Dancing Studio

Жить Танцуя

  • sufi_meditations
  • dance_movement_therapy
  • социальные танцы
  • meditations
  • sufism
  • dance_movements
  • other
Atnāc uz atklātu tikšanos ar Zarey 25.februārī, no plkst. 19.00 līdz 21.00
25
Feb

Atnāc uz atklātu tikšanos ar Zarey 25.februārī, no plkst....

Sākuma datums:
February 25, 2015
Beigu datums:
February 25, 2015
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
, , Latvia

Atnāc uz atklātu tikšanos ar Zarey 25.februārī, no plkst. 19.00 līdz 21.00

Atnāc… Nāc dziedāt, dejot un dzert tēju ar draugiem…
Iepazīšanās ar Zarey ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem manā dzīvē. Tieši tādēļ es nolēmu organizēt semināru kopā ar viņu Latvijā, jo ļoti vēlos sagādāt šo prieku visiem, kas ir tam gatavi. Tikšanās ar Zarey – tā ir prieka pilna tikšanās katram ar sevi. 
Kas tas tāds Zarey ir?
Viņš katru no mums aicina Priecāties, Dejot, Dziedāt un sajust Tagadnes brīdi – vienīgo brīdi, kas mums patiesi ir, vienīgo brīdi, kas mūs patiesi dara Laimīgus!

Zemāk publicēti daži citāti, atsauksmes par Zarey semināriem, kurus atradu internetā.

„Sagaidiet sūfiju meistaru Zarey!

Viņš atvedis nedaudz austrumu gudrības, atvērtu sirdi, Zikru dziedājumus un austrumu saldumus ar masala tēju, ko gatavo pēc savas personīgās receptes.

Dodieties uz tikšanos ar īstu Mīlētāju un ziniet – atmiņas par šo tikšanos Jūs pavadīs visu dzīvi. Un zināšanas, kas nākušas caur „sirdi”, apjaustas un iegūtas garīgā apcerē, darīs Jūsu dzīvi košāku kā bagātākajam turku sultānam.”

„Vai Jūs jebkad dzīvē esat redzējuši cilvēku, kura klātbūtnē atrodoties Jums šķiet, ka viņš ir pilnīgi caurspīdīgs, taču skatoties uz viņu Jūsu acis apžilbst no gaismas?

Un vēl, paskatoties uz viņu Jums kļūst pilnīgi skaidrs – viņa sirdī ir vieta simtiem – tūkstošiem – miljoniem galaktiku un Visums ir viņa Mājas! Nē, neesat redzējuši?! :) ”

„Viņš ir apbrīnojams cilvēks!  Man reiz nejauši gadījās viņu satikt. Vairāk kā piecdesmit cilvēku bija apsēdušies zālē ap viņu un valdīja tāds miers, ka bija dzirdams katrs garām lidojošā tauriņa spārnu vēziens, bija jūtama katra mazākā vēja pūsmiņa… Viņa klusēšana mijās ar dažiem izteiktajiem vārdiem, katrs bija kā dārgakmens, šķita tur vējš runā ar viņa lūpām… bet acis – to nav iespējams izstāstīt – viņa acis ir kā jaundzimušam bērnam, kas raugās tieši tavā sirdī. Taču mani vārdi ir pārāk pavirši, tie nespēj nodot visu tā brīža skaistumu un svētumu… ”

Atnāc… Nāc dziedāt, dejot un dzert tēju ar draugiem…

Atnāc uz atklātu tikšanos ar Zarey 25.februārī, no plkst. 19.00 līdz 21.00

Kontakti:

Mob. tel. + 371 29 162 830 

e-pasts: alex.twenty @ gmail.com 

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129162830
address:
Ernesta Birznieka-Upīša iela 20A, Рига, Latvia

Our team

Small_ja_20bokom
Aleksej Kostenoj