Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
 Ziedonis Kārkliņš - Koku un Krūmu enerģētika
01
Dec

Ziedonis Kārkliņš - Koku un Krūmu enerģētika

Sākuma datums:
December 01, 2015
Beigu datums:
December 01, 2015
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Latvijas augu valsts ar savām iespējām ir unikāla. Tikai mēs to ne vienmēr pietiekami novērtējam gan aiz savas nezināšanas, gan aiz savas nevēlēšanās dzīvot harmonijā ar dabas spēkiem. Diemžēl daudzas šīs mūsu senču zināšanas ir aizgājušas nebūtībā. Parasti par koku un krūmu izmantošanu domājam tikai no tēju vai ogu un augļu lietošanas viedokļa. Bet neaizdomājamies par to enerģētiku un tās izmantošanas iespējām. Lielākā cilvēku daļa par to neko nezina, jo skolās diemžēl šādas nozīmīgas lietas mums nemāca. Mūsu senči zināja augu enerģētiskās īpašības un tāpēc savu māju tuvumā audzēja dažādus kokus un krūmus. Citus tuvāk, citus tālāk. Izmantojot savā ikdienas dzīvē šīs īpašības, varam būt veselāki, spēcīgāki un dzīvespriecīgāki. 

Pamēģināsim kopīgi parunāt par koku un krūmu enerģētiskajām īpašībām un kā tās izmantot.


Pasniedzējs Ziedonis Kārkliņš ir pirts meistars, dziednieks, Seno Baltu zīmju enerģētiskās sistēmas skolotājs, REIKI meistars-skolotājs, biedrības “Latvijas pirtssavienība” un Ziedoņa Kārkliņa pirts skolas dibinātājs.

Dalības naudiņa 7 eur.
Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: centram.mansards@gmail.com – norādot tel. nummuru un vārdu.

________________________________________________________

Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz septīto stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts