Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Viesturs Rudzītis - Grieķu mitoloģija kā cita psiholoģija
12
Nov

Viesturs Rudzītis - Grieķu mitoloģija kā cita psiholoģija

Sākuma datums:
November 12, 2015
Beigu datums:
November 12, 2015
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Grieķu mitoloģija ir ģeniāli veidots un vienots mākslas darbs, kas atklājas gan kopumā, kā ģenealoģiska sistēma, gan detaļās - kā kopumu atspoguļojošās, gan jaunas likumsakarības pievienojošās. Mītu lakoniskā pilnība ļauj mums aptvert un ieraudzīt vissarežģītākās zināšanas par cilvēku, dievu un sabiedrības veidošanos ārkārtīgi kodolīgā veidā.

Viesturs Rudzītis - Dzimis 1960. gada 1. jūnijā Valmierā, kur mācījies Valmieras 1. astoņgadīgajā skolā, vēlāk Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolā (tagad – Valmieras Valsts ģimnāzija). No 1978. - 1984. studējis Rīgas Medicīnas institūta (tagad Rīgas P.Stradiņa universitātes) Ārstniecības fakultātē un pēc 10 gadiem uzsācis pamatizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā Norčepingas Moreno institūtā un Osnabrikas universitātē 3 gadus studējis Sistēmisko ģimenes psihoterapiju, savukārt līderizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā ieguvis Moreno institūtā Latvijā, kuru arī palīdzējis izveidot un vadīt kā Ināras Erdmanes vietnieks līdz 2007. gadam.
No 1984. līdz 1987. gadam Jelgavas rajona Elejas zonālajā slimnīcā strādājis kā Terapijas nodaļas vadītājs un galvenais ārsts, vēlāk pārcēlies uz Straupi, kur kā galvenais ārsts vadījis Straupes Republikānisko narkoloģisko slimnīcu. Kopš 1995. gada Viesturs organizē savu darbu Jūrmalā, kā SIA "Dr. V. Rudzīša prakses" ārsts, psihoterapeits un direktors. 

Virāk par Viesturu - www.viestursrudzitis.lv

Publikācijas –
“Meita un Māte”
„Bendes meitiņa un viņas tēvs” 
„Dejas uz palodzes pie atvērta loga” 
„Pie tēva” 
„Dieviete” 
„Nebeidzama varonība jeb trāhīnietes”
„Pilni pagrabi partizānu” 

Dalības naudiņa - 20 eur. 
Iepriekšēja pieteikšanās zvanot uz m. 29332564 vai rakstot centram.mansards@gmail.com norādot vārdu un tel. 

_______________________________________________________

Lai nokļūtu pie mums būtu jāzin, ka atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts