Spiritual and Physical Self-Development Center

Raduga Mira

  • lectures_in_astrology
  • hatha_yoga
  • kirtan
  • astrology
  • yoga
  • sound_voice
UNIKĀLS KURSS, KĀ DABĪGĀ CEĻĀ ATJAUNOT REDZI
18
Nov

UNIKĀLS KURSS, KĀ DABĪGĀ CEĻĀ ATJAUNOT REDZI

Sākuma datums:
November 18, 2014
Beigu datums:
November 27, 2014
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Skolas 6, Rīga, Latvia

Ja Jums ir problēmas ar redzi, tas nenozīmē,ka Jums ar to būtu jāsamierinās, un jānēsā brilles. Jā, brilles Jums palīdzēs šodien, bet ar laiku redze tikai pasliktināsies. Problēma ir tur, ka redze ir atkarīga no acs-kustīgajiem muskuļiem (garenie, šķērseniskie). Kā tikai Jūs uzvelkat brilles, Jūsu acu muskuļi pārstāj darboties.

Tuvredzības, tālredzības, šķielēšanas un astigmātisma galvenā problēma – tā ir traucēta acu muskuļu darbība ( tie pavisam ir seši). No tā izriet, ka praktiski jebkurš cilvēks var pilnībā atjaunot redzi ar acu vingrinājumu palīdzību. Vingrinājmi ir vienkārši, bet patiešām efektīvi. Ko šodien piedāvā mūsdienu oftalmoloģija? Tā būtība ir bezspēcīga, jo piedāvā tikai brilles ( vai vēl sliktāk, acu operaciju).

Redzes atjaunošanas kurss, kuru piedāvā Vladimirs Georgevičš Ždanovs, kurš balstīts uz amerikāņu oftalmologa U.G.Beitsa izstrādēm. Ārsts Beits uzskatīja, ka ziemeļamerikas indiāņu fenomenālā asredzība nav ģenētiska īpatnība, bet izstrādājās agrā jaunībā, ar vienkāršu vingrinājumu palīdzību. Viņš saprata šo vingrinājumu būtību, kā profesors-oftalmologs izpētīja tos, un izstrādāja savu metodi. Iegūtās sistēmas efektivitāti ir pierādījis pats Beits, kā arī viņa daudzie sekotāji un skolēni.
Šinī kursā tāpat tiks pielietota G.A.Šičko – pazīstama filozofa, psihologa, bioloģijas zinātņu kandidāta korektīvās metodes, kā arī profesora Ždanova personīgās iestrādes.


2013.gada pavasarī Rīgā notika pirmais profesora Ždanova seminārs redzes atjaunošanai. Mēs saņēmām atsauksmes no dažiem dalībniekiem, kuri turpināja veikt speciālus vingrinājumus šajā metodē, zemāk norādam vienu no atsauksmēm:
Mani vecāki ir tuvredzīgi no skolas laikiem, un ārsti teicia,ka man ir ģenētiska dispozīcija sliktai redzei. Es jau 20 gadus nēsāju brilles, taču intuitīvi jutu, ka redzi var atjaunot, bet nezināju kā, un slinki meklēju metodes.Mani iedvesmoja V.G.Ždanova redzes atjaunošanas metodika.
Es sev jautāju “Kas varētu slikts notikt,ja turpināšu veikt šos vingrinājums?” un nesagaidot rezultātus, sāku katru dienu eksperimentēt: veicu acu kustību vingrinājumus, mirkšķināt, ne retāk kā reizi nedēļā veikt solarizāciju, palmings, lasīt “ pirāta brillēs”, tuvināt un attālināt lasāmo tekstu un citus…..

Redze atgriezās apmēram tādā veidā: tuvredzība -5,5; -5, (-4,5), -4,8, (-4,4), -4, (-3,7), -3,9, (-3,3), -3,1, (-3,5) ( beidzās pirmais redzes atjaunošanas mēnesis) -3,5, (-3,2), -2,7, (-2,5), -3,1, (-2,4), -2,5, (-2,4), -2,2 (beidzās otrais redzes atjaunošanas mēnesis). Trešajā mēnesī redze peldēja no -2,5 līdz – 2. 4 mēnesī no -2 līdz -1,5. 5 mēnesī no -2 līdz -1. 
Pēc 2 nedēļu ikdienas vingrinājumu veikšanas acu kustīgumam, man pārstāja nogurt acis. Agrāk es varēju aiziet gulēt tāpēc, ka acis bija nogurušas, un tāpēc nevaru vairāk neko darīt, tagad eju gulēt, jo ir vispārējs nogurums.

PASNIEDZĒJS:  Vladimirs Georgevičs Ždanovs: profesors, starptautiskās psihoanalītiķu asociācijas prezidents

Vladimirs Georgevičš Ždanovs (Krievija, Novosibirska) – Krievijas sabiedriskais darbinieks, Savienības “Cīņa par tautas atturību” priekšsēdētājs, popularizē nemedicīnisko metodi, kā atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem (alkohola lietošana, smēķēšana), kā arī metodi,kā dabīgā ceļā ( tātad nemedicīniski) atjaunot redzi ( briļļu nēsāšanu V.G.Ždanovs tāpat pieskaita pie kaitīgajiem ieradumiem). Ir viens no autoriem projektam “ Kopīga lieta” – sociālais projekts, kuru izstrādājusi Baznīcas-sabiedriskā padome RF, kura virzīta cīņai par Krievijas skaidrību.
Profesoram Ždanovam ir piešķirta EAEN I.I.Mečņikova zelta medaļa “Par ieguldījumu nācijas veselības stiprināšanā”, kā arī Paula Erliha EAEN medaļa.

NORISES LAIKS: Ievadlekcija notiks 18. novembrī plkst.18.00, adrese: Skolas iela 6, Rīga, samaksa - ziedojums.
Pamatkurss: no 19. līdz 24. novembrī plkst.18.00-21.00 , adrese: Akadēmijas laukums 1, Sapulces zāle

CENA: 150 Eur, nestrādājošiem pensionāriem - 100 Eur
Ja esat veicis iepriekšēju reģistrāciju un apmaksu  līdz 10. novembrim, cena - 120 Eur
Apmaksu veiciet uz mūsu norēķinu kontu, ar atzīmi “V. Ždanova programma”
"RADUGA 2005", Nr. 40008094254
Banka: Swedbanka AS
SWIFT: HABALV22
Norēķinu konts: LV90HABA0551032164858

Kontaktinformācija, lai pierakstītos uz semināru un iegūtu papildus informāciju: +37120390631 (Latvija)

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
27718602
address:
Lačpleša 125, Rīga, Latvia

Our team

Small_om_wallpaper_by_psychedelics
Raduga Mira