Spiritual and Physical Self-Development Center

GAIA Centrs

  • psy_consultations
  • pasākumi
  • psihodrama
  • psychology
  • consultations
  • other
  • semināri
  • eko atpūta
  • other
PĀRTRAUKT „RIŅĶA DANCI”
16
Sep

PĀRTRAUKT „RIŅĶA DANCI”

Sākuma datums:
September 16, 2015
Beigu datums:
May 25, 2016
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Bruninieku 47., Rīga, Latvia

Sveiciens rudenī! Domājot par ziemas garajiem vakariem, aicinam pieteikt savu dalību jaunajā psihodrāmas terapijas grupā, tiekamies 16.09.2015. 

Atkal un atkal es uzkāpju uz tā paša grābekļa, saņemu sitienu pa pieri, bet neko no tā neiemācos un turpinu mānīt sevi - slēpt, melojot, manipulējot un izdomājot visabsurdākos attaisnojumus savai rīcībai – atkārtotām attiecībām, atkārtotai spēlei, atkārtotai apreibinošu vielu lietošanai, ēšanai, pirkšanai...

Šo uzskaitījumu varētu turpināt, bet tādai rīcībai kopīgs ir viens – dzīvošana ilūzijās, nākotnē vai gremdēšanās pagātnē. Atkarīgs cilvēks, kurš neatzīst savu atkarību un nestrādā ar to, nespēj dzīvot realitātē, nespēj izjust Dzīvi ar visiem tās priekiem un bēdām, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Nesaņemot procesu vai vielu, kas tam sagādājusi tūlītēju labsajūtu, viņš krīt galējā nomāktībā, depresijā, dzīvo pastāvīgā trauksmē, līdz saņem kāroto... un atkal nonāk ilūziju gūstā. Riņķis sākas no jauna.

Ja šajā aprakstā atpazīsti sevi un vēlies no šī apburtā loka izkāpt, aicinām Tevi pievienoties psihodrāmas grupai, izspēlējot savas dzīves atkarības lokus, daloties, mācoties un atrodot to, kas ir pamats jūsu atkarībai.

Procesā iegūtā pieredze un atziņas dos jums iespēju pārtraukt savu kaitniecisko rīcību dziedināšanas procesā un mainīt savu turpmāko dzīvi - iemācīties vairāk mīlēt sevi, saprast un izpaust savas emocijas un jūtas, uzņemties atbildību par savām izvēlēm un uzvedību, kā arī noteikt personīgās robežas attiecībās ar citiem cilvēkiem un pastāvēt par savām vajadzībām.

KAD: tiekamies 16.septembrī. Grupa darbosies no septembra līdz jūnijam trešdienās no 18.30 līdz 21.00, ar nelieliem pārtraukumiem svētku laikā.

KĀ: lūdzu piesakiet savu dalību laicīgi, lai rezervētu sev vietu grupā, pa e-pastu: dr.maija@yahoo.com vai pa mob. tel.: 28206721

KUR: Maijas studijā - Rīga, Bruņinieku iela 47.

CIK: 20 EUR par vienu tikšanos, iekļauta kafijas/tējas pauze. Studentiem un iepriekšējo grupu dalībniekiem iespējamas atlaides.

KAS: grupu vada Dr.Maija Ozoliņa Molokailima - LPB Sertificēta Psihoterapeite, psihodrāmas grupu vadītāja un Sandra Konstante - Psihodrāmas grupu vadītāja.

INFO: lai saņemtu vairāk informāciju, rakstiet uz dr.maija@yahoo.com

Grupā uzņem ne vairāk kā 10 dalībniekus. Vēl gaidam Tevi - vienu pēdējo, kas paspēs šovakar! 

Grupā tiek ievērots konfidencialitātes princips!

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
28 20 67 21
address:
Bīriņi, Latvia

Our team

Small_maija_20pd_20creativity_202013_20at_20dv
Maija Ozolins Molokailima