē, “Dzied Gari! Dejo Gari!”

Šīs nometnes auditorija ir cilvēki, kas jau iepriekš apzinājuši savu pavadošo gara tēlus, citos vardos dažkārt saukti;- sarga enģeļi, skolotāju gars un/vai spēka dzīvnieks, jo pavadošo garu apzināšana ir viens no universāliem priekšnosacījumiem visās šamaniskās kultūrās.

Šamaniskās prakses būtība ir meditatīva tehnoloģija, ko cilvēks izmanto, lai dotos dvēseles ceļojumā uz neredzamo paralēlo, smalko, jeb garu pasauli, kas pastāv ārpus parastās realitātes. Šo ceļojumu parasti veic tikai kopā ar pavadoni. Ļoti bieži starp šamanisma praktizētājiem ir runāts un rakstīts, ka galvenie skolotāji cilvēkam tieši ir viņa pavadoņu gari. Šī advancētā nometne piedāvā iespēju dalībniekiem nostiprināt un padziļināt savas attiecības ar saviem esošajiem pavadoņu gariem, kā arī iespēja apzināt jaunus papildus pavadoņus.

Šīs nometnes tēma “Dzied Gari! Dejo Gari!”, pamatnolūks būs - ar pavadoņu garu palīdzību veidot oriģionālu rituālu, kas godinātu šo gadalaiku, kad pirmās ražas ir jau ievāktas, kā arī Lielās Māras dienu, kas iekrīt nometnes vidū. Papildus šī uzdevuma izpildei dalibniekiem būs iespēja piedzīvot “vīziju nakti” (mini vision quest) un citas šamaniskas nodarbības.

Izvērstās nometnes vieta ir “Robežnieku” viesu māja un teritorija, Vecumniekos ~38km (DA) no Rīgas. Notiks šogad no 13. - 17. augustam, sāksies trešdienas vakarā (18:00) un turpināsies līdz svētdienai (~16:00). Ir aicināti līdz 20 dalibniekiem, (kvorums nometnes realizācijai ir 10 dalībnieki).

Maksa par dalību nometnē būs sadalīta divās daļās, materiālu nodrošiānjumam un 'nometnes vadīšanai'.
Nometnes novadīšana tiks pasniegta saskaņā ar seniem “sakrālo jeb dāvanu ekonomikas” principiem, kas nozīmē, ka vadība ir pasniegta kā “Dieva dota dāvana”, turklāt pretim ir sagaidāma “dāvana” no dalībnieka, kas nometnes beigās, novērtējot to, ko ir saņēmis piedalīdamies nometnē un saskaņā ar savu sirdsapziņu un maksātspēju, sniedz savu “pateicības dāvanu” vadītājam.
Summa materiālam nodrošinājumam vienai personai būs apmēram 70,00 Eiro (tuvāk tiks precizēts), kurā iekļauts telpas, naktsmītnes, pirts, ēdināšana un visas nepieciešamās labierīcības.

(Vairāk par “sakrālās / dāvanu ekonomikas” principiem varat iepazīties šeit un citur;- http://en.wikipedia.org/wiki/Gift_economy (EN+RU) - http://www.theguardian.com/commentisfree/video/2012/jul/30/charles-eisenstein-gift-economy - https://www.google.lv/#q=gift+economy ).

Lūdzu sniedziet ziņu, ja ir interese par šo pasākumu, pieteikšanās tikai ar e-pastu uz jkfilks@ml.lv , lai saņemtu papildus informāciju tieši par šīs nodarbības norises kārtību, t.sk. priekšapmaksu (50,00 Eiro)!

Lūgums arī dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits, rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.

Soli pa solim

Jānis

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29275179
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_img_0323
Jānis Filks