Spiritual and Physical Self-Development Center

Школа Дервишей Mevlana

  • sufi_meditations
  • meditations
  • sufism
KONCERTS "DELBAR"
01
Apr

KONCERTS "DELBAR"

Sākuma datums:
April 01, 2015
Beigu datums:
April 01, 2015
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Priedaines 46, Riga, Latvia

01.04.15 aicinām gremdēties mīklainajā un noslēpumainajā Austrumu mūzikā. Mūzika, sirdi skardama, apstādina laiku. Pamirusī pasaule nu brīnumainu mirkļu pilna, kam ikdienā ļaujam izgaist nebūtībā.

Šurangizas, neja un dafa skaņas jau ar pirmajiem akordiem rada misticisma gaisotni, atmodinot allažībā zaudēto emociju gammu.

 PROGRAMMA:
Saeid Mohammadi (šurangiza, sitārs, tars)
Mohammad Rasouli (nejs)
Hamidreza Rahbaraalam (dafs)

Mohammada Rasouli (nejs) - dzīves neatņemama sastāvdaļa ir niedru flauta – nejs, viens no senākajiem Persijas mūzikas instrumentiem, pazīstams jau ilgi pirms mūsu ēras. Mohammads Rasouli ir starp tiem nedaudzajiem neja spēles virtuoziem, kuri ir atzīti Rietumu pasaulē.Neja spēli Mohammads sāk apgūt 1991. gadā meistara Mehdi Ebrahimi vadībā. Vēlāk viņš absolvē Teherānas Mākslas universitāti, kur mācās pie meistara Abdolnaghi Afsharnia. Pabeidzis akadēmiskās studijas, viņš turpina pilnveidot savu meistarību. Mohammads ir ierakstījis vairākus neja solo diskus, kuros spēlē persiešu klasisko mūziku, viņš spēlē neju arī albumu “Sholiz” un “Chopin na 5 kontynentah” ierakstos, kā arī piedalījies filmu “Jan Pawel II: Szukalem Was…” (Es meklēju tevi…) un “Wino truskawkowe” (Zemeņu vīns) mūzikas izpildījumā, ko sarakstījis izcilais poļu komponists Mihals Lorencs.Ansambļu “Chakad” un “Zespół Polski” sastāvā un ar solo kompozīcijām Mohammads Rasouli ir piedalījies daudzos mūzikas festivālos un koncertos Irānā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Itālijā un Japānā. ">


">

">

">Koncertā uzstāsies Hamids Rahbaralams - nepārspējamais dafa spēles virtuozs no Širazas (Irāna). Hamids lielsiki spēlē arī uz citiem austrumu mūzikas instrumentiem – sītaru, tamburu, džambu. Hamids ir strādājis ar tādiem mūziķu kolektīviem kā «Sema in Fire”(„Sama dar Atash”),” Biston tanbour players” („Tanbour navazane Biston”), ”Boys” („Goran”), „Dosar” . Viņa mūzika valdzina un aizrauj klausītājus, viņu var klausīties bezgalīgi, tāpat kā ieklausīties vējā, udenskrituma šalkoņā vai Baltijas jūras viļņu stāstā.

">

Saīds Mohammadi (Irāna)-  jaunības gados sācis mācīties sitāras spēli pie Raha Kabirī un taras spēli pie Mehli Jusufa Zadē. Viņš turpinājis pilnveidot savu meistarību sitāras spēlē pie Huseina Alizadē, vienlaikus pilnveidojoties taras spēlē, mācoties pie Fariborzas Azīzī.

Viņš ir visu galveno Golestānas mūzikas organizāciju biedrs un aktīvi darbojas šī apgabala mūzikas pasākumos. Saīds ilgus gadus bijis pasniedzējs Golestānas universitātē. Viņš ir pazīstams arī kā sitāras spēles mācību grāmatu autors, kā radošo meistardarbnīcu organizators un mūzikas ansambļa “Nava” dibinātājs, kā arī ir izveidojis organizāciju “Maktab Alisadeh”, lai popularizētu Huseina Alizadē mūziku.

Viņa pamatīgais un vienlaikus virtuozais stīgu instrumentu spēles stils aizrauj un apbur auditoriju ar spēcīgo tomēr maigo skanējumu.

">

">

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371
address:
Priedaines 46 , Rīga , Latvia

Our team

No_picture
Skola Dervisej Mevlana