Dancing Studio

Kultūras centrs "Bharata"

  • indian_dances
  • kultūras menedžments
  • dejas un kustības
  • dance_movements
  • other
INDIEŠU DEJAS SVĒTLAIME tikšanās ar Paršvanathu Upadhje
29
Oct

INDIEŠU DEJAS SVĒTLAIME tikšanās ar Paršvanathu Upadhje

Sākuma datums:
October 29, 2015
Beigu datums:
October 29, 2015
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Strūgu 4, Rīga, Latvia

29. oktobrī plkst. 18:00 Valsts izglītības satura centrā (Strūgu iela 4, Rīga) norisināsies tikšanās ar indiešu klasiskās dejas virtuozu Paršvanatu Upadhje (Indija, Bangalora). Divu dienu gara Paršvanata vizīte Latvijā ir saistīta ar apmācību sniegšanu, tomēr mākslinieks laipni piekrita sniegt arī atvērto koncerta lekciju visiem gribētājiem, kuras laikā viņš pastāstīs par indiešu deju un izpildīs dažas deju kompozīcijas.

Par mākslinieku

Paršvanats Upadhje - daudzpusīgi attīstīts indiešu klasisko deju izpildītājs. Ir atpazīstams kā talantīgs jaudīgās (Tandava) un graciozās (Lasya) dejas manieres apvienošanas eksperts. Savās horeogrāfijās izmanto ne tikai Bharata Natyam klasisko dejas valodu, bet arī antīkās karanas un cīņu mākslas elementus, tomēr saglabājot senās Indijas estētiskās vērtības augstā līmenī.

Paršvanats ir Natja Majur titula ieguvējs, šobrīd ir viens no pieprasītākajiem dejotājiem Indijā. Mācījies pie Guru Šri Ravindra Šarmas, turpina mācības pie pasaules slavena dueta Šri Kiran Subramanjama un Šrimati Sandhja Kiranas. Paršvanats Upadhje ir melnās jostas īpašnieks Karate ciņā, nacionālā līmeņa peldētājs un meistarīgs Karnatik mūzikas vokālists, kā arī viņam ir mākslas maģistra grāds kannada literatūras nozarē.

Paršvanaths ir deju skolas "Upadhie" direktors un dejas kompānijas "Punjah" (Bangalora) mākslinieciskais vadītājs.

Biļetes var iegātāties Biļešu Servisā sākot no 21.10.

Telefons uzziņām: 29893978

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29893978
address:
Strūgu 4, Rīga, Latvia

Our team

Small_lr_by_anton_aleksandrov_340x200
Larisa Podskočaja