Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Cilvēka uzvedības kodekss!
17
Nov

Cilvēka uzvedības kodekss!

Sākuma datums:
November 17, 2015
Beigu datums:
November 17, 2015
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Tautas kustības “Ceļš uz skaidru apziņu” aicina uz vakaru, kura ietvaros dalīsies ar zināšanām un labprāt iesaistīsies diskusijās arī ar citiem dalībniekiem par tēmu kas ir Cilvēks un kāda rīcība vai uzvedība raksturo Cilvēku?

Mēs visi esam raduši cits citu saukt par cilvēkiem, jo mums ir pārliecība, ka šis statuss raksturo jebkuru mums ārēji līdzīgo, kam ir divas kājas un rokas un kam ir spēja atrasties citu līdzīgu indivīdu sabiedrībā. Mūsdienu zinātniskā definīcija: “Cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē.” Māc šaubas, ka lielākā sabiedrības daļa vēlētos sevi uzskatīt par primātu - zīdītāju. Mūsu apziņa šādu formulējumu, visticamāk, uzreiz noraida vai atzīst par nepilnīgu vai nepareizu. Tātad, rodas jautājums, vai mēs pietiekami labi izprotam šī termina būtību? Visbiežāk redzam, ka cilvēki to nezina un nemaz nevēlas uzzināt. Tas liecina, ka mēs nevēlamies paši sevi iepazīt un ka, savā ziņā, samierināmies ar zinātnisko primāta statusu.

Kādi mūsdienu sabiedrībā ir indivīdu psihotipi? Cik lielā mērā tie nosaka mūsu rīcību un līdz ar to dzīves kvalitāti?

Vai ir kritēriji, kas nosaka Cilvēka cienīgu uzvedības normu kopumu?

Kādu zināšanu mantojumu šinī sakarā ir atstājuši mūsu senči un viedā kultūra?

Visi šie un citi saistīties jautājumi tiks izskatīti kopā ar tiem, kas sevi uzskata, vai vēlas sevi uzskatīt par CILVĒKIEM! 

Visi laipni gaidīti!

Dalība: Ziedojums, centra telpu uzturēšanai

Lai nokļūtu pie mums būtu jāzin, ka atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas. Ja sanāk meklēt, varat zvanīt uz m. 29332564

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts