Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Uģis Kuģis – Zēnu un meiteņu audzināšanas atšķirības
16
Nov

Uģis Kuģis – Zēnu un meiteņu audzināšanas atšķirības

Sākuma datums:
November 16, 2015
Beigu datums:
November 16, 2015
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Kas gan vēl, izņemot bērna iekšējo tieksmju izpratni, ir nepieciešams? 

Vēdās ir teikts, ka pastāv četri bērnu audzināšanas veidi. Un tikai viens no tiem ved pretī laimei, bet pārējie agrāk vai vēlāk noved līdz ciešanām.

Pirmais audzināšanas veids – audzināšana dievbijībā. Audzināt dievbijībā var tikai tad, ja ar bērniem sadarbojas. Sadarbība – jau pati par sevi ir dievbijība. Tā ir iespējama, kad vecāki saprot, ka viņu priekšā ir dzīvs cilvēks, personība, nevis priekšmets vai gabals, kas izvēlies no viņu ķermeņiem. Tā ir atsevišķa personība, kas nodzīvojusi jau vairākas dzīves un var pastāvēt neatkarīgi, nav ne „mans īpašums” un ne „gabaliņš no manis”. Šī personība daudzas dzīves līdz šim eksistēja un pastāvēs arī vēl neskaitāmi daudzas dzīves bez mums. Ja ir izpratne par to, tad ar bērnu var sadarboties. Protams, likteņu līdzības dēļ, mūsu bērni ir ļoti līdzīgi mums, taču ir nepareizi viņus uzskatīt par mūsu kopiju. Kad ir pareiza izpratne par savstarpējām attiecībām, rodas iespēja komunicēt daudz smalkjūtīgāk, ar lielāku pietāti. Turklāt bērns pats atzīst vecāku autoritāti, ciena viņus un viņam ir tieksme tos klausīt.

Otrais veids – audzināšana kaislībās, audzināšana no materiālās ieinteresētības pozīcijas. „Ja būsi labiņš, tad saņemsi visu, ko gribēsi. Bet, ja būsi slikts  “nedabūsi neko”. Tā audzina kaislībās.

Trešais veids – audzināšana tumsonībā, kad pret bērnu izturas vardarbīgi. Arī izdabāšana bērna iegribām tiek uzskatīta par audzināšanu tumsonībā.

Ceturtais veids – bezpersoniska audzināšana, kad vecāki vienkārši nepievērš savam bērnam uzmanību: „Kā dzīvo, tā arī lai dzīvo. Visi bērni ir bijuši tādi, un nekas šausmīgs nav noticis, visi izaug. Visi smēķē, visi dzer”.

Dalības naudiņa 10 eur.
___________________________________________________

Lai nokļūtu pie mums būtu jāzin, ka atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas. Ja sanāk meklēt, varat zvanīt uz m. 29332564

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts