Meditation Center

Osho Meditative Therapies

 • spiritual_therapies
 • osho_meditations
 • massage
 • spiritual_therapies
 • meditations
 • massage
 • gurjieffs_dances_movements
 • family_constellations
 • sufi_meditations
 • tantric_meditations
 • dance_movements
 • psychology
 • meditations
 • sufism
 • tantra
ARUN „Apzinātais pieskāriens” - individuāla sesija
03
Aug

ARUN „Apzinātais pieskāriens” - individuāla sesija

Sākuma datums:
August 03, 2015
Beigu datums:
August 03, 2015
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Veselības un attīstības skola Angele Dei, Skolas ielā 8, Rīga, Rīga, Latvia

Apzināts pieskāriens ķermeņa un prāta harmonijai 

„ARUN - Apzinātais pieskāriens” ir unikāla metode, kas ietver sevī vairāku ķermeņa masāžas tehniku izmantošanu – tā ir locītavu atslābināšana, rebalansings, darbs ar dziļākiem muskuļu audiem, šiatcu, holistisko un haras masāžu. Daudzos gadījumos tiek izmantotas arī Kraniosakrālās terapijas metodes. 

Šī meditatīvā individuālā sesija palīdzēs:

- ar mugurkaula un locītavu problēmām;

- ar vairogdziedzera problēmām;

-  cilvēkiem ar galvassāpēm un migrēnu;

- pēc nogurdinoša un vienveidīga darba; 
- pēc sporta nodarbībām, trenažieru vai fitnesa zālēm; 
- kā efektīvu metodi, lai izvairītos no celulīta; 
- relaksācijai un darba spēju atjaunošanai;

“ARUN Apzināta Pieskāriena” sesiju varētu nosaukt par “Interaktīvu Meditāciju”, kurā “devēja" un “saņēmēja” klātesība ir vienlīdz svarīga. Mēs izmantojam pieskārienu, lai “ieskatītos iekšā” (nemēģinot jebko mainīt), no brīža uz brīdi, bez bailēm un bez gaidām – sajūtot katru pieskārienu ar visiem saviem maņu orgāniem un uztveres centriem, atvērti un modri. Mīlestība, apzināšanās, pilnīga pieņemšana un vieda gudrība ir tās lietas, kas dziedē ķermeni. Un tas ir tieši tas, kas atšķir ARUN Apzināto Pieskārienu no citām masāžas tehnikām.

Tas ir meditatīvs spēcīgāko austrumu un rietumu dziedinošo atklājumu sajaukums. Sesijās izmantojam arī ļoti maigus un klusus pieskārienus, fokusējoties uz ķermeņa dabīgo elpas ritmu vai sirdspukstu vai viļņveidīgo kraniosakrālās sistēmas ritmu. Katra individuālā sesija ir unikāla un katrā sesijā mēs iekļaujam ķermeņa masāžu, lai vēl dziļāk atbalstītu ķermeņa mieru un iekšējo klusumu. 

Mēs izmantojam kustīgus, ritmiskus un plūstošus pieskārienus fokusējoties uz mugurkaula rebalansingu, jūtīgo nervu plūsmu un muskuļu-skeleta artikulāciju. Dziļo audu pieskārieni, fascias un savienojošo audu atbrīvošana, apkļaujošie 3-demensiju pieskārieni, kā arī fokusēšanās uz enerģiju līnijām – viss tas palīdzēs atslābināt dziļās ķermeņa muskulatūras saspringumu un sāpes. 

Caur visām sesijām vijas pieskāriens, ko mēs saucam par „Metta” vai Budas vārdiem „mīlošā labestība”. Ar šo pieskārienu mēs pievēršam enerģiju sejai, galvai un sirds čakrai, kā arī citiem Cilvēkā Enerģijas Lauka dziedzeriem un centriem. Mēs izmantojam pieskārienu, lai uzlabotu veselību, elastīgumu un vissvarīgākais, lai paplašinātu apzinātību. 

Apzināts pieskāriens, iekšēja sevis novērošana un elpas apzināšanās ir ātrākie veidi kā izveseļot savu ķermeni. Prāta saspringums un bailes, kas iesūcas ķermeņa audos un skeletā, sāk izzust ar katru brīdi, kad mēs spējam savienoties ar savu iekšējo klusumu un dievišķo dzīvības avotu. Un ar šādu prāta-ķermeņa stāvokli mēs palīdzam paplašināties, kļūt apzinātākiem un jūtīgākiem saviem elektro-magnētiskajiem/dziedzeru centriem (čakrām). 

Ja jūsu ķermeņa kustības un ikdienas uzvedība ir saskaņā ar pašreizējo mirkli, jūs sevī veidojat telpu veselībai, mīlestībai, radošumam un saskaņai ar sevi pašu. Tāpēc arī mēs to saucam par ARUN – Vispasaules Harmoniju.

Parasti ARUN sesija ilgst 60-90 minūtes, kurā iekļaujam arī relaksāciju klusumā, meditāciju un dalīšanos.

Par mani: Asti 7 gadus nodzīvoja Indijā, meditējot, iepazīstot sevi, atbrīvojoties no pieņemtajām identitātēm un maskām. Pa to laiku iemācījās un iemīlēja darbu ar enerģijām, meditāciju, meditatīvās terapijas un visbeidzot arī darbu ar ķermeni-masāžas. Ar visām šīm praksēm Asti dalās arī Latvijā.

Pateicība: Eur 35

Pieteikties: 27759979 (Asti)

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 27759979
address:
Cēsu ielā 8, 5 stāvs, Riga, Latvia

Our team

Small_img_7967
Asti